بارگذاری

فنگ شویی

فنگ شویی

 

تأثیرات فنگ شویی در دکوراسیون داخلی

 

فنگ شویی در دکوراسیون داخلی به چیدمان لوازم خانه، رنگ ها، تعداد و مناظر اشاره دارد و برای جریان بهتر انرژی استفاده میشود.

در فنگ شویی قوانین زیادی وجود دارند که اعمال تک تک آن ها برای هرکسی مقدور نیست اما بعضی از اصول اصلی را میتوان اجرا کرد که در اینجا به بعضی از این اصول نگاهی می اندازیم و در باره آن ها بحث میکنیم.

یکی از اصول مهم فنگ شویی استفاده از رنگ های زنده و شاد میباشد. استفاده از سطوح براق برای ایجاد جلا برای رنگ ها ایده خوبی است اما اگر بیش از اندازه تکرار شود تو ذوق میزند و کلا کار را خراب میکند.

 

ستفاده از سطوح براق برای ایجاد جلا برای رنگ ها ایده خوبی است اما اگر بیش از اندازه تکرار شود تو ذوق میزند و کلا کار را خراب میکند.

 

هدف از فنگ شویی ایجاد حس خوب و جریان انرژی مثبت است، و بهترین کاری که این حس را القا میکند ولو شدن است. چیدمان مبلمان خود را به دور تلوزیون و با فاصله از دیوار قرار دهید و در صورت امکان یک مبل جدا مخصوص دراز کشیدن تهیه کنید و لطفا نوبت را هم رعایت کنید.

در فنگ شویی استفاده از آینه نیز مورد بحث قرار گرفته است که میتوانید یک آین بر روی دیوار بر خلاف چیدمان مبلمان و وسایل قرار دهید و یا در مرکز توجه چیدمان تا هم عمق فضا بیشتر شود و هم زحمات چیدمانتان به چشم آید.

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال نمایید.

در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}