مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

مهم‌ترین نکته در مبحث دکوراسیون داخلی، شناختن سبک‌های دکوراسیون داخلی است. در واقع اولین قدم این است که با کارفرما صحبت می‌کنیم، که سلیقه کارفرما چیست؟ و کدام سبک موردپسند اوست؟ در میان سبک‌ها، سه سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، پر طرفدار‌ترین سبک‌هایی هستند که عموم مردم از آنها پیروی می‌کنند و مدنظرشان است. یکی از سبک هایی که در دکوراسیون داخلی استفاده می شود سبک دکوراسیون مینیمال می باشد.

بنابرین اولین قدم هنگام صحبت با مشتری و کارفرما فهمیدن صحیح سبک معماری آنان است. این که کارفرما چه سبکی را می‌پسندد؟ از کدام رنگ و جلوه‌های بصری لذت می‌برد، شروع کار است. کار اصلی تیم آسال سازه نیز همین امر است که با مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی، سلیقه کارفرما را جویا شده و متوجه باید‌ها و نباید‌های طراحی می‌شویم. در ادامه نکات معماری طراحی دکوراسیون داخلی را که باید نسبت به سبک و سیاق کارفرما رعایت شوند را در نظر می‌گیریم. در انتها خروجی جلسه ما ترکیبی از رعایت نکات معماری و سلیقه کار فرما است.

نکته مهمی که باید در نظر داشت هزینه‌های جاری است که سبک‌های کلاسیک به‌سبب رعایت جزئیات بیشتر و نیاز به تجهیزات و ابزارآلات مدرن و پیشرفته، هزینه اجرایی بیشتری نسبت به سبک مدرن دارد. تمامی نکات در مورد هزینه‌های احتمالی و اجرایی باید با کارفرما و مشتری درمیان گذاشته شود و تمامی هزینه‌ها شفاف باشد.
اما نگران هزینه‌های زیاد اجرای دکوراسیون داخلی نباشید، زیرا که شرکت آسال سازه همیشه رضایت کارفرما را مدنظر دارد و همواره کوشیده است تا از صرف هزینه‌های گزاف جلوگیری کرده و حدالامکان هزینه‌ها را پایین بیاورد.

هزینه‌های اجرایی دکوراسیون داخلی

راه کار‌هایی که برای کم کردن هزینه‌ها از طرف شرکت آسال سازه در نظر گرفته شده است به دو بخش مهم تقسیم شده است. مواد و متریال و مصالح اولیه و هزینه اجرای کارکنان هزینه اصلی بازسازی ساختمان و یا اجرای طرح‌های دکوراسیون داخلی را تشکیل می‌دهد. بدین منظور، ما ابتدا برای هر اجرا طرحی دقیق با جزئیات داریم که با سلیقه کارفرما همسو است.

طرح دقیق همانند نقشه دقیق می‌تواند ما را از صرف هزینه‌های ناگهانی و یا بیهوده کمک کند.علاوه بر این شرکت آسال سازه از نیرو‌های ثابت و ماهر همیشگی استفاده می‌کند که به‌صورت ثابت برای رسیدن به اهداف شرکت در تلاش‌اند که خود این امر باعث کاهش هزینه‌های اجرایی است. به‌نحوی که هزینه اجرایی طراحی دکوراسیون داخلی بین 30 تا 40 درصد کاهش پیدا می‌کند. ینی حتی اگر کارفرما بخواهد به‌تنهایی خود طرح را اجرایی کند، باید هزینه‌های بیشتری بپردازد. یکی از بخش هایی که هزینه زیادی در دکوراسیون داخلی ایجاد می کند طراحی دکوراسیون سالن می باشد.

کم کردن هزینه‌های اجرایی یکی از مهم‌ترین مباحث در اجرای دکوراسیون داخلی است. مهم‌ترین تدبیری که آسال سازه برای راحتی بیشتر شما در نظر گرفته است تهیه مواد اولیه باکیفیت و مرغوب با تخفیفات متنوع است. از آنجا که شرکت آسال سازه سابقه‌ای درخشان در اجرای طرح‌های دکوراسیون داخلی دارد و این قدمت به‌بیش از بیست سال می‌رسد، ما می‌دانیم که بهترین مواد و متریال برای طرح شما چیست و از همه مهم‌تر از کجا می‌توانیم آن را با قیمت مناسب برای پروژه تهیه کنیم. زیرا با پشتوانه دو دهه سابقه کاری مشتریان دائم در خرید متریال هستیم و به‌اصطلاح با خرید مصالح به قیمت همکاری و تخفیفاتی که برایمان در نظر گرفته می‌‌شود، می‌توانیم هزینه‌های کارفرما را به‌طور چشمگیری کاهش دهیم. تخفیفاتی که برای ما درنظر گرفته می‌شود برای مشتری‌های عادی درنظر گرفته نمی‌شود. با این حال ما تمام این درصد تخفیفات همکاری را برای کارفرما عیناً لحاظ می‌کنیم که در نتیجه، هزینه اجرایی کمتر خواهد شد.

قیمت دکوراسیون داخلی

برای داشتن یک دکوراسیون عالی شما می توانید از شرکت های دکوراسیون داخلی در این زمینه کمک بگیرید. هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی برای بسیاری از شرکت های دکوراسیون داخلی کاملا رایگان می باشد و شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با دکوراسیون خود از شرکت ها درخواست مشاوره کنید؛ اما قیمت طراحی داخلی سه بعدی کاملا جداگانه بوده و هریک از دیزاینر ها مطابق با تجربه ای که در این زمینه دارند هزینه متفاوتی را از شما دریافت می کنند. 

قیمت طراحی داخلی ۱۴۰۱ به نسبت سال های گذشته بسیار بالا رفته است و شما برای داشتن یک دکوراسیون بسیار عالی و زیبا می توانید از شرکت های باسابقه دکوراسیون داخلی درخواست کنید.

 

دکوراسیون داخلی لوکس

در گذشته، شاید به مقوله‌ی طراحی دکوراسیون داخلی توجه نمی‌شد. به این موضوع که وسایل در یک مکان چگونه کنار هم قرار بگیرند اهمیت داده نمی‌شد اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و درک عمیق‌تر افراد از محیط و ابزار این موضوع بیش از پیش حائز اهمیت شده است.

با گذر زمان، روانشناسان به این مقوله پی برده‌اند که طراحی دکوراسیون داخلی اعم از وسائل منزل، محیط کار، ادارات، مدارس و... تاثیر به‌سزایی در رفتار و روحیه افراد دارد. همچنین پیمانکاران و ساختمان‌سازان به این مهم پی برده‌اند که آگاهی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، نقش به‌سزایی در صرفه‌جویی فضای ساخت دارد به‌این صورت که، حتی اگر فضای کوچکی برای ساخت دردسترس باشد با طراحی و چیدمانی مناسب می‌توان آن را به فضایی دلپزیر و مورد‌قبول تبدیل کرد.

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

دکوراسیون داخلی منزل کوچک، این مقوله‌ی طراحی و دکوراسیون داخلی به‌علت ساخته شدن خانه‌های اندازه کوچک آنقدر موردتوجه قرار گرفته که به یکی از معیار‌های بسیار مهم تبدیل شده و امروزه طرفداران فراوانی هم دارد. مقصود از طراحی دکوراسیون داخلی منزل کوچک ایجاد محیطی راحت و دلپذیر و استفاده بهینه از فضا مخصوصا در خانه‌های کوچک است. برای دکوراسیون منزل یکی از نکاتی که مهم است سبک آن می باشد که قیمت انواع دکوراسیون منزل را مشخص می کند.

دکوراسیون داخلی کلاسیک

طراحی دکوراسیون داخلی به امری ضروری برای مردم تبدیل شده است. ساکنین می‌‌خواهند در محیطی آرام به‌سر ببرند و از خانه خود انرژی بگیرند. یک دکوراسیون شیک و ایده‌آل در تقویت روحیه صاحبین خانه تاثیر مستقیم دارد و اعتماد‌به‌نفس آن‌هارا بالا می‌‌برد. خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم معماری، طرح‌های متنوعی برای علاقه‌مندان به دکوراسیون داخلی از جمله کلاسیک، سنتی و مدرن وجود دارد که زیبایی چهره خانه شما را تغذیه می‌‌کند. در سال 2019 طراحی دکوراسیون بیشتر به‌سمت دکوراسیون داخلی مدرن نزدیک شده است و اکثر طراحی‌ها به‌میل سلیقه و روحیات کارفرمایان انجام شده است. استفاده از رنگ‌های ساده، چرم و چوب، استفاده از نور طبیعی، اتاق‌خواب‌هایی با تخت‌های شخصی‌سازی‌شده و ایجاد فضای باز جزو چارچوب طراحی امسال به‌شمار می‌‌آید. از سبک‌های دکوراسیون داخلی برتر می‌توان به سبک دکوراسیون داخلی مدرن، سبک دکوراسیون داخلی مینیمال، سبک دکوراسیون داخلی صنعتی، سبک دکوراسیون داخلی انتقالی و سبک دکوراسیون داخلی روستایی اشاره کرد.

دکوراسیون داخلی پذیرایی

سالن پذیرایی اولین منظره‌ای است که هرکس در زمان ورود خود به منزل با آن مواجه می‌شود. دکوراسیون داخلی پذیرایی منزل شما می‌تواند تاثیرات به‌سزایی در نحوه برخورد اولیه دیگران با شما داشته باشد. در فرآیند دکوراسیون پذیرایی سه چیز بسیار مهم هستند:

هماهنگی رنگ‌ها

هرچند منظور از هماهنگی رنگ یک‌پارچگی نیست بلکه استفاده صحیح برای ایجاد جلوه‌ای موثر و زیبا می‌باشد. استفاده از دو و یا سه رنگ شاد در کنار یک یا دو رنگ مات و آرام می‌تواند یک تعادل خوبی ایجاد کند که علاوه بر داشتن جلوه‌ی زیبا باعث ایجاد انرژی مثبت و شادابی در روحیه می‌شود. استفاده از دو یا سه وسیله تزیینی برای در آوردن خانه از حس یکنواختی استفاده از گیاهان با رنگ‌های متفاوت گاهی استفاده از یک ظرف با رنگ جیغ کاملا متضاد می‌تواند بسیار به جلوه سالن پذیرایی شما کمک کند.

دیوار‌ها

داشتن دیوار‌هایی تمیز با رنگ و نقش‌های زیبا می‌تواند جو خانه شما را به‌کلی تغییر دهد. دیوار‌های گچ‌بری شده با تزییات فلزی، سنگی، چوبی و حتی پلاستیکی جذابیت بسیاری را به خانه شما القا می‌کند. استفاده از کاغذدیواری نیز یک روش بسیار جذاب و کاربردی برای تزیین کردن دیوار‌ها می‌باشد و هزینه‌ی بسیار کمتری را نیز شامل می‌شود.

زیباترین دکوراسیون داخلی

اگر شما زیبا‌ترین دیوارها را داشته باشید و چشمگیر‌ترین رنگ‌ها را انتخاب کرده باشید، با چیدمان نادرست نمی‌توانید از تمام زیبایی که در دست دارید استفاده کنید و لذت ببرید. چیدمان هر خانه مانند یک سودوکو می‌ماند؛ شما باید تمام عناصر ارا طوری بچینید که در نهایت تصویر بزرگتری را کامل کنید.

دکوراسیون داخلی منزل

ما بر این باوریم که طراحی دکوراسیون داخلی چیزی بیش از عملکرد عالی و زیبایی‌شناسی زیبا است. هدف ما این است که فضای داخلی خانه شما را بازتابی از شخصیت شما بسازیم. خانه شما باید چیزی باشد که شما و خانواده‌تان به آن افتخار کنید و دوست داشته باشید که در آن زمان بگذرانید. بنابراین فضای شما باید هر نیاز شما را برآورده می‌‌کند. طراحان داخلی خانه اختصاصی ما به‌طور خستگی‌ناپذیر با شما کار می‌‌کنند تا سبک شما را با تخصص طراحی خود گره بزنند و طرح دکوراسیون داخلی عالی را ایجاد کنند.

“یک تخمین رایگان یا یک مشاوره رایگان با تیم طراحی داخلی آسال سازه پرگاس برای طراحی داخلی خانه زیبا دریافت کنید.”

دکوراسیون داخلی ساده و کم‌هزینه

وقتی نوبت به طراحی دکوراسیون داخلی منزل می‌‌رسد، چیزی بیش از آنچه به‌چشم می‌‌آید وجود دارد. جمع کردن یک اتاق و تغییر دادن ویژگی‌ها برای اینکه آن را کاربردی و در عین حال شیک کند، اغلب کار آسانی نیست و چیزی که متقابلا در برابر آن از اهمیت زیادی برخوردار است هزینه دکوراسیون داخلی می‌‌باشد. گروه آسال سازه پرگاس با دادن دیدگاه مناسب در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین الویت‌های آن دکوراسیون داخلی شما را با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌‌دهد.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق‌العاده

اتاق‌ها می‌‌توانند سنتی یا مدرن، رسمی یا آرام و از نظر بصری گرم یا خنک باشند. در حالی که طراحی خانه شما بدون شک هیجان‌انگیز است، این روند نیز می‌‌تواند طاقت‌فرسا باشد. تلاش برای دستیابی به تعادل مناسب شکل و عملکرد چالش‌های خود را دارد. صرف نظر از سبک شما، تصویر بزرگ و جزئیات کوچک به یک اندازه مهم هستند. از انتخاب مبلمان مناسب گرفته تا پیدا کردن پالت رنگی عالی ، در اینجا ایده دکور خانه مورد تایید طراحان وجود دارد تا در ساخت خانه رویایی خود الهام‌بخش شما باشد.

چند نکته کلی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

 • در طراحی دکوراسیون داخلی یک فضا بهتر است به‌جای تمرکز روی همه‌ی دیوارهای مکان، دیواری که بیشتر در دیدرس قرار دارد را متفاوت با بقیه و متناسب با بقیه اجزای مکان طراحی و تغییر داد.
 • اگر فضای شما داری چند بخش مجزاست و شما مایل به تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی آن هستید بهتر است برای هراتاق رنگ و تم جداگانه درنظر بگیرید.
 • فضای مورد‌نظر را شلوغ نکنید، وسایلی که خیلی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و با محیط شما هم‌خوانی ندارند را دور بریزید.
 • خلاقیت جزء جدانشدنی در طراحی دکوراسیون داخلی یک فضا است.
 • مکانی را که می‌خواهید مورد طراحی دکوراسیون داخلی قرار دهید باید یک کل در نظر بگیرید به‌صورتی که در انتها تمام اجزا باهم پیوستگی و انسجام داشته باشند.
 • استفاده بهینه از فضا دیگر نکته مورد توجه در طراحی دکوراسیون داخلی یک محیط است.

طراحی دکوراسیون دفترکار

امروزه نه‌تنها منازل، بلکه دفاتر و شرکت‌ها نیز از تخصص طراحی داخلی و دکوراسیون بهره می‌برند. امروزه شرکت‌های بزرگ برای جلب‌توجه مشتریان و کلاینت‌های خود و همچنین افزایش سطح بهره‌وری کارمندان خود از طراحی دکوراسیون متنوع مدرن و مینیمال برای دیزاین دفاتر خود استفاده می‌کنند.

تفاوت طراح دکوراسیون و طراح داخلی

وظیفه ترکیب و چیدمان وسایل خانه مثل مبل‌ها، لوسترها، تابلوها، فرش‌ها، کاغذدیواری، نوع رنگ‌آمیزی بر دوش طراح دکوراسیون بوده و طراحی و اجرای فرم داخلی ساختمان نیز بر دوش طراح داخلی است.

نکته جالب اینجاست که طراح داخلی و طراح دکوراسیون به هیچ عنوان نباید در کار یکدیگر دخالت بکنند. به‌همین دلیل یک طراح دکور نمی‌تواند وظایف یک طراح داخلی را انجام دهد. دکوراسیون داخلی خانه دارای چند المان مهم است. مثل:

 1. نورپردازی محیط
 2. آشپزخانه
 3. پوشش سقف و کف
 4. کاغذ‌دیواری
 5. مبلمان و سایر لوازم
 6. رنگ‌آمیزی
 7. درب و پنجره‌ها
 8. اتاق‌خواب‌ها

چرا نورپردازی طراحی داخلی مهم است؟

نور محیط خانه، هویت اصلی یک دکوراسیون را زنده می‌‌کند یعنی اگر نورپردازی به‌طور جالب و دل‌انگیز طراحی نشود تمامی زحمات برای طراحی اجزای دیگر هدر می‌‌روند و به‌چشم نمی‌آیند.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بانوان ایرانی خواستار آشپزخانه‌ای رویایی برای خود هستند که یکی از اصلی‌ترین المان‌های این طراحی کابینت آشپزخانه است. برای آن دسته از خانم‌هایی که به دکور کلاسیک آشپزخانه علاقه خاصی دارند کابینت ممبران پیشنهاد می‌‌شود. کابینت ممبران نوعی کابینت است که با استفاده ازدستگاه‌های CNC روی آن حکاکی می‌‌شود.نام دیگر این کابینت، کابینت سه بعدی است! بسیاری بر این باورند که کابینت ممبران خانه‌ای همچون کاخ برای شما می‌‌ساز!. به طور کلی هزینه دکوراسیون آشپزخانه برای شما ممکن است بسیار بالا باشد چرا که در برخی از موارد نیاز به زیر سازی نیز می باشد و این موضوع باعث افزایش هزینه ها می شود.

اما مزیت‌های این المان در طراحی‌های امروزی چیست؟

 • ارزان
 • غیرقابل نفوذ آب
 • شیک و منحصر به‌فرد

میتوانید در این صفحه نمونه‌های دکوراسیون کابینت آشپزخانه را مشاهده کنید.


پوشش کف و سقف خانه

سقف‌های کاذب یا به‌اصطلاح طراحان، سقف‌های ثانویه این روزها خود را در دل مردم جا کرده است. سقف کاذب مدل‌های متفاوتی دارد ازجمله: رابیتس، اندود، کناف، آکوستیک، گریلیوم، تایل، دامپا و سقف‌های چوبی از معروف‌ترین آن‌ها هستند. برای دکوراسیون دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه‬‎ میتوانید از کفپوش هایی با قیمت مناسب استفاده کنید.


درباره طراحی و اجرای سقف کاذب بیشتر بدانید.


کاغذدیواری

کاغذدیواری خانه خود را متناسب با سلیقه شخصی و صد البته‌ هارمونی داشتن با المان‌های دیگر مثل مبلمان انتخاب کنید. در خانه‌های خلوت و کوچک از کاغذدیواری با رنگ‌های روشن استفاده می‌‌کنند. بهتر است قبل از طراحی کاغذدیواری با یک طراح حرفه‌ای دکوراسیون و متخصص در این کار مشورتی انجام دهید تا به طرح موردعلاقه و خاص خودتان برسید. بسیاری از شرکت‌های طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی همچون چاپ کاغذدیواری دلخواه را ارائه می‌‌دهند.

انواع کاغذدیواری

 1. کاغذ با روکش وینیل
 2. کاغذ‌دیواری از نوع منسوج نبافته یا نان وون
 3. کاغذ با وینیل سخت یا جامد
 4. کاغذ‌های وینیل فابریک بک

دکوراسیون مبلمان

رنگ مبلمان منزل باید با رنگ دیوار مطابقت داشته باشد. در خانه‌های زیادی چیدمان مبل را به‌شکل حرف ال (L) در می‌‌آورند. در چیدمان مبلمان منزل یکی از مهم‌ترین عوامل استفاده صحیح از فضا و رعایت هرچه بیشتر اصول فنگ‌شویی می‌باشد. چیدمان مبل نیم‌ست امروزه دارای متقاضیان زیادی است و هرکدام دارای شرایط محیطی و فرهنگی مختلف و یا کاربردی مختلف مانند منزل و یا محل کار و... می‌باشند که برای رفع نیاز هرکدام باید استراتژی‌های متفاوتی را پیاده‌سازی کرد.

در‌صورتی که دکوراسیون مبلمان سلطنتی در دستور کار قرار داشته باشد و طراحی دکوراسیون ایرانی نیز در آن گنجانده شده باشد، بهترین حالت چیدمان مبلمان سلطنتی قراردادن آن در نزدیکی پنجره و نور گیر و قرار دادن یک قالیچه در مرکز چیدمان زیر یک میز و یا در فاصله مساوی با دیگر مبل‌ها می‌‌باشد.

زمانیکه دکوراسیون مبل راحتی در دستورکار قرار می‌گیرد اولویت کار ایجاد یک حس آرامش و راحتی می‌باشد. پس جهت مبل‌ها باید پشت بر آشپزخانه، درب خروجی و جاهایی که در آن فعالیتی صورت می‌گیرد باشد، معمولا مبلمان به‌سمت پنجره و نمای بیرون و تلوزیون قرار می‌گیرند.

رنگ‌آمیزی در دکوراسیون داخلی

رنگ‌آمیزی طراحی دکوراسیون داخلی به دو طریق متضاد یا هماهنگ صورت می‌‌گیرد:

 • رنگ‌آمیزی متضاد: برای مثال اگر رنگ عناصر اصلی خانه شما طیف سرد دارد می‌‌توان از طیف گرم برای دیوار استفاده نمود.
 • رنگ‌آمیزی هماهنگ: این نوع رنگ‌آمیزی با مبلمان ، عناصر اصلی و دیگر المان‌ها هماهنگ است یا به‌قول معروف کاملا‌ هارمونی دارد.

طراح داخلی منزل

اگر به‌دنبال یک تیم طراح داخلی منزل می‌گردید، آسال سازه پرگاس می‌تواند ایده‌آل ‌ترین گزینه برای شما باشد؛ چراکه با سابقه بیست‌ساله خود در زمینه طراحی دکوراسیون و منزل، افتخار همکاری با مشتریان بسیاری را داشته است که در نوع خود کم‌نظیر است. همچنین نرخ محاسبه‌ در این مجموعه بسیار مناسب بوده که در کنار کیفیت فوق‌العاده آن، شرایط استثنایی‌ای را برای مشتریان رقم می‌زند.

دکوراسیون نمای درب و پنجره

انتخاب طرحی برای پنجره و درب ورودی، خانه را از نمای بیرون قشنگ‌تر جلوه می‌‌دهد. پنجره‌های چوبی و دوجداره در معماری کلاسیک کاربرد فراوانی دارد.

دکوراسیون داخلی اتاق‌خواب

زوج‌های خوش‌سلیقه به ظرافت و برتری دکوراسیون اتاق‌خواب خود توجه زیادی دارند. دارا بودن رنگ‌بندی مناسب برای المان‌ها باعث آرامش بخشیدن و راحت خوابیدن می‌‌شود. رنگ‌های تند و تیز اگرچه به‌ظاهر جذاب است اما در طولانی مدت چشم‌ها را اذیت می‌‌کند و دل آدم را می‌‌زند.یک طراح نخبه دکوراسیون هیچ گاه رنگ‌هایی که به‌چشم آسیب می‌‌رساند را پیاده‌سازی و اجرا نمی‌کند. بنابراین در انتخاب جنس و نوع رنگ اتاق و مخصوصا تخت‌خواب خود دقت زیادی به‌خرج دهید زیرا اجرای دکوراسیون اتاق خواب هزینه‌های بالایی دارد و پشیمانی دیگر دردی را دوا نمی‌کند. (نوش دارو بعد مرگ فایده نداره!)

شرکت دکوراسیون داخلی 

تعداد بسیار زیادی شرکت دکوراسیون داخلی در تهران وجود دارد که شما می توانید برای انجام امور دکوراسیون داخلی خود از آن ها استفاده کنید از اسم شرکت دکوراسیون داخلی معتبر می توان به شرکت آسال سازه پرگاس اشاره کرد؛ این شرکت از جمله شرکت های بسیار معتبری می باشد که می توانید برای دکوراسیون داخلی به آن ها اعتماد کنید. یکی از بخش های هر شرکتی نمونه کار های آن شرکت می باشد و متن معرفی شرکت دکوراسیون داخلی در اصل نمونه کار های آن شرکت می باشد.

این شرکت از جمله بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران می باشد و شما می توانید بهترین ها را در این شرکت تجربه کنید. این شرکت در حوزه طراح دکوراسیون داخلی تهران بسیار با سابقه بوده و در هر حوزه ای این شرکت دکوراسیون داخلی انجام داده است این مجموعه از جمله گروه دکوراسیون داخلی که در حرفه خود بسیار قدرتمند می باشد و نام آن از جمله  اسامی شرکت های دکوراسیون داخلی با سابقه می باشد و شما می توانید در سایت دکوراسیون داخلی این شرکت تمامی نمونه کارهای این مجموعه را مشاهده کنید.

مهم ترین نکات در دکوراسیون داخلی چیست؟
مهم ترین نکته در مبحث دکوراسیون داخلی، شناختن سبک های دکوراسیون داخلی است. در واقع اولین قدم این است که با مشتری صحبت کنیم و سلیقه و سبک مورد علاقه مشتریان را کاملا درک کنیم. در میان سبک ها، سه سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، پر طرفدار ترین سبک هایی هستند که عموم مردم از آنها پیروی میکنند و مد نظرشان است. کار اصلی تیم آسال سازه نیز همین امر است که با مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی، سلیقه کارفرما را جویا شده و متوجه باید ها و نباید های طراحی میشویم.
هزینه های اجرای دکوراسیون داخلی چقدر است؟
کم کردن هزینه های اجرایی یکی از مهم ترین مباحث در اجرای دکوراسیون داخلی است. مهمترین تدبیری که آُسال سازه برای راحتی بیشتر شما در نظر گرفته است تهیه مواد با کیفیت و مرغوب با تخفیفات است. از آنجا که شرکت آسال سازه سابقه ای درخشان در اجرای طرح های دکوراسیون داخلی دارد و این قدمت به بیش از بیست سال می رسد، ما میدانیم که بهترین مواد و متریال برای طرح شما چیست و از همه مهم تر از کجا میتوانیم آن را با قیمت مناسب برای پروژه مشتریان تهیه کنیم.
دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه چگونه انجام میشود؟
وقتی نوبت به طراحی دکوراسیون داخلی منزل میرسد، چیزی بیش از آنچه به چشم می آید وجود دارد. جمع کردن یک اتاق و تغییر دادن ویژگی‌ها برای اینکه آن را کاربردی و در عین حال شیک کند، اغلب کار آسانی نیست و چیزی که متقابلا در برابر آن از اهمیت زیادی برخوردار است هزینه دکوراسیون داخلی می باشد. گروه آسال سازه پرگاس با دادن دیدگاه مناسب در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین اولویت های آن دکوراسیون داخلی شما را با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}