بارگذاری

مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

مهم ترین نکته در مبحث دکوراسیون داخلی، شناختن سبک های دکوراسیون داخلی است. در واقع اولین قدم این است که با کارفرما صحبت میکنیم، که سلیقه کارفرما چیست؟ و کدام سبک پسند اوست؟ در میان سبک ها، سه سبک کلاسیک، نئو کلاسیک و مدرن، پر طرفدار ترین سبک هایی هستند که عموم مردم از آنها پیروی میکنند و مد نظرشان است. 
بنابرین اولین قدم هنگام صحبت با مشتری و کارفرما فهمیدن صحیح سبک معماری آنان است. این که کارفرما چه سبکی را میپسندد؟ از کدام رنگ و جلوه های بصری لذت میبرد، شروع کار است. کار اصلی تیم آسال سازه نیز همین امر است که با مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی، سلیقه کارفرما را جویا شده و متوجه باید ها و نباید های طراحی میشویم. در ادامه نکات معماری طراحی دکوراسیون داخلی را که باید نسبت به سیاق و سبک کارفرما رعایت شوند را در نظر میگیریم. در انتها خروجی جلسه ما ترکیبی از رعایت نکات معماری و سلیقه کار فرما است. 
نکته مهمی که باید در نظر داشت هزینه های جاری است که سبک های کلاسیک به سبب رعایت جزئیات بیشتر و نیاز به تجهیزات و ابزار آلات مدرن و پیشرفته، هزینه اجرایی بیشتری نسبت به سبک مدرن دارد. تمامی نکات در مورد هزینه های احتمالی و اجرایی باید با کارفرما و مشتری در میان گذاشته شود و تمامی هزینه ها شفاف باشد. 
اما نگران هزینه های زیاد اجرای دکوراسیون داخلی نباشید، زیرا که شرکت آسال سازه همیشه رضایت کارفرما را مد نظر دارد و همواره کوشیده است تا از صرف هزینه های گزاف جلوگیری کرده و حد الامکان هزینه ها را پایین بیاوریم.

دکوراسیون داخلی

هزینه های اجرایی دکوراسیون داخلی

راه کار هایی که برای کم کردن هزینه ها از طرف شرکت آسال سازه در نظر گرفته شده است به دو بخش مهم تقسیم شده است. مواد و متریال و مصالح اولیه و هزینه اجرای کارکنان هزینه اصلی بازسازی دکوراسیون داخلی و یا اجرای طرح های دکوراسیون داخلی را تشکیل میدهد. بدین منظور ما ابتدا برای هر اجرا طرحی دقیق با جزئیات داریم که با سلیقه کارفرما همسو است.

طرح دقیق همانند نقشه دقیق میتواند ما را از صرف هزینه های ناگهانی و یا بیهوده کمک کند.علاوه بر این شرکت آُسال سازه از نیرو های ثابت و ماهر همیشگی استفاده میکند که به صورت ثابت برای رسیدن به اهداف شرکت در تلاش اند که خود این امر باعث کاهش هزینه های اجرایی است. به نحوی که هزینه اجرایی طراحی دکوراسیون داخلی بین سی تا چهل درصد کاهش پیدا میکند. ینی حتی اگر کارفرما بخواهد به تنهایی خود طرح را اجرایی کند، باید هزینه های بیشتری بپردازد.

دکوراسیون داخلی منزل

کم کردن هزینه های اجرایی یکی از مهم ترین مباحث در اجرای دکوراسیون داخلی است. مهمترین تدبیری که آُسال سازه برای راحتی بیشتر شما در نظر گرفته است تهیه مواد با کیفیت و مرغوب با تخفیفات است. از آنجا که شرکت آسال سازه سابقه ای درخشان در اجرای طرح های دکوراسیون داخلی دارد و این قدمت به بیش از بیست سال میرسد، ما میدانیم که بهترین مواد و متریال برای طرح شما چیست و از همه مهم تر از کجا میتوانیم آن را با قیمت مناسب برای پروژه تهیه کنیم، زیرا با پشتوانه دو دهه سابقه کاری مشتریان دائم همکارانمان در بخش فروش متریال هستیم و به اصطلاح با خرید مصالح به قیمت همکاری و تخفیفاتی که برایمان در نظر گرفته می شود؛ میتوانیم هزینه های کارفرما را به طور چشمگیری کاهش دهیم. تخفیفاتی که برای ما در نظر گرفته میشود برای مشتری های عادی در نظر گرفته نمیشود با این حال ما تمام این درصد تخفیفات همکاری را برای کارفرما عیناً لحاظ میکنیم در نتیجه هزینه اجرایی کمتر خواهد شد.

طراحی دکوراسیون داخلی 2021 سال 1400

دکوراسیون داخلی لوکس

در گذشته شاید به مقوله ی طراحی دکوراسیون داخلی توجه نمیشد. به این موضوع که وسایل در یک مکان چگونه کنار هم قرار بگیرند اهمیت داده نمیشد اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و درک عمیق تر افراد از محیط و ابزار این موضوع بیش از پیش حائز اهمیت شده است.

با گذر زمان روانشناسان به این مقوله پی برده اند که طراحی دکوراسیون داخلی اعم از منزل، محیط کار، ادارات، مدارس و .... تاثیر به سزای در رفتار و روحیه افراد دارد. همچنین پیمانکاران و ساختمان سازان به این مهم پی برده اند که آگاهی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی نقش به سزای در صرفه جویی فضای ساخت دارد به این صورت که، حتی اگر فضای کوچکی برای ساخت در دسترس باشد با طراحی و چیدمانی مناسب میتوان آن را به فضایی دلپزیر و مورد قبول تبدیل کرد.

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

دکوراسیون داخلی منزل کوچک، این مقوله ی طراحی و دکوراسیون داخلی به علت ساخته شدن خانه های اندازه کوچک آنقدر مورد توجه قرار گرفته که به یکی از معیار های بسیار مهم تبدیل شده و امروزه طرفداران فراوانی هم دارد. مقصود از طراحی دکوراسیون داخلی منزل کوچک ایجاد محیطی راحت و دلپذیر و استفاده بهینه از فضا مخصوصا در خانه های کوچک است.

طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی اتاق حال

دکوراسیون داخلی کلاسیک

طراحی دکوراسیون داخلی به امری ضروری برای مردم تبدیل شده است. ساکنین می خواهند در محیطی آرام به سر ببرند و از خانه خود انرژی بگیرند. یک دکوراسیون شیک و ایده آل در تقویت روحیه صاحبین خانه تاثیر مستقیم دارد و اعتماد به نفس آن هارا بالا می برد. خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم معماری طرح های متنوعی برای علاقه مندان به دکوراسیون داخلی از جمله کلاسیک، سنتی و مدرن وجود دارد که زیبایی چهره خانه شما را تغذیه می کند. در سال 2019 طراحی دکوراسیون بیشتر به سمت دکوراسیون داخلی مدرن نزدیک شده است و اکثر طراحی ها به میل سلیقه و روحیات کار فرمایان انجام شده است. استفاده از رنگ های ساده، چرم و چوب، استفاده از نور طبیعی، اتاق خواب هایی با تخت های شخصی سازی شده و ایجاد فضای باز جزو چهارچوب طراحی امسال به شمار می آید. از سبک های دکوراسیون داخلی برتر میتوان به سبک دکوراسیون داخلی مدرن، سبک دکوراسیون داخلی مینیمال، سبک دکوراسیون داخلی صنعتی، سبک دکوراسیون داخلی انتقالی و سبک دکوراسیون داخلی روستایی اشاره کرد.

 

دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی

سالن پذیرایی اولین منظره ای است که هرکس در زمان ورود خود به منزل با آن مواجه میشود. دکوراسیون داخلی پذیرایی منزل شما میتواند تاثیرات به سزایی در نحوه برخورد اولیه دیگران با شما داشته باشد. در فرآیند دکوراسیون پذیرایی سه چیز بسیار مهم هستند:

هماهنگی رنگ ها

هرچند منظور از هماهنگی رنگ یک پارچگی نیست بلکه استفاده صحیح برای ایجاد جلوه ای مؤثر و زیبا میباشد. استفاده از دو و یا سه رنگ شاد در کنار یک یا دو رنگ مات و آرام میتواند یک تعادل خوبی ایجاد کند که علاوه بر داشتن جلوه ی زیبا باعث ایجاد انرژی مثبت و شادابی در روحیه میشود. استفاده از دو یا سه وسیله تزییناتی برای در آوردن خانه از حس یکنواختی استفاده از گیاهان با رنگ های متفاوت گاهی استفاده از یک ظرف با رنگ جیغ کاملا متضاد میتواند بسیار به جلوه سالن پذیرایی شما کمک کند.

دیوار ها

داشتن دیوار هایی تمیز با رنگ و نقش های زیبا میتواند جو خانه شما را به کلی تغییر دهد. دیوار های گچ بری شده با تزییات فلزی، سنگی، چوبی و حتی پلاستیکی جذابیت بسیاری را به خانه شما القا میکند. استفاده از کاغذ دیواری نیز یک روش بسیار جذاب و کاربردی برای تزیین کردن دیوار ها میباشد و هزینه ی بسیار کمتری را نیز شامل میشود.

زیباترین دکوراسیون داخلی

اگر شما زیبا ترین دیوارها را داشته باشید، اگر شما چشمگیر ترین رنگ ها را انتخاب کرده باشید اگر شما نتوانید به درستی چیدمان آن ها را تعیین کنید نمیتوانید از تمام زیبایی که در دست دارید استفاده کنید و لذت ببرید. چیدمان هر خانه مانند یک سودوکو میماند شما باید تمام عناصر هارا طوری بچینید که در نهایت تصویر بزرگتری را کامل کنید.

دکوراسیون داخلی منزل

ما بر این باوریم که طراحی دکوراسیون داخلی چیزی بیش از عملکرد عالی و زیبایی شناسی زیبا است. هدف ما این است که فضای داخلی خانه شما را بازتابی از شخصیت شما بسازیم. خانه شما باید چیزی باشد که شما و خانواده تان به آن افتخار کنید و دوست داشته باشید که در آن زمان بگذرانید. بنابراین فضای شما باید هر نیاز شما را برآورده می کند. طراحان داخلی خانه اختصاصی ما به طور خستگی ناپذیر با شما کار می کنند تا سبک شما را با تخصص طراحی خود گره بزنند و طرح دکوراسیون داخلی عالی را ایجاد کنند. 

“یک تخمین رایگان یا یک مشاوره رایگان با تیم طراحی داخلی آسال سازه پرگاس برای طراحی داخلی خانه زیبا دریافت کنید.”

دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه

وقتی نوبت به طراحی دکوراسیون داخلی منزل می رسد، چیزی بیش از آنچه به چشم می آید وجود دارد. جمع کردن یک اتاق و تغییر دادن ویژگی‌ها برای اینکه آن را کاربردی و در عین حال شیک کند، اغلب کار آسانی نیست و چیزی که متقابلا در برابر آن از اهمیت زیادی برخوردار است هزینه دکوراسیون داخلی می باشد. گروه آسال سازه پرگاس با دادن دیدگاه مناسب در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین الویت های آن دکوراسیون داخلی شمارا با کماسب ترین قیمت انجام می دهد.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده

اتاق ها می توانند سنتی یا مدرن، رسمی یا آرام و از نظر بصری گرم یا خنک باشند. در حالی که طراحی خانه شما بدون شک هیجان انگیز است، این روند نیز می تواند طاقت فرسا باشد. تلاش برای دستیابی به تعادل مناسب شکل و عملکرد چالش های خود را دارد. صرف نظر از سبک شما، تصویر بزرگ و جزئیات کوچک به یک اندازه مهم هستند. از انتخاب مبلمان مناسب گرفته تا پیدا کردن پالت رنگی عالی ، در اینجا ایده دکور خانه مورد تایید طراحان وجود دارد تا در ساخت خانه رویایی خود الهام بخش شما باشد.

چند نکته کلی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

 • در طراحی دکوراسیون داخلی یک فضا بهتر است به جای تمرکز روی همه ی دیوارهای مکان، دیواری که بیشتر دردید قرار دارد را متفاوت با بقیه و متناسب با بقیه اجزای مکان طراحی و تغییر داد.
 • اگر فضای شما داری چند بخش مجزاست و شما مایل به تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی آن هستید بهتر است برای هراتاق رنگ و تم جداگانه در نظر بگیرید.
 • فضای مورد نظر را شلوغ نکنید، وسایلی که خیلی مورد استفاده قرار نمیگیرند و با محیط شما همخوانی ندارند را دور بریزید.
 • خلاقیت جزء جدا نشدنی در طراحی کوراسیون داخلی یک فضا است.
 • مکانی را که میخواهید مورد طراحی دکوراسیون داخلی قرار دهید باید یک کل در نظر بگیرید به صورتی که در انتها تمام اجزا باهم پیوستگی و انسجام داشته باشند.
 • استفاده بهینه از فضا دیگر نکته مورد توجه در طراحی دکوراسیون داخلی یک محیط است.

تفاوت طراح دکوراسیون و طراح داخلی

وظیفه ترکیب وچیدمان وسایل خانه مثل مبل ها، لوسترها، تابلوها، فرش ها، کاغذ دیواری، نوع رنگ آمیزی بر دوش طراح دکوراسیون بوده و طراحی و اجرای فرم داخلی ساختمان نیز به دوش طراح داخلی است .

نکته جالب اینجاست که طراح داخلی و طراح دکوراسیون به هیچ عنوان نباید در کار یکدیگر دخالت بکنند به همین دلیل یک طراح دکور نمی تواند وظایف یک طراح داخلی را انجام دهد.

دکوراسیون داخلی خانه دارای چند المان مهم است. مثل:

 1. نورپردازی محیط
 2. آشپزخانه
 3. پوشش سقف و کف
 4. کاغذ دیواری
 5. مبلمان و سایر لوازم
 6. رنگ آمیزی
 7. درب و پنجره ها
 8. اتاق خواب ها

چرا نورپردازی طراحی داخلی مهم است؟

نور محیط خانه، هویت اصلی یک دکوراسیون را زنده می کند یعنی اگر نورپردازی به طور جالب و دل انگیز طراحی نشود تمامی زحمات برای طراحی اجزای دیگر هدر می روند و به چشم نمی آیند.

طراحی دکوراسیون منزل ایرانی

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

نورپردازی دکوراسیون خانه ایرانی

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بانوان ایرانی خواستار آشپزخانه ای رویایی برای خود هستند که یکی از اصلی ترین المان های این طراحی کابینت آشپزخانه است.

برای آن دسته از خانم هایی که به دکور کلاسیک آشپزخانه علاقه خاصی دارند کابینت ممبران پیشنهاد می شود. کابینت ممبران نوعی کابینت است که با استفاده ازدستگاه های CNC روی آن حکاکی می شود.نام دیگر این کابینت، کابینت سه بعدی است!

بسیاری بر این باورند که کابینت ممبران خانه ای همچون کاخ برای شما می سازد.

دکوراسیون کابینت آشپزخانه

اما مزیت های این المان در طراحی های امروزی چیست؟

 • ارزان
 • غیرقابل نفوذ آب
 • شیک و منحصر به فرد
طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

میتوانید در این صفحه نمونه های دکوراسیون کابینت آشپزخانه را مشاهده کنید.


پوشش کف و سقف خانه

سقف های کاذب یا به اصطلاح طراحان، سقف های ثانویه این روزها خود را در دل مردم جا کرده است. سقف کاذب مدل های متفاوتی دارد ازجمله: رابیتس، اندود، کناف، آکوستیک، گریلیوم، تایل، دامپا و سقف های چوبی از معروف ترین آن ها هستند.

پوشش سقف


درباره طراحی و اجرای سقف کاذب بیشتر بدانید.


کاغذ دیواری

کاغذ دیواری خانه خود را متناسب با سلیقه شخصی و صد البته هارمونی داشتن با المان های دیگر مثل مبلمان انتخاب کنید. در خانه های خلوت و کوچک از کاغذ دیواری با رنگ های روشن استفاده می کنند. بهتر است قبل از طراحی کاغذ دیواری با یک طراح حرفه ای دکوراسیون و متخصص در این کار مشورتی انجام دهید تا به طرح مورد علاقه و خاص خودتان برسید. بسیاری از شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی همچون چاپ کاغذ دیواری دلخواه را ارائه می دهند.

پوشش کف خانه

انواع کاغذ دیواری

 1. کاغذ با روکش وینیل
 2. کاغذ دیواری از نوع منسوج نبافته یا نان وون
 3. کاغذ با وینیل سخت یا جامد
 4. کاغذ های وینیل فابریک بک

کاغذ دیواری

دکوراسیون مبلمان

رنگ مبلمان منزل باید با رنگ دیوار مطابقت داشته باشد. در خانه های زیادی چیدمان مبل را به شکل حرف ال در می آورند.

در چیدمان مبلمان منزل یکی از مهمترین عوامل استفاده صحیح از فضا و رعایت هرچه بیشتر اصول فنگ شویی میباشد. چیدمان مبل نیم ست امروزه دارای متقاضیان زیادی است و هرکدام دارای شرایط محیطی و فرهنگی مختلف و یا کاربردی مختلف مانند منزل و یا محل کار و ... میباشند که برای رفع نیاز هرکدام باید استراتژی های متفاوتی را پیاده سازی کرد.

مبلمان در دکوراسیون

در صورتی که دکوراسیون مبلمان سلطنتی در دستور کار قرار داشته باشد و طراحی دکوراسیون ایرانی نیز در آن گنجانده شده باشد، بهترین حالت چیدمان مبلمان سلطنتی قراردادن آن در نزدیکی پنجره و نور گیر و قرار دادن یک قالیچه در مرکز چیدمان زیر یک میز و یا در فاصله مساوی با دیگر مبل ها می باشد.

زمانیکه دکوراسیون مبل راحتی در دستورکار قرار میگیرد اولویت کار ایجاد یک حس آرامش و راحتی میباشد. پس جهت مبل ها باید پشت بر آشپزخانه، درب خروجی و جاهایی که در آن فعالیتی صورت میگرد باشد، معمولا مبلمان به سمت پنجره و نمای بیرون و تلوزیون قرار میگیرند.

دکورایون مبلمان مجلل در دکوراسیون داخلی

رنگ آمیزی در دکوراسیون داخلی

رنگ آمیزی طراحی دکوراسیون داخلی به دو طریق متضاد یا هماهنگ صورت می گیرد.

 • رنگ آمیزی متضاد: برای مثال اگر رنگ عناصر اصلی خانه شما طیف سرد دارد می توان از طیف گرم برای دیوار استفاده نمود.
 • رنگ آمیزی هماهنگ: این نوع رنگ آمیزی با مبلمان ، عناصر اصلی و دیگر المان ها هماهنگ است یا به قول معروف کاملا هارمونی دارد.

دکوراسیون نمای درب و پنجره

انتخاب طرحی برای پنجره و درب ورودی، خانه را از نمای بیرون قشنگ تر جلوه می دهد. پنجره های چوبی و دوجداره در معماری کلاسیک کاربرد فراوانی دارد.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

زوجین خوش سلیقه به ظرافت و برتری دکوراسیون اتاق خواب خود توجه زیادی دارند. دارا بودن رنگ بندی مناسب برای المان ها باعث آرامش بخشیدن و راحت خوابیدن می شود. رنگ های تند و تیز اگرچه به ظاهر جذاب است اما در طولانی مدت چشم ها را اذیت می کند و دل آدم را می زند.یک طراح نخبه دکوراسیون هیچ گاه رنگ هایی که به چشم آسیب می رساند را پیاده سازی و اجرا نمی کند. بنابر این در انتخاب جنس و نوع رنگ اتاق و مخصوصا تخت خواب خود دقت زیادی به خرج دهید زیرا اجرای دکوراسیون منزل هزینه های بالایی دارد و پشیمانی دیگر دردی را دوا نمی کند. (نوش دارو بعد مرگ فایده نداره!)

دکوراسیون اتاق خواب

نمونه کار طراحی دکوراسیون محوطه

طراحی دکوراسیون محوطه

نمونه کار طراحی دکوراسیون آب نما

طراحی دکوراسیون آب نما

نمونه کار طراحی دکوراسیون مینی گاردن

طراحی دکوراسیون مینی گاردن

کارفرما: خانم عبداللهی

نشانی: میدان کاج کوچه یعقوبی۸

نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی دندان پزشکی

کارفرما: خانم راد

نشانی: اسلامشهر ، ابتدای خیابان مهدیه

نمونه طراحی دکوراسیون دندان پزشکی

نمونه کار طراحی دکوراسیون مطب دندان پزشکی

طراحی دکوراسیون مطب دندان پزشکی

نمونه کار دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی شرکت آسال سازه

نمونه طراحی دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی

نمونه کار طراحی دکوراسیون اتاق انتظار

طراحی دکوراسیون اتاق انتظار

نمونه کار دکوراسیون ساعت دیواری

طراحی دکوراسیون ساعت دیواری

نمونه کار طراحی داخلی آرایشگاه زنانه

کافرمانه: خانم حسن پور

نشانی: مجدیه

طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

نمونه طراحی دکوراسیون سالن زیبایی بانوان

طراحی دکوراسیون سالن زیبایی بانوان

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}