جستجو کردن

بازسازی رستوران

با زیاد شدن زمان فعالیت کاربرین و گستره ی نیازهای افراد در فضاهای رستورانی، این فضاها از اهمیت بالایی برخوردار شدند و از طرفی نیز رقابت بالا و اهمیت کاربری فضا در بین صنف رستوران دار ها سبب شد تا سبک های مختلف معماری نیز در رستوران ها راه یابد؛ علاوه بر این هر چه که به نیازهای فضایی کاربران در فضای رستوران بهتر پاسخ داده شود، رستوران فضای کاربردی تری خواهد داشت.
از آنجایی که افراد از فضای رستوران ها انتظارات خاص خود را دارند و از طرفی دیگر رقابت بالایی در بین صنف رستوران داران وجود دارد، رستوران های قدیمی باید فضای خود را مجهز و به زودی بازسازی انجام دهند، بازسازی رستوران ها معمولا بر اساس فضا سازی و طراحی رستوران و تم رستورانی انجام می شوند؛ برای مثال اگر منو رستورانی شما تنها مختص به غذاهای ایرانی و سنتی است، این تم رستورانی باید در المان های معماری رستوران رعایت شود و بر اساس آن طراحی و اجرا شود، و یا در صورتی که منو رستورانی شما مختص به غذاهای چینی است، فضای رستوران و بازسازی آن باید به فرهنگ چینی دلالت داشته باشد.

نکات بازسازی رستوران

از آنجایی که فضای رستوران به طور مستقیم با افراد مختلف ارتباط دارد، استاندارد های فضایی مهمی باید در آن اجرا شود، یکی از مهمترین نکاتی که در بدو ورود و طراحی فضاهای رستورانی از اهمیت بالایی برخوردار است، دعوت کنندگی فضای رستوران و عناصر جلب توجه کننده ی رستوران می باشد؛ زیرا حتی اگر نمای رستوران شما دارای جلوه ی زیبایی باشد تنها برای جذب مشتری ها کافی نیست، بلکه علاوه بر معماری رستوران و نمای آن، یک تابلو باید به خوبی نقش این عنصر دعوت کننده را ایفا کند، این تابلو رستوران باید به گونه ای نصب و اجرا شود تا بر روی معماری نما رستوران دلالت نداشته باشد و طراحی آن باید به گونه ای باشد که تم رستورانی به خوبی در آن مشخص باشد، علاوه بر مشخص بودن تم رستورانی در لوگو و طراحی تابلو، فونت و متن تابلو رستورانی باید به طور کامل نمایان و مشخص باشد؛ تابلوی رستوران یکی از مهمترین المان های طراحی نما خارجی رستوران است، این المان باید به گونه ای طراحی شود که عنصری دعوت کننده نیز باشد، تابلو های رستورانی و ورودی رستوران های بین راهی و حاشیه جاده ها از اهمیت بالاتری برخوردار است زیرا تابلوهای رستورانی در آنها باید بیشتر جلب توجه کند.
تابلوهای رستورانی باید علاوه بر فرم متناسب با تم رستوران دارای جلوه های مختلف نورپردازی باشد تا در تمامی ساعات شبانه روز بتواند توجه بینندگان را به رستوران جلب کند.
اما تابلوهای رستورانی تنها المان در طراحی خارجی نیستند که شما باید به آن توجه کنید؛ بلکه نمای خارجی رستوران از اهمیت بالایی در جلب توجه افراد می باشد.
در این مطلب از بازسازی پرگاس با ما همراه باشید تا تمامی آنچه که در بازسازی رستوران نیاز است بدانید را با کمک تجربیات مشاورین و متخصصین شرکت معماری و بازسازی پرگاس؛ با شما علاقه مندان در میان بگذاریم.
شما همچنین می توانید جهت نوسازی و بازسازی رستوران قدیمی و طراحی دکوراسیون رستوران و کافه ی خود، از مشاورین شرکت بازسازی پرگاس، مشاوره رایگان دریافت کنید!
شرکت بازسازی پرگاس، شرکت معماری پیشتاز و با سابقه در زمینه ی بازسازی؛ با داشتن کارشناسان حرفه ای و تیم های تخصصی در زمینه بازسازی و عرصه دکوراسیون داخلی، قادر به انجام انواع عملیات بازسازی در تمامی فضاهای مورد نظر شماست!
برای اطلاع از نحوه ی بازسازی رستوران و براورد قیمت بازسازی می توانید با مشاورین ما در شرکت بازسازی پرگاس، تماس حاصل فرمایید.
متخصصین و مشاورین شرکت بازسازی پرگاس با ارائه مشاوره ی تخصصی در عرصه ی بازسازی و دکوراسیون داخلی با در نظر گرفتن معیار های ملک، می توانند تا حد زیادی روند بازسازی رستوران شما همراهان گرامی را تسریع ببخشند.

بازسازی نمای خارجی رستوران

نمای رستوران باید برگرفته از نوع عملکرد و تم رستوران باشد، به گونه ای که مخاطب رستوران شما با مشاهده ی فرم کلی نمای رستوران، عملکرد و فعالیت فضای رستوران و نوع غذاها را درک کند.
طراحی نماهای رستوران و بازسازی نمای خارجی رستوران می تواند در سبک های مختلف مدرن، کلاسیک و سبک های سنتی و ایرانی انجام شود که تمامی این سبک ها باید با توجه به منوی رستورانی و نوع فعالیت کاربر در فضا انتخاب شود.
یکی از مصالحی که امروزه در اجرای نمای رستوران های مدرن به چشم میخورد، استفاده از مصالح ترموود می باشد که جلوه ی بسیار زیبایی به این نوع رستوران ها می دهد؛ در مقابل این نوع سبک رستوران ها، امروزه در رستوران های سنتی نیز استفاده از مصالح مختلف مانند رنگ کاهگل و آجر های سنتی بسیار رواج پیدا کرده است. شما میتوانید برای اطلاع دقیق از انواع مصالح مقاله مصالح ساختمان سازی را مطالعه کنید.
از آنجایی که نمای رستوران یکی از مهمترین المان های جذب کننده مخاطبین فضا است؛ باید در بازسازی نمای رستوران توجه بسیاری به آن شود. یکی از معیار های دیگری که طبق آن می توانید نمای منحصر به فرد رستوران خود را انتخاب و اجرا کنید، توجه به اقلیم و مکان قرار گیری رستوران است.
اقلیم قرارگیری رستوران می تواند نقش تعیین کننده ای در طراحی نمای رستوران و انتخاب سبک معماری رستوران داشته باشد، به این صورت که طراحی نمای رستوران شما می تواند برگرفته از المان های جغرافیایی منطقه و شهر رستوران شما باشد؛ برای مثال اگر رستوران شما در شمال کشور قرار دارد می توانید از المان های معماری این منطقه و سبک سنتی در طراحی نمای رستوران استفاده کنید و بدین صورت رستوران خود را یک رستوران متمایز سازید؛ علاوه بر این با طراحی و ایجاد یک قاب زیبا متناسب با سبک معماری رستوران برای عکاسی عموم مردم در سردر رستوران، می توانید باعث جذب بیشتر مخاطب در رستوران خود شوید.

بازسازی ریز فضاهای رستوران

قدم بعدی در بازسازی رستوران انتخاب یک طرح و نقشه ی کلی بر اساس فعالیت کاربر و بهینه سازی فضاست، در فضاهایی مانند فضاهای رستوران که عبور و مرور افراد ممکن است زیاد باشد، داشتن یک نقشه ی پلان آزاد می تواند موجب بروز مشکل در عبور مرور افراد و مختل شدن رفت و آمد کاربرین شود، بنابراین پیشنهاد می شود تا در اولین قدم طراحی پلان رستوران، علاوه بر ضوابط به استاندارد های فضایی نیز در هنگام بازسازی رستوران توجه داشته باشید.
بازسازی پیش ورودی رستوران
اولین ریز فضایی که باید بازسازی رستوران را از آن شروع کنید، ورودی رستوران است، زیرا این فضا تاثیر زیادی را بر روی مراجعه کنندگان و کاربرین فضا دارد؛ طراحی کانتر پذیرش برگرفته از سبک معماری رستوران نیز می تواند در این فضا تاثیر گذار باشد، بهتر است که ورودی مانند یک پیش فضا برای ورود افراد طراحی شود؛ ورودی رستوران باید سیرکلاسیون حرکتی خوانایی داشته باشد وجود طاق های ورودی می تواند تا حد زیادی این فضا را زیبا کند.

نور پردازی رستوران

نورپردازی رستوران می تواند یک مقوله ی مهم در طراحی داخلی رستوران به کار رود، چرا که هیچکس غذا خوردن در محیطی تاریک را نمیپسندد! نور مناسب و کافی در فضا رستوران سبب فراهم شدن محیطی دلنشین خواهد شد؛ از طرفی نورپردازی رستوران با نور های زننده و زیاد سبب می شود تا شلوغی فضای رستوران بیشتر به نظر بیاید.
در اکثر رستوران های شیک و قسمت های وی آی پی رستوران ها از نورپردازی به صورت ملایم با ترکیب نور سفید و زرد استفاده می شود. به طور کلی یک نورپردازی صحیح از ترکیب نور طبیعی و مصنوعی به عمل میاید به همین دلیل علاوه بر نورپردازی صحیح مصنوعی در فضای رستوران باید نور طبیعی را به فضای خود راه دهید.
در نورپردازی رستوران از استفاده از آباژور ها و اکسسوری های روشنایی غافل نشوید، چرا که استفاده از این اکسسوری ها تاحد زیادی می تواند به نورپردازی رستوران شما کمک کند.مشاوارن ما هموراه آماده هستند تا به شما برای برآورد هزینه روشنایی و نور پردازی کمک کنند.

بازسازی دکوراسیون داخلی رستوران

دکوراسیون داخلی رستوران تنها به انتخاب رنگ دیواره های رستوران شما خلاصه نمی شود، بلکه تمامی عناصر فضا را در برمیگیرد.
رنگ دیواره های رستوران می تواند باعث افزایش کاربرین رستوران شود؛ همچنین استفاده از رنگ های طیف گرم می تواند باعث بالا رفتن هیجان در نتیجه اشتهای مشتری ها شود. از جمله رنگ های مناسب برای انتخاب دیوار رستوران ها رنگ های آجری، رنگ های روشن و طیف رنگهای گرم هستند، همچنین برای ایجاد محیط های دلنشین در رستوران می توان از رنگ های خنثی مانند خاکستری، سفید و طوسی استفاده کرد.
در قسمت هایی از دیوارهای رستوران نیز می توان از دیوارپوش ها و طرح های پتینه و میکروسمنت استفاده کرد؛ همچنین استفاده از ال سی دی ها و تکنولوژی سه بعدی در دیوارپوش ها می تواند علاوه بر معرفی منو رستوران، ایجاد جلوه های زیبا کند.
هماهنگی بین اجزای دکوراسیون داخلی رستوان مانند متریال کف پوش، طراحی سقف و نورپردازی، مبلمان می تواند فضای رستوران را تبدیل به فضایی منحصر به فرد کند؛ شرکت معماری بازسازی پرگاس با داشتن سابقه ی درخشان در زمینه مدیریت پیمان رستوران و بازسازی رستوران مفتخر است تا تمامی تجریبات خود را در این رابطه با شما علاقه مندان و کارفرمایان گرامی با ارائه مشاوره ی تخصصی انجام دهد؛ شما همراهان گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت با کارشناسان و مشاورین ما در بازسازی پرگاس تماس حاصل فرمایید.

بازسازی سقف رستوران

سقف رستوران می تواند یکی از عناصر تاثیر گذار فضا در بزرگنمایی رستوران باشد و به طور کلی دکوراسیون داخلی فضا را تغییر دهد، استفاده از سقف های کاذب در بازسازی رستوران ها میتواند نقش بسیاری ایفا کند چرا که طراحی سقف کاذب علاوه بر نورپردازی توکار می تواند تجهیزات و تاسیسات برقی را به خوبی تعبیه کند، علاوه بر این استفاده از انواع طرح های پتینه و گچبری در سبک های متفاوت می تواند در زیبایی طراحی داخلی رستوران تاثیر داشته باشد.

کفسازی و بازسازی کف رستوران

در کفسازی رستوران از متریال های مختلفی مانند لمینت و سنگ های اسلب یکپارچه می تواند استفاده شود،
طرح های کف پوش های رستورانی بهتر است که یکپارچه و تک رنگ باشند تا به یکپارچگی بیشتر فضا کمک کنند، همچنین استفاده از سنگ های مرمر در کفسازی به فضای رستوران ظاهری لوکس و لاکچری میدهند.
جهت مشاوره با متخصصین و کارشناسان بازسازی پرگاس در رابطه با خرید ویلا، بازسازی و طراحی ویلا می توانید از راه های ارتباطی تلفنی موجود در سایت بازسازی پرگاس استفاده کنید! و با ما در ارتباط باشید.

بازسازی و تعمیرات تاسیسات رستوران

از آنجایی که تاسیسات رستوران باید در بازه های کوتاه ماهانه چک شوند، تعبیه ی تاسیسات باید به درستی انجام شود، همچنین تاسیسات رستوران در عملیات بازسازی باید کاملا به روز و اپدیت شوند، تاسیسات برقی باید به طور کامل به قطع کن های اضطراری مجهز باشند. علاوه بر تاسیسات و تجهیزات برقی، سیستم های رستورانی باید به سیستم های تهویه هوا و تهویه ی مکانیکی مجهز باشند؛ از جمله دیگر سیستم های تاسیساتی ضروری در فضای رستوران می توان به فیلتر های در و دریچه های اتوماتیک آتش اشاره کرد.
شرکت معماری بازساری پرگاس، شرکت سابقه دار در زمینه ی دکوراسیون رستوران و بازسازی فضاهای رستورانی در سبک های مختلف، آماده ارائه خدمات بازسازی رستوران، فست فود و بازسازی کافه در کیفیت بالا برای کارفرمایان عزیز و مشتریان گرامی می باشد.
گروه معماری و بازسازی شرکت پرگاس تا به امروز توانسته است با رستوران های مختلف و کافه های برجسته در سطح شهر های مختلف همکاری داشته باشد.
جهت طراحی داخلی رستوران و اجرای بازسازی رستوران می توانید از شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
امروزه افراد زیادی برای صرف میان وعده، قرارهای دوستانه و کاری، گرفتن تولد و یا مراسم مختلف به کافه ها رجوع می کنند و یا در برخی از موارد جهت دیدن فوتبال و یا بازی های گروهی مانند مافیا به کافه ها میروند؛ هر چه فضای کافه ی شما کاربردی تر و دلنشین تر باشد، افراد بیشتر و مخاطبین خاص خود را جذب خواهید کرد از طرفی در بین صنف کافه داران رقابت بالایی می باشد، پس برای جذب بیشتر مخاطبین باید بر روی معیارهای خاص فضای کافه توجه داشته باشید و سعی بر رفع نیازهای فضایی کاربران و افراد کنید؛ بازسازی کافی شاپ می تواند به دلایل مختلف انجام شود که از عمده ترین دلیل ها می توان به تغییر کاربری یک خانه قدیمی و یا یک فضای تجاری به کاربری کافه اشاره کرد.

به طور کلی به دو صورت می توان صاحب یک کافی شاپ شد. اکثرا صاحبان کافی شاپ ها بعد از خرید و یا اجاره یک مغازه و یا خانه قدیمی به تغییر کاربری آن به کافه رستوران، کافی شاپ، کافه سنتی و یا کافه کتاب می پردازند و یا در موارد دیگر در برخی موارد صاحب کافه مدیریت و واگذاری یک کافه را به مدت مشخص میگیرد.

در ادامه به بررسی تغییر کاربری کافه ها و بازسازی آنها می پردازیم پس با ما در بازسازی پرگاس همراه باشید.

هزینه بازسازی کافی شاپ

هزینه بازسازی کافه و کافی شاپ در وهله اول به بودجه، سبک دکوراسیون، درجه کیفیت مصالح و کارهای انجام شده در عملیات و اجرای بازسازی بستگی دارد؛ برای مثال جهت بازسازی فست فود اینکه چه نوع طراحی در فضا انجام می شود و یا نوع سبک دکوراسیون چه سبکی می باشد می تواند در هزینه ی تمام شده بازسازی تاثیر گذار باشد و با توجه به هزینه های تعمیرات و مصالح بودجه ی تقریبی می تواند برآورد شود.

به طور کلی هزینه های بازسازی کافی شاپ و طراحی آن در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک بیشتر از سبک های مدرن می باشد، پس اگر قصد بازسازی کافی شاپ با دکوراسیون کلاسیک را دارید باید بودجه ی بیشتری را در نظر داشته باشید و یا در برخی موارد استفاده از مصالحی مانند ترموود و سنگ های اسلب می تواند هزینه ی زیادی را به بودجه ی شما اضافه کند، پس اگر بودجه‌ی کمی را در نظر دارید باید به دنبال مصالح جایگزین برای برخی مصالح عملیات بازسازی باشید.

در قدم های بعدی هزینه ی بازسازی کافه و کافی شاپ ها به هزینه تیم طراحی و طراحان داخلی، گروه اجرایی و مجریان بازسازی، دستمزد پیمانکاران و مدت زمان بازسازی بستگی دارد.

قبل از شروع اجرای بازسازی کافه و ارائه طرح ها لازم است که با مشاورین و کارشناسان بازسازی شرکت مورد نظرتان مشاوره داشته باشید و راجب به بودجه ی اولیه و کارهای مورد نظر به عنوان کارفرما با آنها جلساتی را فیکس کنید.

سپس طبق بودجه و بازدید کافه قدیمی شما، طرح هایی توسط گروه طراحی با بودجه ی تقریبی به شما ارائه خواهد شد، شما می توانید طرح و سبک مورد نظر خود را با در نظر گرفتن بودجه تقریبی تان انتخاب کنید.

در ادامه این مطلب از بازسازی پرگاس با ما همراه باشید تا تمامی آنچه که در بازسازی کافه و کافی شاپ نیاز است بدانید را با کمک تجربیات مشاورین و متخصصین شرکت معماری و بازسازی پرگاس؛ با شما علاقه مندان در میان بگذاریم.

انواع سبک های بازسازی کافی شاپ

بازسازی کافی شاپ می تواند در انواع سبک های دکوراسیون داخلی مختلفی انجام شود؛ از انواع این سبک های دکوراسیون داخلی رایج در بازسازی کافه می توان به سبک مدرن، مینیمال، کلاسیک، نئوکلاسیک، اسکاندیناوی، روستیک و سبک های طراحی داخلی منوکروم، ترنزیشنال و پاپ آرت اشاره کرد.

این سبک های دکوراسیون بسته به ابعاد و متراژ فضا، مخاطبین کافی شاپ، منوی کافه، لوکیشن قرارگیری کافه می تواند انتخاب شود.
اگر لوکیشن قرار گیری و موقعیت کافه ی شما در شمال شهر است، بهتر است که از سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده کنید و یا اگر مخاطب کافه شما نوجوانان و جوانان هستند، سبک داخلی پاپ آرت می تواند انتخاب خوبی برای سبک دکوراسیون کافه شما باشد.

انواع روش های بازسازی کافه

برای بازسازی کافی شاپ می توان از روش های متنوعی استفاده کرد، این راهکار ها می تواند بسته به هزینه و بودجه ی مورد نظر شما انجام شود؛ در ادامه به بررسی انواع روش های بازسازی کافه میپردازیم.

بازسازی نمای کافی شاپ

اولین بازخورد بیرونی که از یک کافی شاپ می توان داشت، نمود نمای خارجی کافه است که در نگاه اول می تواند افراد زیادی را به داخل کافه جذب کند.

بازسازی نمای خارجی کافه دارای سبک ها و رویکردهای مختلفی است که طبق کاربری کافه و گروه سنی مخاطبین می تواند طراحی و اجرا شود برای مثال در کافه هایی که بیشتر حالت رسمی دارند و مخاطبین برای قرار های کاری به آن مراجعه می کنند سعی بر آن است که نما به گونه ای طراحی شود که بنا ارتباط بصری کمتری با فضای بیرون داشته باشد، نمای کافه می تواند به صورت پارامتریک، کلاسیک و متقارن و یا مدرن طراحی شود؛ همچنین استفاده از مصالح مختلف مانند ترموود و یا فلاورباکس های متصل به نمای کافه می تواند سبب ایجاد نمای جذابی شود.

بازسازی ورودی کافه

همانطور که گفتیم نما اولین بازخورد خارجی را بر روی مخاطبین و ورودی کافه نیز اولین بازخورد داخلی بر روی جذب مخاطب به فضا دارد، در فضای کافه بهتر است که از یک سلسله مراتب ورود و یک پیش ورودی در بدو ورودی افراد به کافه استفاده کرد؛ این فضا می تواند یک حیاط و یا یک سالن ورودی با اکسسوری های متفاوت باشد.

همچنین استفاده از یک کانتر پذیرش منحصر به فرد و هماهنگ با سبک معماری داخلی کافه می تواند تا حد زیادی این ورودی کافه را زیبا و جذاب نشان دهد؛ امروزه کانترهایی با طراحی پارامتریک و برش لیزری برای کافه ها اجرا می شوند. همچنین می توانید از گلدان های سایز بزرگ با گل های آپارتمانی و کاکتوس های مختلف در ورودی کافه استفاده کنید.

بازسازی و تغییر دکوراسیون کافه

تغییر دکوراسیون کافه می تواند نوعی نوسازی تلقی شود و با بودجه ی مناسبی انجام شود؛ این نوسازی می تواند با تغییر مبلمان، نوسازی مصالح، نقاشی کافه اجرا شود. همچنین استفاده از تکنیک پتینه و پوشش میکروسمنت و میکرومتال در قسمتی از دیواره کافه می تواند ظاهری لوکس را در کافه شما به وجود بیاورد.

انتخاب رنگ دیواره های کافه می تواند بسته به نوع نورپردازی کافه انجام شود، اگر در کافه از نورپردازی عمومی مانند چراغ های هالوژنی استفاده کردید می توانید از رنگ های روشن استفاده کنید و یا اگر از نورپردازی های نقطه ای، نورپردازی تاکیدی و متمرکز بر روی برخی قسمت های کافه استفاده کرده اید می توانید از رنگ های گرم، تیره به صورت اغراق آمیز استفاده کنید. انتخاب رنگ دیواره ها و یا بافت آنها تا قسمت زیادی به سبک دکوراسیون کافه شما برمیگردد، اگر کافه دارای سبک دکوراسیون کلاسیک است می توانید از پوشش های دیواری بافت دار و یا کاغذ دیواری استفاده کنید.

نوسازی کفپوش و بازسازی کف کافه

یکی از عناصر فضایی که در فضاهای پر رفت وآمد مانند کافه رستوران ها و کافی شاپ ها بسیار حائز اهمیت است، انتخاب کفپوش و مصالح مناسب برای کفسازی است.

در فضاهای پرتردد باید کفپوش هایی انتخاب شود که علاوه بر سهولت شستشو دارای دوام بالایی باشد، ما در بازسازی پرگاس برای کفسازی کافه معمولا مصالح سنگ و کفپوش وینیل را پیشنهاد می‌کنیم.

با تغییر کفپوش نیز می توان تغییرات چشم گیر و قابل ملاحظه ای در کافه ایجاد کرد، جنس کفپوش و دیوارپوش ها می تواند بسته به بودجه و انتخاب کارفرمایان تغییر کند.

بازسازی سقف کافه

بازسازی سقف کافه می تواند بسته به ارتفاع فضا و نوع نورپردازی انتخاب شود. در فضاهایی که سقف ارتفاع زیادی در آنها دارد، می توان از سقف های کاذب کناف و نورپردازی های توکار بهره گرفت؛ همچنین اگر معماری داخلی فضا دارای طراحی منحنی باشد می توان از سقف کاذب رابیتس (راویز) استفاده کرد که انعطاف بالایی در اجرای فرم های منحنی دارد.

از دیگر سقف هایی که اجرای آن در بازسازی کافه رایج است، اجرای سقف اکسپوز می باشد که برخلاف سقف کاذب کناف پوششی در سقف اجرا نمی شود، سقف های اکسپوز معمولا در دکوراسیون سبک های مدرن در بازسازی کافه ها اجرا می شوند.

تعمیر و تعویض تاسیسات در بازسازی کافه

بازسازی تاسیسات برقی، مکانیکی، تعمیرات لوله کشی و عایق کاری، در بازسازی کافه اهمیت ویژه ای دارد چرا که این تاسیسات در دوره های مشخص از سازمان های بهداشت بازبینی خواهند شد و به طور کلی فضای کافه در معرض رطوبت است و در صورت عدم عایق کاری ممکن است که بعد از چند ماه، تاسیسات دچار مشکل جدی شوند؛ همچنین در اجرای بازسازی تعبیه‌ی تاسیسات باید به درستی صورت گیرد و فضای کافه به سیستم های برقی، تهویه هوا، برق اضطراری مجهز باشند.

کلام آخر

اجرای بازسازی کافه می تواند مانند یک سرمایه گذاری بر روی ملک شما باشد، چرا که علاوه بر بالا بردن ارزش کافه با اجرای بازسازی می توانید مشتریان و مخاطبین خاص خود را جذب کنید؛ شرکت معماری بازسازی پرگاس، شرکت سابقه دار در زمینه ی دکوراسیون و بازسازی کافه با انواع کاربری ها و در سبک های مختلف، آماده ارائه خدمات بازسازی، طراحی داخلی و دکوراسیون کافه با کیفیت بالا برای کارفرمایان عزیز می باشد؛ گروه معماری و بازسازی شرکت پرگاس تا به امروز توانسته است با کافه های برجسته در سراسر تهران بزرگ و شهرهای مختلف همکاری داشته باشد، جهت طراحی داخلی، اجرای دکوراسیون، تغییر کاربری و بازسازی کافه می توانید از شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید!

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.