جستجو کردن

بازسازی سرویس بهداشتی

خانه، جاییست که ما بعد از یک روز سخت در آن انرژی خود را بازیابی می کنیم و در آرامش کنار خانواده زندگی میکنیم. خانه باید طوری باشد که سلیقه ما آن را تعیین می کند و با استانداردهای مورد نظری که داریم به آن سر و شکل می‌دهیم. اما آیا از همان اول که وارد خانه جدید می‌شویم دقیقا همان چیزیست که همیشه از خانه رویایی انتظار داشتیم؟ یا حتی وقتی بعد از چندین سال که در آن زندگی کردیم، حس میکنیم با کمی تغییر و بازسازی خانه به شکلی که دوست داریم می‌تواند احساس مارا به محل آرامش و زندگی ما بیشتر کند.در این صفحه ما به شما عزیزان بازسازی سرویس بهداشتی توسط تیم متخصص بازسازی پرگاس را معرفی می‌کنیم تا با شرایط، مراحل و هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بیشتر آشنا شوید.

بازسازی سرویس بهداشتی چگونه انجام می‌شود؟

از آنجایی که معمولا خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم، به شکل صددرصد آن چیزی نیست که همیشه در ذهن خود می‌پروراندیم؛ به کمک بازسازی خانه یا آپارتمان این امر قابل پیاده سازی است تا تمامی ایده‌هایی که دوست داریم با آن خانه خودمان را زیباتر و دنج‌تر کنیم. اما شاید سوالی برای شما پیش بیاید آن هم اینکه حتما باید برای چند روز خانه خودم رو کاملا در اختیار متخصصین بازسازی بگذارم و در جای دیگری این مدت را سپری کنم؟ جواب ما خیر هست، شرکت بازسازی پرگاس امکانی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد تا این دل مشغولی برای شما حل شده باشد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا اجزای خانه را مرحله به مرحله بازسازی کنید تا در نهایت به هدف کلی یعنی بازسازی تمام خانه برسیم. یا حتی برای بعضی از شما ممکن است شرایط به این شکل باشد که تنها نیاز دارید یک یا چند بخش از خانه را بازسازی و نوسازی کنید و نیازی نمیبینید که تمام خانه این تغییرات را داشته باشد. در ادامه متوجه خواهید شد بازسازی سرویس بهداشتی چگونه انجام می‌شود.

بازسازی سرویس بهداشتی

تمام خانه توسط افراد خانواده مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما سرویس بهداشتی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های خانه محسوب می‌شود. در این بخش زیبایی در کنار کارایی می‌تواند جلوه خوبی به شکل کلی خانه شما ببخشد. از تغییر روشویی تا استفاده از کاشی‌ها و تغییر در نحوه چینش و طراحی داخلی اجزای دستشویی‌، کارهایی هستند که می‌توان برای بازسازی سرویس بهداشتی انجام داد و همچنین ایده‌های زیادی برای این بخش از خانه همیشه وجود داشته تا در نهایت به شکلی که آرامش بخش و زیباتر باشد پیاده‌سازی شود. در ادامه این مطلب با مراحل بازسازی سرویس بهداشتی و همچنین تا جای ممکن به تخمین هزینه بازسازی سرویس بهداشتی می‌پردازیم.

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی ایرانی

اول از همه متخصصین بازسازی پرگاس باید با در نظر گرفتن فضا، ایده‌های به‌روز طراحی و همچنین استانداردهای مورد نظر این صنعت به تدوین برنامه و نقشه‌ای برای پیشبرد کار بازسازی بپردازند تا طبق آن برنامه مراحل بازسازی سرویس بهداشتی ایرانی به شکل اصولی انجام شود. در ادامه با مشخص شدن نقشه راه، مراحل بازسازی شروع می‌شوند:

  • قطع آب و برق سرویس بهداشتی

اولین مرحله از بازسازی سرویس بهداشتی مانند همه‌ی بازسازی‌ها در قسمت‌های دیگر خانه، باید از قطع بودن آب و برق آن قسمت مطمئن باشیم. این کار پیش نیاز انجام کارهای آتی می‌باشد، چون در ادامه با توجه به فعالیت‌های متخصصین بازسازی، کار به طور طبیعی با لوله‌کشی آب و حتی سیم‌کشی برق خواهد کشیده شد.

  • حذف تجهیزات مناطق مورد بازسازی

با شناسایی مناطق مورد نظر بازسازی سرویس بهداشتی‌، اقدام به حذف و برداشتن تجهیزات قدیمی آن مناطق می‌شود. این کار با ظرافت کامل به کمک ابزارهای حرفه‌ای متخصصین بازسازی انجام می‌شود. مراحل این کار به شکل زیر است:

  1. برداشتن کاسه توالت
  2. برداشتن روشویی
  3. برداشتن کاشی‌ها
  4. برداشتن فن دستشویی
  • بررسی لوله‌کشی‌ و سیم‌کشی‌های سرویس بهداشتی

این مرحله بستگی به هدف ما از شروع کار دارد، ممکن است صرفا به هدف تغییر طراحی داخلی سرویس بهداشتی اقدام به انجام کار کرده باشیم که در این صورت نیازی به نوسازی و بازسازی لوله‌کشی آب و سیم‌کشی برق وجود ندارد. اما اگر از سن خانه سالهای زیادی گذشته باشد و قصد در نوسازی تمامی بخش‌های سرویس بهداشتی داشته باشیم، توصیه می‌شود تا لول‌کشی‌ها و سیم‌کشی‌ها نیز بازسازی شوند تا خیالمان از بابت سالها کار کردن در آینده راحت باشد.

  • نصب کاشی دیوار و کف سرویس بهداشتی

بعد از طی کردن مراحل قبل که شامل حذف تجهیزات و نوسازی لوله‌کشی وسیم‌کشی بود، حالا زمان آن است تا پایه‌ای ترین بخش زیبایی یک سرویس بهداشتی شروع شود. کاشی و سرامیک در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع برای همه‌ی سلیقه‌ها تولید شده و موجود است که می‌توانید با مقایسه بین آن‌ها بهترین گزینه را برای بازسازی سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید.

  • نصب تجهیزات جدید

و بالاخره به مرحله پایانی بازسازی سرویس بهداشتی رسیدیم. در این مرحله با توجه به طرحی که سلیقه کارفرما در آن دخیل است بعد از نصب کاشی‌ها به نصب تجهیزات جدید سرویس بهداشتی می‌پردازیم.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی با توجه به کارهایی که لازم است انجام شود، مانند مرحله لوله‌کشی و سیم‌کشی که گفتیم با توجه به شرایط انجام می‌شود و همچنین نوع و کیفیت تجهیزات نصب شده، در کنار اجرت متخصصین بازسازی تعیین می‌شود. به همین خاطر تا زمانی که این مراحل برنامه‌ریزی نشود و تجهیزات مشخص نشوند نمی‌توان یک رقم دقیق به مشتریان اعلام کرد. البته نوسان قیمت در بازار نیز بر این متغیر بودن تاثیرگذار است. اما متقاضیان عزیز بازسازی پرگاس می‌توانند با برقراری ارتباط و مشاوره گرفتن از متخصصین بازسازی خانه و آپارتمان تا حد قابل قبولی اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند و سوالات و ابهامات خود را برطرف کنند.

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

با توجه به مطالب مطرح شده در مورد بازسازی دستشویی‌، دریافتید که خیلی از فاکتورها روی پیاده‌سازی بازسازی تاثیرگذار است. یکی دیگر از شرایطی که می‌تواند در نحوه انجام کار تاثیر بگذارد میزان بزرگی فضای دستشویی است؛ بطوری که برای بازسازی سرویس بهداشتی کوچک روش کار و استانداردهای مورد نیاز کمی متفاوت است. اما متخصصین بازسازی پرگاس با توجه به تجربه‌ای که در پروژه‌های سالیان اخیر کسب کرده می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.