جستجو کردن

بازسازی خانه قدیمی

مزایا و معایب بازسازی یک خانه قدیمی

زندگی در یک خانه قدیمی با هدف بازگرداندن آن به شکوه اولیه، راهی برای برگرداندن آینه به سمت خود و بازتاب یک سری ایده های از پیش تعیین شده شما دارد

شما خانه ایده آل خود را پیدا کردید. خب، پس از بازسازی، خانه عالیتر و ایده ل تر خواهد شد.

خرید خانه های قدیمی می تواند یک قمار محسوب شود چرا که ممکن است حتی بازسازی خانه ام آن را سر و سامان ندهد، و وقتی خانه را وارد مرحله ی بازسازی می کنید، همه چیز می تواند مشکل ساز شود. قبل از اینکه روی خط نقطه چین در پایین برگه توافق نامه امضا کنید، در اینجا چند مزایا و معایب بازسازی خانه های قدیمی را برا شما ذکر خواهیم کرد که شاید در بازسازی خانه به شما کمک کند.

خرید یک خانه قدیمی و کلنگی

  1. خانه های قدیمی را می توان با قیمت کمتری خریداری کرد. اگر به دنبال یک فیکسر واقعی هستید، احتمالاً کمتر از هزینه یک خانه جدید هزینه خواهید کرد. و اگر خودتان تعمیرات را انجام دهید، می توانید میلیون ها تومان در دراز مدت پس انداز کنید و در نهایت با یک سرمایه گذاری عالی روبرو خواهید شد.
  2. یک خانه قدیمی دارای شخصیت زیادی است. احتمالاً چوب‌کاری‌های قدیمی، جزئیات پیچیده در قالب‌بندی‌ها و وسایل نور و سخت‌افزار عجیب و غریب وجود خواهد داشت. حتی با بازسازی، شما می‌توانید برخی از این تجهیزات و امکانات قدیمی منحصربه‌فرد بودن آن را حفظ کنید و در عین حال آن را به‌روز کنید و آن را از آن خود کنید.
  3. وقتی صحبت از بلوک های ساختمانی یک خانه قدیمی می شود، می دانید که در چه چیزی هستید زیرا این خانه ها برای ماندگاری ساخته شده اند. در حالی که ممکن است مجبور شوید لوله کشی و برق را به روز کنید، ساختار خانه معمولاً چهارچوب محکمی دارد.

نکات منفی در بازسازی خانه قدیمی

1.قیمت بازسازی یک خانه قدیمی می تواند تند و بسار گران قیمت باشد. برخی از گران ترین مناطق برای بازسازی یک خانه قدیمی را می توان در تعویض سقف و فونداسیون، برق و لوله کشی و به روز رسانی سیستم داخلی یافت. حتما قبل از خرید خانه قدیمی یک بازرسی کامل داشته باشید تا بدانید از نظر قیمت ممکن است در چه شرایطی باشید.
2.خانه های قدیمی می توانند سموم را در خود جای دهند. موادی مانند سرب و آزبست در خانه‌های قدیمی رایج هستند و اگر به درستی با آنها برخورد نشود، می‌توانند برای سلامتی خطرناک باشند. حذف حرفه ای آنها می تواند هزینه بازسازی شما را افزایش دهد.
3.بازسازی ممکن است زمان بیشتری ببرد. از آنجایی که خانه‌های قدیمی معمولاً شیرینی‌پز نیستند، غافلگیری‌های غیرمنتظره اغلب در حین بازسازی مشاهده می‌شود. برنامه‌ها، قیمت و جدول زمانی شما احتمالاً تغییر می‌کند و بیشتر اوقات برای بهتر شدن نیست.
4.بازسازی آپارتمان خانه قدیمی می تواند شرایط ایده ال را برای شما به وجود نیارد، ممکن است بعد از بازسازی همچنان مشکلات و تعمیرات خانه شما ادامه پیدا کند و این موضوع می تواند مشکل ساز شود و خسته کننده. به عنوان مثال می تواند گفت مشکلات در فاضلاب خانه های قدیمی زمینه را برای ورود موجودات و حشرات موذی به ارمغان آورده است.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.