جستجو کردن

پروژه بازسازی

بازسازی ساختمان

هنگامی که ساختمان شما آسیب می بیند، مهم است که مطمئن شوید که مطابق با استانداردهای فعلی بهداشت، ایمنی و ساختمان بازسازی شده است. حتی آسیبی که جزئی به نظر می رسد در واقع می تواند ناشی از یک مشکل بزرگ باشد. تیم تعمیرات و بازسازی ساختمان یک شرکت بازسازی متخصص و متشکل از پیمانکاران عمومی در مقیاس بزرگ را با چندین سال تجربه کاهش بلایا و مرمت برای ارائه خدمات بازسازی برتر ترکیب می کند. ارتباطات پروژه ما راه را برای تعمیر و بازسازی خانه، موفق روشن می کند. از اولین تماس، تیم های متخصص ما برای ارزیابی خسارت، ایجاد یک طرح بازسازی ساختمان برای بازیابی، برآورد قیمت پروژه و همکاری با شرکت بیمه شما تا پایان پروژه حضور دارند.

 

شرکت بازسازی ساختمان

ما یک شرکت پیمانکار عمومی خدمات کامل، دارای مجوز کامل، دارای اوراق قرضه و بیمه شده برای پروژه های بازسازی و ساختمان سازی هستیم. این ما را به یک شرکت بازسازی ساختمان برای تمام نیازهای نوسازی و بازسازی آپارتمان شما تبدیل می کند – یک مخاطب واحد برای مدیریت و مسئولیت همه چیز. ما متعلق به خانواده هستیم و سالها تجربه ما برای صدور سریعتر مجوزها و مطالبات راحتتر بیمه بسیار مهم است. این شامل خانه های یک خانواده، ساختمان های آپارتمانی و همچنین دفاتر اداری و ساختمان های تجاری سبک می شود.

خدمه ما آگاه، ماهر و با تجربه برای نتایج با کیفیت بالا هستند و شامل تکنسین ها و بازرسان معتبر می باشند. شرکت بازسازی، یکی از اعضای فعال در وضعیت خوب در شرکت های ساختمانی و بازسازی، است. ما خوشحالیم که با مدیران املاک کار می کنیم، و از کارهای اداری مراقبت می کنیم. چه خدمات بازسازی بلایا را به شرایط مشابه انتخاب کنید و چه ارتقاء به طراحی و ویژگی‌های حتی بهتر، مدیران پروژه با تجربه ما همه چیز را در مسیر درست نگه می‌داریم.

در شرکت بازسازی، ما این قابلیت را داریم که کار را طبق برنامه مالک انجام دهیم، چه در طول تعطیلی  کارباشد، کار را تکمیل کنیم.

ما به خود می بالیم که یکی از ماهرترین تیم های ساختمان سازی را داریم که آماده کار بر روی پروژه ساختمان شما هستند. تیم ما شامل مهندسین حرفه‌ای، معماران ثبت‌شده و پرسنل با تجربه می باشد که در صنعت ساخت‌وساز و ساختمان سازی و بازسازی ساختمان پشتیبانی می‌شوند.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.