جستجو کردن

مشارکت در ساخت در تهران

مشارکت در ساخت در تهران مانند بازسازی خانه های قدیمی مسئله ی مهم در زمینه ساختمان سازی است. در ابتدا می خواهیم بدانیم که مشارکت در ساخت در تهران چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی و شهر سازی در شهر تهران با کمی تیز بینی متوجه ساخت و ساز در زمینه ساختمان های کلنگی و تبدیل آن ها به آپارتمان های لوکس می شوید.افراد زیادی با مشاهده ی این روند تصمیم می گیرند که خانه های به اصطلاح کلنگی خود را فروخته و به این آپارتمان ها نقل مکان کنند.علاوه بر بازسازی ساختمان در تهران ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که تصمیم دارید خانه کلنگی خود را بکوبید و خانه ای نو ساز بنا کنید.با ما همراه باشید تا نحوه مشارکت در ساخت در تهران را به شکل مختصر بررسی کنیم.

نحوه مشارکت در ساخت در تهران

همان طور که قبلا اشاره کردیم مشارکت در ساخت در تهران مانند بازسازی ساختمان در سال های اخیر با استقبال روبرو شده است. در صورتی که این قرار دادها به شکل قانونی و رعایت حقوق طرفین پیش برود، نتایج مطلوب و رضایت بخشی را به دنبال خواهد داشت.
در حال حاضر کمتر کسی وجود دارد که در یک زمان صاحب ملک، سرمایه و تخصص لازم برای احداث بنا باشد. از طرفی ساخت یک بنا نیاز به رعایت اصول زیبایی و هنری مانند طراحی نما باید رعایت شود تا برای رسیدن به نقطه سود دهی زمان و رنج کمتری به شما اعمال شود. کار دیگری که میتوان برای رسیدن به سود دهی نجومی انجام داد طراحی دکوراسیون داخلی و مبله کردن آپارتمان است که امروزه شاهد رواج چشمگیر این نوع معاملات هستیم.

مشارکت در ساخت در تهران مزایای ویژه ای دارد

مقاومت ساختمان ها نسبت به ساختمان های قدیمی بالاتر می رود. اصول جدید و مدون مهندسی برای بناهای جدید رعایت می شود.

رشد و ازدیاد فضای مسکونی و امکان اسکان بیشترساختمان ها با شکل زیبا تر و سلیقه به روز و استاندارد های امروزی احداث می شود. مشارکت ساخت در تهران در حال حاضر با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مصالح و روش های مدرن صورت می گیرد. قدر السهم و میزان سود دو طرف قرار داد در مشارکت ساخت در تهران برای تعیین میزان سهم در این مورد راه های مختلفی وجود دارد، با توجه به نوسانات بازار در این زمینه شک و ابهاماتی وجود دارد.

در این زمینه شهر داری برای از بین بردن رفع ابهامات فرمول محاسبه مشارکت در ساخت در تهران را بر اساس منطقه ای که ملک در آن است و بر اساس قیمت هر متر مربع از زمین برآورد می شود.
گاهی نیز این فرآیند به شکل 40-60 برآورد می شود و یک مبلغ را نیز به عنوان بلاعوض در نظر می گیرند که در ابتدای کار به مالک پرداخت خواهد شد.
مبلغ بلا عوض معمولا به شکل توافقی بین طرفین تعیین می شود.

البته باید در نظر داشته باشیم که تعیین میزان سهم مالک و سازنده قانون خاصی وجود ندارد و براساس عرف این میزان تعیین می شود.
مشارکت در ساخت در تهران در حال حاضر به شکل گسترده ای در حال انجام است. پیشنهاد ما این است که بدون مشاوره از افراد متخصص و حرفه ای اقدام به این عمل نمایید.
شرکت های متخصص با کادر مجرب مانند شرکت آسال سازه پرگاس با ارائه مشاوره رایگان و راهنمایان دلسوز شما را یاری خواهد کرد.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.