جستجو کردن

بازسازی جواهرفروشی

یک فروشگاه جواهر فروشی تنها اجناس خود را به نمایش نمیگذارد، بلکه نمایش دهنده ی ویترین فروشگاه و دکوراسیون خود است. در واقع یک ویترین زیبا و طراحی دکوراسیون در جواهر فروشی است که می تواند باعث به چشم آمدن تمامی جواهرات مغازه شما شود و توجه افراد مختلف را به سمت فروشگاه شما جلب کند.

اگر گمان می کنید ویترین فروشگاه جواهر فروشی شما به خوبی نشان دهنده ی جواهرات شما و اجناس گرانبهایتان نیست و فروشتان بیشتر نمی شود، در ادامه این مطلب از بازسازی ساختمان بازسازی پرگاس با ما همراه باشید تا به بررسی دکوراسیون فروشگاه جواهر فروشی و مزایای بازسازی فروشگاه جواهر فروشی در فروش بیشتر بپردازیم.

طراحی دکوراسیون فروشگاه جواهر فروشی

اکثر مشتریان فروشگاه جواهر فروشی، جهت خرید برای مراسم های مرسوم و خاص خود مانند عروسی، تولد و یا سالگرد های ازدواج و مراسم آشنایی به فروشگاه های جواهر فروشی مراجعه می کنند و اولین چیزی که به هنگام مراجعه به فروشگاه جواهر فروشی در نظر آنان جلب توجه می کند، دکوراسیون فروشگاه جواهر فروشی و تنوع اجناس می باشد.

به همین خاطر طراحی دکوراسیون فروشگاه های جواهر فروشی باید به گونه ای باشد که حتی اگر اجناس زیادی در فروشگاه در دسترس ندارید، دکور و ویترین نمایشی شما همیشه پر باشد؛ همچنین ویترین باید به خوبی مجموعه جواهرات را در زاویه دید افراد نشان دهد تا مشتریان دید مطلوبی به سطح ویترین مجموعه داشته باشند و به راحتی قادر به دیدن جواهرات دلخواهشان شوند.

شما همچنین می توانید از صفحه خدمات بازسازی آپارتمان بازسازی پرگاس دیدن فرمایید.

طراحی ویترین فروشگاه جواهرات

اولین معیاری که در دکوراسیون فروشگاه جواهر فروشی از اهمیت بالایی برخوردار است، ویترین ها و دکور جواهر فروشی است؛ ویترین ها باید به گونه ای طراحی و اجرا شود که بیشترین تمرکز برای نمایش جواهرات بر روی آنها باشد، معمولا برای این کار از اجرای نورپردازی با شدت نوری بالا در اطراف ویترین ها استفاده می شود. این نورپردازی علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون مغازه می افزاید به جواهرات ویترین شما زرق و برق بیشتری می دهد.

اجرای نورپردازی در بازسازی جواهر فروشی

اجرای یک دکور با نور های مخفی، با ایجاد تکنیک بازتاب به دیده شدن بیشتر جواهرات فروشگاه شما کمک می کند، این امر علاوه بر زیبایی دکوراسیون فروشگاه جواهر فروشی، بر روی فروش شما تاثیرگذار است.

گزینه هایی که می توانید برای نورپردازی فروشگاه جواهرات به کار ببرید شامل استفاده از نور های تاکیدی، نورپردازی مخفی توکار در قفسه ها، نورپردازی سقفی نقطه ای می باشد؛ همچنین نورپردازی نقطه ای در بالای ویترین های فروشگاه می تواند در برجسته سازی و تاکید نوری بر جواهرات استفاده شود که تاثیر بسیاری در فروش خواهد داشت.

توجه به برند جواهرات

هنگام دکوراسیون و بازسازی فروشگاه جواهر فروشی باید به هویت برند و اهداف تجاری فروشگاه به خوبی توجه کنید و این المان ها را در دکوراسیون فروشگاه جواهرات به خوبی نشان دهید.

سعی کنید تمام المان های هویتی برند و ویژگی های منحصر بفرد جواهراتتان را در دکوراسیون، با به کار گیری یک دکوراسیون جذاب نمایان کنید.

کفسازی و تعویض کفپوش

جهت بالا بردن پتانسیل فروش، سعی کنید برای هر ریز فضایی که ایجاد میکنید، برنامه ریزی داشته باشید، در واقع بهینه کردن فضای داخلی و داشتن برنامه کلی از اقدامات بازسازی کف سبب می شود تا در وقت و هزینه ی بازسازی فروشگاه صرفه جویی شود. انتخاب متریال های براق مانند سرامیک و سنگ های مرمر در بازسازی فروشگاه جواهرات می تواند جلوه ی لوکسی به فضای شما ببخشد.

طراحی ویترین ها و دکور داخلی فروشگاه جواهرات

در طراحی ویترین های داخلی فروشگاه جواهر فروشی، می توانید از قفسه های دیواری مدور استفاده کنید تا مراجعه کنندگان کالاها را به خوبی مشاهده کنند.
نکته ی حائز اهمیت در طراحی ویترین های داخلی فروشگاه جواهرات، استفاده از ویترین های شیشه ای به صورت محصور است؛ همچنین سعی کنید ایمنی قفسه ها را به طور کامل بالا ببرید.

طراحی پیشخوان در بازسازی فروشگاه جواهرات

پیشخوان و کانتر پذیرش فروشگاه جواهرات باید به گونه ای جانمایی شود که از بیرون فروشگاه دید داشته باشد و علاوه بر این امنیت فروشگاه را حفظ کند.
داشتن نظارت بر روی بخش پذیرش از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل در بازسازی این بخش از فروشگاه جواهرات، مجهز کردن فروشگاه به دوربین های امنیتی می تواند بر روی حفظ امنیت فروشگاه جواهرات تاثیر گذار باشد.

گاوصندوق ها معمولا در این بخش تعبیه می شوند. همچنین ریموت کنترل ها در این بخش متصل به دیوار طراحی می شوند‌. شما همچنین می توانید ویترین های شیشه ای و استند های جواهرات را به صورت سفارشی طراحی کنید.

تجهیز کردن فروشگاه جواهرات به سیستم های امنیتی

تجهیز کردن فروشگاه جواهرات در اجرای بازسازی فروشگاه بسیار اهمیت دارد، این امر می تواند با تعبیه کردن دزدگیرها، دوربین های مدار بسته و درب های کنترلی انجام شود. به طور کلی استفاده از سیستم های حفاظتی در چارچوب درها نیز می تواند گزینه ی خوبی برای حفظ امنیت در فروشگاه جواهرات باشد.

علاوه بر این می توانید درباره توصیه های مربوطه به تجهیز کردن فروشگاه جواهرات به سیستم های امنیتی با یک شرکت متخصص در این زمینه مشورت کنید، شرکت بازسازی پرگاس این امکان را برای شما فراهم می کند و در روند بازسازی شما را با تمامی نکات امنیتی راهنمایی خواهد کرد.

مزایای بازسازی فروشگاه جواهرات

بازسازی فروشگاه جواهرات می تواند اهداف متفاوتی را به دنبال داشته باشد، ممکن است هدف شما از بازسازی فروشگاه جواهرات، بهینه سازی فروشگاه و جذب بیشتر مخاطب باشد و یا اینکه قصد شما از بازسازی فروشگاه جواهرات بالا بردن امنیت بیشتر و جلوگیری از خطرات احتمالی است؛ در هر دو حالت شما می توانید جهت حفظ امنیت بیشتر و بهتر کردن چیدمان فروشگاه اقدام به بازسازی فروشگاه خود کنید.

اجرای بازسازی فروشگاه جواهرات با توجه به حساسیت های زیادی که دارد بهتر است توسط یک شرکت بازسازی متخصص انجام شود، شرکت معماری بازساری پرگاس، شرکت سابقه دار در زمینه ی دکوراسیون و بازسازی فروشگاه جواهرات با انواع کاربری ها و در سبک های مختلف، آماده ارائه خدمات بازسازی در کیفیت بالا برای کارفرمایان عزیز می باشد.

جهت طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون فروشگاه جواهرات می توانید از شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.