جستجو کردن

پیمانکار ساخت و ساز

در هر یک ساخت و سازها، زیرمجموعه های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، ساختمان ها شامل خانه های مسکونی و آسمان خراش های تجاری می شوند. پروژه های ساختمانی ممکن است شامل نوسازی ساختمان های موجود یا ساخت و ساز از ابتدا باشد. کارهای عمومی شامل جاده ها، راه آهن، سیستم های توزیع و تصفیه آب و فاضلاب، سدها و پل ها می شود. در نهایت، پروژه های صنعتی شامل پالایشگاه ها، خطوط لوله، تاسیسات برق، کارخانه های تولیدی و زیرساخت های مخابراتی است.

پروژه های ساخت و ساز به سه دسته تقسیم میشوند

 • ساختمان ها و خانه ها
 • کارهای عمومی
 • سازه های صنعتی

در هر یک از این نوع ساخت و سازها، زیرمجموعه های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، ساختمان ها شامل خانه های مسکونی و آسمان خراش های تجاری می شوند. پروژه های ساختمانی ممکن است شامل نوسازی ساختمان های موجود یا ساخت و ساز از ابتدا باشد. کارهای عمومی شامل جاده ها، راه آهن، سیستم های توزیع و تصفیه آب و فاضلاب، سدها و پل ها می شود. در نهایت، پروژه های صنعتی شامل پالایشگاه ها، خطوط لوله، تاسیسات برق، کارخانه های تولیدی و زیرساخت های مخابراتی است.

کار اصلی شرکت ساختمان سازی

کار اصلی شرکت ساختمان سازی، ساخت و ساز خانه های مسکونی و باز سازی و نوسازی است طراحی و دکوراسیون و طراحی و اجرا صفر تا صد پروژه ها قسمت پیمانکاری و مجوز گرفتن و… تیم شرکت ساختمان سازی اول تاییدیه از شما میگیرد یعنی اگر شرکت ساختمان سازی یک طراحی ایجاد کنید و شما به عنوان صاحب ملک مخالف باشید ما هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهیم کرد.

 

 

دکوراسیون و بازسازی

اما برای دکوراسیون و بازسازی ما یه ایده ی جدید استفاده کردیم اومدیم طراحیمون و قرار دادیم داخل تصاویر سه بعدی و شما میتونید این تصاویردر منزل خودتون با عینک مخصوص مشاهده کنید.

انواع ساخت و ساز

ساخت و ساز هر روزه در حال پیشرفت در حوزه های مختلف می باشد، و هر روزه تکونولوژی های زیادی به ساخت و ساز و ساختمان سازی اضافه می شود که با چند نوع ساخت و ساز در زیر آشنا خواهید شد.

2 دسته اصلی ساخت و ساز

 • ساخت و سازمسکونی
 • ساخت و ساز غیر مسکونی

انوع مختلف ساخت و ساز

 • ساخت و ساز مسکونی
 • ساخت و ساز تجاری
 • ساخت و ساز صنعتی

ساخت و ساز چیست؟

به هر گونه روش پاکسازی و بازسازی و تغییر ملک ساخت و ساز میگویند هر گونه فعالیت در حوزه های مهندسی عمران و مهندسی پیمانکاری را ساخت و ساز میگویند که موجب تحولات محیطی مکانی و ملکی می شود در شرکت ساختمان سازی ما تمامی تحولات ملکی شما را بر عهده میگیریم.

چگونه پیمانکار ساختمان شویم

چگونه پیمانکار ساختمان شویم سوال بسیار مهمی که عموم افرادی که در حوزه مهندسی و معماری علاقه دارن به خود درگیر کرده است. در وهله ی اول باید خدمتتون عرض کنم تحصیلات در این حوزه بسیار اهمیت دارند تمامی کارکنان ساختمان سازی کسب تجربه در دانشگاه در رشته مرتبط را دارند و اما موضوع دوم کسب تجربه است شما می توانید با اشتغال در یک شرکت ساختمان سازی کسب تجربه کنید و سپس یا شرکت ساختمان ساازی خود را تاسیس کنید.

 

قیمت پیمانکاری ساختمان در اصفهان

هزینه پیمانکاری در تمامی استان ها با دیگری متفاوت است و حتی در یک شهر هزینه ی ساخت و ساز متفاوت می باشد، باید حتی این را هم در نظر گرفت که ملکی که ساخته میشود چه نوع ملکی است و با توجه به آن قیمت در استان اصفهان و شهر های دیگر قابل محاسبه می باشد.

مراحل پروژه ساختمان سازی

یک پروژه ساختمانی معمولاً با یک فاز مفهومی شروع می شود یعنی با یک هدف مشخص استارت میخوره. در این مرحله، ایده چیزی که می خواهید بسازید جمع می شود. به دنبال آن یک مرحله طراحی دنبال می شود. مرحله طراحی شامل یک گروه متنوع از افراد، هر کدام با تخصص خاص، که با هم مشخصات و نقشه برای پروژه قرار میدن. تیم طراحی همچنین در مورد مواد مورد نیاز، جدول زمانی پروژه و هزینه مواد تصمیم می گیرد.

در مرحله ی بعد ما وارد فاز ساختمان سازی می شیم که شامل تجهیزات، مصالح ساختمانی، و پیمانکاران. تو پروژه های بزرگ از ماشین آلات سنگین استفاده می شود. تجهیزات متداول در شرکت های ساختمانی شامل ابزارهای دستی (مانند بیل، چکش و اره) و ابزارهای برقی (مانند مته، مشعل جوشکاری، و تفنگ های میخکوبی) است. ماشین آلات سنگین ممکن است شامل جرثقیل ها، تجهیزات جابجایی زمین مانند بولدوزر و بیل مکانیکی، میکسر سیمان، و همچنین کامیون ها و باربرها برای حمل و نقل مواد باشد.

مواد مورد نیاز نیز یکی از جنبه های مهم ساخت و ساز هستند و به نوع پروژه ای که روی آن کار می کنید بستگی دارد. مواد می توانند از ماسه، شن، سیمان، چوب و فولاد گرفته تا آسفالت، لوله ها، بلوک های بتنی و غیره متفاوت باشند. آخرین قطعه از پازل پیمانکاران هستند.

پیمانکار ساختمان کیست؟

پیمانکاران متخصصانی هستند که نیروی کار، تجهیزات، مواد و تخصص مورد نیاز برای یک کار خاص را دارند. به عنوان مثال ممکن است یک پیمانکار سقف یا پیمانکاری متخصص در سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع باشد.

وظایف پیمانکار

 • ایجاد امنیت در کار
 • استخدام نیروهای مورد نیاز
 • نظارت در پروژه به نحو احسن
 • پیش بردن هرچه سریعتر و با کیفیت تر پروژه
 • داشتن یک جدول زمان بندی با توجه به مراحل پیش رو
 • رعایت کلیه چهرا چو و پیش بینی مسائللی که ممکن است رخ دهد

شرکت پیمانکاری ساختمان

این روزها هر فردی تمایل به ساخت یک سازه و یا علاق به ساختن، ساختمان مسکونی خود دراد اما حرفه و تخصص مورد نیاز را دارا نمی باشد. در این زمان شما میتوانید با یک شرکت پیمانکار که سالها در این زمینه تجربه دارد شروع به همکاری کنید و تا بتوانید تمام مراحل و طرح و نقشه کشی نقش داشته باشید و نیاز خود را در ساختمان پیاده سازی کنید.

پیمانکار چه کسی است؟

شخصی که درگیر برنامه ریزی و پیاده سازی مراحل ایجاد شده و نظارت وبر پروژه ساختمان سازی می باشد.ولی امانت دار صاحب ملک و همچنین شرکت می باشد. وی ناظر بر پروژه می باشد و اطمینان حاصل می نماید که پروژه در راستای اهداف در حال پیش روی میکند.

پیمانکاری ساختمان در تهران

شرکت های ساختمان سازی و پیمانکاری فی الواقع شرکت هایی هستند که صفر تا صد پروژه ساختمان سازی شمارا طی قرار داد مشترکی که با شما میندن بر عهده خواهند گرفت. در زمان عقد قرارداد زمان تحویل و زمان شروع به کار قید خواهد شد و تمام مواردی که باید مطرح شود با توافق هر دو طرفیت در بند به بند قرار داد ذکر میشود تا نقطه ی ابهامی به جا نماند.

اتمام پروژه

پس از ساخت یک پروژه، به مرحله راه اندازی و سپس مرحله بهره برداری و نگهداری می رویم. در مرحله راه اندازی ، تجهیزات مکانیکی و الکتریکی قبل از شروع به کار کامل تست می شوند. در این مرحله شما متوجه میشید که راحتی افراد در آن مجموع مطبوع است یا خیر و یا در آن مطمئن می شوید مفهوم اصلی شما دارای یک چرخه زندگی خوب و ثابت است. این مرحله تضمین می کند که پروژه برای استفاده مورد نظر خود به درستی اجرا می شود و به طور منظم نگهداری می شود.

 

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.