پیمانکار ساختمان

پیمانکار عمومی

ما درشرکت ساختمان سازی ما این نقش را پذیرفته ایم و موقعیت رهبری را در پروژه های هر اندازه بسیار جدی می گیریم. زیرا این وظیفه پیمانکار عمومی است که هر پروژه را به موقع و با بودجه تحویل دهد. تفاوت بین پروژه هایی که در آن شرایط تحویل داده می شوند و پروژه هایی که ارائه نمی شوند، کیفیت تیم مدیریتی است. ما هر کاری که برای رسیدن به آن هدف لازم است انجام می دهیم و مشتریان ما این را می دانند، به همین دلیل است که بیش از 80 درصد از کار ما مشتریان تکراری تشکیل داده اند.

ما ترجیح می دهیم تا حد امکان در مراحل اولیه پروژه با ارائه بازخورد انتقادی در مراحل طرح شماتیک و حتی طراحی مفهومی، پروژه را درگیر کنیم. این بازخورد باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان ما در مراحل بعدی پروژه می شود که باز هم نقش پیمانکار عمومی است. ما به دانش عالی در مورد مصالح ساختمانی، ابزارها، روش ها و الزامات کدها افتخار می کنیم، که همگی در هنگام بودجه پروژه، مشکلات احتمالی هستند.

به همان اندازه که ارزشی را که روی کاغذ به ارمغان می آوریم تشخیص می دهیم، می دانیم که یک پیمانکار عمومی فقط به اندازه پیمانکاران فرعی خود خوب است، به همین دلیل است که ما بر ایجاد روابط پایدار نه تنها با مشتریان، بلکه با شرکت های فرعی خود نیز تمرکز می کنیم. تیم مدیریت ما دارای چندین سال سابقه در صنعت ساخت و ساز است، و در طول این مدت، ما شبکه ای پر افتخار از متخصصان باتجربه ایجاد کرده ایم که هر روز بیرون می روند و کسب و کار شما را به دست می آورند. تخصص ترکیبی به ما این اطمینان را می دهد که حتی با منحصر به فردترین شرایطی که ممکن است یک پروژه ارائه دهد مقابله کنیم. بر بسیاری از این چالش ها تنها در صورتی می توان غلبه کرد که با عزم سریع و عزم سرسخت مواجه شوند.

 

طراحی ساختمان

ما در رویکردی شخصی به فرآیند طراحی و ساخت داریم. ما فرآیند را حول چشم انداز، بودجه و برنامه شما تنظیم می کنیم. ما ارتباط دائمی را برای بحث در مورد جزئیات کسب و کار تشویق می کنیم، برنامه ای را بر اساس فعالیت های پیش بینی شده پروژه توسعه می دهیم و از آن برای شروع برنامه ریزی پروژه استفاده می کنیم.

مشتریانی که در مرحله انتخاب فضای جدید هستند، این سرویس را بسیار مفید یافته اند. ما به شبکه بزرگی از دلالان املاک تجاری و مجموعه املاک آنها دسترسی مستقیم داریم. ما برای پرسیدن سوالات درست و ارائه توصیه هایی که به نفع مشتری است، به تخصص متنوع اعضای تیم خود، که شامل سوابق طراحی معماری است، تکیه می کنیم.

خوشبختانه، ما روابط بسیار خوبی با برخی از معتبرترین شرکت های معماری در منطقه ایجاد کرده ایم که به ساده تر کردن این فرآیند کمک کرده است. ما یک روش مشارکتی تر و کارآمدتر را برای کار مستقیم با معمار و پیمانکاران فرعی (مکانیک، برق، لوله کشی و آتش سوزی) برای دستیابی به موفقیت پروژه ترجیح می دهیم.

یمانکاران ساختمان در مراحل مختلف ساخت و ساز نقش های زیادی دارند و هر نقش مسئولیت های متفاوتی دارد. پیمانکاران باید قادر به مدیریت عدم اطمینان و تصمیم گیری روزانه باشند. سابقه یک پیمانکار نیز بسیار مهم است.

یک پیمانکار عمومی مسئولیت مدیریت یک پروژه ساختمانی را از ابتدا تا انتها بر عهده داردوظایف شامل برنامه ریزی کار، تهیه بودجه، نوشتن قراردادها، مدیریت برنامه کاری، استخدام پیمانکاران فرعی، همکاری با مهندسان، معماران و سایر متخصصان ساخت و ساز و برقراری ارتباط با مالک ملک استقطعات متحرک زیادی برای مدیریت وجود دارد، و نیاز به یک چشم انداز دقیق برای جزئیات دارد همچنین مسئول ایمنی است و اطمینان حاصل می کند که محصول نهایی با الزامات قانونی، ساختمان و کدهای ایمنی مطابقت دارد.

 

نیاز به پیمانکار ساختمان

در هر پروژه ساختمانی سه طرف اصلی درگیر هستند: مالک یا مشتری، تیم مدیریت و پیمانکار. پیمانکار ساختمان فعالیت های ساخت و ساز را برنامه ریزی و هماهنگ می کند و باید پروژه را در زمان و بودجه تعیین شده به اتمام برساند. پیمانکاران مسئولیت کل فرآیند ساخت و ساز را بر عهده دارند و باید بهترین روش ها را برای اتمام پروژه همانطور که مشخص شده است تعیین کنند.

حقوق پیمانکار ساختمان

در مقابل تعهد پیمانکار برای تکمیل کار، تعهد کارفرما به پرداخت بهایی در نتیجه است. غالباً قیمت ثابتی قبل از کار توافق شده است. قیمت قرارداد اگر قیمت قرارداد توافق نشده باشد، پیمانکار طبق قانون حق دریافت قیمت معقول را دارد. در تعیین قیمت معقول، به قیمت هایی که معمولاً توسط پیمانکار تعیین می شود و انتظاراتی که نسبت به قیمت فرضی برانگیخته است، توجه می شود. در صورتی که توافق قیمت صورت نگرفته باشد اما پیمانکار قیمت پیشنهادی را اعلام کرده باشد، قانون مقرر می دارد که پیمانکار نباید بیش از 10 درصد از قیمت پیشنهادی تجاوز کند. با این حال، در صورتی که پیمانکار به موقع نسبت به مازاد اخطار داده باشد، ممکن است از سقف 10 درصد تجاوز شود. پس از چنین هشداری، مشتری این فرصت را دارد که کار را محدود یا ساده کند.

پیمانکار ساختمان در شهر دیگر

پیمانکار عمومی مناسب برای شما ماهر، با تجربه، قابل اعتماد و حرفه ای خواهد بود. هنگامی که یک پیمانکار با آن ویژگی ها پیدا کردید، پروژه شما می تواند شروع شود. حتی گاهی ممکن است پیمانکار شما در شهر دیگری باشند ، شهر های شلوغی مانند اصفها و تهران پیمانکاران مجربی دارند.

پیمانکار ساختمان اصفهان

پیمانکاران اصفهان، میتوان گفت اصفهان دارای معماری و خاص و زیبایی است از شهرهای تاریخی ایران محسوب میشود و زیبایی های این شهر خانه های سبک متفاوت اش محسوب میشوند.

پیمانکار ساختمان تهران

تهران شهر شلوغی است با وجود پایتخت جمعیت بالایی را در خود جا داده است، دانشگاه های برتر ایران در تهران اند که این موضوع نیز باعث پرورش مهندسین و پیمانکاران زیادی در این شهر شده است.

چگونه پیمانکار ساختمان شویم

امروزه انواع مختلفی از موقعیت های پیمانکاری در صنعت ساختمان وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. قبل از پیگیری مجوز پیمانکاری خود، لازم است مشخص کنید که می خواهید چه نوع پیمانکاری شوید. در اینجا رایج ترین نمونه هایی از انواع پیمانکاران در ساخت و ساز آورده شده است.

  • پیمانکار عمومی
  • پیمانکار تخصصی
  • پیمانکار مکانیکی

همه پیمانکاران دارای مجوز آموزش هایی دارند که باید فراتر از تجربه در صنعت یا آموزش رسمی از طریق یک مدرسه تجاری، کالج یا دانشگاه تکمیل کنند. اولین گام در این فرآیند، تماس با هیئت صدور مجوز پیمانکار ایالت شما است.

کار برای پیمانکار ساختمان

اگر به دنبال شغل پیمانکاری ساختمان هستید، در اینجا شرایط اصلی وجود دارد که کارفرمایان ممکن است از شما بخواهند که برای استخدام در نظر گرفته شوند:
  • مهارت‌های تحلیلی قوی، زیرا یک پیمانکار ساختمان باید استراتژی‌های پروژه را برنامه‌ریزی کند، مسائل غیرمنتظره‌ای را که ممکن است در طول پروژه به وجود بیاید حل و فصل کند.
  • مهارت های تجاری خوب، زیرا او باید بتواند به مسائل مربوط به بودجه رسیدگی کند و همچنین بر کارگران نظارت داشته باشد و در عین حال کارکنان شایسته و کارآمد را انتخاب کند و روابط خوبی با آنها برقرار کند.
  • مهارت های تصمیم گیری خوب، که پیمانکار ساختمان را قادر می سازد تا در مورد پروژه های ساختمانی انتخاب کند و در عین حال از پیامدهای انتخاب های خود نیز آگاه باشد.
  • مهارت های رهبری قوی، زیرا یک پیمانکار ساختمان باید به طور موثر وظایف را به کارگران ساختمانی، پیمانکاران و پیمانکاران فرعی محول کند و همچنین بر آنها نظارت کند.
  • مهارت های عالی مدیریت زمان، زیرا پروژه های ساختمانی باید به موقع و در حد بودجه تکمیل شوند
  • چندین سال سابقه کار حرفه ای و ثابت شده

شرکت پیمانکاری ساختمان

در شرکت ساختمان سازی، ما به خود می بالیم که به مشتریان خود بیش از آنچه انتظار دارند می دهیم. اگر معمار دارید، نقشه هایی دارید و آماده ساختن هستید، ما اینجا هستیم تا کار را انجام دهیم. و ما یک پروژه استثنایی با  تجربه مالک بدون سردرد ارائه خواهیم داد. ما سوابقی برای اثبات آن داریم.

 

قرار دادساختمان صفر تا صد

کلیه ساختمان سازی صفر تا صد خدمات با خود شرکت ساختمان سازی انجام میشود. و تمامی قرار داد ها با توجه به شرایط ممکن و نظر صلاحدید صاحب ملک تغییر و بروز خواهد شد.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.
Call Now Button