جستجو کردن

بازسازی سالن زیبایی

سبک دکوراسیون و طراحی سالن زیبایی شما تاثیر بسیاری بر روی معرفی برند شما به مشتریان و جذب مخاطبین سالن دارد و به روز بودن دکوراسیون سالن زیبایی امر مهمی است که با توجه به رقابت بالا در صنف سالن داران و آرایشگران اهمیت بیشتری نیز پیدا میکند، اما در این میان دکوراسیون سبک های جذاب آرایشگاه ها و بازسازی سالن زیبایی می تواند مانند یک برگ برنده برای سالن زیبایی شما عمل کند.

امروزه سبک دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی در جذب مخاطبین بسیار تاثیر گذار است چرا که مراجعه کنندگان به سالن های زیبایی ترجیح می دهند در محیطی انتظار برای وقت های خود را بگذرانند که از اتمسفر خوبی در دکوراسیون برخوردار باشد، به دلیل اهمیت بالای سبک دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها و به روز بودن محیط سالن زیبایی در ادامه قصد داریم تا در این مطلب از بازسازی پرگاس به راهکار های بازسازی سالن های زیبایی بپردازیم.

متخصصین ما در شرکت بازسازی پرگاس، با به کارگیری و اجرای ایده های به روز در زمینه بازسازی و دکوراسیون سالن های زیبایی، قادر به اجرای بهترین طرح ها با در نظر گرفتن سلیقه کارفرمایان عزیز هستند.

معیار های مهم بازسازی سالن زیبایی

اینکه چه متراژ سالنی را برای اجرای اقدامات بازسازی در اختیار دارید فرقی نمی‌کند، بلکه سبک دکوراسیون سالن زیبایی و عملیات بازسازی درست است که به بزرگنمایی آن کمک خواهد کرد.

بازسازی سالن زیبایی شامل اقدامات متفاوتی می شود و بسته به فضای سالن و قدمت ساختمان شما می تواند متفاوت باشد؛ این اقدامات بازسازی سالن می تواند کارهای مانند تعویض کفپوش سالن زیبایی، نقاشی سالن زیبایی، تغییر دکوراسیون و سبک طراحی داخلی سالن، تخریب دیواره های فضا و تعمیر سیستم های گرمایشی و سرمایشی و یا لوله کشی سالن زیبایی را شامل شود؛ اما قبل از انجام هر اقداماتی باید اصول نوسازی و استاندارد های بازسازی در سالن زیبایی را در نظر داشته باشد؛ برای اینکار می توانید با متخصصین و کارشناسان در حوزه بازسازی مشورت کنید، در ادامه به معیارها و اقدامات مهم در بازسازی سالن زیبایی می پردازیم.

اقدامات بازسازی در سالن زیبایی

لیستی از اقدامات مورد نیاز در بازسازی سالن زیبایی تعیین کنید!
اولین قدمی که باید در بازسازی سالن زیبایی بردارید، مشخص کردن هدف و چشم انداز خود از بازسازی و اقدامات مورد نظرتان است. اینکه چه تغییراتی را میخواهید ببینید و انجام چه اقداماتی برای ایجاد تغییرات موردنظرتان در بازسازی سالن زیبایی باید انجام شود یکی از کارهایی است که شما باید آنرا متصور شوید. سپس متخصصین بازسازی به بازدید فضای سالن زیبایی شما میپردازند و اقدامات مورد نیاز بازسازی سالن زیبایی را نیز مشاهده می کنند؛ اگر سالن زیبایی شما دچار خرابی و ترک خوردگی دیوار، شکستگی کفپوش و یاب نیاز به بازسازی سقف داشته باشد؛ تمامی آنها را به لیست بازسازی سالن زیبایی اضافه خواهند کرد.

دکوراسیون آرایشگاه و جذب مشتری!

بعد از بازسازی سالن زیبایی و مهیا کردن شرایط نسبی آرایشگاه، دکوراسیون سالن زیبایی است که نقش مهم را ایفا می کند. دکوراسیون سالن زیبایی باید به گونه ای باشد که هم برای پرسنل سالن و هم برای مشتریان کاربردی باشد؛ یکی از فضاهایی که در دکوراسیون سالن زیبایی اهمیت زیادی دارد؛ ایجاد فضایی برای انتظار مشتریان می باشد، چرا که مشتریان زیادی در سالن های زیبایی ممکن است منتظر بمانند.

پیدا کردن سبک معماری داخلی و دکوراسیون سالن زیبایی به گونه ای همه پسند باشد، کار سختی نیست؛ بلکه تنها نیازمند شناخت سلیقه ی مشتریان و در نظر گرفتن پتانسیل های فضایی است.

از سبک های مورد علاقه و پرطرفدار در طراحی و دکوراسیون سالن زیبایی می توان به سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک اشاره کرد. شما نیز می توانید با بکارگیری رنگ های روشن در دکوراسیون سالن زیبایی به جذابیت بیشتر فضا بیافزایید.

اجرای نورپردازی در بازسازی سالن زیبایی

با اجرای نورپردازی خاص در سالن زیبایی، جذابیت فضا را دوچندان کنید!
نورپردازی زیبا علاوه بر تاثیرگذاری بر روحیات مشتری و جذابیت سالن زیبایی شما، بر روی جلوه کار شما و به چشم آمدن زیبایی های کارهای آرایشی شما تاثیر زیادی دارد.

برای انجام کارهای آرایشی و عکس برداری از نمونه کارها، سالن زیبایی باید از نورپردازی خوبی برخوردار باشد. در نورپردازی سالن های زیبایی، استفاده از نور طبیعی بازشوها اولویت دارد، اما در صورت برخوردار نبودن ساختمان سالن از نورطبیعی، می توانید از نورپردازی های مختلفی در کنار استفاده از ادوات روشنایی استفاده کنید.

معمولا در بازسازی و اجرای نورپردازی سالن زیبایی از چراغ های توکار هالوژنی در اطراف سالن استفاده می شود، همچنین در دیواره های سالن می توانید از دیوار کوب های هماهنگ با سبک سالن زیبایی استفاده کنید.

تخمین هزینه بازسازی آرایشگاه

هزینه ی بازسازی سالن زیبایی به مواردی از قبیل متراژ فضای سالن، اقدامات مورد نیاز در بازسازی سالن زیبایی، سبک دکوراسیون سالن زیبایی ، متریال های کار شده در عملیات بازسازی سالن زیبایی و عوامل وابسته به تغییرات انجام شده بستگی دارد، جهت برآورد هزینه ی بازسازی سالن زیبایی می توانید با مشاورین ما در سایت بازسازی پرگاس تماس حاصل فرمایید!

بازسازی آرایشگاه و سالن زیبایی در تهران

اگر قصد افتتاح سالن زیبایی با برند خود را دارید و یا به پیشنهاد مشتریان و پرسنل قصد دارید سالن زیبایی خود را تغییر دکوراسیون داده و آن را بازسازی کنید، این کار را به متخصصان و تیم اجرایی بازسازی پرگاس بسپارید، شرکت بازسازی پرگاس با داشتن سابقه بی نظیر در بازسازی سالن های زیبایی قادر است خلاقانه ترین ایده های دکوراسیون و بهینه سازی فضای داخلی سالن زیبایی را در فضای آرایشگاه شما اجرا کند.

شرکت حرفه ای بازسازی ساختمان پرگاس اطمینان می دهد که خدمات بازسازی سالن زیبایی شمارا با بهترین کیفیت درکنار در نظر گرفتن بودجه ی معقول و مناسب و استانداردهای فضایی لازم انجام دهد، شما می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با بازسازی پرگاس ارتباط کسب کنید!

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.