جستجو کردن

بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان بهترین راه برای رهایی از تکرار و روتینی است که هر بار با ورود به خانه خود احساس می کنید، چه کسی در بین ما بازسازی را دوست ندارد؟ به خصوص اگر این مکان خانه شما باشد که بیشتر اوقات خود را در آن می گذرانید. بنابراین، بازسازی آپارتمان به جدیدترین و اصولی‌ترین شیوه، آن تفاوت در زندگی شما را ایجاد می کند.

با تمام این مزایا، بسیاری از افراد در بازسازی آپرتمان یا خانه خود که برای اجاره یا فروش قرار داده شده است با مانع بزرگی روبرو می‌شوند. هزینه های بازسازی آپارتمان است. مشخص است که بازسازی آپارتمان و خانه بسیار پرهزینه است و هر گوشه خانه، از بازسازی آشپزخانه تا بازسازی اتاق خواب و پذیرایی برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به متخصص در زمینه خود دارد.

اصول بازسازی آپارتمان

هنگام شروع بازسازی، نباید مرحله آماده سازی و برنامه ریزی را دست کم گرفت. لازم است از قبل روی تمام جزئیات فکر کنید، مراحل اصلی را تعیین کنید، دنباله ای از کار بسازید و بودجه را محاسبه کنید. این به ویژه اگر تصمیم دارید همه کارها را خودتان انجام دهید بسیار مهم است. اما اگر کار را به متخصصین بازسازی پرگاس بسپارید از بابت اینکه به اصولی‌ترین روش و به کمک بروزترین ابزار و امکانات، بازسازی آپارتمان انجام شود خیالتان راحت خواهد بود.

انواع بازسازی آپارتمان

ارزیابی وضعیت آپارتمان و شرایط آن ضروری است. در بسیاری از موارد، آپارتمان های قدیمی با تعویض سیم کشی برق و پنجره ها تحت تعمیرات اساسی قرار می گیرند، اما گاهی اوقات نیز به پنجره ها، درها و تراز دیوارهای جدید محدود می شوند. گاهی اوقات انجام کارهای زیبایی کافی است؛ نصب کفپوش جدید یا  کاغذ دیواری و رنگ کردن دیوارها.
اگر ارزیابی دامنه تعمیرات و اقدامات لازم به تنهایی برای شما دشوار است، می‌توانید با تماس با متخصص بازسازی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. شما می توانید سبک و محتوای داخلی آپارتمان را خودتان انتخاب کنید.

تعمیرات اساسی

تعمیرات اساسی کامل ترین و جامع ترین نوع است که به بیشترین سرمایه گذاری، تلاش و زمان نیاز دارد.  این شامل بازسازی ساختمان‌، و توسعه مجدد آپارتمان، جایگزینی تجهیزات الکتریکی، سیستم های مهندسی و ارتباطات است.
در طی یک تعمیر اساسی، ممکن است دیوارها و سقف ها تسطیح شوند، پوشش های کف تغییر کنند، درها جابجا شوند، عناصر تزئینی جدید، پارتیشن ها و غیره نیز ساخته شوند.

تغییر دکوراسیون

این نوع از بازسازی بیشتر در میان آپارتمان‌هایی با سال ساخت پایین‌تر طرفدار دارد. از آنجایی که نیازی به تعمیرات ندارند، با یک طراحی داخلی جدید در تلاش برای تغییر دکوراسیون در جهت بهبود زیبایی هستند. این اتفاق زمانی بیشتر رخ می‌دهد که قصد فروش خانه خود را دارند و می‌خواهند یک چهره جدید از آپارتمان را به مشتریان نشان دهند.

قوانین بازسازی آپارتمان

آشنایی با قوانین بازسازی آپارتمان و رعایت کردن آن از اهمیت بالایی برخوردار است، برای اینکه در ادامه مسیر به مشکلات حقوقی برخورد نکنیم باید قانونی عمل کنیم و مجوزهای لازم را بگیریم.
خوشبختانه برای همه کارهای مربوط به بازسازی آپارتمان نیازی به گرفتن مجوز نیست، اما تعدادی از آنها باید با هماهنگی و گرفتن مجوز از شهرداری انجام شود. انجام عملیات‌های زیر بدون مجوز می‌تواند جریمه‌های سنگینی به دنبال داشته باشد.

  • تخریب دیوارها و تیغه‌های داخلی که بار ساختمان بر آن‌ها سوار است.
  • جابجایی راه‌پله‌ها
  • جابجایی دیوارهای پارکینگ زمانی که منجر به از بین رفتن بخشی از فضای پارکینگ شود.
  • جابجا کردن بخش‌هایی از ساختمان که بر طبق ضوابط شهرسازی ممنوع است.

بازسازی آپارتمان قدیمی

همانطور که در بخش تعمیرات اساسی گفتیم، بازسازی آپارتمان قدیمی به دلیل اینکه اغلب نیاز به تغییر در زیرساخت دارند، نیاز به هزینه کردن برای خرید تجهیزات جدید و البته اجرت متخصصین که برای اجرای آنها دارد. بعد از تعمیرات اساسی، باید به سراغ زیبایی سازی برویم تا در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسیم. شرکت پرگاس تمامی خدمات بازسازی در تهران را برای مشتریان خود از ابتدا تا انتها عملی می‌کند.

بازسازی آپارتمان قدیمی با کمترین قیمت

ممکن است شما نیز قصد بازسازی خانه ی قدیمی خود را داشته باشید، اما با پرس و جو از قیمت های بازسازی گمان می کنید که باید بودجه ی زیادی را در نظر بگیرید؛ در صورتی که بازسازی آپارتمان قدیمی و نوسازی منزل با بودجه ی کم و قیمت معقول، دور از ذهن نیست. بلکه برای اینکه بتوانید با کمترین بودجه ی ممکن، بازسازی آپارتمان خود را انجام دهید می توانید بر روی عملیات های ضروری بازسازی، تمرکز کنید و بر روی آن ها توجه کنید. علاوه بر این، داشتن یک اولویت بندی صحیح و برنامه درست جهت بازسازی خانه و نوسازی منزل، باعث می شود تا شما در بهینه ترین حالت ممکن بازسازی آپارتمان قدیمی خود را پیش ببرید.

بازسازی خانه ی قدیمی با بودجه ی کم نه تنها دور از ذهن نیست بلکه با متریال و مصالح مناسب نیز قابل اجراست، منتها برای بازسازی مقرون به صرفه منزل و خانه های قدیمی بهتر است از تزئینات غیر ضروری خودداری کنید؛ همچنین از دکوراسیون منزل خود با سبک کلاسیک و یا نئو کلاسیک پرهیز کنید، زیرا این سبک های طراحی داخلی دارای تزئینات زیادی هستند.

برای کاهش هزینه های بازسازی آپارتمان قدیمی و نوسازی منزل بهتر است از مشاوره با یک کارشناس بازسازی بهره بگیرید؛ زیرا مشاورین بازسازی به شما کمک خواهند کرد تا قدم های مورد نیاز و بودجه ی معقولی را در نظر بگیرید.

شرکت بازسازی ساختمان بازسازی پرگاس، شرکت معماری پیشتاز و با سابقه در زمینه ی بازسازی؛ با داشتن کارشناسان حرفه ای و تیم های تخصصی در زمینه بازسازی و عرصه دکوراسیون داخلی، قادر به انجام انواع عملیات بازسازی در تمامی فضاهای مورد نظر شماست!

داشتن طرح و نقشه ی بازسازی ارائه شده توسط یک شرکت معماری و بازسازی باعث می شود تا مدت زمان اجرای بازسازی خانه کاهش پیدا کند، همچنین مشخص شدن متریال و مصالح  مورد استفاده در عملیات بازسازی باعث می شود تا بتوانید هزینه دقیق مصالح بازسازی را برآورد کنید.

روش های بازسازی آپارتمان با کمترین قیمت

قسمت های مختلفی در خانه من جمله سرویس بهداشتی، آشپزخانه و فضاهای متفاوتی موجود هستند که نیاز به بازسازی دارند در ادامه به بازسازی هر کدام از فضاها با بودجه ی کم میپردازیم.

بازسازی سرویس بهداشتی با کمترین قیمت

بازسازی سرویس بهداشتی به علت داشتن فضای مرطوب نیازمند آن است که عایق بندی شود به همین خاطر معمولا بازسازی آن هزینه ی بالاتری نسبت به دیگر فضاهای خانه میبرد؛ برای به حداقل رسیدن بودجه ی در نظر گرفته شده برای بازسازی سرویس بهداشتی بهتر است تا از به کار بردن تغییرات جزئی استفاده کنید و از تعویض به کلی سرویس بهداشتی خودداری فرمایید.

اگر کف فضای سرویس بهداشتی شما نیاز به عایق بندی ندارد، می توانید از سیمان سفید و اجرای بند کشی کاشی و سرامیک‌های کف استفاده کنید؛ این روش باعث می شود تا هزینه به کارگیری متریال ها و نوسازی سرامیک و کاشی های سرویس بهداشتی و حمام به‌ حد چشمگیری کاهش پیدا کند؛ همچنین سعی کنید از شیرآلات قیمت مناسب در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید. شرکت بازسازی پرگاس ارائه دهنده خدمات نوسازی خانه قدیمی و بازسازی منزل می باشد که می تواند با بودجه ی در نظر گرفته ی شما بهترین خدمات را ارائه دهد.

بازسازی آشپزخانه با کمترین قیمت

آشپزخانه فضایی است که بیشترین تاثیر را در زیبایی و کاربری خانه دارد علاوه بر این یکی از مهم‌ ترین قسمت‌های خانه برای کاربر است، جهت بازسازی آشپزخانه با هزینه مناسب می‌توانید از تعویض کاشی دیوارها و سرامیک کف شروع کنید. آشپزخانه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های خانه است و تأثیر زیادی بر زیبایی کل خانه دارد.

برای بازسازی آشپزخانه با کمترین قیمت می‌توانید از دیوارپوش های مختلف به جای استفاده از خود مصالح استفاده کنید؛ برای مثال به جای استفاده از کاشی های بین کابینتی، از دیوار پوش ها و برچسب های لمینتی استفاده کنید؛ با اینکار جلوه ی زیبایی را به آشپزخانه می دهید و همچنین هزینه‌ های بازسازی خود را به‌ طور چشمگیری می توانید کاهش بدهید.

کابینت های آشپزخانه، تاثیر زیادی در جلوه ی آشپزخانه و کاربردی بودن آن دارد، به همین خاطر می توانید جهت نوسازی کابینت و اجرای کابینت های سبک مورد نظرتان اقدام کنید.

اگر بودجه ی مورد نظرتان با اجرای کابینت همخوانی ندارد و بودجه ی کمی برای بازسازی آشپزخانه در اختیار دارید، می توانید جهت نوسازی آشپزخانه از روکش کابینت در جنس های مختلف بر روی کابینت ها استفاده کنید؛ این روکش های کابینتی دارای طرح‌ ، بافت و رنگ‌های متفاوتی هستند که در بازار با ابعاد مختلف عرضه می شوند.

همچنین می توانید از روغن‌های براق کننده و جلا دهنده برای درب های کابینت با جنس ام دی اف استفاده کنید. از استفاده ی نظم دهنده ها و شلف ها در آشپزخانه غافل نشوید، زیرا تا حد زیادی به زیبایی آشپرخانه شما کمک خواهند کرد.

بازسازی سقف آشپزخانه و منزل با کمترین هزینه

از آنجایی که سقف خانه تاثیر زیادی بر روی زیبایی دکوراسیون خانه دارد، بازسازی سقف خانه می تواند گزینه ی مناسبی برای تغییر دکوراسیون و نوسازی منزل باشد؛ اجرای کناف برای بازسازی سقف می تواند گزینه ی مناسبی با قیمت معقول به شمار رود. همچنین استفاده از نورپردازی در سقف های کناف می تواند جلوه‌ی زیبایی به منزل دهد.

بازسازی کف خانه و کفسازی منزل با کمترین هزینه

ارزان ترین کف پوشی که می توانید برای منزلتان استفاده کنید، پارکت های چوبی و موکت می باشد. امروزه متریال های مناسبی برای کف ساختمان موجود هستند که می توانید آنها را تهیه کنید؛ یکی از مصالح قیمت مناسب دیگری که می توانید آن را جهت کف سازی منزل اجرا کنید، موزاییک می‌باشد که در ابعاد مختلف و بافت های متعددی می توانید آن را در فضاهای مختلف بکار ببرید.

بازسازی خانه و تمامی قسمت های آن باید توسط شرکت ها و پیمانکار های با سابقه و با تجربه در این زمینه انجام شود، به این دلیل که بازسازی منزل عملیاتی است که باید با دقت بالا انجام شود.

برای اطلاع از نحوه ی بازسازی منزل و نوسازی آپارتمان ها و براورد قیمت بازسازی می توانید با مشاورین ما در شرکت بازسازی پرگاس، تماس حاصل فرمایید! متخصصین و مشاورین شرکت بازسازی پرگاس با ارائه مشاوره ی تخصصی در عرصه ی بازسازی و دکوراسیون داخلی با در نظر گرفتن معیار های ملک، می توانند تا حد زیادی روند نوسازی منزل و یا بازسازی خانه های قدیمی شما همراهان گرامی را تسریع ببخشند.

جهت مشاوره با متخصصین و کارشناسان بازسازی پرگاس در رابطه با بازسازی و طراحی ویلا می توانید از راه های ارتباطی تلفنی موجود در سایت بازسازی پرگاس استفاده کنید و با ما در ارتباط باشید!

قبل و بعد از بازسازی آپارتمان

در ادامه چند نمونه از قبل و بعد بازسازی آپارتمان را مشاهده خواهید کرد. هرکدام از این نمونه‌ها با شرایط خاص خود اجرا شده‌اند. بطور مثلا بعضی بدون تخریب انجام شدند و تعدادی نیاز به تخریب داشتند. همچنین با توجه به حجم کاری هزینه بازسازی آپارتمان متغیر است.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.