جستجو کردن

بازسازی آشپزخانه قدیمی

5 راه آسان برای بازسازی آشپزخانه قدیمی

اگر می خواهید خانه خود را با بودجه ای محدود بازسازی کنید تا تغییری در آن ایجاد شود، میتوانید از آشپزخانه شروع کنید، زیرا تأثیر مثبتی بر روان شما می گذارد. به خصوص اگر آشپزخانه به اتاق پذیرایی دید داشته باشد. در این مقاله ما 5 نکته مهم را که در بازسازی آشپزخانه قدیمی به شما کمک می کند را خواهیم گفت.

 

“درباره اهمیت آشپزخانه در طراحی و دیزاین خانه چه میدانید؟

 

ما این نکات ساده را برای بودجه محدود به شما ارائه می دهیم. علاوه بر این استفاده از این نکات نیازی به استفاده از ابزارهای حرفه ای ندارد. اگر تمام ابزارهای اولیه را در اختیار داشته باشید، مطمئناً قادر خواهید بود آشپزخانه قدیمی خانه خود را بازسازی کنید.

 

چیزهایی که به آنها احتیاج ندارید دور بریزید و آشپزخانه را تمیز کنید.

 

قبل از ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر آشپزخانه، باید آن را کاملاً تمیز کرده و وسایلی که از آنها استفاده نمیکنید را از بین ببرید. تمیز کردن و خلاص شدن از وسایل غیر ضروری آن را زیباتر میکند.

 

اگر تابه یا ظروف را در بیرون کابینت های آشپزخانه قرار دهید، می توانید آنها را در کابینت ها قرار دهید. علاوه بر این هر چیزی که در آشپزخانه استفاده نمی شود را می توان به کمد ها منتقل کرد تا فضای بیشتری داشته باشید.

با تمیز کردن کامل آشپزخانه، لکه های روی کف آشپزخانه یا دیوارها از بین ببرید ، زیرا انجام این کار در نهایت ظاهر و احساس بهتری به آشپزخانه شما می بخشد.

هر گونه لکه گرد و غبار یا روغن خوراکی را در سراسر آشپزخانه از بین ببرید تا ظاهر آن بهتر شود.

ابزارهای پلاستیکی را کنار بگذارید.

یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید برای بهبود ظاهر آن انجام دهید این است که ظروف پلاستیکی را از آشپزخانه خود دور کنید.

 

یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید برای بهبود ظاهر آن انجام دهید این است که ظروف پلاستیکی را از آشپزخانه خود دور کنید. اگرچه ظروف ساخته شده از این مواد کمی ارزان هستند، اما می توانند آشپزخانه را خسته کننده جلوه دهند. در عوض ، سعی کنید از ابزارهای ساخته شده از شیشه یا فلز استفاده کنید.

 

از ظروف ، بشقاب ها و لیوان های شیشه ای به جای ظروف پلاستیکی استفاده کنید این یکی از روش های طراحی دکوراسیون آشپزخانه به شمار می آید، زیرا این امر آشپزخانه شما را مجلل تر می کند. همچنین می توانید بشقاب ها و سایر ظروفی که برای خوردن غذا با قیمت پایین استفاده می شوند را از برخی فروشگاه ها خریداری کنید.

دانه هایی مانند برنج، عدس و … را در ظروف نگهداری مواد غذایی با درب فلزی قرار دهید. استفاده از این درب های فلزی بدون زحمت جلوه ای از تجمل را به آشپزخانه می بخشد.

ظروف پلاستیکی را که برای نگه داشتن بشقاب و لیوان استفاده می شود ، کنار بگذارید و آنها را با ظروف فلزی جایگزین کنید ، زیرا این باعث می شود آشپزخانه شما جدید به نظر برسد.

یک رنگ جدید انتخاب کنید.

ترکیب رنگ سفید و طلا یکی از بهترین رنگ های آشپزخانه است که در کنار هم زیبا به نظر می رسند و جلوه ای عالی به آشپزخانه می دهند

 

برای بازسازی آشپزخانه نیازی به صرف هزینه زیادی نیست و برای زیباتر جلوه دادن آشپزخانه، رنگی زیبا برای رنگ آمیزی آن انتخاب کنید. ترکیب رنگ سفید و طلا یکی از بهترین رنگ های آشپزخانه است که در کنار هم زیبا به نظر می رسند و جلوه ای عالی به آشپزخانه می دهند. بنابراین  کابینت ها و دیوارهای آشپزخانه خود را با رنگ سفید رنگ آمیزی کنید تا زیباتر شود. اگر رنگ آمیزی دیوارها و کابینت ها برای شما دشوار است، می توانید از کاغذ دیواری سفید استفاده کنید.

 

استفاده از کاغذ دیواری می تواند یکی از گزینه های بسیار عالی باشد که می توانید برای دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید و علاوه بر آن باعث می شود تا شما یک آشپزخانه لوکس داشته باشید.

 

از رنگ طلایی نترسید!

استفاده از رنگ طلا یکی از ساده ترین روش ها برای افزایش ظاهر آشپزخانه است.

 

استفاده از رنگ طلا یکی از ساده ترین روش ها برای افزایش ظاهر آشپزخانه است. منظور ما به طور صنعتی است. با تغییر دستگیره کابینت و درب به دستگیره های طلا می توانید رنگ طلایی را به آشپزخانه خود اضافه کنید.

 

از دکوراسیون ساده آشپزخانه استفاده کنید.

یک راه آسان برای زیباتر جلوه دادن آشپزخانه، افزودن چند وسیله ساده است.

 

یک راهکار آسان برای زیباتر شدن آشپزخانه، افزودن چند وسیله ساده است. به عنوان مثال میتوانید از یک میوه خوری چوبی یا ظروف شیشه ای استفاده کنید که نمک یا فلفل بپاشید. همچنین سعی کنید حوله آشپزخانه جدید را به جای حوله های قدیمی خریداری کنید. می توانید رنگ حوله ها را متناسب با رنگ آشپزخانه انتخاب کنید. اگر رنگهای آشپزخانه خنثی هستند، سعی کنید از رنگهای مختلف دکور استفاده کنید.

 

اینها راه هایی هستند که به شما کمک می کنند آشپزخانه قدیمی خانه خود را با کمترین بودجه بازسازی کنید تا آن را زیباتر جلوه دهید. اگر به آشپزخانه ای کاملاً جدید احتیاج دارید ، توصیه میکنیم برای ایده های بیشتر در زمینه تغییر دکوراسیون با بهترین تیم بازسازی آسال سازه، در ارتباط باشید.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.