جستجو کردن

15 ایده برای بازسازی های مقرون به صرفه

15 روشی که می توانید سبک زندگی خود و خانه تان را تقویت کنید

 

شما باید در حال بررسی پیشرفت هایی باشید که باعث افزایش کیفیت زندگی در آپارتمان شود.

نقاشی داخلی شیک – به جای رنگ سفید برای کل آپارتمان، سایه های مختلف برای مناطق مختلف چطور؟ رنگ یک راه مقرون به صرفه برای انتخاب ظاهر برای ایجاد یک تجربه لذت بخش برای ساکنین داخل خانه است.

کاغذ دیواری قابل جابجایی برای دیوارهای برجسته – ” بدون کاغذ دیواری !” خوب، اگر می توان آن را حذف کرد، ممکن است بخواهید خودتان کاغذدیواری کنید تا اتاق خواب یا حمام را زیباتر کنید.

ارتقاء چراغ‌های روشنایی و استفاده از چراغ‌های LED – از شر آن چراغ‌های قدیمی خلاص شوید و با چیزی مدرن بپوشانید. لامپ های ال ای دی جدید نور زرد کسل کننده را با نور روشن تر، سفیدتر و شفاف تر از بین می برند که ظاهر کثیف بسیاری از آپارتمان ها را از بین می برد.

برداشتن دیوار – اگر راهی برای باز کردن آپارتمان قدیمی خود با برداشتن دیوارها وجود دارد، این یک راه مقرون به صرفه برای ایجاد فضایی مطبوع و گسترده است. با این کار فضای خانه ی شما دلباز تر و بزرگتر به چشم می آیند.

کفپوش جدید – مواد کفپوش جدیدی وجود دارد که مقرون به صرفه و نصب آن آسان هستند. ظاهر آنها می تواند ظاهر جدیدی به آپارتمان شما بدهد که به شما کمک می کند خانه ی شما زیباتر شود.

پنجره های جدید –  در صورت امکان، پنجره های جدید  اجازه ورود هوای تازه و نور بیشتری را می دهند. شما میتونید از پنچره با چهرچوب باز و رنگ روشن استفاده نمایید.

پرده های شیک – اضافه کردن پرده های مدرن به شما اجازه می دهد تا میزان نور و یا گرمای خورشید را به آپارتمان تنظیم کنید در خرید و انتخاب رنگ پنجره توجه داشته باشید.

سینک های جدید و وسایل لوله کشی – به راحتی بهترین راه برای ایجاد ظاهری مجلل و پنت هاوس است. شیرآلات جدید که با لمس کنترل می شوند یک ویژگی ظریف و کاربردی هستند.

وسایل حمام جدید – اضافه کردن یک سر دوش باران یا یک واحد نمایش دیواری ماساژور یک امکانات غیرعادی است که اکثر آپارتمان‌های دیگر تقریباً هرگز نخواهند داشت.

پایه دیواری تلویزیون صفحه تخت – می‌توان آن را در مفیدترین و معقول‌ترین نقطه قرار داد تا به شما این امکان را بدهد که تلویزیون را از سر راه دور نگه دارید و از روی زمین بالا نگه دارید و فضای بیشتر و شلوغی کمتری احساس کنید.

دیوار آشپزخانه اوپن با میز بار و چهارپایه های بلند – از آنجایی که معاشرت و سرگرمی در لیست خواسته های ساکنین آپارتمان زیاد است، آشپزخانه با گوشه بار با صندلی های بلند آن را سرگرم کننده و معمولی نگه می دارد و می تواند فضای دوستانه ای را ایجاد کند.

قسمتی از خانه را می توانید انحصارا در اختیار قاب بندی و عکس های خانوادگی قرار دهید به این شکل یک فضای خاطره انگیز و نوستالژی برای خود ایجاد میکنید که هر بار با دیدن آن بسیار حس خوب دریافت می کنید.

سوئیچ نور را با یک سوئیچ دیمر جایگزین کنید – سوئیچ های دیمر یک ویژگی متفکرانه است که به آنها اجازه می دهد سطح روشنایی خود را مطابق با حال و هوا و زمان روز/عصر تنظیم کنند.

در صورت نیاز فضای کمد بیشتری را در اتاق خواب ها ایجاد کنید – ایجاد فضای بیشتر برای کمدها مطمئناً ساکنین زن به خصوص آن دسته از زنان حرفه ای را که در حال حرکت هستند خوشحال می کند. این می تواند یکی از بازسازی های مقرون به صرفه باشد.

دستگیره های درب کابینت آشپزخانه و کشو جدید – بدون نیاز به کابینت های جدید. فقط دستگیره ها و دستگیره های قدیمی در را تعویض کنید. اسلایدهای کشوی آرامی را اضافه کنید که به آرامی متوقف می شوند، مطمئن باشید این کار باعث می شود کابین های شما نو تر به چشم بیاید.

این برای 15 نکته برتر ما برای نوسازی آپارتمان است. اگر می خواهید آپارتمان خود را در چند سال آینده بفروشید در حالی که قیمت ها بالا است، این پیشرفت ها به شما کمک می کند حداکثر قیمت فروش را به دست آورید. اگر آپارتمان شما زیباترین آپارتمان در ساختمان است، یا خریداران فکر می کنند که چنین است، آنها مشتاق تر برای آپارتمان شما خواهند بود.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.