جستجو کردن

درباره کناف سقف پذیرایی گرد و انواع آن بیشتر بدانید

درباره کناف سقف پذیرایی گرد و انواع آن بیشتر بدانید

یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن سالن پذیرایی زیبا و لاکچری، استفاده از انواع کناف سقف پذیرایی است. با توجه به این که امروزه استفاده از این روش برای زیباسازی محیط خانه ها، زیاد مورد توجه قرار گرفته است شما می توانید انواع طرح های این کناف ها را اعم از کناف سقف گرد، مستطیل، کناف در سایز کوچک و بزرگ و کناف سقف ساده و … پیدا کنید. با استفاده از این مصالح، حتی بدون نیاز به استفاده از تابلو ها و یا وسایل تزئینی آن چنانی می توانید سال پذیرایی با زیبایی چشمگیری داشت.

ویژگی های کناف سقف گرد

یکی از ایده های خلاقانه برای زیباتر و بزرگ تر نشان دادن سالن های پذیرایی، استفاده از کناف سقف گرد است. با استفاده از کناف سقف پذیرایی گرد، می توانید محیط پذیرایی را جذاب تر نشان داده و جلوه منحصر به فردی در این فضا ایجاد نمود. از جمله ویژگی هایی که این سقف ها دارند، این است که می توانند متناسب با طرحی که انتخاب می کنید، فضای شلوغ را ساده تر نشان داده و یا در پذیرایی هایی که دارای فضای ساده  هستند، جلوه ای مدرن به وجود آورند. برای مثال اگر پذیرایی خانه شما دوبلکس اشت و یا از تزئینات زیادی در پذیرایی استفاده کرده اید، با استفاده از کناف سقف ساده یا کلاسیک، می توانید فضایی سیال به وجود آورید. همچنین در پذیرایی های ساده که تزئینات کمی دارند با استفاده از کناف های مدرن، می توان دیزاین لوکس و لاکچری داشت.

 

مدل کناف سقف

یکی از انواع مدل هایی که برای دکوراسیون داخلی و سقف های سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد میتوان به کناف گرد سقف اشاره کرد، از جمله جدیدترین مدل کناف سقف پذیرایی می باشد که در طرح کناف سقف مورد استفاده می باشد. این مورد یکی از گزینه هایی است که برای داشتن سقف پذیرایی لاکچری می توانید از آن استفاده کنید. از سوی دیگر برای مدل سقف پذیرایی می توان علاوه بر طرح گرد کناف سقف از جدیدترین رنگ سقف پذیرایی نیز استفاده کنید.

 

از جمله مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک می توان به سقف کناف گرد در آشپزخانه اشاره کرد که از جمله طرح کناف می باشد که در کناف سقف اشپزخانه و پذیرایی می توان از آن استفاده کرد و حتی از  انواع کناف سقف می توانید برای کناف سقف پذیرایی کلاسیک نیز استفاده کنید.

 مزیت استفاده از کناف سقف گرد

کناف سقف برای پذیرایی خانه خود را متناسب با سلیقه خود و یا راهنمایی های یک طراح دکوراسیون داخلی انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید کناف سقف پذیرایی مدرن و یا کلاسیکی متناسب با فضای پذیرایی و چیدمان آن انتخاب نمایید. استفاده از این مصالح در سقف پذیرایی مزایای متعددی دارد. این مزایا عبارتند از:

 

⦁ نصب کناف های گرد و یا انواع آن، بسیار ساده است و با استفاده از تعداد نیروی کار کم و در مدت زمان کمی قابل اجرا می باشند.

 

⦁ این مصالح دارای وزن سبکی هستند. از این رو فشار و بار زیادی به سقف ساختمان وارد نمی کنند.

 

⦁ بعد از این که این کناف ها نصب شدند می توانید مطابق سلیقه و دیزاین پذیرایی، آن را رنگ آمیزی نمایید.

 

⦁ هزینه خرید و نصب این محصولات در مقایسه با دیگر مصالح بسیار پایین است. به همین دلیل با استفاده از این مصالح می توانید تا حد زیادی در هزینه صرفه جویی کرده و با هزینه کم، صاحب یک سالن پذیرایی شیک شوید.

نکات مهم در اجرای کناف سقف گرد

در اجرای کناف سقف پذیرایی شیک، باید به نکات مهمی توجه کنید تا نتیجه کار مطابق پسند شما باشد. یکی از نکات، توجه به محلی است که می خواهید کناف در سقف آن نصب شود. در مواردی که سقف مورد نظر، سقف پذیرایی است باید توجه نمایید تا طرحی مناسب با این فضا را انتخاب کنید. در ضمن به ابعاد سقف نیز باید توجه نمایید تا تناسب در طرح انتخاب شده وجود داشته باشد. طراحان داخلی بر اساس تجربه هایی که دارند توصیه می کنند در پذیرایی هایی با ابعاد کوچک، از کناف های گرد ساده با یک فرم اولیه در دکوراسیون داخلی استفاده شود.

 

در این کناف ها به دلیل این که فرم های ریز اضافی وجود ندارد، فضای پذیرایی شلوغ دیده نشده و زیبایی محیط چند برابر می گردد. اما در مورد پذیرایی ها با متراژ زیاد، دست شما برای انتخاب مدل کناف، باز است. در ضمن در انتخاب کناف های گرد، بهتر است گردی آن به کف پذیرایی نیز منتقل شود. برای این کار می توانید از سرامیک هایی با طرح گرد و یا قالیچه هایی با نقش گرد استفاده نمایید.

انواع کناف سقف گرد

کناف سقف گرد را اغلب به عنوان یک طرح کلاسیک می شناسند؛ اما آن را می توان به عنوان کناف سقف پذیرایی مدرن نیز به کار برد. برای این کار فقط باید به نوع و طرح آن توجه کرد. کناف های گرد در انواع مختلفی چون کناف گرد ساده، کناف گرد تو در تو ، کناف های گرد برجسته و کناف های گرد مدرن طراحی شده اند. با انتخاب درست طرح این کناف ها و همچنین رنگ آمیزی آنها، می توانید به زیبایی پذیرایی خانه کمک بزرگی بکنید.

 

برای سقف کناف پذیرایی یکی از مدل کناف پذیرایی شیک که می توانید در طراحی سقف مورد استفاده قرار دهید. سقف های گرد و یا مستطیلی می باشد. از سوی دیگر مدل کناف سقف آشپزخانه و طرح کناف سقف پذیرایی از جمله مواردی می باشد که می توانید با استفاده از شرکت های دکوراسیون داخلی آن ها را به دست آورید. کناف سقف دایره ای از جمله جدیدترین مدل کناف سقف آشپزخانه می باشد و این نوع از طرح ها را می توان در طرح کناف سقف سالن نیز مورد استفاده قرار دهید.

کناف سقف پذیرایی دایره ای

یکی از انواع کناف سقف پذیرایی جدید را می توان به سقف کنافی اشاره کرد که حالت های دایره ای دارد، این نوع از سقف ها و سازه ها از جمله انواع سازه هایی می باشد که در چند سال گذشته بسیار مورد استفاده می باشد و برای طرح سقف پذیرایی شما می توانید از انواع سازه هایی مانند سقف کاذب و سقف کنافی استفاده کنید.

 

یکی از شرکت هایی که در این حوزه مشغول به کار می باشد شرکت های طراحی و دکوراسیون داخلی می باشد، این شرکت ها می توانند سقف کناف جدید و انواع مدل کناف پذیرایی را به شما پیشنهاد می کنند و برای کناف گرد پذیرایی و طرح کناف پذیرایی شرکت های دکوراسیون داخلی می توانند به شما مشاوره ارائه دهند و طراحی سقف پذیرایی خود را با این مجموعه ها تجربه کنید.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.