جستجو کردن

کابینت انزو پولیشی

کابینت انزو پولیشی چیست؟

کابینت انزو پولیشی یکی از جدیدترین مدل های کابینت است که با استفاده از تکنولوژی جدید، طراحی و ساخته می شود. نام این محصولات با الهام از نام شرکت انزو و تکنولوژی به کار رفته در ساخت آنها، تعیین شده است. مغز این کابینت از ام دی اف خام تشکیل شده است. اما بر خلاف کابینت های وکیوم، سطح این ام دی اف ها با استفاده از رنگ پولیش پوشانده می شود. سبک خاص این کابینت ها باعث شده تا افراد زیادی را به خود جلب کند. اگر شما هم قصد دارید دکوراسیون آشپزخانه خود را تعویض کنید، توصیه می کنیم پیش از هر کاری، این مطلب را بخوانید. آشنایی با کابینت آشپزخانه انزو و مزایای استفاده از آنها، شاید باعث تغییر در تصمیم تان شود.

ویژگی های کابینت انزو پولیشی

کابینت انزو، دارای مشخصات ویژه ای است که سبب شده تا از دیگر انواع کابینت ها، متمایز باشد، این کابینت امروزه در زمینه دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده می باشد. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ ضخامت زیاد مغزی MDF

مغزی به کار رفته در کابینت های پولیشی برابر با 25 میلی متر است. اما کابینت هایی چون وکیوم، با داشتن ضخامت 18 میلی متری، دارای ضخامت کمتری از این محصولات هستند. این موضوع باعث می شود تا کابینت انزو پولیشی از طول عمر بیشتری نسبت به آنها برخوردار باشد.

⦁ داشتن روکش ضخیم

علاوه بر ضخیم بودن مغزی کابینت های پولیشی، روکش آنها نیز دارای ضخامت زیادی است. بر همین اساس نیز هیچ گونه خش و خطی بر آن وجود نخواهد داشت. روکش ضخیمی که در این نوع از کابینت مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مقاوم می باشد. این نوع از کابینت ها برای دکوراسیون آشپزخانه گزینه خوبی است چرا که در برابر آب مقاومت دارد.

⦁ برخورداری از برش CNC

تمامی لبه های کابینت آشپزخانه انزو با استفاده از دستگاه های CNC، تراش داده می شود. به همین سبب نیز قطر لبه های آن کم بوده و در حدود 8 میلی متر می باشد. این نوع از برش ها بسیار حساس بوده و در هر نوع کابینتی استفاده نمی شود.

⦁ سفید رنگ بودن

یکی دیگر از ویژگی های این کابینت ها، سفید بودن آنها است. این در حالی است که کابینت های وکیوم از تنوع رنگی گسترده ای برخوردار هستند. اما این کابینت ها در زمینه رنگ بندی سفید می باشند. این نوع از کابینت ها در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده می باشد.

⦁ ساخت با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک

همان گونه که در قسمت قبل نیز عنوان شد، این کابینت ها دارای مراحل ساخت متفاوتی هستند. به همین دلیل نیز برای ساخت آنها از دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک استفاده می شود. استفاده از این دستگاه ها، دقت کار را بالا برده و کیفیت برش و طراحی آنها را افزایش می دهد؛ اما از سوی دیگر باعث بالا رفتن قیمت کابینت انزو پولیش می گردد. در رابطه با قیمت این محصولات، در ادامه مطلب، توضیحات تکمیلی ذکر شده است.

“بهترین ایده های طراحی دکوراسیون اداری با تیم آسال سازه پرگاس همراه باشید”

 

ظاهر جذاب و مشتری پسند کابینت انزو پولیشی به خودی خود موجب جلب توجه افراد می شود

مزیت های کابینت انزو پولیشی

ظاهر جذاب و مشتری پسند کابینت انزو پولیشی به خودی خود موجب جلب توجه افراد می شود. اما اگر با مزایای استفاده از این محصولات آشنا شوید قطعاً تمامی شک ها را کنار خواهید گذاشت. مزایای استفاده از این محصولات، شامل موارد زیر می باشد:

استحکام و مقاومت بالا:

با توجه به ویژگی های این محصول که در بخش قبل به آن اشاره شد، این کابینت ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. رنگ پولیش مورد استفاده بر روی سطح ام دی اف ها سبب شده تا ضخامت این کابینت ها، چند میلی متر از انواع دیگر بیشتر باشد. در نتیجه، این محصولات می توانند فشار زیادی را تحمل کنند. از آن جایی که خمیر پولیش دارای خاصیت ضد ضربه است، این محصولات دچار ترک و فرورفتگی بر اثر ضربه نمی شوند. مقاومت در برابر دمای بالا و نور مستقیم نور خورشید نیز یکی دیگر از مزیت های این محصولات می باشد. این نکته در زمینه طراحی آشپرخانه بسیار مهم می باشد چرا که آشپزخانه محیطی می باشد که در آن آب و رطوبت وجود دارد. علاوه بر دکوراسیون زیبا باید به استاندار ها نیز توجه شود.

ضد آب بودن:

یکی از ویژگی های رنگ پولیشی، ضد آب بودن آن است. با توجه به این که تمامی سطح MDF در کابینت انزو پولیشی با استفاده از این رنگ پوشیده می شود، می توان دریافت که سطح این محصولات، ضد آب است.

منحصر به فرد بودن رنگ کابینت:

رنگ کابینت آشپزخانه انزو فقط سفید است. این موضوع باعث می شود تا مساحت آشپزخانه، بزرگ تر دیده شده و آشپزخانه شما دارای جلوه ای دل باز باشد. با ست کردن لوازم آشپزخانه با رنگ این محصولات، می توانید آشپزخانه ای به سبک مدرن داشته باشید.

ضد خش بودن:

این کابینت ها دارای سطح ضد خش هستند. در صورتی هم که توسط جسمی بسیار سخت، خراش برداشته باشند، می توان آنها را به راحتی ترمیم کرد.

علاوه بر ضخیم بودن مغزی کابینت های پولیشی، روکش آنها نیز دارای ضخامت زیادی است. بر همین اساس نیز هیچ گونه خش و خطی بر آن وجود نخواهد داشت.

قیمت کابینت انزو پولیشی

قیمت کابینت انزو پولیش در مقایسه با انواع دیگر، کمی گران تر است. اما سختی مراحل تولید این محصولات و همچنین کیفیت بالای متریال مورد استفاده در تولید این محصولات، به خوبی توجیه کننده این قیمت بالا است. برش با دقت بالا، استفاده از دستگاه CNC برای تراش لبه های کابینت، 4 مرحله رنگ پاشی با رنگ پولیشی و سمباده کشی آن با دقت بالا، باعث می شود تا نتیجه کار بسیار متفات بوده و کیفیت محصولات در مقایسه با کابینت های دیگر، یک سر و گردن بالاتر باشد. این نوع از کابینت ها در هر شرکتی به دلیل قیمت بالا استفاده نمی شود و شما می توانید استفاده از آن را در شرکت آسال سازه پرگاس ببینید.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.