جستجو کردن

چیدن دایره ای وسایل

چیدن دایره ای وسایل

چیدمان دایره وسایل تزئینی در منازل جلوه زیبایی را القا میکند مخصوصا اگر دارای یک مسیر خاص باشد. در نگاه اول یک یا دو وسیله تزئینی زیبا به چشم میخورد و بعد وسیله بعدی و بعدی و بعدی و همینطور چشمان به دنبال وسایل میروند و حس لذت بخشی را به ما القا میکنند. این موضوع یکی از روش هایی می باشد که در دکوراسیون خانه های بزرگ استفاده می شود.

 

فلسفه این چیدمان تقویت انرژی داخل خانه میباشد و هرچه تعداد این وسایل بیشتر و همنواخت تر باشد نیروی آن حس خوب…. نمیتوان گفت بیشتر میشود چراکه تعداد زیاد وسایل باعث ایجاد حس کلافگی میشود و یکی از اصول فنگ شویی نداشتن وسایل اضافی است. پس بهتر است که وسایل با یک فاصله مساوی از یکدیگر قار گیرند به طوری که چشم آن ها را دنبال کند نه اینکه بدنبالشان بگردد.

 

دلیل دیگر این چیدمان کمک به ایجاد جلوه به دیوار ها میباشد. یکی از قشنگ ترین کار هایی که میتوان برای این روش انجام داد قرار دادن یک جسم قالب مانند آینه یا تابلو خانوادگی و یا هرچیز بزرگ بسیار زیبا در بخش هایی از دکور و چیدن دیگر لوازم به دور آن است. اینکار یک جورایی یک جاذبه تزئینی ایجاد میکند که تأثیرات بسیار خوبی بر روی فضای خونه شما دارد. این روش یکی از روش ها برای دکوراسیون منزل به شمار می آید.

چیدمان دایره ای

 

حتی میتوانید از ساختار خانه نیز استفاده کنید. منظور از ساختار صرفا شومینه یا ستون اصلی نیست بلکه حتی ترک های بر روی دیوار میتواند به عنوان پترن استفاده شود.

 

چیدمان دایره ای، به عنوان سبک چیدمان در دکوراسیون و طراحی داخلی طرفداران زیادی دارد؛ این چیدمان دایره ای می تواند با قرار دادن کارپت گرد و یا یک فرش با طرح های منحنی یا یک میز عسلی متناسب با اندازه ی مبلمان، انجام شود و فضای دلنشینی را به محیط ببخشد.اگر در این زمینه می خواهید به طور تخصصی و درست فعالیت داشته باشید تا هزینه ای که انجام می دهید به هدر نرود بهترین روش سپردن این کار به شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی می باشد.

 

چیدمان دایره ای وسایل یکی از بهتر گزینه هایی می باشد که می توانید برای دکوراسیون داخلی انتخاب کنید.

خوشبختانه برای چیدمان دایره ای، مبلمان هایی با تنوع بالا در بازار وجود دارد و طرح هایی بسیار متنوع در چیدمان دایره ای وسایل وجود دارد.

از ویژگی هایی که چیدمان دایره ای وسایل خانه را متمایز می کند، ایجاد حس تعامل برای گفتگو و مکالمه بین ساکنین است زیرا چیدمان دایره ای وسایل در حول یک نقطه مرکزی و پیرامون یک دایره به ما این فرصت را می دهد تا مبلمان را به گونه ای طراحی کنیم که بیشترین دید را به مبل ها داشته باشیم و اینگونه می توانیم از نشیمن گفتگویی  کاربردی در منزل برخوردار شویم.انعطاف پذیری چیدمان دایره ای وسایل به گونه ای است که می توان وسایل و مبلمان جدید را به راحتی اضافه کرد.

 

طراحی دکوراسیون به سبک مدرن

اگر شما بخواهید این چیدمان را در کل فضای خانه ایجاد کنید باید توجه داشته باشید که وسایلی که دارای استفاده بالا مانند مبلمان هستند را باید با فاصله زیاد از دیوار ها قرار دهید. در عین حال گذاشتن میز تلفن و یا کنسول همراه با گیاهان زیبا در کنار دیوار های فرعی با نورپردازی خوب جلوه قویی ایجاد میکند.

 

یکی از مهم ترین کارهایی که برای دکوراسیون داخلی و طراحی یک فضا باید رعایت کنید، چیدمان و نحوه جایگیری مبلمان است.

نحوه قرار گیری مبلمان و لوازم ابتدایی ترین مرحله برای داشتن چیدمانی اصولی است. گزینه ها و روش های متفاوتی برای نحوه ی چیدمان وسایل و مبلمان وجود دارد.

 

برای طراحی سالن های بزرگ و زیبا شما میتوانید به راحتی از دکوراسیون گرد برای مبلمان استفاده کنید.

این چیدمان بسته به متراژ و ابعاد در اختیار فضا و یا پلان فضا قابل تغییر و قابل انتخاب است، همچنین کاربری اتاق نیز یکی از عواملی است که بر اساس آن می توانید نحوه چیدمان را انتخاب کنید.

چیدمان دایره ای وسایل و یا چیدمان دایره ای مبلمان یکی از گزینه های انتخابی برای داشتن چیدمانی اصولی در دکوراسیون منزل و یا دفاتر کار و لابی میباشد.

چیدمان دایره ای مبلمان در واقع راهکاری محبوب برای چیدمان فضاهای مختلف با کاربری های مسکونی و تجاری است.

چیدمان دایره ای به علت استفاده از خطوط منحنی و خواص روانشناسی این خطوط، سبب ایجاد فضایی دلنشین و آرام می شود.

 

شرکت آسال سازه پرگاس از جمله شرکت هایی می باشد که در زمینه طراحی و بازسازی داخلی فعالیت داشته و از سابقه بسیاری برخوردار می باشد.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.