بارگذاری

چیدن دایره ای وسایل

چیدن دایره ای وسایل

چیدن دایره ای وسایل

چیدمان دایره وسایل تزئینی در منازل جلوه زیبایی را القا میکند مخصوصا اگر دارای یک مسیر خاص باشد. در نگاه اول یک یا دو وسیله تزئینی زیبا به چشم میخورد و بعد وسیله بعدی و بعدی و بعدی و همینطور چشمان به دنبال وسایل میروند و حس لذت بخشی را به ما القا میکنند.

فلسفه این چیدمان تقویت انرژی داخل خانه میباشد و هرچه تعداد این وسایل بیشتر و همنواخت تر باشد نیروی آن حس خوب.... نمیتوان گفت بیشتر میشود چراکه تعداد زیاد وسایل باعث ایجاد حس کلافگی میشود و یکی از اصول فنگ شویی نداشتن وسایل اضافی است. پس بهتر است که وسایل با یک فاصله مساوی از یکدیگر قار گیرند به طوری که چشم آن ها را دنبال کند نه اینکه بدنبالشان بگردد.

 

چیدمان دایره وسایل تزئینی در منازل جلوه زیبایی را القا میکند مخصوصا اگر دارای یک مسیر خاص باشد

 

دلیل دیگر این چیدمان کمک به ایجاد جلوه به دیوار ها میباشد. یکی از قشنگ ترین کار هایی که میتوان برای این روش انجام داد قرار دادن یک جسم قالب مانند آینه یا تابلو خانوادگی و یا هرچیز بزرگ بسیار زیبا در بخش هایی از دکور و چیدن دیگر لوازم به دور آن است. اینکار یک جورایی یک جاذبه تزئینی ایجاد میکند که تأثیرات بسیار خوبی بر روی فضای خونه شما دارد. 

حتی میتوانید از ساختار خانه نیز استفاده کنید. منظور از ساختار صرفا شومینه یا ستون اصلی نیست بلکه حتی ترک های بر روی دیوار میتواند به عنوان پترن استفاده شود.


طراحی دکوراسیون به سبک مدرن


اگر شما بخواهید این چیدمان را در کل فضای خانه ایجاد کنید باید توجه داشته باشید که وسایلی که دارای استفاده بالا مانند مبلمان هستند را باید با فاصله زیاد از دیوار ها قرار دهید. در عین حال گذاشتن میز تلفن و یا کنسول همراه با گیاهان زیبا در کنار دیوار های فرعی با نورپردازی خوب جلوه قویی ایجاد میکند.

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال نمایید.

در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}