بارگذاری

نحوه چیدمان سالن زیبایی

نحوه چیدمان سالن زیبایی

  • 1401/04/04
  • آموزشی

انبارهای قدیمی، مراکز خرید و دوچرخه فروشی ها چه اشتراکاتی دارند؟ همه آنها مکان های مناسبی برای افتتاح یک سالن زیبایی، اسپا یا آرایشگاه هستند . برخی از بعید ترین مکان ها، موقعیت بسیار خوبی برای یک آرایشگاه دارند. اما پیدا کردن یک فضا فقط شروع است. گام بعدی سخت است؛ نقشه برداری از طرح سالن خود.

پیشخوان کجا باید قرار بگیرد؟ آیا باید از طرح های دیواری استفاده کنید یا جزیره ها را انتخاب کنید؟ اصلا نترسید! ما برای شما ایده هایی حاضر کرده ایم که این پنج طرح متداول سالن، از جمله مزایا، معایب و تجهیزات توصیه شده برای هر طرح سالن زیبایی را بررسی میکند.


پیشنهاد میشود نمونه کارهای دکوراسیون آرایشگاه زنانه آسال سازه را مشاهده کنید!


سالن زیبایی بزرگ اپن کانسپت یا باز

اگر به دنبال حداکثر استفاده از فضای خود هستید، چیدمان سالن به حالت باز برای شما مناسب است.

چرا ما آن را دوست داریم:

اگر به دنبال حداکثر استفاده از فضای خود هستید، چیدمان سالن به حالت باز برای شما مناسب است. چیدمان باز کاملاً کارایی دارد و به شما امکان می دهد چندین اپراتور و خدمات را به زیبایی در یک منطقه کوچک قرار دهید.

با یک چیدمان باز و مبلمان مناسب ، می توانید به راحتی فضای خود را از سالن به فضایی برای گردهمایی برای جلسات تیمی، کلاس هایی برای استایلیست ها و حتی رویدادهای اجتماعی تبدیل کنید. به علاوه، این نوع دکوراسیون همکاری و حس اجتماعی و کار گروهی را تقویت می کند.

مواردی که باید در نظر گرفت:

در مقایسه با دکوراسیون دیواری، فضای ذخیره سازی شما می تواند محدود باشد، زیرا در نهایت شما باید این فضا را با آرایشگر دیگری به اشتراک می گذارید. اگر ایده فضای باز را دوست دارید، اما می خواهید فضایی برای هر آرایشگر داشته باشید تا فضای ذخیره سازی کامل داشته باشد، یک سالن باز با دیوارهای جدا کننده در نظر بگیرید.

سالن زیبایی کوچک

یک سالن زیبایی سوئیت مانند می‌تواند باعث شود مشتریان احساس کنند که در خانه هستند.

چرا ما آن را دوست داریم:

جالب است که بدانید یک سالن سوئیت مانند می تواند باعث شود مشتریان احساس کنند که در خانه هستند. یک سالن کوچک به شما این امکان را می دهد که از دکوراسیون و تجهیزات گرفته تا تصمیمات تجاری خود، بدون دردسر مالکیت سالن، کار خود را انجام دهید. به علاوه، تمام خدمات شما خصوصی و فوق العاده شخصی برای هر مشتری است.

مواردی که باید در نظر گرفت:

فضاهای شما کوچک است. قرار دادن هر چیزی که نیاز دارید در چیدمان سالن سوئیت مانند میتواند بدون گرفتن مشاوره مناسب کار دشواری باشد. میتوانید برای ایده های دکوراسیون سالن زیبایی کوچک از مشاوران آسال سازه کمک بگیرید.

سالن زیبایی باریک

سالنهای باریک دارای اتاق های نزدیک هستند که برای همکاری و گفتگوی سرگرم کننده بین مشتریان عالی هستند

چرا ما آن را دوست داریم:

چیزی جذاب و صمیمی در سالنهای بلند و باریک وجود دارد؛ این سالن ها دارای اتاق های نزدیک هستند که برای همکاری بین سبک ها و گفتگوی سرگرم کننده بین مشتریان عالی هستند. دکوراسیون این سالن ممکن است سخت باشد، اما با برنامه ریزی دقیق و تجهیزات مناسب، می توانید این سالن را به یک محیط شیک تبدیل کنید.

مواردی که باید در نظر گرفت:

از اندازه هر صندلی و جایگاه هر محصول در سالن خود آگاه باشید. اطمینان حاصل کنید که در چیدمان مبلمان از سراسر فضای شما استفاده شده است. آینه های بلند، صندلی های نازک و واحدهای شامپوی ترکیبی نیز میتوانند درآمد بالقوه شما را در هر متر سالن افزایش دهند!

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال نمایید.

در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}