جستجو کردن

تاثیر لوستر در دکوراسیون داخلی

در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی را راجع به لوستر در دکوراسیون داخلی در اختیارتان قرار بدهیم. شاید در نگاه اول بسیاری به لوستر فقط به عنوان یک وسیله روشنایی و مصرفی نگاه کنند اما اهمیت و تاثیر لوستر در دکوراسیون داخلی بسیار فراتر از یک وسیله بلکه بخشی از دکوراسیون و یا حتی شکوه و جلوه منزل شماست.

شاید برای شما یا اطرافیانتان هم پیش آمده باشد که بعد از کلی هزینه و زحمت متوجه عدم جذابیت دکور منزل شدید و دلیل آن هم عدم نورپردازی مناسب و یا کمبود نور در فضا بوده است. شما می توانید با انتخاب یک لوستر زیبا و متناسب با محل قرار گیری آن جذابیت و آرامش فضا را بیشتر کنید.

در این مقاله آسال سازه پرگاس با شما هستیم تا اطلاعات مفیدی را در مورد تاثیر لوستر در دکوراسیون داخلی در اختیار شما همراهان قرار دهیم اگر شما هم می خواهید تا اطلاعاتی را راجع به لوستر در دکوراسیون داخلی به دست بیاورید تا پایان این مقاله با ما باشید.

کاربرد لوستر در دکوراسیون داخلی

در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی باید به جزئی ترین لوازم و ملزومات و هماهنگی آنان با یکدیگر توجه نمود. گاهی از نظر طراحان داخلی زیبایی در تضاد است اما توجه کنید که این تضاد هم باید زیبایی و جذابیت فضا را به همراه داشته باشد. شاید برخی تصور کنند که با توجه به محل قرار گیری لوستر که در بالاترین قسمت منزل و دکوراسیون است شاید نیازی نباشد که اهمیت و وسواس زیادی در انتخاب آن به خرج داد.

اما با توجه به کاربردهای لوستر در دکوراسیون داخلی به جرات می توانی بگوئیم که لوستر نه تنها فقط از جنبه زیبایی و روشنایی بلکه تاثیر زیادی هم در ایجاد آرامش فضا و احساس صمیمیت در دکوراسیون دارد. شرکت آسال سازه پرگاس پیشرو در طراحی و اجرای نورپردازی تخصصی انواع دکوراسیون ها است. شما می توانید طراحی و اجرای تخصصی نورپردازی دکوراسیون های مورد نظر خود را با اطمینان آسال سازه پرگاس بسپارید.

لوستر در دکوراسیون داخلی

اهمیت انتخاب مناسب با دکوراسیون

شاید در منازل قدیمی یا موزه ها و امثال اینها دیده باشید که در گذشته ای نه چندان دور از چه طرح و مدل لوسترهایی در دکوراسیون استفاده می شده است. توجه گذشتگان نیز به این جزء مهم و اصلی دکوراسیون نشان از اهمیت و تاثیر آن در فضا دارد. انتخاب یک لوستر در دکوراسیون داخلی می تواند جذابیت خاصی در فضا ایجاد کند و برعکس اگر در انتخاب لوستر در دکوراسیون داخلی دقت کافی را نداشته باشید شاید اصلا هزینه و زحمتی که برای فضای مدنظر خود نمودید اصلا دیده نشود و به چشم نیاید.

برای مثال اگر  دکوراسیون داخلی شما دارای پنجره و نورگیر مناسبی نیست قطعا استفاده از لوسترهایی با نور کم که بیشتر جنبه زیبایی و دکور کردن دارند یک اشتباه محض به شمار می رود و یا در دکوراسیون روستیک استفاده از لوسترایی با طرح و سبک کلاسیک یک وصله ناجور است. حتما قبل از اقدام و انتخاب لوستر در دکوراسیون داخلی مدنظر خود، سبک دکوراسیون را به خوبی بشناسید تا بتوانید بهترین و زیباترین لوستر را انتخاب و خریداری کنید.

اگر برای خرید لوستر در دکوراسیون داخلی خود نمی توانید تصمیم بگیرید، یک طراح داخلی می تواند کمک زیادی به شما بکند. با مشاوره از یک طراح داخلی می توانید انتخابی هوشمندانه تر و متناسب تر با فضای مدنظرتان داشته باشید.

چگونه یک لوستر مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب یک لوستر مناسب که با فضا همخوانی و هماهنگی لازم را داشته باشد کار بسیار سخت  پیچیده ای نیست. در انتخاب لوستر مناسب برای دکوراسیون داخلی باید چند فاکتور را مد نظر داشته باشید که ما در ادامه شما را با آنها آشنا می کنیم.

انتخاب رنگ و مدل لوستر: با انتخاب یک لوستر که با رنگ دکوراسیون هارمونی داشته باشد قطعا زیبایی و حس آرامش فضا چند برابر خواهد شد. به همان میزان که زیبایی لوستر اهمیت دارد به همان میزان هم طرح و رنگ آن دارای اهمیت است. اگر یک سر به بازار بزنید متوجه تنوع گسترده رنگ و طرح های لوستر می شوید و می‌بینید که چقدر  دستتان برای این مورد باز است.

ابعاد لوستر: حتما برای انتخاب لوستر به ابعاد لوستر و ابعاد فضای داخلی مورد نظر خود نهایت دقت را داشته باشید. برخی با این تصور که هر چه لوستر بزرگتر باشد نور فضا بیشتر و در نتیجه جذابیت بیشتر می شود به سراغ لوسترهایی بزرگ می روند. در انتخاب لوستر حتما به ابعاد فضا و ارتفاع سقف تا کف دقت کنید. لوستر تنها وسیله در دکوراسیون نیست و تنها بخشی از آن است که با انتخابی هوشمندانه می توانید دکوراسیونی زیبا خلق کنید.

دکوراسیون داخلی: یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب و خرید لوستر توجه به دکوراسیون داخلی و سبک لوازم آن می باشد. اگر قصد تهیه لوستر برای یک دکوراسیون مدرن را دارید حتما به سراغ لوسترهایی که نوری ملایم دارند بروید. از مهمترین مولفه های یک دکوراسیون داخلی مدرن ، دوری از زرق و برق و شلوغی است.

لوستر در دکوراسیون داخلی

توجه به سبک دکوراسیون داخلی

اینکه لوستر با سبک و دکوراسیون داخلی هماهنگی داشته باشد موضوع بسیار مهمی است زیرا با یک انتخاب اشتباه نه تنها هزینه اشتباه نمودید بلکه ممکن است زیبایی سایر اجزای دکوراسیون هم اصلا به چشم نیاید. در این بخش قصد داریم شما را بیشتر با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی و لوسترهای متناسب با آنها آشنا کنیم.

سبک دکوراسیون کلاسیک: معمولا علاقه مندان به این سبک از مبلمان های سلطنتی و لوازم پر زرق و برق برای دکور فضا استفاده می کنند. استفاده از پرده های بلند در دکوراسیون کلاسیک رایج است. برای اینگونه فضاها می توانید از لوسترهایی چند طبقه و کلاسیک که دارای کریستال می باشند استفاده کنید. این نوع دکوراسیون فقط مناسب و مختص فضاهایی با ابعاد بزرگ است.

سبک دکوراسیون مدرن: دکوراسیون مدرن بیشتر مورد توجه کسانی است که به دنبال سادگی هستند. در این سبک اصلا نباید به دنبال زرق و برق و نمایش باشید. در دکوراسیون مدرن بیشتر از رنگ های روشن و ملایم استفاده می شود و مناسب ترین لوسترها برای این نوع دکوراسیون لوسترهای ساده و مدرن مانند مولکولی است.

سبک دکوراسیون روستیک: دکوراسیون روستیک یا روستایی که در بین جوانان طرفداران زیادی دارد از طبیعت الهام گرفته است و بیشتر به استفاده از المان های روستایی و چوبی توجه می کند. قطعا اگر سبک دکوراسیون داخلی شما روستیک است لوسترهای چوبی و نیمه چوبی بهترین و ایده آل ترین انتخاب برای شما هستند.

سبک دکوراسیون مینیمال: سبک مینیمال بسیار ساده است. در این دکوراسیون از رنگ ها و یا لوازم متضاد می توانید استفاده کنید. البته تضادی که زیبایی و جذابیت بیشتر را در فضا ایجاد نماید. در سبک مینیمال معمولا از مبلمان های راحتی و ساده استفاده می شود. مناسب ترین لوستر برای سبک دکوراسیون مینیمال لوسترهای ساده شید دار، مدرن و هنری است.

سبک دکوراسیون هنری: دکوراسیون هنری که دارای طرفداران خاص خودش است بسیار شاد و سرزنده است. در این سبک استفاده از وسایل و لوازم رنگی بسیار رایج است. برای دکوراسیون هایی که سبک هنری دارند می توانید از لوسترهای مکرومه بافی، لوسترهای چوب و فلز و یا لوسترهای مدرن استفاده کنید.

لوستر در دکوراسیون داخلی

لوستر یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی است که تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی فضا دارد. با انتخاب یک لوستر مناسب می توانید بر زیبایی فضا افزوده و بر عکس با یک انتخاب اشتباه و نابجا ممکن است هزینه و زحمتی که برای یک دکوراسیون صرف شده است به هدر رود. اگر برای انتخاب لوستر دکوراسیون داخلی خود مردد هستید می توانید با مشاوران شرکت آسال سازه پرگاس در تماس باشید.

امیدواریم اطلاعاتی را که راجع به لوستر در دکوراسیون داخلی در اختیارتان قرار دادیم مورد قبول واقع شده باشد.

آسال سازه پرگاس دارای کادری مجرب و متخصص در زمینه دکوراسیون و طراحی فضا می باشد. آسال سازه پرگاس برای اطمینان خاطر مراجعه کنندگان خود از تکنولوژی نوین طراحی ویدیوهای 360 درجه استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با مشاوران مجموعه می توانید به وبسایت آسال سازه پرگاس مراجعه کنید و یا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمائید.

دکوراسیون داخلی شامل دو بخش مختلف طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی است که می تواند شامل موارد مختلفی از جمله :

دکوراسیون ویلا

دکوراسیون اداری

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون دفترکار

طراحی 360 درجه: پیش نمایشی از رویای شما!

با طراحی کامل و بی‌نقص ما قبل از شروع پروژه، خیالتان از نتیجه نهایی راحت باشد!

آسال سازه پرگاس :  دنیای رؤیایی شما را به واقعیت تبدیل می‌کنیم.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.