بارگذاری

طراحی سرویس بهداشتی عروس

طراحی سرویس بهداشتی عروس

  • 1401/03/10
  • دکوراسیون داخلی خانه

تزئین سرویس بهداشتی عروس

تزئین سرویس بهداشتی عروس یکی از مهمترین بخش ها برای تزئینات جهیزیه است، و معمولا مورد توجه خانواده های طرفینِ عروس و داماد طبق رسم و رسومات قرار میگیرید. این دکور و تزئینات جز تزئینات جهیزیه و چیدمان در بار اول در خانه صورت میگیرد و تا حدودی سلیقه ای میباشد و طبق جهیزیه ی خریداری شده، تزئینات صورت میگیرد. و اما در این مقاله ما قصد داریم با شما چند روش برای چیدمان و تزئین سرویس بهداشتی ارائه دهیم.
در قدم اول برای تزئین سرویس بهداشتی عروس، باید ابعاد سرویس بهداشتی را در نظر گرفت، در سرویس بهداشتی هایی با ابعاد بزرگتر میتوان از تزئینات مختلف مانند پادری های بزرگ استفاده کرد، پا دری ها یکی از بهترین تزئیناتی ست که از بدو ورود توجه میهمانان را به خود جلب میکند .
اما اگر سرویس بهداشتی با ابعاد کوچکتر در اختیار دارید، از قرار دادن پادری های بزرگ در آن خودداری کنید، به این دلیل که پادری سرویس بهداشتی شما اگر متناسب با ابعاد فضا نباشد، باعث حس شلوغی در سرویس بهداشتی خواهد شد.
در قدم بعدی چیدمان های وسایل و اکسسوری ها را انجام دهید. توجه داشته باشید که برای ارائه مناسب ترین چیدمان سرویس بهداشتی عروس، باید به تمامی بخش ها از جمله کف و دیواره ی سرویس بهداشتی، روشویی، کابینت ها و قفسه ها و ... توجه کنید، و با قرار دادن تزئینات در جای درست، تمامی بخش هارا باهم هماهنگ کنید.
از شلوغ کردن یک قسمت به طور تنها و قرار دادن کل چیدمان در یک بخش پرهیز کنید و چیدمان تزئینات را به طوری انجام دهید که در تمامی قسمت های سرویس بهداشتی چیدمان انجام شده باشد. یکی از تزئیناتی که میتوانید به صورت خلاقانه انجام دهید، قرار دادن حوله هایی به صورت ست با طرح دلخواه در جاحوله ای و یا کنار وان حمام میباشد، همچین میتوانید از خلاقیت خود برای چیدمان دمپایی های ست بر روی پادری نیز استفاده کنید .

مدل اکسسوری های سرویس بهداشتی عروس

در ادامه ی این مقاله به معرفی انواع مدل های اکسسوری های سرویس بهداشتی عروس میپردازیم :
در انتخاب ست بهداشتی سرویس بهداشتی عروس، به شما پیشنهاد میکنیم از رنگهای خنثی استفاده کنید.
همچنین میتوانید از رنگ های درخشان و کروم که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته نیز انتخاب کنید، یکی دیگر از طرح های مورد استقبال قرار گرفته ی کاربرین، ست بهداشتی سرویس بهداشتی با طرح مرمر میباشد، این طرح با ایجاد هماهنگی بین کف سرویس بهداشتی و اکسسوری های سرویس، به خوبی میتواند از شلوغی فضا بکاهد و نشان دهنده ی سلیقه ی زیبای شما باشد .
در انتخاب ست بهداشتی سرویس بهداشتی عروس از استفاده از مدل هایی با طرح های رنگارنگ بپرهیزید، زیرا که با اضافه کردن تزئینات بیشتر به فضا باعث ایجاد خطای دید و در نتیجه کوچک جلوه دادن محیط سرویس بهداشتی میشود.
یکی دیگر از اکسسوری هایی که میتوانید استفاده و جذابیت محیط را چند برابر کنید . استفاده از شمع های تزئینی به صورت ست میباشد، سعی کنید از شمع های معطر برای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید و باعث ایجاد رایحه ی خوش در سرویس بهداشتی شوید . از دیگر اکسسوری های زیبای قابل توجه، استفاده از مجسمه های مینیمال طرح زن و مرد باهم میباشد . 
این اکسسوری به خوبی نشان دهنده ی این است که این سرویس بهداشتی توسط یک زوج یا سلیقه طراحی شده است.
مشاهده ی اکسسوری های سرویس بهداشتی عروس و مدل های مختلف و جدید چیدمان جهیزیه نیز میتواند به شما ایده های خوبی در این جهت بدهد.

چیدمان و دیزاین سرویس بهداشتی عروس

چیدمان و دیزاین سرویس بهداشتی عروس

به طور کلی چیدمان و دیزاین سرویس بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است به همین علت در ادامه چند پیشنهاد در راستای تزئین و چیدمان سرویس بهداشتی عروس ارائه میدهیم : 
۱.میتوانید از ترکیب شیر و برگ گل های معطر در سینک روشویی و وان حمام استفاده کنید، این ترکیب باعث جذاب شدن و به چشم آمدن سرویس بهداشتی عروس خواهد شد .
۲. از گلدان هایی در سایزهای متنوع و به صورت ست، در سرویس بهداشتی استفاده کنید، این کار نه تنها باعث زیبا شدن بلکه باعث تهویه ی هوای سرویس بهداشتی نیز میشود .
۳.از استفاده ی تزئینات قدیمی مانند بادکنک و پادری های بزرگ و چیدمان گل های خشک در کف پرهیز کنید، استفاده از این تزئینات باعث ایجاد حس شلوغی در نتیجه کوچیک دیده شدن فضای سرویس بهداشتی می شود.
۴.اگر ابعاد سرویس بهداشتی که در اختیار دارید، کوچک است . از تزئینات آینه خودداری کنید.
همچنین میتوانید برا بزرگ دیده تر شدن فضا از نورهای نواری موجود در بازار در اطراف آینه استفاده کنید .
۵.از عود های تزئینی و معطر در سرویس بهداشتی استفاده کنید.
۶.از قرار دادن بیشتر از سه رنگ اصلی  در فضای سرویس بهداشتی خودداری کنید و سعی کنید از رنگهای اصلی در کنار رنگ های مکمل و خنثی استفاده کنید، این ترفند باعث چشم نوازی و خوانا بودن محیط در سرویس بهداشتی می شود.
۷.از یک قفسه یا شلف دیواری برای چیدمان لوازم بهداشتی در سرویس بهداشتی استفاده کنید.
۸.چیدمان تزئینات و اکسسوری های جهیزیه را طوری انجام دهید که بتوانید به راحتی در آن رفت و آمد داشته باشید، و از شلوغ کردن و قرار دادن بیش از حد تزئینات در کف خودداری کنید.
۹.فقط لوازم و جهیزیه ی مرتبط با سرویس بهداشتی را در این فضا قرار دهید و سعی کنید چیدمان شما به طوری باشد که نزدیک ترین دسترسی را در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی از لوازم مورد نظر داشته باشید، به طور مثال حوله های ست را طوری قرار ندهید که برای استفاده از آن دستتان را خیلی دور کنید، و سعی کنید خوانا ترین چیدمان ممکن را در سرویس بهداشتی ارائه دهید .
۱۰. در تزئین سرویس بهداشتی عروس نیز میتوانید از شمع های پایه دار در کف و اطراف سینک روشویی استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال نمایید.

در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}