جستجو کردن

8 نکته برای دکوراسیون دفتر کار

8 نکته برای دکوراسیون دفتر کار

اولین تکته از 8 نکته برای دکوراسیون دفتر کار این است که  برای دکوراسیون داخلی دفتر و محل کار خود بهتر است از شرکت هایی که دارای سابقه در زمینه دکوراسیون اداری هستند کمک بگیرید. چرا که این شرکت ها در این زمینه تجربه بسیار زیادی داشته و تمامی اصول دکوراسیون دفتر کار را به طور دقیق و کامل انجام می دهند. از این رو  به شما پیشنهاد می کنیم پیش از هرگونه فعالیتی حتما از شرکت های دکوراسیون داخلی کمک بگیرید.

برای دکوراسیون دفتر کار المان های بسیار زیادی وجود دارد که باید رعایت شود و انجام آن ها در پایان سبب می شود تا شما یک دکوراسیون داخلی اصولی داشته باشید. در ادامه قصد داریم درباره اصول دکوراسیون اداری صحبت کنیم. یکی از نواع سبک هایی که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد دکوراسیون طراحی مدرن می باشد.

رنگ مناسب

دومین نکته از 8 نکته برای دکوراسیون دفتر کار این است که رنگ مناسب انتخاب کنید.در روانشناسی رنگ ها، رنگ سبز آرامش بخش است اگر در برخی از دیوار ها از کنتراست رنگ سبز و سفید استفاده شود محیط کار سرزنده و پویایی خواهیم داشت که به بهبود آرامش ذهن کمک خواهد کرد.

رنگ ها نقش مهمی را در فضای اداری ایفا می کنند. به عنوان نمونه رنگ زرد به خلاقیت الهام میبخشد و امیدواری به موفقیت های کاری را افزایش میدهد و آبی باعث تحریک ذهن می شود.هنگام انتخاب رنگ اداری به این توجه کنید که به کدام عنصر در میان پرسنل خود نیازمندید، سپس همان رنگ را در دکوراسیون داخلی دفتر کار خود اعمال کنید.

زدودن گرد و غبار به طور مرتب

سومین نکته از 8 نکته برای دکوراسیون دفتر کار :هر سه روز یکبار گرد و غبار روی میزها را بگیرید. سعی کنید در طول روز پنجره ها را باز کنید تا انرژی در رفت و آمد باشد. این موضوع یکی از نکاتی می باشد که افراد کمی به آن دقت می کنند چرا که در صورت وجود گرد و غبار زیاد ممکن است دکوراسیون شما آن را نمایش دهد از این رو دکوراسیون شما به عنوان یک دکوراسیون نامرتب و محیط یک محیط کثیف نمایش داده می شود.

نور طبیعی

داشتن منابع اضافی نور ، جلوه ای شیک به فضای اداری شما می بخشد و سطح انرژی شما را نیز افزایش می دهد و فشار چشم های شما را کاهش می دهد. در صورت امکان از نور طبیعی خورشید استفاده کنید و منطقه ای با پنجره های بزرگ را انتخاب کنید.این چهارمین نکته از 8 نکته برای دکوراسیون دفتر کار است.

الگوهای مینیمال و ساده

پنجمین نکته از 8 نکته برای دکوراسیون دفتر کار الگوهای ساده در طراحی داخلی اداری و دفتر کار این روزها بسیار متداول هستند و علاوه بر جلوه منظم به دفتر، به شما کمک می کند کارهای بیشتری انجام دهید. اتاق کار و میز کار کارآمد ، منظم در عین سادگی برای بهره وری بیشتر به شما کمک خواهند کرد.

به همین سبب بهتر است همیشه محیط کاری را تمیز و به دور از شلوغی نگه دارید. مطمئن باشید که وسایل شما روی هم تلنبار نشود و همه چیز به طور مرتب در جای خود قرار بگیرد. این موارد از جمله نکات طراحی دکوراسیون اداری می باشد.

رایحه های آرامش بخش و خوشبو

هیچ چیز بهتر از اتاقی نیست که بوی خوبی داشته باشد! این ششمین نکته از 8 نکته برای دکوراسیون دفتر کاردرست مانند رنگها، عطرها نیز نقش مهمی ایفا می کنند. به عنوان مثال، نعناع برای تقویت و طراوت استفاده می شود ، در حالی که رایحه های مرکبات استرس را کاهش می دهند. افزودن عطر به دفتر نه تنها به تازه ماندن آن کمک می کند، بلکه در هنگام کار نیز به شما انرژی و آرامش می بخشد.

 

گیاهان را به عنوان اکسسوری دفتر کار فراموش نکنید!

گیاهان سبز و سر زنده همه چیز را در طراحی دفتر بهبود می بخشند! افزودن گیاهان نه تنها هوا را تصفیه می کند، بلکه باعث ایجاد اطمینان و آرامش کارکنان و مشتریان شما در دکوراسیون اداری خواهد شد. علاوه بر این به شما این امکان را می دهد که اتاق دفتر یا میز کار خود را با گلدان ها و گیاهان زیبا و جالب تزئین کنید. شما میتوانید از گیاهانی همانند بامبو، پتوس و سانسوریا استفاده نمایید.

دیوارها را فراموش نکنید!

دیوارها در طراحی دفتر کار نیز عامل مهمی هستند که نباید از آن غافل شوید. از این فضا برای افزودن پیام های انگیزشی برای خود و تیم خود استفاده کنید. یا یک تقویم یا تابلوی اعلانات ایجاد کنید که می تواند همزمان یک اثر هنری نیز باشد. شما می توانید برای دیوار های خود از گچبری های مدرن استفاده کنید.

شما تنها با رعایت چند فاکتور بالا در دکوراسیون داخلی میتوانید علاوه بر ایجاد فضای دوستانه و آرمش بخش برای خود و کارکنان بهره وری بیشتری را به ارمغان بیاورید.

میز و صندلی ارگونومیک در دکوراسیون داخلی

هفتمین نکته از 8 نکته برای دکوراسیون دفتر کار تهیه کردن میز و صندلی ارگونومیک و استاندارد مهمترین فاکتور طراحی داخلی دفاتر کاری به حساب می آید. اکثر اوقات کارکردن پشت میز سپری می شود پس نتیجه می گیریم انتخاب کردن مبلمان اداری مناسب ضروری است. شما می توانید برای داشتن یک میز و صندلی مناسب از شرکت های دکوراسیون داخلی استفاده کنید، چرا که این افراد می توانند میز و صندلی را با قیمت بسیار مناسب برای دکوراسیون داخلی دفتر کار به شما ارائه دهند.

برای داشتن یک میز و صندلی زیبا گزینه های بسیار زیادی وجود دارد، از جمله مناطقی که در این زمینه فعالیت داردند که می توانید با استفاده از آن به راحتی انواع طرح ها و شکل های را پیدا و خریداری کنید؛ البته می توانید به راحتی مدل مورد نظر خود را به کارگاه ها داده تا برای شما بسازند.

تزیین دکوراسیون اداری

برای این که جو جدی و خشک محیط کار را تغییر دهید؛ میتوانید از اکسسوری دفتر کار استفاده نمایید، مانند انوع تابلو ها و قاب عکس. همچنین می توانید از تنگ ماهی نیز استفاده نمایید.

قراردادن گل یا کاکتوس در بسیاری از محیط های کاری شیک رواج دارد داشتن گیاه باعث نشاط بخشیدن به فضای کار شما می شود. تمامی این موارد یکی از بخش های بسیار کوچکی می باشد که باید در زمینه دکوراسیون داخلی رعایت شود از این رو است که شما می توانید برای آگاهی از دیگر موضوعات از آسال سازه پرگاس کمک بگیرید، این شرکت یکی از مجموعه های بسیار معتبر در زمینه دکوراسیون داخلی می باشد.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.