جستجو کردن

دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی  مدرن

دکوراسیون داخلی سبک مدرن امروزه طرفداران و دنبال کنندگان خاص بسیاری را دارد ، به این علت که در عین سادگی ، چشم نواز و بسیار زیباست.

امروزه دکوراسیون داخلی خانه ها از سبک های کلاسیک و قدیمی گذشته به سمت دکوراسیون سبک مدرن می رود ، و از سبک های شلوغ با رنگ های قالب و مبلمان های سلطنتی به سمت طراحی های ساده و مبلمان مدرن و مینیمال قدم برمیدارد.

دکوراسیون داخلی سبک مدرن از لحاظ هزینه پایینتر آن به نسبت دیگر سبک های طراحی، مورد توجه قرار گرفته . همچنین این سبک با ترکیب رنگی که دارد ، باعث ایجاد حس پاکیزگی و خلوتی در محیط می شود.

آسال سازه پرگاس در ادامه شما را با دکوراسیون داخلی سبک مدرن بیشتر آشنا خواهد کرد ، پس با ما همراه باشید .

 

سبک دکوراسیون داخلی مدرن

از نکاتی که باید در ابتدا به آن توجه داشته باشید ، این است که سبک های دکوراسیون بهتر از از جانب یک طراح داخلی و دکوراتور انجام شوند ؛ حتی اگر قصد اجرای دکوراسیون داخلی منزل خود را به سبک مدرن دارید ، پیشنهاد میکنیم از یک طراح داخلی مشاوره و یا رندری تهیه کنید ، همچنین یکی از نکات قابل توجه دیگر ، این است که دکوراتور ها معمولا مبلمان و وسایل جانبی را از بورس های شناخته شده ای تهیه میکنند که قیمت آنها به نسبت کمتر خواهد شد. در این زمینه می توانید با مشاوران آسال سازه پرگاس در تماس باشید.

به همین علت برای جلوگیری از اتلاف هزینه از یک متخصص و دکوراتور مشاوره بگیرید.یکی از نکاتی که باید در دکوراسیون داخلی مدرن مورد بررسی قرار دارد استفاده از رنگ ها می باشد.

 

  • ویژگی های طراحی و دکوراسیون سبک مدرن
  • ساده بودن بافت و خنثی بودن رنگ محیط
  • یکپارچگی محیط
  • استفاده از تزئینات و اکسسوری های مینیمال
  • اجزای مبلمان کمتر نسبت به مبلمان سبک کلاسیک

اصول دکوراسیون سبک مدرن

انتخاب صحیح تزئینات دیوار و کاغذ دیواری

سعی کنید در انتخاب رنگ و یا کاغذ دیواری ، از بافت های ساده و رنگ های خنثی ، ملایم و روشن استفاده کنید .

اگر قصد انتخاب کاغذ دیواری برای دیوار را دارید ، از کاغذ دیواری های بدون بافت و طرح های شلوغ استفاده کنید ، امروزه از پتینه و یا اجرای میکروسمنت در دیوار استفاده میشود که بسیار پرطرفدار می باشد. اگر به دنبال جایگزینی برای کاغذ دیواری و یا پوستر دیواری برای منزلتان می گردید ، ما به شما دیزاین میکروسمنت را پیشنهاد میکنم . این سبک در طراحی داخلی بسیار استفاده می شود.

 

انتخاب کفپوش و تزئینات کف

معمولا در سبک دکوراسیون مدرن، از سنگ به جای کفپوش استفاده میشود ؛ سنگ های مرمر انتخابی لوکس برای کفپوش است ، اما از معایب این متریال می توان به گران قیمت بودن و همچنین جاذب گرما بودن آن اشاره کرد.

 

استفاده از مبلمان صحیح

مبل های سنگین و تجملاتی با سبک های سلطنتی دیگر از گزینه های انتخابی به دلیل گران بودن قیمت آنها حذف شده اند و جایشان را به مبلمان ساده و ارگونومیک داده اند ، این مبلمان علاوه بر زیبایی ، کاربری و راحتی نیز دارند. پیشنهاد می شود در انتخاب مبل و یا سفارش آن ، از رنگهای مکمل و در هماهنگی خانه استفاده کنید. این گزینه یکی از مواردی می باشد که در دکوراسیون داخلی منزل باید به آن توجه شود.

 

برای طراحی دکوراسیون مدرن یکی از بهترین گزینه هایی که می توانید داشته باشید استفاده از دکوراسیون ساده می باشد.

نورپردازی

نورپردازی خانه در سبک دکوراسیون مدرن ، یکی از شاخصه های این سبک است ؛ نورپردازی در این سبک معمولا به صورت نور مخفی در دیوار ، تی وی وال و قفسه های دیواری ؛ و به صورت نور شبکه ای و نقطه ای هالوژن در سقف انجام می شود.

همچنین در این سبک از ترکیب نور محیطی طبیعی و نور مصنوعی استفاده میشود و اگر نور طبیعی و نورگیری در منزل دارید پیشنهاد میشود که نور را به داخل خانه هدایت کنید و از پرده های نازک استفاده کنید ، حتی اگر نور مزاحم غرب را در خانه دارید، میتوان از پنجره های مشبک استفاده کرد تا روزنه های نور به خانه راه یابند.

 

استفاده از اکسسوری های کاربردی و تزئینی

مانند دیوارکوب و تابلو و آباژور: در سبک دکوراسیون مدرن میتوانید از یک تابلوی ابستره ی بزرگ بر روی دیوار استفاده کنید و یا از تابلو های مینیمال ترند شده امروزه نیز میتوانید بهره ببرید ، همچنین استفاده از اکسسوری های کاربردی مانند آباژور قدی و یا گلدان های متفاوت می تواند باعث لوکس تر کردن حس خانه شود .استفاده از اکسسوری در سقف خانه هم یکی از گزینه های عالی می باشد که در زمینه دکوراسیون سقف پیاده سازی می شود.

 

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.