جستجو کردن

5 کاری که در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی باید رعایت کرد

نکات مهم در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

۵ کاری که باید از انجام آنها در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی منزل خودداری کنید

با ما در آسال سازه پرگاس همراه باشید تا شما را با ۵ انتخابی که باید در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی منزل خود از آن اجتناب کنید، آشنا کنیم. انجام این انتخابات باعث می شوند تا در دیزاین و دکوراسیون حمام، سرویس بهداشتی منزل و یا دفتر کار خود دچار مشکل شوید.

 

1-از انتخاب کفپوش های سرامیکی مات برای کف سرویس بهداشتی و یا حمام خودداری کنید

 

به هیچ عنوان سراغ انتخاب کفپوش های سرامیکی مات (شوگر) برای متریال کف سرویس بهداشتی و یا کف حمام نروید، زیرا که فضای سرویس بهداشتی و حمام محیطی مرطوب است که همیشه در این فضا با آب سروکار دارید، و انتخاب یک کفپوش مات برای سرویس بهداشتی باعث این می شود که رد آب بر روی کفپوش ها بماند و باعث لکه شود و نیز به سختی تمیز و شستشو می شود به همین دلیل انتخاب کفپوش های مات برای سرویس بهداشتی و فضای حمام اصلا گزینه ی مناسبی محسوب نمی شود؛ کفپوش های مات در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی ظاهری نامطلوب را به کف فضای سرویس بهداشتی شما خواهد داد.

به جای استفاده از متریال های مات در کف سرویس بهداشتی و حمام از متریال ها و سرامیک های براق برای کف حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنید، زیرا انتخاب متریال براق برای کف سرویس بهداشتی و حمام، علاوه بر سهولت شستشو باعث بزرگنمایی محیط و فضا خواهد شد.

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

2-از انتخاب روشویی های پایه دار برای سرویس بهداشتی و حمام خودداری کنید

 

امروزه روشویی های پایه دار به انتخاب های چندم برای استفاده در سرویس بهداشتی و حمام تبدیل شدند و جایشان را به روشویی های کابینتی و روشویی های مدل دیواری دادند.

 

استفاده از روشویی های کابینتی به جای روشویی های پایه دار، علاوه بر زیبایی، کارایی نیز دارد چرا که این روشویی ها مانند کابینت، جای نگهداری وسایل های شوینده را دارند و به شما فضایی برای جایگذاری لوازم سرویس بهداشتی و حمام میده، روشویی های کابینتی و روشویی های دیواری بهترین انتخاب برای استفاده در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی های مدرن هستند که در طرح ها و رنگ های متفاوت و مختلف داخل بازار وجود دارند.

 

3-از انتخاب روشویی های کاسه ای و سنگی کوچک و غیر استاندارد اجتناب کنید

 

امروزه با بکار اومدن و معرفی انواع سینک های شستشو و روشویی ها، شاید روشویی های سنگی جذاب بنظر برسند اما باید به شما بگیم که این روشویی ها اگر در اندازه های کوچک و یا غیر استانداردی نصب و اجرا شوند باعث بروز مشکلاتی مانند آب گرفتن سینک و یا نم دهی به کابینت سینک و یا روشویی میدهند و پس از مدتی باید این سینک ها و روشویی هارو عوض کنید. علاوه بر این این سینک ها کارایی چندانی ندارند پس در انتخاب سایز سینک و روشویی های سنگی و کاسه ای دقت کنید.

چگونه میتوان دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی مناسبی داشت

4-از قفسه های پلاستیکی برای جانمایی لوازم استفاده نکنید

 

قفسه های پلاستیکی باعث دادن جلوه بدی به دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی شما می شوند و از جذابیت دکوراسیون حمام شما می کاهد. به جای استفاده از قفسه های پلاستیکی از دیوار های کاذب استفاده کنید که باعث جذابیت دو چندان دکوراسیون حمام شما خواهند شد. همچنین این قاب های دکوراتیو و یا دیوار های کاذب، کارایی بالایی نیز دارند.

 

5-از انتخاب شیرآلات استیل رنگی خودداری کنید

 

شیرآلات رنگی شاید به نظر شما در اولین برخورد جذاب به نظر بیایند ولی این شیرآلات فقط برای استفاده در برخی از فضاهای سرویس بهداشتی و حمام با کاربری های خاص استفاده می شوند و استفاده از آنها در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی منزل توصیه نمی شود؛ چرا که پس از گذشت مدتی مجبور به تعویض شیرآلات خود خواهید شد.

 

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.