بارگذاری

جدید ترین مدل طراحی کابینت آشپزخانه

جدید ترین مدل طراحی کابینت آشپزخانه

در طراحی و دکوراسیون داخلی، پس از اتاق ها و سالن به آشپزخانه می رسیم. آشپزخانه می تواند مهمترین جای خانه برای طراحی داخلی باشد و دکوراسیون زیبای آن می تواند در جلوه ی کل خانه تاثیر بسزایی بگذارد و آن را مدرن تر و شیک تر جلوه دهد.

امروزه اغلب برای طراحی کابینت آشپزخانه از مدل کلاسیک و اروپایی استفاده می شود که هم زیبایی بسیاری دارد و هم بعد از گذشت زمان مدل آن قدیمی نمی شود. البته مدل کابینت آشپزخانه بسیار وابسته به ابعاد آشپزخانه شما و سلیقه شخصی شما دارد، اما یک طراح خوب دکوراسیون داخلی می تواند جدید ترین مدل طراحی کابینت آشپزخانه را در آشپزخانه های کوچک نیز پیاده کند و از کمترین فضا بیشترین استفاده را نماید.

در دنیای امروز به روانشناسی رنگ ها نیز بسیار توجه می شود، و می توان گفت طراحان در طراحی زیباترین مدل ها برای کابینت آشپزخانه اغلب از رنگ های روشن و زنده استفاده می کنند که هم در زیبایی و گیرایی منزل تاثیر گذار است و هم اینکه فضا را باز تر و بزرگ تر نشان می دهد و در روحیه ساکنین خانه نیز تاثیر مثبت می گذارد. آنچه اهمیت دارد واگذاری کار طراحی به یک شرکت کارآمد و خلاق است.

ما در اینجا چند ایده برای کابینت آشپزخانه ارائه می دهیم تا به شما ایده بدهد که از کجا می توانید طراحی آشپزخانه خود را شروع کنید تا نزدیک ترین طرح ها به شخصیت و سلیقه شما برسد.

در اینجا چند ایده برای کابینت آشپزخانه ارائه می دهیم تا به شما ایده بدهد که از کجا می توانید طراحی آشپزخانه خود را شروع کنید

 

یک آشپزخانه کلاسیک به رنگ سفید با جزئیات عاشقانه

 

کابینت آشپزخانه سفید رنگ

 

رنگ سفید با چوب ها یک ترکیب کلاسیک ، طبیعی است و همیشه ظرافت متمایزی را به همراه دارد

 

کابینت آشپزخانه مدرن و جدید 2020

 

طراحی کابینت آشپزخانه بسیار زیبا

 

کابینت جدید مدل 2020

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال نمایید.

در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}