جستجو کردن

جدید ترین مدل طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

در طراحی و دکوراسیون داخلی، پس از اتاق ها و سالن به آشپزخانه می رسیم. دکوراسیون آشپزخانه می تواند مهمترین جای خانه برای طراحی داخلی باشد و دکوراسیون زیبای آن می تواند در جلوه ی کل خانه تاثیر بسزایی بگذارد و آن را مدرن تر و شیک تر جلوه دهد.

 

طراحی کابینت آشپزخانه

امروزه اغلب برای طراحی کابینت آشپزخانه از مدل کلاسیک و اروپایی استفاده می شود که هم زیبایی بسیاری دارد و هم بعد از گذشت زمان مدل آن قدیمی نمی شود. البته مدل کابینت آشپزخانه بسیار وابسته به ابعاد آشپزخانه شما و سلیقه شخصی شما دارد، اما یک طراح خوب دکوراسیون داخلی می تواند جدید ترین مدل طراحی کابینت آشپزخانه را در آشپزخانه های کوچک نیز پیاده کند و از کمترین فضا بیشترین استفاده را نماید.

 

روانشناسی رنگ

در دنیای امروز به روانشناسی رنگ ها نیز بسیار توجه می شود، و می توان گفت طراحان در طراحی زیباترین مدل ها برای کابینت آشپزخانه اغلب از رنگ های روشن و زنده استفاده می کنند که هم در زیبایی و گیرایی منزل تاثیر گذار است و هم اینکه فضا را باز تر و بزرگ تر نشان می دهد و در روحیه ساکنین خانه نیز تاثیر مثبت می گذارد. آنچه اهمیت دارد واگذاری کار طراحی به یک شرکت کارآمد و خلاق است.

 

ایده طراحی آشپزخانه

ما در اینجا چند ایده برای کابینت آشپزخانه ارائه می دهیم تا به شما ایده بدهد که از کجا می توانید طراحی آشپزخانه خود را شروع کنید تا نزدیک ترین طرح ها به شخصیت و سلیقه شما برسد.

 

در اینجا چند ایده برای کابینت آشپزخانه ارائه می دهیم تا به شما ایده بدهد که از کجا می توانید طراحی آشپزخانه خود را شروع کنید

 

 

در طراحی کابینت آشپزخانه حتما باید نکاتی رعایت شود تا بتوان بهترین مدل را برای هر آشپزخانه طراحی کرد.

 

فضای کابینت آشپزخانه

از نکات مهم در طراحی کابینت آشپزخانه اختصاص دادن فضای کافی برای کار در آشپزخانه و رفت و آمد است. هنگام نصب کابینت، حتما باید طراحان دکوراسیون داخلی به استاندارد های لازم توجه کنند تا فضای کافی در آشپزخانه وجود داشته باشد و در عین حال بیشترین مقدار کابینت که امکان دارد نیز نصب شود.

 

از نکات مهم در طراحی کابینت آشپزخانه اختصاص دادن فضای کافی برای کار در آشپزخانه و رفت و آمد است.

 

 فاصله کابینت ها

مورد بعدی که باید در طراحی کابینت آشپزخانه رعایت شود فاصله کابینت های بالایی از زمین و با کابینت های پایینی است. این فاصله باید طوری باشد که یک فرد معمولی بتواند به کابینت های بالایی دسترسی داشته باشد و به راحتی قابل استفاده باشد.

 

طراحی مدرن کابینت

از دیگر نکات قابل توجه در طراحی کابینت آشپزخانه‌ به روز بودن و مدرن بودن مدل طراحی است به طوری که ظاهر آشپزخانه را شیک تر و فضای کلی خانه را زیباتر نشان دهد و البته استفاده از رنگ های متناسب با فضای کلی خانه نیز  اهمیت بالایی دارد. اغلب امروزه از رنگ های روشن مثل سفید یا کرم برای کابینت ها استفاده می کنند. به طور کلی رنگ های روشن برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است و باعث بزرگتر به نظر رسیدن آن می شود.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.