جستجو کردن

بورس های لوستر و لوازم روشنایی در تهران

شاید بهتر است بدانید در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی روشنایی نقش بسیار زیادی را ایفا می کند از این رو می باشد که برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه باید به نور پردازی ها توجه بسیاری شود زیرا این نور پردازی سبب می شود تا دکور خانه بیشتر به چشم آید.

بورس های لوستر و لوازم روشنایی در تهران

در این مقاله از آسال سازه پرگاس، لیستی از بورس های لوستر و مراکز تهیه ی لوازم روشنایی در تهران خدمت شما همراهان و علاقه مندان به دکوراسیون داخلی ارائه داده ایم؛ با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید.

لاله زار از شناخته شده ترین بورس های لوستر در تهران

اگر دنبال لوستر های با تنوع بالا و قیمت مناسب هستید، لاله زار مناسب ترین بورس های لوستر و روشنایی است که می توانید به آن مراجعه کنید؛
خیابان لاله زار اولین بورس لوستر و مرکز خرید لوازم لوازم روشنایی در تهران می باشد. به طور کلی روشنایی در دکوراسیون داخلی بسیار مهم می باشد.
در خیابان لاله زار اکثر مغازه ها برندهای لوستر و روشنایی را می توانید پیدا کنید علاوه بر این مغازه ها، خرده فروشانی نیز در این راستا کالا های روشنایی را می فروشند.
در خیابان لاله زار علاوه بر لوستر و لوازم روشنایی، کالاهایی از نظیر ملزومات برقی و روشنایی نیز پیدا می شود؛ برای مثال اگر برای تعمیر آباژور خانگی تان به دنبال مغازه ای میگردید، لاله زار یکی از مناسب ترین بورس هایی است که می توانید به آن مراجعه کنید. تنوع در این محیط بسیار بالا بوده و بیشتر افراد برای دکوراسیون داخلی منزل خود از این منطقه لوستر تهیه می کنند.
اگر چه در تهران برای خرید لوستر و لوازم روشنایی انتخاب های زیادی دارید، خیابان لاله زار مناسب ترین مرکز  انتخابی شما میتواند باشد.

یکی از مهم ترین بخش هایی که در هنگام خرید لوستر مورد توجه قرار دهید دکوراسیون سقف خانه می باشد لاله زار یکی از بورس هایی می باشد که دارای تنوع و رنگبندی های زیادی در زمینه لوستر و روشنایی می باشد.
از لوستر های بزرگ و مجلسی گرفته تا لوستر های مدل کوچک و ال ای دی های نواری؛ تمامی مدل های لوازم روشنایی را با مناسب ترین قیمت ها می توانید در این راستا پیدا کنید.اگر به دنبال لوسترهای با سبک های متفاوت کلاسیک و یا مدرن می گردید در اکثر فروشگاه ها و مغازه های خیابان لاله زار می توانید نمونه هارا مشاهده کنید. بورس لوستر لاله زار بیشتر از مراکز دیگر لوازم روشنایی دارای تنوع بالای کالا و تعدد فروشگاه ها می باشد. در لاله زار شما می توانید انواع لوسترهایی را که در طراحی داخلی استفاده می شود مشاهده کنید.
همچنین در بورس لوستر خیابان لاله زار چراغ‌هایی تزئینی محوطه و محیطی با تنوع های بالایی یافت می شود که اگر قصد خرید برای بالکن سبز و یا  محوطه ساختمان و محوطه ویلا دارید از آن استفاده کنید.خیابان لاله زار از جنوب به توبخانه و از شمال به سمت خیابان فروسی و انقلاب متصل می شود.یکی از انواع روشنایی ها برای راه باغ و ویلا استفاده می شود در این منطقه وجود داشته و می توانید از این ها در دکوراسیون داخلی ویلا استفاده کنید.

بازار لوستر ایران در خیابان ابو سعید

حتما تا به حال نام خیابان ابو سعید به عنوان بازار لوستر ایران به گوشتان خورده است؛ این خیابان نیز یکی از بازار های اصلی و بورس فروش لوستر می باشد.

در طراحی داخلی خانه اگر به روشنایی توجه شود دکوراسیون به خوبی خود را نشان می دهد این روشنایی لزوما به صورت لوستر نیست استفاده از آباژور و رنگ های مخفی در سقف می تواند در طراحی نمای بسیار نقش داشته باشد.
به این صورت که در خیابان ابوسعید چند پاساژ و فروشگاه و مراکز اصلی فروش لوازم روشنایی قرار دارد و تمامی کالاها دارای تنوع بسیار بالایی می باشد. اکثر لوستر های این پاساژ ها، لوستر هایی لوکس و جدید هستند پس اگر به دنبال جدیدترین مدل های لوستر و روز دنیا میگردید به بورس لوستر خیابان ابوسعید بروید.خیابان ابوسعید بین میدان منیریه و خیابان پانزده خرداد قرار دارد. این مناطق برای انتخاب لوستر و استفاده آن در دکوراسیون داخلی خانه می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.
انواع لوستر های بلور و بلورین که در امروزه بسیار مد شده؛ در بازار لوستر ابوسعید با تنوع های بالایی در اختیار شما قرار گرفته است. علاوه بر تنوع بالای لوستر در سبک های مدرن، یکی از پرتنوع ترین بورس آباژور در تهران نیز می‌باشد.

لوستر فروشی بعثت، بورس مختص به افراد ساکن جنوب تهران

این بورس لوستر، دارای تعداد زیادی فروشگاه و دکان های است که اکثر تولید کنندگان آنها، تولید کنندگان داخلی می باشد؛ لوستر فروشی اتوبان بعثت یکی از بورس های ارزان‌قیمت لوستر در تهران میباشد.
یکی دیگر از فروشگاه های مرتبط با این قسمت، فروشگاه های خیابان ذوالفقاری در اتابک است که کارگاه های تولید و ساخت لوستر های تولید داخلی در این راستا در حال فعالیت هستند.
اگر به دنبال بورس لوستر و تهیه لوازم روشنایی در جنوب تهران میگردید، این بورس لوستر از مناسب ترین انتخاب های شما برای خرید لوستر و آباژور می باشد‌.

خیابان شریعتی، بورس لوستر مختص لوکس پسندان

آیا به دنبال سبک خاصی از لوستر و یا لوازم روشنایی لوکس میگردید؟ 
لوستر های لوکسی که در پروژه هایی مانند طراحی و اجرای لابی و یا اجرای مجتمع های تجاری استفاده می شوند. در این صورت ما در آسال سازه پرگاس به شما پیشنهاد میکنیم به خیابان شریعتی مراجعه کرده و از تنوع بالا و کالاهای لوکس روشنایی در این بورس لذت ببرید.

بورس لوستر خیابان شریعتی، دارای تنوع بالایی از انواع لوسترها در سبک های مختلف از قبیل لوستر های سبک کلاسیک، لوستر های مدل شاخه‌ای، لوستر های سبک مدرن، و انواع  دیوارکوب و لوسترهای دیواری می باشد. اکثر لوسترهای خیابان شریعتی از قیمت های بالاتری نسبت به بورس های معرفی شده برخوردارند اما می توان گفت که اگر به دنبال لوستر های سبک خاص میگردید؛ این بورس مناسب ترین بورس تهیه لوستر برای شما به شمار می رود.اگر به دنبال لوستر های بزرگ و زیبای کریستالی می گردید به شما این منطقه را پیشنهاد نایاب ترین لوستر ها که برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده می باشد در این منطقه قرار دارد.

بازار لوستر صالح آباد، بورس لوستر و لوازم روشنایی مختص به خرید عمده

اگر به دنبال بازاری برای خرید عمده  لوستر می گردید ما در آسال سازه پرگاس به شما بورس بازارهای صالح آباد را پیشنهاد می کنیم؛ این بورس لوستر و لوازم روشنایی در بزرگراه آزادگان، بین بزرگراه شهید کاظمی و بزرگراه بهشت زهرا قرار دارد.
بورس لوستر صالح آباد از بورس های اصلی لوستر در تهران است که فروشگاه های عمده فروشی در آن فعالیت میکنند. در این محیط می توانید انواع لوستر ها برای طراحی دکوراسیون مشاهده کنید.
بورس لوستر صالح آباد هنگامی برای خرید لوستر مناسب است که شما قصد خرید عمده داشته باشید. در این فروشگاه ها می توانید لوستر ها و انواع لوازم روشنایی را مستقیم از تولید کننده و فروشنده تهیه کنید؛ همین خرید مستقیم باعث کاهش قیمت واسطه ها شده و به همین دلیل خرید معقولی را می توانید تجربه کنید.

کلام آخر

در این مقاله تمامی بورس های لوستر و خرید لوازم روشنایی موجود در تهران با تنوع بالای کالا و قیمت های مناسب را خدمت شما ارائه دادیم، با مطالعه این مقاله میتوانید نزدیک ترین بورس موجود به خود را پیدا کرده و برای دیدن نمونه های لوستر در سبک های مختلف به آنها مراجعه کنید.

اگر به دنبال بازسازی یا طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود می باشید ما به شما مجموعه آسال سازه پرگاس را پیشنهاد می دهیم که با سابقه بالا و نمونه کارهای فراوان به شما در انتخاب بهتر کمک می کند.

سوالات متداول

بورس لوستر و روشنایی تهران در کجا قرار دارد؟

این یکی از مهم ترین سوالات می باشد چرا که به طور کلی در مناطقی که بورس می باشد تنوع و کیفیت بسیار متنوع است از این رو از جمله محیط های بورس در تهران می توان به لاله زار اشاره کرد که در این زمینه تنوع بسیار بالایی دارد..

بورس لوستر های چوبی در کجا قرار دارد ؟

یکی از انواع لوستر هایی که بسیار بورس می باشد لوستر های چوبی می باشد و شما می توانید به راحتی در دهکده نور به راحتی انواع لوستر های چوبی و یا حتی انواع وسیله های چوبی از جمله ساعت های چوبی را می توانید در این منطقه مشاهده کنید.

بهترین لوستر ها را در کجا می توان مشاهده کرد؟

یکی از مهم ترین بخش هایی که شما باید به آن توجه کنید کیفیتی می باشد که برای لوستر مورد نظر خود مد نظر دارید لاله زار یکی از بورس های لوستر می باشد که شما می توانید به راحتی در این منطقه انواع لوستر های با کیفیت را مشاهده کنید.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.