بارگذاری

استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی

استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی

 

تأثیرات استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی

 

استفاده از آینه در خانه ها میتواند زیبایی خیره کننده ای را ایجاد کند، اگر درست استفاده شود.

به عنوان مثال یکی از بارزترین دلایل استفاده از آینه بزرگتر جلوه دادن فضای خانه است. رنگ آمیزی خانه خود در کوچک و یا بزرگ نشان دادن فضای خانه تأثیر بسزایی دارد مثلا رنگ سفید به علت انعکاس نور بالا باعث افزایش فضای خانه میشود حال اگر در چیدمان خانه از یک آینه بزرگ و یک آینه متوسط استفاده کنید انعکاس تصویر خانه در قاب آینه باعث به چشم آمدن عناصر رنگی دیگر میشوند.

در سبک طراحی مینیمال این سبک ها بیشتر به چشم میخورد. در واقع در طراحی دکوراسیون به سبک مینیمال سعی بر این است که از ساده ترین ابزارها و منابع برای طراحی دکوراسیون استفاده شود.  شاید برایتان جالب باشد که بیشتر در مورد طراحی سبک مینیمال بخوانید.

 

استفاده از آینه در خانه ها میتواند زیبایی خیره کننده ای را ایجاد کند، اگر درست استفاده شود.

 

نکته دیگر عیب پوشی کردن وسایل برگ با استفاده از آینه است. اگر شما در اتاق و یا سالن اصلی خود از کمد هایی با درب های بزرگ استفاده میکنید یک نوع حس خفگی ایجاد میکنید که به نسبت بزرگی و رنگ آن کمدها این حس بیشتر و یا کمتر میشود. اما با نسب آینه هایی با قالب طرح دار بر روی آن ها میتوانید درصد خیلی زیادی از این حس را ازبین ببرید.

همچنین اگر خانه شما دارای نقاط کور، کنج های غیر قابل استفاده یا درکل نور زیادی به آن نمیرسد میتوانید با استفاده از آینه در کنار پنجره و یا لوستر یا لامپ پرنور نور پردازی آن بخش را تنظیم کنید و یا آینه را در آن نقاط قرار دهید تا کسی متوجه وجود آن نقاط در نگاه اول نشود.

نظرات کاربران

نظر خود را ارسال نمایید.

در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}