جستجو کردن

اجرای سقف کاذب

چرا سقف های کاذب خواهان زیادی دارد؟

یکی از شیرین ترین مباحث معماری خانه طراحی و اجرای سقف کاذب است.

 

دلایلی مبنابر هزینه کم، نصب راحت، کارایی بالا در دکوراسیون داخلی دفتر کار، مقرون به صرفه بودن، زیبایی دکوراسیون سقف خانه باعث شده تا اجرای سقف های کاذب خود را در دل مردم جا کند.

 

سیم کشی و تاسیسات را می توان با سقف کاذب پوشش داد. سقف کاذب با اتصال به دیوار و سقف اصلی نصب می شود. شرکت های دکوراسیون داخلی ایده های جالبی در خصوص زیباسازی سقف کاذب خانه اجرا می کنند.

 

مهمترین مزایای سقف کاذب

جلوگیری از رفتن سر و صدا به سایر طبقات

دست معماران برای نورپردازی بازتر است

عایق حرارت و عدم انتقال حرارت

پوشش لوله ها و سیم ها

هزینه بازسازی کمتر

لوکس بودن و تنوع طیف رنگی

مدل های مختلف سقف کاذب

امروزه انواع واقسام طرح ها و مدل های مختلفی برای علاقه مندان به تغییر دکوراسیون خانه به ویژه سقف اجرامی شود. این مدل ها رابینس، کناف، گریلیوک، PVC، آکوستیک، چوبی، ترکیبی و آلومینیومی است .این نوع از سقف ها متناسب با نوع و جنسی که دارند می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند بنابراین تفاوت قیمت در بازاذ به این عوامل بستگی دارد،لازم به ذکر است برای طراحی سقف هر کدام روش پیاده سازی جدایی دارد.

 

سقف کاذب یکی از انواع سقف هایی می باشد که در چند سال گذشته بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. این نوع از سقف ها در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود.

برای دکوراسیون منزل خود می توانید از سقف های کاذب استفاده کنید. این نوع از سقف ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و جلوه بیشتری دارد.

این نوع از سقف ها در میان طراحان و شرکت های دکوراسیون داخلی می تواند در دسته محبوب ترین ها قرار بگیرد چرا که این نوع از سقف ها بسیار مورد استفاده می باشد.

سقف کاذب رابینس

از ورقی مشبک با جنس گالوانیزه که به شبکه فرعی وصل می شود.در این نوع از سقف ها بسیار محبوب می باشد از توری گالوانیزه و گچ کاری استفاده شده است این نوع از سقف ها به راویز نیز شناخته می شوند و معروف هستند.

 

این نوع از سقف ها  به طور معمول در سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.رابیس در اصل به توری که در سقف نصب می کنند گفته می شود،البته پیش از نصب این توری ها که شکلشان از قبل آماده شده است باید میله هایی که برای آویزان کردن این توری ها می باشد را به سقف نصب کنیم که این توری ها به صورت جوشی یا دفنی به سقف متصل می شود.

 

سقف کاذب کناف

به صورت پنل گچی مسطح به سقف اولیه نصب می شود.این نوع از سقف ها که در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در ایران بیشتر از نقاط دیگران جهان مورد استفاده قرار می گیرد و این نشان می دهد که این نوع از سقف ها در دکوراسیون داخلی مدرن ایران بسیار محبوب می باشند.این نوع از سقف ها دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و انتخاب شما در این زمینه بسیار راحت می باشد،البته سقف های کناف انواع مختلفی داشته و در زمینه کیفیتی نیز دارای سبک ها و استاندارد های متفاوت می باشد

 

سقف کاذب گریلیوم

این نوع سقف از آلیاژ یا آلومینیوم درست شده و بیشتر برای تزیین نمای سقف استفاده و طراحی می گردد. در کنار آن معمولا سیستم های قوی مکش هوا و بو در این نوع سقف کاذب جاسازی می شوند پس هنگام طراحی دکوراسیون رستوران به سقف گریلیوم توجه بیشتری نشان دهید.

 

سقف کاذب آکوستیک

متریال این نوع سقف از جنس مقوای فشرده ، پارچه چین دار و پلاک های چوبی ساخته شده شایان ذکر است که این نوع سقف قویترین عایق صدا است!

 

این نوع از سقف های کاذب در برابر صدا عایق بسیار قوی می باشند به همین جهت می باشد که در بسیاری از رستوران ها و سالن های تاتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سقف کاذب آکوستیک نوعی از سقف می باشد که دارای سبک ها و طرح های بسیار متنوعی می باشد از این رو می باشد که شما در انتخاب آن بسیار راحت هستید.

 

برای داشتن یک دکوراسیون عالی و زیبا در منزل می توانید از انواع سقف ها در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید. یکی از این نوع از سقف ها را می توان سقف کاذب دانست.

سقف کاذب یکی از انواع سقف هایی می باشد که در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد از این رو می باشد که این سقف بسیار گران می باشد.

از نظر قیمت سقف کاذب به نسبت دیگر انواع سقف ها بسیار مناسب تر می باشد و برای محیط هایی که مساحت سقفی آن ها زیاد می باشد گزینه خوبی است.

سقف کاذب چوبی

جنس این سقف از فولاد و چوب است و اکثرا در طراحی دکوراسیون کلاسیک اجرا می شود.این نوع از سقف های کاذب بسیار مورد استفاده قرار نمی گیرد به علت اینکه جدا از هزینه ای که ایجاد می کند،از تنوع بالایی نیز برخوردار نمی باشد از این جهت می باشد که بسیاری از افراد از سقف های کنافی در دکوراسیون منزل خود استفاده می کنند.

 

این نوع از سقف های کاذب دارای کیفیت های متفاوت می باشد ولی اگر شما می خواهید طرح چوب را در دکوراسیون داخلی خود داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم از سقف های کاذب پی وی سی طرح چوب استفاده کنید.

 

سقف کاذب pvc

سقف کاذب پی وی سی یکی از محبوب ترین طرح های در حال اجرا است. این سقف به علت جنس متریال مناسب و مقاوم بودن خاصیت ضد آب بودن را به خود اختصاص داده و به آن سقف ضد آب نیز می گویند. استفاده آن در بهترین دکوراسیون های داخلی بسیار رایج و متداول است.

 

همانطور که در نمونه های طراحی سقف کاذب مشاهده کردید با هزینه اندکی میتوانید دکوراسیون شرکت، دفتر کار یا اتاق جلسه خود را شکیل و مدرن نمایید و همینطور دکوراسیون منزل و آپارتمان شما با اجرای سقف کاذب بسیار شکیل و آرامش بخش می شود.

 

برای داشتن یک دکوراسیون سقف زیبا می توانید از انواع سقف های کاذب استفاده کنید چرا که این نوع از سقف ها می تواند در دکوراسیون داخلی زیبایی بسیاری ایجاد کند.

برای داشتن یک دکوراسیون داخلی عالی می توانید از سقف های کاذب استفاده کنید چرا که این نوع از سقف ها می تواند بسیار زیبا و متنوع باشد.

سقف های کاذب یکی از انواع سقف هایی می باشد که شما می توانید با استفاده از آن زیبایی و جلوه بسیاری را به محیط خود تزریق کنید

قیمت اجرای سقف کاذب

قبل از تعیین قیمت باید به چند مسئله درباره نحوه قیمت گذاری در برای سقف های کاذب را بدانیم:

درباره قیمت های بیان شده در جدول پایین این هزینه ها بدون در نظر گرفتن هزینه نقاشی می باشد،نقاشی سقف کاذب اجباری نمی باشد بلکه در صورت نیاز باید انجام شود،در رابطه با ارتفادع کارها باید گفت این قیمت ها بر اساس ارتفادعی که به صورت استاندارد برای کارها بیان شده است تعیین می شو (به طور کلی ارتفاع استاندارد برای این کار 3 متر می باشد)،قیمت های تعیین شده در این کار به تیم پیاده سازی و اجرای دکوراسیون سقف نیز مربوط می باشد،هزینه تیم هایی که با تجربه تر و حرفه ای تر در این زمینه فعالیت دارند بیشتر می باشد.

قیمت هایی که می بینید مربوط به کارهایی می باشد که ارتفاع آن ها به بیشتر از 40 متر می رسد اگر متراژ از این پایین تر باشد در این صورت قیمت به صورت توافقی انجام می شود.

 

قیمت سقف کاذب PVC

نوع حداقل قیمت(تومان) حداکثر قیمت(تومان)
پی وی سی سفید 110.000 210.000
پی وی سی چاپی 120.000 210.000

 

قیمت اجرای سقف کاذب 60 * 60

قیمت انواع سقف های کاذب متفاوت می باشد به همین جهت در ابتدا برای تعیین قیمت این نوع از سقف باید نوع سقف مشخص باشد از،پس از مشخص شدن نوع آن باید به سراغ سطح کیفی محصول برویم که در دکوراسیون داخلی مورد  استفاده قرار می گیرد.

اجرای سقف کاذب pvc

یکی از مهم ترین بخش های خانه سقف خانه می باشد این محیط به دلیل داشتن برقکاری و لوله کشی در پشت خود باید به صورت درستی دکوراسیون شود تا به تاسیسات آن آسیبی وارد نشود،برای پیاده سازی سقف های پی وی سی ابتدا سقف را اندازه گیری کرده و پس از آن جوینت هایی را متناسب با سایز سقف می سازند،پس از پیاده سازی زیر ساخت های مربوطه برای سقف به سراغ صفحه های پی وی سی رفته و آن ها را برش داده و به زیرساخت قرار داده شده پرچ می کنند.پس از پیاده سازی سقف ما تنها یک سقف یکدست خواهیم داشت از این رو باید محله مربوط به وصل شدن لامپ ها را برش می دهیم و درنهایت سقف را با استفاده از دستمال تمام سقف ار تمیز کرده تا گرد و غبار از روی آن پاک شود.

 

زمان اجرای سقف کاذب

درباره زمان اجرای این نوع از سقف ها همگی بستگی به شرایط کاری و تیم طراحی شما خواهد داشت،برای نمونه برای افرادی که قصد دارند تمام دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند بهتر است اول سقف ها و تاسیسات کف خانه درست شود و پس از آن به سراغ سقف بروند به طور معمول بهتر است قبل از پیاده سازی دکور سقف خانه تاسیسات آن را بررسی کنید تا در صورت پیاده سازی سقف آسیبی به تاسیسات وارد نشود و یا حتی ایراد داشتن تاسیسات پشت سقف سبب نشود تا سقف آسیب ببیند.تیم دکوراسیون داخلی شرکت ما در این زمنیه بسیار با سابقه بوده به همین جهت می باشد که شرکت آسال سازه پرگاس به شما در این زمینه تضمین خواهد داد که کار شما به صورت حرفه ای و بدون نقص انجام خواهد شد.

 

برای داشتن یک دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از سقف های کاذب استفاده کنید چرا که این نوع از سقف ها بسیار مقاوم می باشد.

سقف های کاذب از جمله سقف هایی می باشد که شما می توانید به راحتی سقفی با بیشترین مقاومت و استحکام را داشته باشید.

آسال سازه پرگاس از جمله شرکت هایی می باشد که در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی و دکوراسیون سقف فعالیت دارد و این شرکت از سابقه بسیار بالایی برخوردار است.

اجرای سقف کاذب کناف

در ابتدا برای پیاده سازی سقف های کاذب یا حتی سقف کنافی لازم است که برای پیاده سازی سری اقداماتی برای زیرسازی صورت گیرد:

برای سقف های کنافی یکپارچه چون سقف یکپارچه و ثابت می باشد،این نوع از سقف بسیار ابعاد بزرگی داشته و چون به صورت یکدست پیاده سازی می شود از این رو به دو روش پیاده سازی و اجرا می شود،شما برای آگاهی از سبک های پیاده سازی آن می توانید به روش های پیاده سازی کناف یکپارچه مراجعه کنید.

در ابتدای پیاده سازی هر سقفی را زیرسازی می کنند که در این روش با استفاده از فلزاتی مثل گالوانیزه چهارچوبی را به سقف وصل کرده و آن را محکم به سقف پیج و مهره می کنند.

پس از آن صفحات آماده ای که برای سقف سفارش داد شده است را به آرومی بر روی چهارچوب فلزی پیاده سازی می کنند پس از پیاده سازی آن ها در چهارچوب آن ها را با استفاده از هیلتی یا همان دستگا اتصال سقفی به چهارچوب متصل می کنند.

در صورت تمایل در پایان کار شما می توانید سقف خود را دکور کنید این دکور با استفاده از سقف های کنافی که به صورت اشکال متفاوت می باشد پیاده سازی می شود،پس از پیاده سازی سقف باید به سراغ درز گیری برویم با استفاده از توری تیپ که عرض 5 سانتی متر را دارد تمامی درز ها را می پوشانیم.

و پس از تمام شدن سقف بهتر است به سراغ نقاشی و رنگ آن برویم.

 

شرکت های بازسازی ساختمان بسیار زیادی در ایران وجود دارد که در این زمینه فعالیت دارند اما شرکت آسال سازه پرگاس تنها شرکتی می باشد که در زمینه دکوراسیون داخلی تمامی کارها را به صورت کامل و از صفر تا صد انجام می دهند.

 

این شرکت دارای تعداد بسیار زیادی نمونه کار می باشد که این نشان دهنده سابقه کاری این شرکت در این زمینه می باشد.

Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

مقاله های مشابه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.