خانه

خدمات ساختمان سازی

خدمات ساختمان سازی

طراحی ساختمان های جدید ممکن است به چند مرحله تقسیم شود. این موارد شامل تحلیل نیاز، برآورد هزینه، طراحی و برنامه ریزی اولیه، طراحی نهایی، کمک در انتخاب پیمانکار و مشاوره در حین ساخت می باشد. برای برآورد هزینه نیز، متخصصان شرکت ساختمان سازی می توانند ارائه خدمات دهند. خدمات ساختمان سازی شرکت ساختمانی شامل:

 • اجرا و نظارت نمای ساختمان
 • پیمانکاری ساختمان
 •  که شامل کلیه خدمات ساخت و ساز ساختمان، اسکلت بندی و سازه بتنی می شود.
 • طراحی انواع ساختمان اداری،تجاری،ادری و... می شود.
 • نورپردازی تخصصی
 • بنایی و سفت کاری
 • تعمیرات و بازسازی ساختمان
 • سنگ،کاشی و موزاییک کاری
 • اجرا و تغییرات نقشه
 • خدمات فنی(برق کاری، لوله کشی،جوش کاری و...)
 • تخریب و حمل و نقل (داخل ساختمان جهت بازسازی و تخریب جهت ساختمان سازی)
 • خدمات نماسازی ساتمان
 • محوطه سازی

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

متخصصان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر و نگهداری و نوسازی

پروژه های موفق تعمیر و بازسازی ساختمان نیازمند تجربه و همچنین برنامه ریزی و اجرای دقیق است. طیف گسترده ای از عوامل باید در نظر گرفته شود و در نتیجه چنین پروژه هایی اغلب پیچیده هستند و ممکن است به عناصری مانند تجزیه و تحلیل، ارزیابی نوع و سطح نگهداری مربوطه، طراحی کار پیشنهادی، تهیه مشخصات فنی و مناقصه نیاز داشته باشند. اسناد، برآورد هزینه و کمک در انتخاب پیمانکار. چنین پروژه هایی همچنین نیاز به خدمات مشاوره ای در طول ساخت و ساز از جمله مدیریت ساخت و ساز، نظارت و ارزیابی دارند بازسازی خانه های روستایی نیز با توجه به معماری اقلیمی اجرا می شود و اجرای بازسازی و نوسازی اینگونه از خانه ها به مهارت اجرایی بالا و تیم های متخصص در زمینه بازسازی نیازمند است. بازسازی خانه های روستایی به این دلیل به مهارت اجرایی بالایی نیازمند است که در کنار بازسازی مصالح خانه های روستایی نیز باید به بافت خانه ها توجه بالایی شود، تا بافت کلی مصالح از بین نرود و هویت خانه حفظ شود. از آنجایی که معماری خانه های روستایی پیوند نزدیکی با فرهنگ و برگرفته از اقلیم جغرافیایی منطقه است، برای بازسازی خانه های روستایی ابتدا باید به نوع اقلیم منطقه توجه شود. نکته ی جالب در ساخت و معماری خانه های روستایی این است که ساخت آنها بر خلاف خانه های امروزی، هیچ گاه به حریم طبیعت تجاوز نمیکند و همیشه به حریم آن احترام گذاشته می شود؛ چرا که معماری خانه های روستایی از دل طبیعت برگرفته می شود. در ساخت خانه های روستایی از مصالح طبیعی و بومی منطقه استفاده می شود؛ و ساخت آنها کاملا با توجه به ورزش باد، تابش نور و موقعیت قرار گیری اقلیم است.

خدمات ساختمانی

خدمات ساختمانی کلید اقتصاد ایران است. کارهای ساخت و ساز انجام شده توسط سازندگان و توسعه دهندگان 6.1 درصد از تولید ناخالص داخلی ایران و 7.3 درصد از اشتغال ایران را تشکیل می دهد. بر اساس اهمیت اقتصادی بالا و ادغام کم بازار واحد، ساخت و ساز را به عنوان بخش خدمات اولویت دار برای اقدام سیاست بازار داخلی شناسایی کرده است.
بخش ساختمان سازی به ویژه تحت تأثیر بحران اقتصادی قرار گرفت و بهبود آن در مواجهه با میانگین بهره وری نسبتاً پایین و موانع قانونی مداوم کند است. مقررات ملی محدود کننده منجر به فعالیت های فرامرزی کمی می شود. امروزه اگر به ارائه دهندگان خدمات ساختمان سازی اجازه داده شود تا از بازار واحد واقعی استفاده کامل کنند، پتانسیل رشد قابل توجهی برای خدمات ساختمان سازی در ایران استفاده می شود.

مهندسین خدمات ساختمان

مهندسان خدمات ساختمانی از نزدیک با سایر متخصصان ساختمان سازی مانند معماران، مهندسان سازه و نقشه برداران کار می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که یک ساختمان کاربردی و ایمن است و نقش مهمی در پایداری و تقاضای انرژی یک ساختمان دارد. نقش‌های جدیدی در مهندسی خدمات ساختمان مانند انرژی‌های تجدیدپذیر، پایداری، اثر کربن پایین و مدیریت انرژی در حال ظهور هستند. با توجه به اینکه ساختمان ها حدود 50 درصد از کل انتشار کربن را تشکیل می دهند، مهندسان خدمات ساختمان سازی نقش مهمی در مبارزه با تغییرات آب و هوا دارند. به این ترتیب، یک مهندس خدمات ساختمانی معمولی مسیر شغلی گسترده ای دارد.

طراحی

طراحی و تعیین الزامات خدمات ساختمانی برای توسعه های مسکونی و تجاری.

مدیریت طراحی

مدیریت طراحی جنبه تجاری طراحی است که هدف آن ایجاد محیط مناسب برای کنترل و حمایت از فرهنگ خلاقیت و نوآوری و پذیرش ماهیت تکراری طراحی است که شامل رشته‌های بسیاری است که در مجموع راه‌حل‌های طراحی را ارائه می‌دهند. و همگی همزمان با حصول اطمینان از دستیابی به اهداف و مقاصد تجاری سازمان و اینکه همه به روشی اخلاقی صحیح انجام می شود. به طور معمول نصب مهندسی خدمات ساختمان سازی 30 تا 40 درصد ارزش کل ساختمان تکمیل شده است. مدیریت طراحی با مدیریت پروژه یکی نیست. مدیریت پروژه بر طیف گسترده‌تری از مهارت‌های اداری تمرکز می‌کند، اما معمولاً با ویژگی‌های ارائه یک طراحی عملکردی کاملاً هماهنگ، با در نظر گرفتن ماهیت منحصربه‌فرد آن و برخورد با نیازهای متغیر مشتریان و عوامل خارجی که کنترل کمی روی آن‌ها وجود دارد، موافق نیست. .

اجرا

 نظارت بر اجرای خدمات ساختمان سازی برای حصول اطمینان از انطباق با هنجارها و استانداردهای صنعت، سیستم های راه اندازی و نگهداری و بهره برداری مستمر از خدمات.

زیست محیطی

  توسعه روش های جدید صرفه جویی در انرژی برای ساخت و ساز، طراحی سیستم های جدید و بهبود یافته حفظ انرژی برای ساختمان ها
تخصصان باتجربه ساخت و ساز و بازسازی خانه

فروشگاه تک مرحله ای شما برای ساخت و ساز مسکونی است. آخرین چیزی که می خواهید در هنگام نیاز به تعمیر خانه نگران باشید تماس با چندین تیم تعمیر در خانه و مدیریت آن است که می تواند زمان بر، بی نظم و گران باشد. با یک تماس تلفنی، متخصصان آموزش دیده ما از ابتدا تا انتها بر پروژه شما نظارت خواهند داشت. ما تمام خدمات مورد نیاز برای ساخت خانه شما را ارائه می دهیم. این شامل بازرسی و برآورد، کاهش، مرمت و بازسازی خانه است. علاوه بر این خدمات، ما خدمات ممتازی را برای کنترل گرد و غبار و سایر آلاینده‌ها با استفاده از محصولات اختصاصی ثبت شده ارائه می‌کنیم. ما توانمند و با تجربه هستیم و معتقدیم که کیفیت کار را ارائه می دهیم، بنابراین خانه شما مانند خانه احساس می شود.

Video Thumbnail
عنوان ویدیو

سوالات متداول

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.
Call Now Button