بارگذاری

مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

بازسازی دکوراسیون داخلی اداری

بازسازی دکوراسیون یکی ‌از انواع خدماتی است که در جهت تعمیرات و مرمت ساختمان‌ها هر چند سال یک بار انجام می‌شود و در طراحی دکوراسیون اداری نیز این تغییرات مستثنی نیست و ساختمان‌های اداری و تجاری نیز به دلایلی که ذکر خواهیم کرد ممکن است نیاز به بازسازی داشته باشد که این موضوع با در نظر گرفتن نیاز افراد، کاربردهای مختلفی خواهد داشت.


برای آشنایی با تیم بازسازی و نحوه انجام آن و نوع قرارداد بر روی لینک تیم بازسازی ساختمان کلیک کنید.


کاربرد بازسازی دکوراسیون داخلی اداری

دلیل انجام بازسازی دکوراسیون داخلی اداری آن است که این ساختمان‌ها عمدتاً جنبه تجاری و اداری داشته و برای جذب مشتریان بیشتر و مراجعه‌کنندگان می‌بایست ظاهری آراسته و منظم داشته باشند؛ لذا مسئولان واحدهای اداری و تجاری که در رقابت با تجارت‌های همکار خود هستند، به منظور بالا بردن پرستیژ کاری و حرفه ای نشان دادن نوع کسب و کار و همینطور تاثیر گذاشتن بر تصمیم مراجعه‌کنندگان به همکاری با آن شرکت یا سازمان، با در نظر گرفتن متدهای جدید دکوراسیون اداری و بروز بودن فضای سازمان، منجر به به طراحی مجدد دکوراسیون شرکت خواهد شد.


برای دیدن نمونه کارهای دکوراسیون اداری کلیک کنید!


بازسازی دکوراسیون‌ اداری و تجاری عمدتاً برای ایجاد تغییرات عمده یا جزئی در دکوراسیون دفتر کار، تصمیم به بروز کردن طراحی دکور فروشگاه‌ها، ویترین مغازه‌ها، طراحی مجدد دکوراسیون کلینیک‌های درمانی و آموزشگاه‌ها و ... استفاده می‌شود و طبعاً در صورتی که دکوراسیونی متناسب و حرفه‌ای برای محیط های ذکر شده اجرا شود می‌تواند به طور مؤثری باعث القای انرژی مثبت بر مشتریان و در پی آن سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌تر گردد و  قطعا در نهایت منجر به به رونق کار مسئولان تجارت خواهد شد.

 

بازسازی دکوراسیون اداری

پس از چند مدت نیاز به بازسازی دکوراسیون اداری داریم؟ 

تعیین کردن زمان یا مدت برای طراحی مجدد دکوراسیون داخلی شرکت ها،  ادارات یا سازمان ها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و نمی توان گفت برای مثال بعد از 2سال یا 3 سال می بایست بازسازی صورت گیرد زیرا بستگی به معیارهای مدیران آن سازمان برای ایجاد تغییرات جزئی و یا تغییرات اساسی دارد لذا در ابتدا میبایست هدف آن سازمان از بازسازی دکوراسیون اداری مجموعه مشخص شود.

ممکن است شرکت یا سازمانی در یک برهه زمانی با تغییراتی مواجه شوند. بعنوان مثال، ملحق شدن سهامداران و شرکای تجاری جدید و یا ممکن است برندی جدید به این مجموعه اضافه شود که با توجه به اینکه هر برندی دارای هویت می باشد لذا با ظهور آن منجر به ایجاد یک طراح جدید، رنگ جدید، و...  خواهد شد که در این شرایط مدیران مجموعه ممکن است اقدام به طراحی مجدد دکوراسیون واحد جدید نمایند.

در شرایطی هم ممکن است ساختمان اداری بنای قدیمی باشد که زمان زیادی است که ظاهر آن بازسازی شده و پس از گذشت سالها دچار فرسودگی شود و  در این شرایط ممکن است نیاز به بازسازی دکوراسیون اداری داشته باشد. و یا دیگر مواردی که هر کدام برای خودش دلیلی بر بازسازی دکوراسین اداری می باشد.

علت سرعت بالای فرسودگی یا علائم تخریب دکوراسیون در ساختمان‌های اداری آن است که با توجه به حضور مشتریان و مراجعه‌کنندگان در این ساختمان‌ها، رفت و آمد بیشتری نیز در پی دارد و از طرفی کارمندان، کارکنان یا پرسنل ادارات و شرکت ها، غالباً زمان بیشتری را در محل کار یا اداره خود به سر می‌برند، در نتیجه سرعت استهلاک وسایل و تخریب آن‌ها در اثر استفاده مکرر و طولانی‌تر در محیط‌های اداری و تجاری، سریع‌تر خواهد بود و طی مدت کوتاه‌تری دکوراسیون داخلی آن شرکت یا سازمان نیاز به ترمیم و بازسازی خواهند داشت.

روش‌های طراحی بازسازی دکوراسیون داخلی اداری

طراحی دکوراسیون داخلی اداری را از جنبه اجرا، میتوانیم به دو دسته تقسیم کنیم

 

طراحی دکوراسیون دفتر کار یا اداری باز

 

طراحی دکوراسیون اداری باز و طراحی دکوراسیون اداری به صورت بسته

طراحی دکوراسیون به شیوه بسته روشی قدیمی و سنتی است که امروزه کمتر موردپسند واقع می‌شود. در مقابل، طراحی دکوراسیون به شیوه باز که بیشتر، استارتاپ ها از این روش در دکوراسیون اداری خود استفاده میکنند، روشی مدرن و امروزی است که ارتباط بیشتر کارمندان با یکدیگر و با مدیران را فراهم می‌کند و محیطی صمیمی بین آن‌ها ایجاد می‌شود‌. در این روش، تسلط مدیران بر کارمندان نیز بیشتر خواهد بود، به همین جهت است که شیوه باز برای بازسازی دکوراسیون داخلی اداری بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.

انواع بازسازی دکوراسیون داخلی اداری

انواع بازسازی دکوراسیون داخلی اداری شامل دکوراسیون‌های شیک، کلاسیک، لاکچری و مدرن هست.

در دکوراسیون اداری شیک، نورپردازی یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار می‌باشد. همچنین در این دکوراسیون عمدتاً از رنگ‌های ساده و در عین حال شاد از جمله رنگ سفید و زرد استفاده می‌شود تا بر شادابی محیط بیفزاید. در این سبک می‌توانیم استفاده متناسب از گل و گیاه طبیعی را نیز ببینیم.

در دکوراسیون اداری کلاسیک، استفاده از رنگ‌های گرم، حفظ تقارن و توجه به جزئیات نقش مهمی ایفا می‌کنند. استفاده از مبلمان کلاسیک در این سبک به چشم می‌خورد، مبلمان کلاسیک یا استیل رسمی‌تر از مبلمان مدرن هستند.

در دکوراسیون اداری لاکچری، پارتیشن‌بندی مورد توجه قرار می‌گیرد و رنگ‌های انتخابی عمدتاً رنگ‌های تیره هستند. نورپردازی در این سبک، تلفیقی از سبک مدرن و معاصر می‌باشد. دکوراسیون اداری مدرن بر پایه ایجاد فضایی ساده، استفاده از رنگ‌های یکپارچه و دقت در نحوه چیدمان میز و صندلی کارمندان بنا شده است. این نوع بازسازی دکوراسیون داخلی اداری، دارای طرحی باز همراه با استفاده از نور طبیعی می‌باشد.

دکوراسیون اداری کلاسیک

هنگامی که شروع به طراحی شرکت خود می کنید، شخصی را پیدا خواهید کرد که به شما اشکال و طرح های مختلفی را توصیه می کند، برخی از آنها متناسب با نیازهای خاص شما نیستند، زیرا دفاتر و شرکت ها برای استفاده مناسب از منابع و دستیابی به حداکثر سود خود نیاز به یک چشم متخصص دارند. 

ما به نوبه خود، مجموعه ای از طرح ها را  توسط متخصصان متحد در دفاتر تجاری و شرکت ها به شما ارائه می دهیم. شما 12 طرح مختلف برای اتاق های مختلف در داخل شرکت ها پیدا خواهید کرد، که از آنها می توانید سبک های مختلف طراحی را یاد بگیرید که هنگام انتخاب خود به شما الهام می دهند ...

1- پذیرایی خوب و مدرن و ترکیب آن با دکوراسیون اداری کلاسیک

اولین برداشت شرکت از محل استقبال در ورودی است و اکنون طرح های مدرن و متنوعی برای این فضا وجود دارد که این طرح یکی از آنهاست. 

رنگ های خنثی و رسمی دفاتر و شرکت ها را به ویژه سیاه، سفید و خاکستری متمایز می کند و آنها رنگ های مدرن و زیبایی هستند.استفاده از گیاهان در دکوراسیون ورودی مهم است و باعث راحتی مشتریان می شود همچنین، مهم است که فضای ذخیره سازی خوبی مانند یک کمد روی دیوار داشته باشید تا همه مقالات و کتابهای کار را منظم و مرتب نگه دارید. 

2- افزودن دکورهای مختلف به ورودی دفتر

کاغذ دیواری

شکل دیگری از راهروهای پذیرایی در دفاتر از سبک دیگری برای دکوراسیون استفاده می کند، زیرا باعث می شود دیوار از طرف شرکت صحبت کند و قبل از دانستن اینکه چیست، به هرکسی که آن را در حوزه شرکت می بیند بگوید! برای اتصال هدف، در دکوراسیون ورودی نیز جذاب است.

3- دفتر زیبا به سبک دکوراسیون کلاسیک اداری!

مبلمان چوبی، صندلی های چرمی و سایه های قهوه ای زرق و برق دار با نورپردازی لوسترهای کلاسیک، همگی مواد عالی و مجللی برای مبلمان اداری چشمگیر هستند و کتابخانه و بسیاری از مکان های ذخیره سازی از دست رفته نیست، قطعاً یک انتخاب ایده آل است! 

4- صندلی های براق و چرمی گواه تجمل هستند

لایه براق روی چوب جذابیت خاصی به آن می بخشد، و آن را برای صندلی های چرمی با رنگ های متنوع مناسب می کند، به طوری که رنگ مشکی در اینجا کامل می شود و استفاده از چرم بژ برای پوشاندن بخشی از دیوار یک مورد جذاب و ظریف است.

5- یک کتابخانه و فضای نشیمن راحت و زیبا

مهم است که هنگام طراحی دفتر کار خود فاکتورهای راحتی را در نظر بگیرید.یک مبل راحتی به همان سبک دفتر کار، روکش چرمی شیک با کتابخانه ای زیبا و نورپردازی طبیعی، وقت گذرانی در وسط روز را تضمین می کند. 

6- یک محیط کار تحریک کننده با دکوراسیون اداری کلاسیک

کارکنان این شرکت ها یا ادارات همچنین باید میز تحریر و ظریف طراحی شده برای ایجاد انگیزه در کار و اطمینان از راحتی آنها هنگام نشستن طولانی مدت داشته باشند، شناخته شده است که محل کار و طراحی آن بر بهره وری بسیار تأثیر می گذارد. 

7- یک اتاق جلسات مدرن با دکوراسیون اداری کلاسیک

همچنین نباید اهمیت اتاق جلسات را در هر اداره و شرکتی فراموش کنیم، میز باید به اندازه ای باشد که بتواند در هنگام برگزاری جلسه ای برای گفتگو درباره موضوعی، همه اعضای شاغل را در خود جای دهد و حاوی ابزارهای فناوری مانند نمایشگر بزرگ، نمایش داده ها و سیستم صوتی مهم است. 

در مورد دکوراسیون و طراحی آن، ما به ساده ترین و راحت ترین عناصر متمایل هستیم، تا جلسات حواس پرت نشویم و تمرکز خود را بر روی هدف اصلی حضور در این اتاق از دست ندهیم!

8- صندلی برخلاف صندلی دیگر!

افزودن عناصر متمایز مبلمان در اتاق های اداری عامل مهمی در طراحی است،  که طراحی کلاسیک آن در مقابل طراحی اتاق مدرن است. 

9- یک سالن زیبا و مدرن یا دکوراسیون اداری کلاسیک

وقتی مشتری ها از اهمیت بالایی برخوردار می شوند، بهترین کار این است که آنها را در یک سالن مخصوص مبل، صندلی راحتی، رنگ های آرام و ظریف و در عین حال مصالحی لوکس مانند چوب و چرم، با صفحه نمایش غول پیکر برای نمایش پیشرفت های کار، از آنها پذیرایی کنید.

10- نورپردازی جلوه ای جادویی دارد

نورپردازی یکی از فاکتورهای مهمی است که در هنگام طراحی شرکت ها و دفاتر مورد توجه قرار می گیرد، شرکت باید همیشه روشن و روشن باقی بماند و این عامل مهمی برای جذب مشتری و احساس فعالیت و بی حالی در کارگران خود نیست، زیرا روشنایی راهنمای حرکت و فعالیت است. 

توزیع واحدهای روشنایی کوچک به طور یکنواخت روی سقف یک ایده عالی برای محیط های کاری است، اطمینان از پخش شدن نور در همه جا. 

11- دفتر عالی !

در شرکت های بزرگ، رئیس شرکت باید یک دفتر مجلل متصل به اتاق پذیرایی زیبایی باشد که هیچ چیزی را از دست ندهد! 

هر جزئیات از مبلمان و دیوارهای چوبی، فرش بزرگ و دکوراسیون عالی، این یک نمونه عالی است که می توانید در شرکت خود استفاده کنید و احساس پشیمانی نخواهید کرد.

12- وجود یک اتاق راحت در محل کار اشکالی ندارد

سرانجام، برای اینکه بتوانید مثمر ثمر باشید، باید وسیله ای برای راحتی و آسایش کارگران خود فراهم کنید، این اتاق برای اوقات استراحت در نظر گرفته شده و مجهز به صندلی های راحت و نورپردازی ملایم برای استراحت برای بازگشت به کار فعالانه است!

دکوراسیون اداری مدرن

دفاتر بیش از یک قرن وجود داشته اند. همراه با توسعه سریع صنعت، راه آهن و خدمات بانکی و ظهور شرکت های بازرگانی و تبلیغاتی، نیاز به دفاتر به نسبت افزایش یافته است. تا حدودی به رونق صنعتی، زمین های گران قیمت و اختراع آسانسور ایمن، این امر را مدیون نمای آسمان خراش های اداری برجسته هستیم. امروز آنها بخشی جدایی ناپذیر از کلان شهرها یا پایتخت های بزرگ هستند، اما میهن آسمان خراش های اداری و شاید کل فرهنگ اداری پس از ایالات متحده است. از زمان ظهور عمومی، دفاتر چندین بار دستخوش تغییراتی شده اند، اما مفهوم سازماندهی و تفکیک دفاتر تا همین اواخر تقریباً بدون تغییر بوده است: به عنوان مثال، بهترین و فضاهای بزرگ با نور طبیعی (پنجره ها) تقریباً همیشه در معرض دفاتر اداری و غیره هستند.

به هر حال، از زمان ظاهر شدن، در زندگی، از جمله در تجارت، تغییرات زیادی ایجاد شده است. اولاً، همه چیز به گستردگی شرکت بستگی دارد هرچه فعالیت های آن دموکراتیک تر باشد، از بسیاری جهات یک دفتر مدرن فرصت بیشتری برای سازماندهی دارد. اگر زمینه فعالیت این شرکت محافظه کارانه تر باشد (سازمان های مالی و بیمه ای، وکلا، داروسازی و ...)، پس انتظار راه حل های بسیار پیشرفته را ندارید. یک بار دیگر، ما در این زمینه در مورد معنای کلمه "مدرن" صحبت می کنیم زیرا نیازهای زمان خود را برآورده می کند ؛ پشت سر نگذارید. از این دیدگاه، دفاتر مدرن معمولاً متعلق به شرکت هایی هستند که به نوعی یا دیگری دوره و هر چیز جدیدی را ایجاد می کنند طراحان، معماران، صنعت IT، صنعت بازی های رایانه ای. تفکر مدرن در حال تغییر محل کار است.

یک دکوراسیون اداری مدرن چه ویژگی هایی باید داشته باشد باشد؟

_ انعطاف پذیری و تحرک. به دفاتر شخصی گره نخورید، مخصوصاً اگر مرتباً مسافرت می کنید

_ گرایش به سمت استودیوهای فضای باز و اداری 

دفاتر شخصی کمتر، مشاغل آزاد بیشتر و فرصت های منطقه بندی. و این مربوط به همه دفاتر نیست، بلکه بیشتر مربوط به دفاتر است که این فضای باز یک راه حل منطقی برای این زمینه از فعالیت است.

زیبایی بیشتر در طراحی داخلی. سیستم های ارتباطی متفکرانه.

_ مکانی برای استراحت در طراحی دکوراسیون اداری مدرن

در اینجا می توانید قهوه بنوشید، آرام شوید و آرام شوید. اغلب اوقات، چنین مکانهای تفریحی به عنوان پیشخوان نوار، به مکانی برای جلسات و گفتگوهای تجاری تبدیل می شوند.

دفاتر مدرن به طور فزاینده ای کمتر رسمی و "خانه" می شوند. سبزه های دست دوم، پوسترها و نقاشی های مدرن. سنت های ویژه اداری که تیم را متحد می کند.

_حوزه سخنرانی در دکوراسیون اداری مدرن

 در اینجا می توانید سمینارها و سخنرانی های آموزشی را برای کارمندان و میهمانان برگزار کنید.

تمایل به دعوت شرکای خارجی و خارجی به دفتر شما در صورت نیاز به کار چند روزه در شهر شما و داشتن جای خالی است. روابط تجاری تقویت می شود، ارتباطات تجاری جدید برقرار می شود و وضعیت دفتر زنده می شود.

دفاتر GitHub نمونه کامل دکوراسیون اداری مدرن

قدم زدن در دفاتر Github یک تجربه دلپذیر است کار در اینجا مانند یک بازی است و ارزش خلاقیت به اندازه بهره وری است. طلسم این شرکت یک هشت پا، یک گربه هشت پا سبک است. سوغاتی با تصویر این موجود شگفت انگیز درآمد اضافی را برای شرکت به ارمغان می آورد که در هرجای دفتر Github به صورت اسباب بازی، نقاشی، تندیس، چاپ روی مبلمان و وسایل دکوراسیون و غیره یافت می شود. کل قلمرو ساختمان اداری Github یک منطقه جالب و برنامه ریزی شده است.

یک راه حل معمول برای دفاتر IT وجود دارد یک منطقه فضای آزاد، بسیاری از اتاق ها، دفاتر و مناطق نیمه بسته با تزئینات متفاوت. حتی یک نسخه از "دفتر بیضی شکل" وجود دارد. در دفتر Github تمام شرایط کار ایجاد شده است جایی است که شما به تنهایی کار می کنید. جایی است که می توان همه چیز را با همکاران در میان گذاشت. جایی برای خوردن و استراحت وجود دارد.

این ساختمان اداری سه طبقه شامل انواع شرایط کار است از جمله چندین کافه، آشپزخانه و بار کامل، فضای سبز و...

دکوراسیون اداری مدرن

دکوراسیون اداری لاکچری

چه در خانه کار کنید و چه گاهی از محل کار خود چیزی بیاورید که نیاز به راه حل داشته باشد، به فضایی نیاز دارید که می توانید به تنهایی خود داشته باشید تا بتوانید تمرکز کنید. یک دفتر خانه این فرصت را به شما می دهد. همانطور که در هر دفتری اتفاق می افتد، صرف نظر از اینکه در کجا قرار دارد و برای چه مکانی استفاده می شود، احساس راحتی در آنجا نیز مهم است.

بنابراین صرف اینکه شما از آن فضا برای کار استفاده می کنید به این معنی نیست که شما باید از همه نوع ظرافت چشم پوشی کنید. در واقع، هنگامی که در فضایی با دکوراسیون داخلی شیک قرار دارید، به احتمال زیاد می توانید عملکرد کارآمد داشته باشید. 

برای ایجاد یک دکوراسیون لوکس و پیچیده برای دفتر کار خود، ابتدا به فضای مورد نیاز آن نیاز دارید. اگر می خواهید دفتر کار رسمی باشد، سقف های بلند جزئیات بسیار خوبی هستند. اگر فقط می خواهید ظرافت و ظرافت داشته باشد، اما خیلی حیله گر و بیش از حد تحمیل کننده نباشد، می توانید چوب را به عنوان ماده اصلی انتخاب کنید.

دیوارهای روکش چوبی جزئیات بسیار زیبایی در هر فضای داخلی است. آنها گرما را به اتاق اضافه می کنند. مبلمان انتخابی شما باید اول از همه کاربردی و کاربردی باشد. اما این روش را نادیده نگیرید. بنابراین با چیزی رسمی، ترجیحاً کلاسیک یا سنتی همراه باشید.

طرح های شیک را با جزئیاتی انتخاب کنید که برجسته باشند. نورپردازی نیز مهم است بنابراین لوستر انتخاب خوبی است. چراغ کف نیز می تواند گزینه مناسبی باشد. البته، همه اینها به عوامل زیادی مانند فضا، سبک، عملکرد و تنظیمات شخصی بستگی دارد.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}