خانه

بازسازی خانه کلنگی

بازسازی خانه کلنگی

باید گفت خانه های قدیمی ممکن است در درجات مختلفی نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشند که در این راستا از دو اصطلاح بازسازی و نوسازی استفاده می شود. نوسازی شامل کارهای سطحی مانند رنگ آمیزی است، اما بازسازی ساختمان شامل عملیات عمیق تری مانند تعمیر و تعویض لوله کشی و دیوارهای متحرک است. در مورد خانه ها و ویلاهای قدیمی، عمدتا نیاز به بازسازی ساختمانی دارند ین می توان گفت خانه های قدیمی گاهی اید از فونداسیون تعمیر شوند تا بهترین شرایط زندگی را فراهم کنند.

جذابیت یک خانه تاریخی را نمی توان در ساخت و سازهای جدید پیدا کرد. اگر قدم برداشته اید و خانه ای از دهه های قبل خریداری کرده اید. هر بازسازی موفق خانه نتیجه برنامه ریزی کارشناسانه است. از راهنمای ما برای مشاوره در مورد هر مرحله از بازسازی خانه استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که آن را روان، ایمن انجام میدهید. طراحی و بازسازی خانه قدیمی زمانی به درستی انجام می شود و یا نتیجه خواهد داد، که بعد از بازسازی منزل شما قصد داشته باشید پس از اتمام در ملک زندگی کنید. مانند تمام پروژه های بازسازی خانه، با برنامه ریزی و تلاش زیاد همراه است، اما این یک راه فوق العاده برای دمیدن زندگی جدید در خانه قدیمی است، که نشانه ی شما را بر ملک خواهد گذاشت و ناگفته نماند ارزش آن را چندین برابر خواهد کرد.

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

متخصصان ما با شما تماس خواهند گرفت.

بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی خانه های قدیمی، که سال ها دوام آورده اند برای یک زندگی راحت و بی دردسر مناسب نخواهند بود و اگر قصد انجام این کار را دارید بهترین راه این است که آنها را به درستی بازسازی کنید.

پیدا کردن خانه قدیمی

تصور میکنیم شما خانه عالی خود را پیدا کرده اید. خب، هر خانه قدیمی نیاز به بازسازی و نوسازی داخلی و خارجی ممکن است داشته باشد پس از بازسازی، خانه عالی تر خواهد شد. خرید خانه های قدیمی می تواند یک ریسک باشد که البته هر چقدر شما وارد تر باشید یا با تیم مهندسیی و شرکت بازسازی عالی در ارتباط باشید ریسک کمتری خواهد داشت، همه چیز می تواند مشکل ساز شود اگر بی برنامه عمل کنید.

بازسازی و نوسازی منزل

بازسازی و نوسازی منزل با توجه به خواسته های صاحب ملک میتواند قیمت های مختلفی به عمل آوارد. پروسه بازسازی و نوسازی منزل یک زمان طولانی و با توجه به نیاز های مالک میطلبد. بازسازی و نوسازی منزل به دو بخش عمده تقسیم میشود داخل منزل و بیرون منزل که میتواند شامل حیاط باشد و یا می تواند شامل نمای ساختمان شود. و قسمت داخلی آن که با نام بازسازی دکوراسیون داخلی می شناسیم، شامل هر تغییر می شود که در راستای بهبود زیبایی ساختمان در داخل آن انجام می دهیم.

بازسازی خانه های قدیمی به سبک سنتی

زیبایی خانه های قدیمی به سنتی بودن آن ها است مانند شیشه های رنگی و یا نمای آجری یا کاه گلیش با حوضچه ی زییا وسط حیاطش اگر چه شاید پیدا کردن تمامی این تجهیزات برای ملک قدیمی شما پیدا نشود اما شرکت بازسازی، تمام تلاش خود را می کند که این بناهای سنتی زیبایی خود را حفظ کنند.

بازسازی خانه قبل و بعد

این روزها بازسازی خانه ها رونق یافته است و به علت قیمت ملک مردم به دنبال خانه های کوچک می باشند اما دنبال بازسازی داخلی آن هم هستند که برایشان دلبازتر شود. زندگی در ساختمان های 30 یا 40 متری بازسازی شده چیز عجیبی به شمار نمی رود اگر شما از آن بتوانید بهترین بهره را ببرید.

بازسازی خانه 100 متری

بازسازی خانه صد متری، خانه ها با این متراژ میتوانند بسته به معمار آن زیبا یا ... شوند میتوانند بسیار جا ساز با بهترین امکانات و یا بالعکس آن اتفاق بیوفتد. اما اگر خانه ی صد متری زیبایی خریده اید اما با نمای داخلی منزلی خود مشکل دارید قطعا شرکت بازسازی به شما در بازسازی خانه و ساختمان تان کمک خواهد کرد تا بهترین بهره را از آن ببرید.

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

برای بازسازی ویلا با ساختمان قدیمی بسته به فرسودگی و طول عمر آن زمان بازسازی آن متفاوت می باشد و این موضوع نیز اهمیت دارد که شما از چه پلنی میخواهید استفاده کنید، بعد از بررسی نیاز های صاحب ملک با داشتن یک نقشه مناسب و تاییدیه صاحب ملک شروع به تخریب و سپس دست به پیاده سازی نقشه های خود میکنیم.

گروه بازسازی خانه

شرکت بازسازی ساختمان آسال سازه پرگاس در نظر دارد با ایجاد شرایط ایده آل برای مشتریان خود اقدام به بهترین خدمات ممکن در زمینه بازسازی و خدمات ساختمان سازی به شما ارائه دهد، ما همیشه راحتی شمارا در نظر میگیریم. شرکت بازسازی ما با کادری مجرب و تیمی پویا متشکل از مهندسین با تجربه بهترین های بازسازی در رزومه کاری خود، برترین هارا برای شما فراهم میکند تا شما از راحتی بیشتری بهره مند شوید.

تخریب خانه کلنگی یا بازسازی آن

پاسخ این سوال بسته به سلیقه ی مالک دارد، ما در اینجا در مورد هر دوی آن ها توضیح خواهیم داد و تصمیم و پاسخ آن را بر عهده ی شما میگذاریم.

تخریب خانه قدیمی

گاهی اوقات، مهم نیست که چقدر تعمیر و نگهداری از یک ساختمان انجام می دهید، به سادگی نیاز به تعویض کامل دارد تا راه را برای یک ساختمان جدیدتر و ایمن تر باز کند. اگر ساختمان خود را بررسی کرده اید و مملو از تخلفات است یا ساختاری در حال فروپاشی دارد، شاید وقت آن رسیده است که به فکر تخریب ساختمان خود باشید . فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در هنگام تخریب ساختمان خود در نظر بگیرید، زیرا این کار به مجوز برنامه ریزی نیاز دارد، صرف نظر از اینکه آیا راه را برای توسعه جدید ایجاد می کنید یا خیر.

بازسازی خانه قدیمی

بازسازی خانه قدیمی یک راه عالی برای به دست آوردن خانه ای پر از خاطره و هیاهو است - اما املاک قدیمی نیز می توانند چالش ها و مشکلات خود را ایجاد کنند. شرکت بازسازی ما شما را برای هر کاری آماده می کند و تمام توضیحات را به شما خواهد داد.

پیمانکار تخریب

در وهله ی اول یک پیمانکار تخریب پیدا کنید تا به شما کمک کند بهترین راه را برای خراب کردن و از بین بردن خانه قدیمی خود انتخاب کنید. در مرحله ی دوم بعد از تخریب زمان اجرای طرح تایید شده توسط شما میرسد. تمامی مجوز ها و تمامی کار ها توسط شرکت بازسازی ما انجام میشود بسته به متراژ زمین شما و جواز های لازم منزل شما در کوتاه ترین زمان ممکن تحویلتان خواهد شد.

مزایای بازسازی خانه قدیمی

شاید مزیت اصلی بازسازی خانه، این باشد که فرصتی است که برای کشف خانه ای پر از رمز و راز و یاد آوری نوستالژی ها. دومین مورد نزدیک این است که یک پروژه نوسازی، اگر به درستی انجام شود، می تواند بازده چشمگیر سرمایه گذاری شما رابه نمایش بگذارد. این را در نظر بگیرید خانه های قدیمی که نیاز به نوسازی و بازسازی دارند، همیشه به راحتی به دست نمی آیند، زیرا خریداران اغلب برای خرید آن ها فریاد می زنند و معمولا طرفداران زیادی به دنبال این خانه ها هستند.

کمک از معمار برای بازسازی خانه قدیمی

هنگامی که تصمیم گرفتید خانه قدیمی خود رابازسازی کنید میتوانید ایده و طرح خود را خلق کنید، شرکت بازسازی ما تمامی ایده ها و طرح های شمارا در منزلتان برایتان به نمایش میگذارد. ایده و خلاقیت شما برای تیم پیمانکاران ما ستودنی است و ما تمام تلاش خود را میکنیم تا در زمان و بازده کوتاه خانه ی شمارا در اختیارتان قرار میدهیم.

پلان خانه قدیمی تهران

خانه های قدیم ایران معماری زیبا و دلنشینی داشته اند دارای رنگ بندی کامل و استفاده از حیاط حوضچه و... شما میتوانید نمونه پلان های خانه قدیمی را در عکس های زیر مشاهده نمایید.

پلان معماری ایرانی

هنوز هم با تغییرات در خانه سازی باز هم معماری خانه های قدیمی اسلامی از محبوبیت های بیشتری برخوردار است. و این ساخت و ساز مورد اهمیت معماران می باشد زیرا ویژگی های منحصر به فردی دارند که در هیچ یک از خانه های مسکونی امروز یافت نمی شود.

پلان سرای روشن

سرای روشن از ساختمان های قدیمی در سال 1311 شمسی می باشد که که در مرکز اهران نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. قدمت و سن این بنا به دوره پهلوی برمیگردد. جالب است بدانید این بنا قدیمی از بناهای تجاری قدیمی محسوب میشود. معماری بسیار چشمگیری دارد. هر بازسازی موفق خانه نتیجه برنامه ریزی کارشناسانه است. از راهنمای ما برای مشاوره در مورد هر مرحله از بازسازی خانه استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که بدون مشکل، ایمن و برای برنامه ریزی اجرا می شود. بازسازی یک خانه برای افرادی که به چالش و خانه زیبا علاقه دارند، کار بیهوده ای است! و، بازسازی خانه زمانی که به درستی انجام شود نتیجه خواهد داد، به خصوص اگر قصد دارید پس از اتمام در ملک زندگی کنید.
مانند تمام پروژه‌های بازسازی خانه، بازسازی خانه قدیمی با برنامه‌ریزی و تلاش زیاد همراه است، اما این یک راه فوق‌العاده برای دمیدن زندگی جدید به خانه قدیمی است، که نشان شما را بر ملک خواهد گذاشت و ناگفته نماند ارزش آن را نیز چند برابر می کند.

چگونه پتانسیل یک پروژه نوسازی را ارزیابی کنیم

پس چگونه مطمئن می شوید که وقتی نوبت به نوسازی خانه می رسد، دچار یک گودال پولی نمی شوید؟ قبل از خرید، همیشه یک نظرسنجی برای بررسی وضعیت ملک انجام دهید. این کار را بر عهده ی یک شرکت بازسازی قرار دهید که در مورد تعمیرات نیاز به انجام بازخورد خواهد داشت و از آنجا می توانید هزینه های مربوطه را برآورد کنید. با این حال، قبل از اینکه حتی پیشنهادی را ارائه دهید (یا شاید قبل از اینکه حتی به رزرو یک بازدید فکر کنید) چند چیز وجود دارد که چشم آموزش ندیده می تواند به آنها توجه کند.

مکان (تقریبا) همه چیز است

ضرب المثل قدیمی می گوید که باید در بهترین خیابان به دنبال بدترین خانه بگردید و این توصیه خوبی برای هر کسی است که به دنبال یک معامله نوسازی است. مهم نیست که چقدر این ملک را شگفت‌انگیز می‌سازید، می‌تواند به اندازه منطقه‌ای باشد که در آن قرار دارد، بنابراین امکانات محلی، مدارس و فضای سبز را بررسی کنید.

مقدار سقف را برای خیابان جستجو کنید

می توانید بررسی کنید که در آن محله چقدر املاک مشابه در نزدیکی شما فروخته شده است. این به شما ایده ای از حداکثر ارزش خانه ای که به آن نگاه می کنید می دهد تا بدانید که بازگشت سرمایه شما پس از بازسازی خانه چه خواهد بود.

مراقب هر چیزی باشید که تعمیر آن هزینه زیادی دارد

تعمیر سقف می تواند شما را کمی عقب بیاندازد، بنابراین کاشی های سقف گم شده یا آسیب دیده یا نشانه هایی از چوب های خمیده را بررسی کنید. در صورت نشت آب، کاشی های از دست رفته نیز می تواند به معنای مشکل در داخل باشد. پنجره نیز به میزان قابل توجهی به بودجه بازسازی شما اضافه می کند. ممکن است بخواهید شیشه های تک جداره را به دو برابر ارتقا دهید، که از دست دادن حرارت و هزینه های جاری در این فرآیند کاهش می یابد. اما اگر می‌توانید به حفظ پنجره‌های دوره‌ای با شخصیت توجه کنید.

خانه های همسایه ها چه شکلی است؟

آیا تغییرات برنامه ریزی شده شما مطابق با بقیه خیابان خواهد بود؟ آیا آنها پیشرفت هایی در خانه های خود انجام داده اند که در خانه شما کار کند؟ در نهایت، آیا خانه ها به خوبی نگهداری می شوند که نشان می دهد همه به دارایی های خود افتخار می کنند؟

آیا زمینه ای برای گسترش وجود دارد؟

اگر خانه به اندازه کافی برای نیازهای شما بزرگ نیست، در نظر بگیرید که چگونه می توانید آن را تغییر دهید تا آن را اصلاح کنید. ممکن است بتوانید به راحتی فضای موجود مانند گاراژ یا انبار را تبدیل کنید. اگر زمین اجازه دهد، یک تبدیل ساده انبار بسیار مقرون به صرفه است. یا، ممکن است باغ به اندازه‌ای بزرگ باشد که فضایی برای باز کردن عقب داشته باشد و در عین حال فضای بیرونی قابل توجهی برای لذت بردن باقی می‌گذارد. مجدداً، برای نشان دادن آنچه ممکن است به املاک همسایه نگاه کنید.

آیا به بازسازی گسترده نیاز دارد؟

کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید برای بهبود خانه انجام دهید، اما اگر هزینه این کار بسیار زیاد است و بازگشت سرمایه شما را محدود می‌کند، ممکن است آن ملک برای شما نباشد. در عوض به دنبال چیزی باشید که از نظر اندازه و چیدمان به چیزی که نیاز دارید نزدیکتر باشد.

گرمایش و برق مدرن دارد؟

این نیازی به یک معامله شکن نیست، اما اگر خانه نیاز به سیم کشی کامل و/یا نصب گرمایش مرکزی داشته باشد، . نشانه‌های برق‌های قدیمی یک جعبه فیوز قدیمی با فیوزهای سرامیکی و کلیدهای چدنی است. کابل کشی سطحی؛ کابل های مشکی یا پارچه ای؛ کلیدهای باکلیت و پریزهای قدیمی. در مورد ارتقاء برق در یک خانه قدیمی بیشتر بخوانید .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.
Call Now Button