جستجو کردن

خانه

هزینه دکوراسیون منزل

هزینه دکوراسیون منزل

خیلی از خانه های قدیمی و یا ساختمان های جدید بعد از مدت زمانی نیاز به بازسازی دارد. این بازسازی ممکن است به دلیل کهنه شدن و قدیمی شدن ساختمان و یا احساس نیاز افراد به تغییر باشد. شاید یک برنامه ریزی کوچکی برای این تغییر در دکوراسیون در نظر گرفته باشید مانند تغییری کوچک در کف آشپزخانه و یا ساختمان اما در اجرای کار تصمیم می گیرید کل کابینت ها را نیز تغییر دهید و یا یک جزیره نیز در آشپزخانه خود اضافه کنید و به اینصورت تغییرات درخواستی شما زیاد می شود و به نسبت بودجه ای که از ابتدا در نظر داشتید فراتر می رود.  
برای اجرای بازسازی ساختمان خود شما به یک برنامه ریز نیاز دارید تا بر اساس بودجه ی شما زیباترین دکوراسیون منزل و یا زیباترین دکوراسیون ساختمان اداری را برای شما بوجود بیاورد. 

بازسازی سالن پذیرایی و نشیمن از جمله دیگر بخش هایی می باشد که باید به آن در دکوراسیون داخلی دقت شود، علاوه بر آن برای هزینه طراحی داخلی شما می توانید از طریق شرکت های دکوراسیون داخلی نرخ طراحی داخلی را به دست آورید.

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

متخصصان ما با شما تماس خواهند گرفت.

متوسط هزینه بازسازی ساختمان چقدر است؟

با توجه به بخش های درخواستی جهت انجام بازسازی، متراژ و کیفیت مصالح مورد نیاز هزینه بازسازی ساختمان متفاوت خواهد بود. در نظر داشته باشید عوامل زیادی مانند متراژ محل، میزان بزرگی پروژه و هزینه و کیفیت مصالح در مبلغ بازسازی اثرگذار است. این که هزینه های بازسازی خانه به چه مقدار باشد در مرحله اول به این بستگی دارد که زیر سازی های خانه شما نیاز به چه مقدار بازسازی دارد. هرچه بازسازی و نیاز شما در جهت مقاوم و مستحکم سازی زیرساخت ها کمتر باشد قطعا هزینه های بازسازی برای شما کاهش پیدا می کند. در رابطه با اینکه چگونه می توانیم از هزینه های بازسازی ساختمان بکاهیم یکی از روش ها استفاده از دکوراسیون داخلی بسیار ساده و مدرن می باشد، شما می توانید به راحتی و با استفاده از این نوع از دکوراسیون ها هزینه بازسازی را برای خود کاهش دهید.هم چنین طراحی باید به گونه­ ای انجام شود که علاوه بر اینکه دیوارهای پیرامونی به عنوان جدا کننده فضای داخلی و خارجی عمل می کنند، از قسمت هایی نیز دسترسی به فضای خارجی را به گونه­ ای معمارانه و هنرمندانه فراهم سازند.

چقدر باید برای بازسازی آشپزخانه هزینه کنیم؟

آشپزخانه یکی از مهمترین بخش هایی است که در خانه نقش اساسی ایفا می کند و بخش عمده ای از بازسازی در منازل به آشپزخانه مرتبط می شود. برای بازسازی آشپزخانه علاوه بر دکوراسیون داخلی آشپزخانه به تاسیسات و هزینه های زیرساخت آشپزخانه نیز توجه کنید مانند لوله کشی های آب، گاز و برق کشی که در انتهای کار بازسازی با بودجه ی بوجود آمده تعجب نکنید. در بخش های بعدی جدولی برای متوسط قیمت های بازسازی آشپزخانه به شما ارائه کرده ایم. اما به طور کلی در زمینه بازسازی آشپزخانه بهتر است از مواد و متریال بسیار باکیفیت استفاده کنید چرا که این موضوع می تواند در آینده برای شما مانع از ایجاد هرگونه هزینه اضافی شود از این رو می باشد که در آشپزخانه به دلیل نزدیکی و قرار گیری در معرض آب می باشد که باید از مواد و متریال بسیار خوب و با کیفیتی استفاده شود.از دیگر مواردی که می توان برای دکوراسیون ویلا ها مورد استفاده قرار دهیم استفاده از تابلو فرش هایی می باشد که نماد های ایرانی را در خود دارد، تمامی این موارد از جمله گزینه هایی است که در مرحله اول بسیار مورد توجه نمی باشد اما معنی ایرانی بودن را برای شما به همراه دارد.

هزینه طراحی کابینت آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه ارتباط زیادی با چیدمان و جنس کابینت های داخل آن دارد. زیرا کابینت های آشپزخانه بخش زیادی از آشپزخانه را احاطه می کند. پس می توان گفت بخش عمده ای از هزینه بازسازی آشپزخانه به کابینت آن و جنس کابینت مورد استفاده بستگی دارد. آشپزخانه از جمله دیگر بخش هایی می باشد که در داخل خانه ها باید به آن دقت شود چرا که اجرای دکوراسیون داخلی از جمله بخش های مهم در دکوراسیون داخلی می باشد. برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شما می توانید از سبک های متنوع برای دکوراسیون خانه ویلایی ایرانی استفاده کنید چرا که برای دکوراسیون داخلی باغ ویلا سبک های دکوراسیون هایی که برای خانه های ایرانی استفاده می کنیم.

هزینه سینک، هود و گاز آشپزخانه

در طراحی داخلی آشپزخانه سینک، هود و گاز نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که تغییر آن ها هم باعث زیبایی و لوکس شدن آشپزخانه می شود و هم از لحاظ دکوراسیون داخلی بسیار موثر است. هر یک از این موارد با توجه به برند مورد استفاده، توکار و یا بیرون کار هزینه های متفاوتی دارد. در ویلاهای دوبلکس طراحی راه پله ها خیلی به چشم می آید درواقع جذابیت یک خانه دوبلکس به همان دکوراسیون راه پله اش می باشد. اگر ویلای شما دوبلکس است بد نیست به راه پله ها نیز سر و سامانی بدهید.بسیاری از معماران در طراحی کلاسیک راه پله ها از نرده های فلزی و چوبی استفاده می کنند.معمولا در گوشه ای کنار راه پله های گرد یک مجسمه سنگی نیز قرار می دهند که این نوع طراحی، طراحی مدرن راه پله است.

هزینه کف آشپزخانه

کف آشپزخانه باید نسبت به نفوذ آب و رطوبت مقاوم باشد به همین دلیل بهتر است از جنس سرامیک و یا پی وی سی استفاده شود. از کف پوش های چوبی برای کف آشپزخانه بهتر است استفاده نشود. با توجه به مصالح مورد استفاده بازسازی کف آشپزخانه هزینه های متفاوتی در بر خواهد داشت.
امروزه سبک مدرن در طراحی و اجرای ویلا به دلیل سادگی و مبهم نبودنش و طراحی بدون پیچیدگی که دارد در بین سایر سبک ها بسیار پر طرفدار است. البته این سبک ها می توانند به صورت مستقل یا تلفیقی در طراحی نما پیاده سازی شوند. ویلاهای مدرن امروزه طرفداران بسیاری در اطراف شهر ها پیدا کرده است.در رابطه با طراحی نمای ساختمان برای ویلاها باید به شدت به جزییات توجه شود تا میزان لوکس بودن آن ساختمان بیشتر نمایش داده شود.

هزینه دیوارها و سقف آشپزخانه

در فضاهای خالی آشپزخانه بر روی دیوار معمولا از کاشی استفاده می شود و همچنین برای سقف آشپزخانه نیز بهتر است از رنگ روغنی استفاده شود اما می توان از کناف کشی و یا کناف های آماده نیز برای دکوراسیون سقف استفاده کرد.
برای ساخت ویلای مدرن یکی از بخش های مهمی که باید به آن دقت کنید در طراحی داخلی ویلای دوبلکس مدرن شما می توانید از سبک های ساده استفاده می شود، استفاده از پله ورودی ویلا مدرن و یا پنجره خانه دوبلکس از جمله مواردی می باشد که می توانید برای دکوراسیون هایی که سبک های ساده استفاده می شود.

هزینه پنجره هاساختمان

تغییر پنجره های ساختمان در صورتی که ساختمان قدیمی باشد بسیار با صرفه است زیرا پنجره های جدید دو جداره در میزان صرفه جویی در انرژی و عایق بودن در برابر صدا و حرارت بسیار مناسب می باشد. برای هزینه دکوراسیون داخلی و هزینه طراحی دکوراسیون داخلی از جمله بخش هایی می باشد که میتوانید از شرکت های دکوراسیون داخلی برای قیمت طراحی دکوراسیون داخلی کمک بگیرید. طراحی و ساخت به سبک مدرن طراحی و ساخت به سبک کلاسیک طراحی و ساخت به سبک تلفیقی شما می توانید از طراحی ویلا تلفیقی نیز برای طراحی و دکوراسیون ویلاهای خود استفاده کنید، برای نمونه استفاده از سبک های مدرن در طراحی ورودی باغ ویلا می تواند یکی از گزینه های بسیار عالی برای شما به شمار آید.

هزینه لوله کشی و شیرآلات

هنگام بازسازی و نوسازی ساختمان، حتما باید به زیرساخت های ساختمان نیز توجه کرد، لوله کشی مسئله ی بسیار مهمی است زیرا اگر کف آشپزخانه را بازسازی کنید یا دیوارها را تغییر دهید و هزینه ی زیادی برای این موضوع صرف کنید اما لوله های فرسوده داشته باشید و خرابی پیش بیاید ناچار به تخریب و صرف هزینه مجدد می شوید. به همین دلیل در بازسازی آشپزخانه حتما به لوله کشی توجه کنید و بودجه ای برای آن در نظر بگیرید علاوه بر آن شیرآلات نیز به زیبایی و تغییر در دکوراسیون آشپزخانه شما کمک زیادی می کند. 
به طور کلی پیشنهاد ما به شما این است که برای صرفه جویی در هزینه ها و طراحی یکپارچه بهتر است یک متخصص طراحی دکوراسیون داخلی، از ابتدای کار شما با برنامه ریزی به کار بازسازی و طراحی آشپزخانه بپردازد.

بازسازی آشپزخانه متوسط هزینه بر حسب تومان (متر مربع)
کابینت 50.000.000-55.000.000
هود، تهویه، گاز 15.000.000
کف 8.000.000
دیوارها و سقف 12.000.000
پنجره ها 6.000.000
لوله کشی و شیر آلات 5.000.000
طراحی 1.500.000
هزینه کلی 11.000.000

هزینه برای بازسازی پذیرایی و اتاق ها چقدر است؟

پذیرایی در منزل جایگاهی است برای نشیمن همه اعضای خانواده، برگزاری مهمانی ها و دور همی ها برای همین تغییر و بازسازی در آن بسیار دیده می شود اگر یک پذیرایی کوچک دارید و یا یک پذیرایی بزرگ برای طراحی و دکوراسیون داخلی گزینه های زیادی وجود دارد و در هر کدام تفاوت هایی است. در زیر به بررسی گزینه هایی که باعث تغییر وبازسازی در ساختمان و پذیرایی شما می شود را بررسی می کنیم.

دیوارها و سقف های سالن و اتاق ها

تغییر در دیوارها مانند استفاده از رنگ کردن و تغییر در رنگ آن، استفاده از کاغذ دیواری، استفاده از پانل های آماده و یا حتی دیوارهای متحرک میتوان تغییری محسوس در ساختمان شما ایجاد کند و همچنین می توانید از کناف کشی سقف، گچ بری و نورپردازی این تغییرات را جلوه دهید با آسال سازه پرگاس می توانید این تغییرات را به مناسب ترین هزینه تجربه کنید.

هزینه لوله کشی و شیرآلات

شما می توانید برای کف ساختمان مسکونی خود از کفپوش، سرامیک و سنگ استفاده کنید حتی در چیدمان های مدرن از موکت های نرم با بافت شبیه به فرش برای طراحی کف منازل استفاده می شود با توجه به مساحت فضای خود طراحان ما به شما پیشنهادات عالی می دهند. 
در زیر جدولی تهیه کرده ایم و متوسط هزینه های تغییر دکوراسیون پذیرایی و بازسازی منزل را به شما ارائه کرده ایم.به طور کلی پیشنهاد ما به شما این است که برای صرفه جویی در هزینه ها و طراحی یکپارچه بهتر است یک متخصص طراحی دکوراسیون داخلی، از ابتدای کار شما با برنامه ریزی به کار بازسازی و طراحی آشپزخانه بپردازد.

بازسازی پذیرایی و اتاق ها متوسط هزینه بر حسب تومان (متر مربع)
دیوارها و سقف 7.000.000-8.000.000
پنجره ها 9.000.000
کف 10.000.000-11.000.000
لوله کشی 8.000.000
طراحی 3.000.000
هزینه کلی 37.000.000-39.000.000

بودجه مورد نظر برای بازسازی سرویس بهداشتی چقدر است؟

سرویس های بهداشتی در منازل که شامل حمام و دستشویی می شود بسیار مهم است زیرا از بخش هایی از منزل به حساب می رود که به بهداشت افراد ساکن در منزل مرتبط است و با نوسازی و بازسازی سرویس های بهداشتی می توان روح تازه ای به خانه خود بدهید. در اینجا مواردی که باعث تغییر و نوسازی سرویس های بهداشتی با توجه به سبک خانه می شود را به شما معرفی می کنیم.

بازسازی دیوارها، سقف و کف سرویس های بهداشتی

می توان با تغییر در طراحی و چیدمان کاشی های سرویس های بهداشتی و نصب سقف کاذب به همراه نورپردازی و تعویض سرامیک های کف تغییری محسوس ایجاد کرد. بخصوص که دیوارهای سرویس های بهداشتی بعد از مدتی از نظر بهداشتی بهتر است تغییر کنند.

تهویه سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین موارد در سرویس های بهداشتی منازل تهویه مناسب می باشد زیرا اگر این مکان ها تهویه متاسبی نداشته باشد باعث حسی نا خوشایند در منزل می شود به همین دلیل تیم آسال سازه پرگاس به شما پیشنهاد می کند به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید.

نوسازی شیرآلات، توالت و روشویی سرویس های بهداشتی

شیرآلات به مرور زمان و استفاده مکرر مستهلک می شوند و درخشندگی و زیبایی خود را از دست می دهد، پس بهتر است اگر به تغییر دکوراسیون منزل خود اهمیت می دهید به ریزه کاری های آن نیز اهمیت دهید با تغییر در شیرآلات یک سرویس بهداشتی شیک خواهید داشت و همچنین روشویی و توالت به مرور زمان فرسوده و از لحاظ بهداشتی غیر قابل استفاده می شود ما به شما توصیه می کنیم حتما در بازسازی منزل خود به این نکات نیز توجه کنید. 
در زیر جدولی تهیه شده است که متوسط هزینه های مورد نیاز جهت بازسازی سروس بهداشتی را به شما ارائه می کند.

بازسازی سرویس های بهداشتی متوسط هزینه بر حسب تومان (متر مربع)
دیوارها و سقف 5.000.000-6.000.000
تهویه 1.000.000
کف 3.000.000-4.000.000
وان حمام 7.000.000
شیرآلات 4.000.000
توالت و روشویی 2.500.000
طراحی 1.000.000
هزینه کلی 23.000.000-25.000.000

قیمت طراحی داخلی سه بعدی

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن دقت شود این می باشد که برای انجام دکوراسیون داخلی منزل می توانید از دیزاینر های متفاوتی در این زمینه استفاده کنید و این افراد هرچه در زمینه دکوراسیون داخلی تجربه بیشتری داشته باشند قطعا پول بیشتری را از شما درخواست خواهند کرد، از سوی دیگر بسیاری از افراد هستند که اتود ها و یا طرح های سه بعدی خود را به فروش می رسانند. در رابطه با اینکه هزینه طراحی سه بعدی به چه میزان می باشد و یا چگونه است تعرفه خاصی برای آن مشخص نشده است و هر فردی متناسب با تجربه و یا حتی اعتبار شرکت دکوراسیون داخلی می باشد که می تواند متفاوت باشد. این بخش از جمله بخش هایی می باشد که در آن دیزاینر یکی از بخش های مهمی می باشد که در هزینه طراحی داخلی منزل تاثیر دارد و چرا که هزینه دیزاینر منزل بسته به سابقه افراد خواهد داشت.

دیزاینر منزل در تهران

در این باره یکی از نکاتی که باید به آن دقت کنید در مرحله اول اعتبار شرکتی می باشد که در زمینه طراحی داخلی با آن قرار داد بسته اید و این موضوع سبب می شود تا شما بتوانید متوجه شوید که آیا این شرکت در این زمینه کاربلد می باشد یا نه بسیاری از شرکت ها در دکوراسیون داخلی با کسب قیمت بسیار پایین در زمینه دکوراسیون داخلی می باشد که از وسایل و دیزاینر هایی که تجربه کافی ندارند استفاده می کنند از این رو می باشد برای انتخاب دیزاینر خود در ابتدا بهتر است از اعتبار شرکت دکوراسیون مطمئن شوید. شرکت آسال سازه پرگاس از جمله شرکت هایی می باشد که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت دارد و این شرکت می تواند به شما برای داشتن یک دکوراسیون داخلی عالی کمک و مشاوره ارائه دهد. شرکت های دکوراسیون داخلی می توانند هزینه دیزاین منزل و هزینه دکوراسیون منزل را برای شما کاهش دهند.

سوالات متداول

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نمونه کارها

به راهنمایی و یا مشاوره نیاز دارید؟

© تمام حقوق سایت برای شرکت آسال سازه محفوظ مي باشد.