بارگذاری

مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی 

در اینجا شما میتوانید انواع پروژه های طراحی دکوراسیون دفتر کار، طراحی دکوراسیون منزل، طراحی دکوراسیون داخلی، اجرای سقف کاذب، بازسازی دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای رستوران، بازسازی هتل، طراحی نما، دکوراسیون طراحی کابینت آشپزخانه و طراحی و اجرای ویلا را به صورت دسته بندی شده مشاهده کنید.

تمامی این پروژه ها توسط تیم طراحی دکوراسیون آسال سازه پرگاس طراحی و اجرا شده اند و نام کار فرما و نشانی حدودی بنا ها در زیرهر تصویرنوشته شده است. اگر شما نیز مانند بسیاری ازهمین عزیزان تصمیم به تغییر دکور محل زندگی خود شده اید، میتوانید از بخش تماس با ما با مشاورین آسال سازه پرگاس تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

کابینت آشپزخانه

نمونه ای که مشاهد می کنید مربوط به پروژه طراحی دکوراسیون کابینت آشپزخانه می باشد که در این نمونه کار طبق سلیقه کارفرما از رنگ مورد علاقه استفاده شده است شما میتوانید از بین نمونه های طرح کابینت برای آشپزخانه خود استفاده نمایید.

یکی از بخش هایی که در دکوراسیون داخلی مهم می باشد طراحی و دکوراسیون آشپزخانه می باشد، شروع کار دکوراسیون داخلی را می توانیم با آشپزخانه آغاز کنیم، این بخش به قلب خانه معروف است و قلب خانه باید بسیار زیبا باشد. شما می توانید چند نمونه دکوراسیون داخلی منزل را در سایت آسال سازه پرگاس مشاهده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه برای آشپزخانه های کوچک

طراحی دکور و چیدکان کابینت در آشپزخانه های کوچک حساس تر و از اهمیت بیشتری برخورداراست زیرا فضایی که در آشپزخانه های کوچک وجود دارد می بایست طوری چیده شود که از تمام فضا به نحو احسنت و بهترین بهره وری استفاده نمود. در زیر چند مدل از نمونه مدل کابینت آشپزخانه های کوچک را می توانید مشاهده نمایید.

دکوراسیون کابینت آشپزخانه مدرن

امروزه به دلیل عوض شدن سبک زندگی در بین خانواده ها دیگر سبک کابینت و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی کمتر دیده می شود و بیشتر خانه ها و منازل جدید از طرح های آشپزخانه مدرن و به روز استفاده می کنند.

در تصویر زیر دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سفید جلوه ای زیبا به خانه ای مدرن بخشیده است و استفاده از  تم روشن در کابینت ها و همینطورنقشی که در جلوی اپن آشپزخانه به چشم میخورد زیبایی آنرا دوچندان نموده است.

طراحی نما

مهمترین عامل در شناخت هویت یک سازه نمای بیرونی آن است. ما بیشتر قضاوت هایمان را از نگاه به نمای ساختمان انجام میدهیم و هرچه طراحی نمای ساختمان مدرن تر باشد احتمال میدهیم که قیمت آن نیز گران تر باشد و یا هرچه قدیمی تر و بی رنگ و رو تر باشد گمان میکنیم که ساختمان قدیمی و پر از ایراد است. حال اگر یکی از شیشه ها نیز شکسته باشد به سادگی لقب خرابه را به آن ساختمان میدهیم. 

پس طراحی نمای ساختمان بسیار مهم و تأثیرگذار است. از بین انواع نماهایی که برای ساختمان پیشنهاد میشوند، نمای رومی و نمای کامپوزیت طرفداران بیشتری را به خود اختصاص میدهند. در نمای رومی بیشتر از سنگ ها و طرح های خیلی مجلل استفاده میشو و به همین خاطر هزینه ی زیادی برای یک طرح با کیفیت به مشتریان اعمال میشود و در نمای کامپوزیت از ورقه های آلومینیومی ضد حریق استفاده میشود که جدا از راحتی نصب و هزینه کم باعث ایجاد یک نمای مدرن  و امروزی میشوند.

هرچند که این دو طرح بیشتر توجه را به خودشان جلب کرده اند و بیشتر ساختمان های تهران به شکل های رومی یا کامپوزیت است، اما در سبک مدرن استفاده ترکیبی از انواع طراحی نما با استفاده از نور پردازی مناسب مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. استفاده از سنگ و چوب یا شیشه و کامپوزیت، ترکیب نمای رومی و شیشه، این نما ها زیبایی بسیار چیره کننده ای دارند و رشد قابل توجهی در سطح شهر های مختلف دارند. 

در پایین شما میتوانید بعضی از نمونه های نمای ساختمان طراحی شده توسط شرکت آسال سازه پرگاس مشاهده کنید.

نمای ساختمان مدرن

امروزه مهمترین نکته در طراحی نما استفاده از نور پردازی مناسب است. کارآیی نورپردازی تنها در شب نیست. نورپردازی یکی از اصولی است که باعث میشود ساختمان شما در هر شرایط به چشم بیاید. قدرت اصلی  نمای ساختمان مدرن ترکیب دو یا سه مدل نما و ایجاد هماهنگی و زیبایی بین آنها با استفاده از نورپردازی مناسب است.

Control Gallery could not be rendered.

دکوراسیون منزل

درست کردن یک محیط صمیمی و دکوراسیون داخلی زیبا یکی از مهمترین مسائل برای داشتن آرامش در محیط زندگی به شمار می آید. اما هر چیدمان و یا رنگ آمیزی دکوراسیون به حساب نمی آید. برای داشتن یک دکوراسیون منزل دلنشین باید بیشتر از این ها دست به کار شوید. خراب کردن دیوار و سقف، شکستن پنجره ها و خلاصه سفید کردن بوم نقاشی اولین قدم هر دکوراسیون میباشد. دومین قدم انتخاب سبک موردنظر و سپس خلق یک اثر هنری متناسب با سلیقه خودتان و اصول روانشناسی حرفه ای است.

یکی از اصول دکوراسیون های داخلی ایجاد فضایی باز برای نفس کشیدن است. انبوه شدن وسایل شیک و گران قیمت بی مصرف تنها برای دقایقی زیبایی دارد، اما داشتن یک فضای باز که با هر قدم انگشت پایتان به لبه ی چیزی نخورد یک آرامش ماندگار است.

هرچند قدرت قدم زدن بدون نگاه کردن به جلو پا برای هرکسی مقدور نیست. خانه های کوچک معمولا این امتیاز را از ما سلب میکنند، اما برای هر دردی یک دوا نیز وجود دارد. حرفه دکوراسیون خانه کوچک این راه را برای ما باز میکند که بدون سرسام از انبوه وسایل ضروری، از خانه ی کوچک و نقلیمان بیشتر لذت ممکن را ببریم. 

دکوراسیون منزل رویال

در سبک دکوراسیون منزل رویال از تجملات غربی استفاده میشود زیرا چیزی از تجملات ایرانی نیست که از آن الهام بگیرند. معمولا رنگ ها از یک طیف انتخاب میشوند و معمولا از لوستر های خیلی لوکس و سرامیک های شفاف و سنگ مرمر برای تزئین دیواره ها و کف استفاده میشود. معماری سقف با طرح هایی در حاشیه ها و محل قرار گیری لوستر ها انجام میشود. معمولا برای ایجاد جلا در دکور هاله هایی از رنگ طلایی در نقاطی از دکوراسیون منزل بکار گرفته میشود. البته نمونه های گران و ارزان برای این طرح زیاد است و امکان ایجاد تغییرات در مصالح مصرفی وجود دارد. یکی از بخش هایی که می توانید در طراحی به آن توجه کنید دکوراسیون داخلی پذیرایی می باشد، برای دکوراسیون منزل ایرانی ساده شما می توانید از سبک های ساده و مدرن در این زمینه استفاده کنید.

سبک های رویال از جمله زیباترین دکوراسیون داخلی منزل به شمار می آید و برای دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه این گزینه می تواند یکی از گزینه های بسیار عالی برای شما به شمار آید.

محیط کار بعد از محیط زندگی، بیشترین تأثیر را در روحیات و اخلاقیات ما میگذارد. داشتن محیط کار دلنشین میتواند به شدت بر روی کیفیت کار ما تأثیر گذار باشد که این تأاثیرات میتواند کل روز و یا کل هفته همراه ما باشند. داشتن دکوراسیون اداری آرام و شاد باعث افزایش انرژی و ایجاد شادابی در حین کار میشود. استفاده از نور پردازی های ملایم و رنگ های ملایم و چیدمانی باز و گسسته میتواند راحتی زیادی را برای کارکنان ایجاد کند.

در طراحی و دکوراسیون داخلی محیط های اداری یکی از بخش های بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد سبک هایی می باشد که در طراحی دکوراسیون باید از آن استفاده کنید، دکوراسیون داخلی مدرن از جمله سبک هایی می باشد که می توانید از آن برای طراحی محیط های اداری استفاده کنید.

اتاق مدیریت

اما جدا از دکوراسیون دفتر کار کارکنان ، دکوراسیون اتاق مدیریت اهمیت بسیار ویژه ای دارد. زمانی که کارفرما وارد یک اداره میشود بیشتر وقت خود را در دفتر مدیریت میگذراند تا محیط کارکنان. ایجاد یک دفتر درخور سمت مدیریت در کنار محیط کاری مناسب باعث جلب توجه و ایجاد یک حس اعتماد در کارفرما میشود. یکی از ویژگی های اتاق مدیریت، نزدیک بودن میز منشی به اتاق است و این امر الزام ایجاد میکند که میز منشی شکیل و زیبایی تعبیه گردد.

دکوراسیون داخلی

زمانی که اسم دکوراسیون داخلی می آید، اکثرا به دکور خانه و آشپزخانه فکر میکنند. درحالی که هر مکانی که در آن آدم رفت و آمد کند ویا وسایلی در آن چیده شده باشد شامل مکان های مشمول به دکوراسیون داخلی میشود. دکوراسیون داخلی صرفا برای یک محیط سرپوشیده و بسته نمیباشد و میتوان دکوراسیون آبنما ها و روف گاردن هارا نیز به عنوان دکوراسیون داخلی در نظر گرفت. 

کاربرد دیگر دکوراسیون داخلی ایجاد منظره زیبا از یک مشکل بزرگ است. به عنوان مثال در خانه های قدیمی ستون هایی در وسط سالن اصلی قرار داشتند که علاوه بر ظاهر بد، امکان استفاده از مکان را از بین میبردند و از آنجایی که آن ستون ها، ستون های اصلی و حمال هستند امکان از بین بردنشان وجود نداشت. ما با استفاده از علم دکوراسیون داخلی، فضای پرتی بین دو ستون را تبدیل به یک دیوارک چوبی زیبا و با کارایی کردیم.

طراحی دکوراسیون مراکز خدماتی

طراحی دکوراسیون مراکز خدماتی، بهداشتی، درمانی و ... بهترین موقعیت های شغلی برای دکوراسیون داخلی میباشند. زیرا در این مواقع شدت خلاقیت به اوج خود میرسد و طراحان با ایده های بزرگ و جذاب گوناگونی آماده به شروع و خلق یک اثر به یاد ماندنی مشوند. شما در اینجا نمونه های طراحی دکوراسیون دندان پزشکی و دکوراسیون آرایشگاه زنانه ما را مشاهده کنید.

 

سوالات متداول

بهترین روش برای دکوراسیون نشیمن خانه چیست؟

نشیمن در خانه یکی از مهم ترین بخش هاست به علت اینکه افراد خانواده بیشتر وقت خود را در آن سپری می کنند پس در طراحی المان حتما باید دقت لازم انجام شود استفاده از رنگ های گرم و آرامش بخش می تواند گزینه مناسبی باشد،داشتن مبلمان راحتی آن هم دقیقا رو به روی تلویزیون می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

از چه مدل کاغذ دیواری باید در نشیمن استفاده کرد؟

استفاده از کاغذ دیواری کاملا سلیقه ای بوده و به خود افراد خانه بستگی دارد اما اگر بخواهیم برحسب مد روز صحبت کنیم،امروزه از کاغذ دیواری های ترکیبی استفاده می کنند به طورمعمول دیوار پشت تلویزیون را با کاغذ دیواری طرح دار می پوشانند و بقیه خانه را کاغذ دیواری ساده می زنند.

چگونه دکوراسیون ساده و کم هزینه داشته باشیم ؟

برای داشتن دکوراسیون کم هزینه به سراغ المان هایی بروید که تغییر آن ها در خانه تاثیر زیادی ایجاد میکند برای مثال تغییر رنگ دیوارها می تواند خانه را به طور چشمگیری تغییر دهد و یا حتی عوض کردن روکش مبل ها می تواند از مواردی باشد که با هزینه کم تغییر زیادی ایجاد کند.

بهترین روش برای دکوراسیون نشیمن خانه چیست؟
نشیمن در خانه یکی از مهم ترین بخش هاست به علت اینکه افراد خانواده بیشتر وقت خود را در آن سپری می کنند پس در طراحی المان حتما باید دقت لازم انجام شود استفاده از رنگ های گرم و آرامش بخش می تواند گزینه مناسبی باشد،داشتن مبلمان راحتی آن هم دقیقا رو به روی تلویزیون می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.
از چه مدل کاغذ دیواری باید در نشیمن استفاده کرد؟
استفاده از کاغذ دیواری کاملا سلیقه ای بوده و به خود افراد خانه بستگی دارد اما اگر بخواهیم برحسب مد روز صحبت کنیم،امروزه از کاغذ دیواری های ترکیبی استفاده می کنند به طورمعمول دیوار پشت تلویزیون را با کاغذ دیواری طرح دار می پوشانند و بقیه خانه را کاغذ دیواری ساده می زنند.
چگونه دکوراسیون ساده و کم هزینه داشته باشیم ؟
برای داشتن دکوراسیون کم هزینه به سراغ المان هایی بروید که تغییر آن ها در خانه تاثیر زیادی ایجاد میکند برای مثال تغییر رنگ دیوارها می تواند خانه را به طور چشمگیری تغییر دهد و یا حتی عوض کردن روکش مبل ها می تواند از مواردی باشد که با هزینه کم تغییر زیادی ایجاد کند.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}