بارگذاری

مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مینیمال

بازسازی و دکوراسیون داخلی، بسیاری از افراد تصور میکنند اگر هزینه هایی را بابت دکوراسیون داخلی بپردازند، این هزینه بیهوده است و احساس میکنند پولشان را صرف کار بیهوده ای میکنند! این در حالی است که برعکس این بازسازی دو مزایای طلایی برای شما به ارمغان خواهد آورد . اول اینکه ساختمانی که عمری از آن میگذرد، قطعا فضای داخلی آن چه اداری یا مسکونی فضایی کسل کننده دارد، اما با تغییر دکوراسیونی که انجام میدهید راندمان و کیفیت کاری و یا زندگی شما به طرز چشمگیری بهبود می یابد.

در دوران پاندمی اکثر مردم به صورت دور کار فعالیت میکنند و یا خانواده ها به طور کلی زمان زیادی را در خانه سپری میکنند، با تغییر دکوراسیون داخلی آرامش به خانه و روح زندگی شما تزریق خواهد شد. علاوه بر این ها در هنگام فروش خانه نیز، هزینه ای که بابت تغییر دکوراسیون داخلی پرداخت کردید، نه تنها اصل پول بلکه دو برابر آن به شما باز خواهد گشت. بسیاری از افراد شغلشان بازسازی است. این بدان معنی است که بازسازی خانه برای شما سود به همراه دارد. 

طراحی سبک مینیمال، معمولا در فضاهای کوچک اجرا میشود. مزیت اجرای طراحی به سبک مینیمال در آن است که میتوان از جز به جز فضاها استفاده کرد. ویژگی طراحی به سبک مینیمال این است که از المان های ساده استفاده میشود و از فضا به بهترین شکل بهره میگیرد. هزینه اجرای سبک مینیمال نسبت به سبک های دیگر بسیار پایین تر است، اما از نظر جلوه بصری کار بسیار فوق العاده و روح نواز انجام میشود.

طراحی مینیمال چیست و کاربرد آن در طراحی دکوراسیون داخلی چه میتواند باشد؟ شاید واژه یا عبارت مینیمال برای شما آشنایی داشته باشد. عبارت مینیموم را زیاد شنیده اید. یعنی کمترین.

خصوصیات سبک مینیمال

در طراحی مینیمال از حداقل ها و ساده ترین آیتم ها استفاده می شود. طراحی مینیمال در اتاق خواب، طراحی مینیمال پذیرایی و حتی طراحی مینیمال سرویس بهداشتی و حمام کاربرد دارد.

طراحی دکوراسیون به سبک مینیمال

طراحی مینیمال اتاق خواب

در طراحی مینیمال اتاق خواب معمولا از رنگ های روشن و سفید استفاده می شود. دیوارها معمولا سفید می باشد و از ساده ترین نوع پرده استفاده خواهد شد.

در طراحی مینیمال در اتاق خواب معمولا از پنجره های بزرگ استفاده می شود.

تخت خواب برای یک اتاق خواب با طراحی مینیمال باید خیلی ساده و به دور از پیچیدگی باشد و از تخت هایی با خطوط شکسته استفاده گردد.

در طراحی مینیمال معمولا از قاب عکس های ساده و خلوت استفاده می شود به شرطی که باعث شلوغی دیوار نگردد.

اگر به فکر طراحی مینیمال اتاق خواب هستید از کالای خواب ساده و ترجیحا رنگ روشن استفاده نمایید و از طرح های شلوغ و تو در تو استفاده نکنید.

طراحی اتاق خواب به سبک مینیمال

سبک مینیمال در خانه

خانه ای که به سبک مینیمال طراحی می شود بهتر است در آن خانه از لوستر استفاده نکنید یا کمتر استفاده کنید و بیشتر از لامپ های هالوژن و همینطور تک لوسترهای ساده و مدرن استفاده می شود.

سعی کنید برای کف اتاق ها و سالن ها یا اتاق خواب به سبک مینیمال از پارکت استفاده نمایید و حتی المکان از فرش استفاده نکنید و یا از موکت و فرش های بدون طرح و خلوت استفاده نمایید.

طراحی مینیمال دکوراسیون

سبک مینیمال در طراحی داخلی

سبک مینیمال در اصل همان سبک ساده و دور از شلوغی و پیچیدگی می باشد. در حوزه هنر معمولا در سبک های مینیمال هنرمند اثر خود را با سادگی و خالی از هیاهو خلق می کند. در طراحی داخلی به سبک مینیمال نیز همین مفهوم را شامل میشود، یعنی استفاده ساده از فضا و یک دکوراسیون خلوت و استفاده از کمترین لوازم در این سبک.

نمونه طراحی دکوراسیون مینیمال

سبک مدرن در معماری داخلی

معمولا اکثر طراحی ها به سبک مدرن بیشتر تمایل به سبک مینیمال دارد. میتوانید برای مطالعه و آشنایی بیشتر با سبک دکوراسیون مدرن، مقاله زیر را مطالعه کنید.


در باره طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن چه میدانید؟


یکی از مهمترین مشخصه هایی که در طراحی به سبک مدرن به چشم میخورد استفاده از خطوط ساده و آرامش بخش می باشد و سعی بر این دارد تا از فضا یک محیط زیبا و در عین حال بی آلایش بسازد.

طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار به سبک مینیمال

طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار به سبک مینیمال یکی از بهترین کاربردهای طراحی مینیمال می باشد که در این دوران زیاد از آن استفاده می شود. بیشتر شرکت ها و دفاتر اداری و به خصوص طراحی دکوراسیون برای استارتاپ ها از سبک مینیمال استفاده می کنند چرا که در عین سادگی و آرامش بخش، فضای کار و محیط دفتر کار را نیز بزرگتر جلوه میدهد و به سبک مدرن بسیار نزدیک می باشد.


در این صفحه چند نمونه دکوراسیون اداری اتاق مدیریت مینیمال ببینید.


نمونه های طراحی مینیمال

نمونه های طراحی سبک مینیمال برای دفتر کار و اداری

نمونه های طراحی سبک مینیمال برای دفتر کار و اداری

 

نمونه های طراحی دکور دفتر کار اداری به سبک مینیمال

نمونه های طراحی دکور دفتر کار اداری به سبک مینیمال

 

نمونه های طراحی دکوراسیون اداری سبک مینیمال

نمونه های طراحی دکوراسیون اداری سبک مینیمال

 

طراحی مینیمال اتاق خواب

نمونه طراحی اتاق خواب مینیمال

 

نمونه طراحی مینیمال اتاق بچه | اتاق کودک

نمونه طراحی مینیمال اتاق بچه

 

نمونه طراحی مینیمال پذیرایی

نمونه طراحی مینیمال پذیرایی

 

نمونه طراحی مینیمال پذیرایی

نمونه طراحی مینیمال پذیرایی

 

نمونه طراحی سبک مینیمال اتاق خواب

نمونه طراحی سبک مینیمال برای اتاق خواب

 

نمونه طراحی مینیمال سالن پذیرایی

نمونه طراحی مینیمال سالن پذیرایی

 

نمونه طراحی مینیمال سرویس بهداشتی

نمونه طراحی مینیمال سرویس بهداشتی

 

نمونه طراحی مینیمال توالت و سرویس بهداشتی

نمونه طراحی مینیمال توالت و سرویس بهداشتی

 

نمونه طراحی مینیمال حمام

نمونه طراحی مینیمال حمام

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}