بارگذاری

مشاوره بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی

اهمیت کابینت در طراحی و دیزاین خانه

دکوراسیون کابینت آشپزخانه اولین چیزی است که در دکوراسیون داخلی خود نمایی می کند ، در واقع در طراحی دکوراسیون داخلی خانه چه هنگام طراحی دکوراسیون آپارتمان، چه درحال طراحی و اجرای ویلا  دکوراسیون کابینت آشپزخانه جایگاه برجسته و قلب هر خانه می باشد.

از آن آنجا که کابینت آشپزخانه محل نگهداری مواد عذایی تا لوازم و ظروف آشپزی می باشد ، باید طوری طراحی شود که ضمن برآورده سازی نیاز کدبانوی خانه ، دسترسی راحتی داشته باشد.

کابینت آشپزخانه

نمونه کار طراحی و اجرای دکوراسیون کابینت آشپزخانه

شکی نیست محیط آشپزخانه یکی از پر رفت و آمد ترین قسمت های خانه می باشد که زمان زیادی نیز در آن صرف می شود، از این رو طراحی دکوراسیون کابینت آشپزخانه به حد زیادی مورد توجه می باشد. طبیعت ما نیز در شرکت آسال سازه از اهمیت دکوراسیون آشپزخانه غافل نیستیم.

دکوراسیون کابینت آشپزخانه اگر به خوبی طراحی و اجرا شود، به شدت کیفیت زندگی مصرف کننده را افزایش خواهد داد.

در هر حال دکوراسیون آشپزخانه معمولا با سبک دکوراسیون داخلی منزل تطابق دارد.

نمونه کار کابینت آشپزخانه مدرن

دکوراسیون کابینت آشپزخانهدکوراسیون کابینت آشپزخانه

انواع طراحی کابینت آشپزخانه

دکوراسیون کابینت آشپزخانه می تواند به شکل های U ، L ، خطی ، شبه جزیره ای و جزیره ای شکل طراحی شود، اما طراحی کلی فضای خانه در انتخاب نوع طراحی کابینت آشپزخانه تاثییر گذار است.

دکوراسیون کابینت آشپزخانه با ام دی اف

یکی از پر مصرف ترین متریال های مورد استفاده در دکوراسیون کابینت آشپزخانه، جنس ام دی اف می باشد، در واقع ام دی اف از ضایعات دور ریختنی چوب ها به دست می آید ودارای تنوع رنگ زیادی می باشد.

از مزایای استفاده از جنس ام دی اف در دکوراسیون کابینت آشپزخانه می توان به عدم جذب رطوبت و حریق اشازه کرد.

کابینت های ام دی اف در طراحی های مدرن بیشتر استفاده می شود.

نمونه کار کابینت آشپزخانه کلاسیک

نمونه کار کابینت آشپزخانه کلاسیک

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک

شرکت آسال سازه پرگاس با تکیه بر تجربه و نیروی متخصص در طراحی انواع دکوراسیون داخلی و دکوراسیون کابینت آشپزخانه را بصورت اصولی طراحی و با بهترین متریال های ساختمان سازی اجرا می نماید.

کابینت آشپزخانه