بارگذاری

مشاوره بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی

 

طراحی داخلی منزل

در سال های اخیر، بر اهمیت توسعه یک سبک شخصی با توجه به فضای داخلی خانه های مدرن  اعم از بازسازی کامل دکوراسیون یا خرید مبلمان مورد علاقه شما ، تأکید شده است. با این کار ، مصرف کننده بیشتر به فکر دراز مدت است. علاوه بر این ، برخی از دکوراتورها معتقدند که مردم وسایل و مبلمان کمتری را برای خانه های خود خریداری می کنند ، اما هنگام خرید بیشتر روی کیفیت آن تمرکز می کنند.

قرار دادن قطعات و مبلمان سازگار با محیط زیست

با توجه به موارد فوق ، با افزایش سطح آگاهی در مورد حفظ محیط و گرایش جوامع به سمت سبک های زندگی سازگارتر با محیط زیست ، اهمیت حفظ محیط در تزئینات افزایش یافته است. و این حس محیط در مبلمان و قسمت های خانه که از عناصر ارگانیک و سازگار با محیط زیست تشکیل شده اند ، منعکس می شود.

تجهیزات آسان برای استفاده

دکوراسیون منزل نشان دهنده شخصیت و هویت صاحب خانه است.به عنوان مثال ، وسایل روشنایی نقشی دارند که از روشنایی اتاق فراتر می رود و ظرافت خاصی به ظاهر اتاق می بخشد. به همین دلیل است که وسایل روشنایی بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرند و چنین جزئیاتی برای هر کسی که می خواهد در روشنایی خانه خود بدون شلوغی سیم سرمایه گذاری کند مهم است.

رنگ بیشتری اضافه کنید

جدیدترین طراحی های  داخلی شامل افزودن جنبش بیشتری از رنگ به اتاق های خانه شما است ، به طوری که رنگ ها به قسمت هایی که رنگ خنثی آن ها معروف است مانند دیوارها و کاشی ها اضافه می شوند. به عنوان مثال ، طیف های صورتی علاوه بر رنگ هلویی (نارنجی مرجانی روشن) ، در فضای داخلی خانه های مدرن نیز در سال 2020 حاکم خواهد بود. همچنین ترجیح داده می شود که در آخرین دکوراسیون سال 2020 رنگ زرد طلایی را در سایر قسمت های خانه مشاهده کنید.

کالاهای دست ساز

مهم است که دکور خانه  دارای وسایل راحتی باشد.کارشناسان به افزایش تقاضا برای کالاهای دست ساز که دارای داستان و دیدگاه سازنده آنها هستند ، به جای محصولات سنتی خانگی که به مقدار زیاد تولید و سپس عرضه می شوند ، اشاره می کنند.

اگر به دنبال طراحی داخلی ساده و آسان خانه ها بودید این یکسری گرایش های طراحی داخلی منزل در سال 2020 بود.

دکوراسیون داخلی منزل و مفهوم آن

مفهوم دکوراسیون داخلی منزل هنر وعلم تزئینات و ایجاد هماهنگی بین رنگ ها، وسایل منزل و... به گونه ای هنرمندانه است. در اصل به طراحی قسمت بیرونی ساختمان؛ طراحی نما و به طراحی نمای داخلی یک ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی گفته میشود.

پس همه ی کسانی که سعی در تزئین منازل خود به بهترین شکل را دارند ناخود آگاه نقش یک دکوراتور را بازی میکنند. با این وجود دکوراسیون داخلی منزل مانند تمام مشاغل فن و فنون و ریزکاری های خود را دارد و برخلاف تصور کار آسانی نیست.

ایجاد هماهنگی بین تمام اجزای داخلی یک منزل اعم از رنگ وسایل و دیوار ها تا چیدمان آن ها آسان نیست. میتوان از زیبا شناسی و خلاقیت در کنار داشتن دانش کافیه عنوان سه عامل مهم در دکوراسیون داخلی منازل نام برد.

در گذشته اکثر افراد فضای داخلی منازل به صورت ذاتی و طبیعی انجام میشد، اما امروزه با توسعه علم و فناوری و پیچیدگی معماری ساختمان ها، دکوراسیون داخلی منازل را مورد اهمیت قرار داده است.

سبک های مختلفی برای دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد. سبک کلاسیک و سبک مدرن دو سبک پر طرفدار در دکوراسیون داخلی منزل هستند که در اکثر خانه ها به چشم میخورند.

آن زمان که حس امنیت و آرامش را در یک فضای طراحی شده و اجرا شده توسط یک شرکت دکوراسیون داخلی را به دست آوردید، یعنی شما در یک پروژه موفق پا گذاشتید.

طراحی دکوراسیون داخلی

شرکت دکوراسیون داخلی

یک شرکت دکوراسیون داخلی خوب ، قابلیت بالایی در برنامه ریزی پروژه، قدرت فراهم کردن متریال مرغوب و مدیریت اجرا را به بهترین نحو ممکن دارد تا بتواند نظر کارفرما را تا بالاترین درصد ممکن فراهم نماید.

شرکت دکوراسیون داخلی آسال سازه پرگاس با تجربه و نیروی توانمند و خلاق خود شما را شگفت زده می کند.

وقتی زمان اجرای یک پروژه معماری باشد، ما به شدت حساس می شویم، شاید باور نکنید اما در واقع ما واقعا از احساسات و توانمندی های خود برای اینکه بتوانیم طراحی معماری دکوراسیون، واقعا آن چیزی باشد که مشتریان ما می خواهند به کار میگیریم و زمانی دست میکشیم که مشتری ما راضی باشد.

دکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون داخلی منزل

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی منزلبرای اینکه بهتر مفهوم سبک کلاسیک را بدانیک بهتر است ابتدا با کلمه ی کلاسیک آشنا شویم :

کلمه ی کلاسیک یعنی: آن چه که معمول و رایج است و جدید نیست. چیزی که مطابق اصول و قواعد معمول قدیم باشد. "فرهنگنامه دهخدا"
با این تعریف کوتاه تا حدودی میتوان به مفهوم سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی  منازل پی برد. در سبک کلاسیک دکوراتور پیرو متد قدیمی است. معمولا در این نوع دکوراسیون منازل از رنگ های کرم، قهوه ای و طلایی استفاده میشود، مبلمان ها داری حکاکی های زیبا با نماد های قدیمی هستند، گاها در ای سبک روی سقف و دیوار ها گچبری انجام میشود. استفاده از وسایل چوبی در این سبک بسیار متداول است.

سبک مدرن در دکوراسیون داخلی منزل

سبک مدرن در دکوراسیون داخلی منازل امروزه به سبکی پر طرفدار تبدیل شده که که از اواسط قرن بیستم باب شده است. ویژگی خاص و منحصر به فرد این سبک در سادگی آن نهفته است. تنوع رنگ وسایل و اجسام کشیده و کم حجم نشانه بارز این سبک است و تمام زیبایی آن در عدم پیچیدگی آن است. در این سبک یک جریان یک نواخت حاکم است.

دکوراسیون داخلی منزل

کیفیت در طراحی دکوراسیون منزل

ما در شرکت طراحی دکوراسون آسال سازه، سالهاست بازخورد پروژه های مختلفی که انجام داده ایم را پیگیری می کنیم، برای ما مهم است کیفیت طراحی داخلی و متریال مورد استفاده برای کارفرمایان ، کاملا مطابق با چیزی باشد که ادعا کرده بودیم.

نمونه کارهای طراحی دکوراسیون داخلی منزل

نمونه کار طراحی دکوراسیون خانه

نام کار فرما: -------

نشانی: یوسف آباد

طراحی دکوراسیون هال

نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی راهرو

طراحی دکوراسیون راهرو

نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی هال و نشیمنگاه

طراحی دکوراسیون هال و نشیمنگاه

نمونه طراحی دکوراسیون داخلی منزل

کارفرما: آقای نریمان

نشانی: ------

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

نمونه کار طراحی دکوراسیون ناهار خوری

طراحی دکوراسیون ناهار خوری

نمونه کار طراحی دکوراسیون اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

نمونه کار طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

امروزه اقلب مردم دیزاین ودکوراسیون خانه خودرا به روش مدرن و شیک انجام می دهند این امردرخانه های کوچک موجب می شود که خانه درنظر بزرگتر برسد و باعث زیبای دو چندان خانه میشود این نوع دیزیان ها امروزه در ایران، جهان کاربرد بسیاری دارند و بیشتر مردم خانه خود رو به این سبک دکور میکنند بد یهی است که زندگی مدرن امروزی دکوراسوین مدرن را نیز طلب میکند این نوع سبک دیزاین بیشتر نزد افراد جوان وامروزی کار برد دارد. 

طراحی مدرن روز ایران و جهان

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی

امروزه دکوراسیون منزل به روش سنتی در کنار دکورها ودیزاین های غربی قرار گرفته است و معمولن کشورهای قدیمی با فرهنگ کهن همچون ایران خانه های خود را به این سبک وسیاق دکورو طراحی میکنند و حال و هوای منزل را به گذشته می برند البته هستن کسانی هم که خانه خود راهم به سبک مدرن وهم به سبک سنتی دکورمی کنند تلیفق این دو طرح باعث زیبایی خانه می شود .

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی