بارگذاری

دکوراسیون داخلی منزل

مفهوم دکوراسیون داخلی منزل هنر و علم تزئینات و ایجاد هماهنگی بین رنگ ها، وسایل منزل و... به گونه ای هنرمندانه است. در اصل به طراحی قسمت بیرونی ساختمان؛ طراحی نما و به طراحی نمای داخلی یک ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی گفته میشود.

پس همه ی کسانی که سعی در تزئین منازل خود به بهترین شکل را دارند  ناخود آگاه نقش یک دکوراتور را بازی میکنند. با این وجود دکوراسیون داخلی منزل مانند تمام مشاغل فن و فنون و ریزکاری های خود را دارد و برخلاف تصور کار آسانی نیست.

ایجاد هماهنگی بین تمام اجزای داخلی یک منزل اعم از رنگ وسایل و دیوار ها تا چیدمان آن ها آسان نیست. میتوان از زیبا شناسی و خلاقیت در کنار داشتن دانش کافی ه عنوان سه عامل مهم در دکوراسیون داخلی منازل نام برد.

در گذشته اکثر افراد فضای داخلی منازل به صورت ذاتی و طبیعی انجام میشد، اما امروزه با توسعه علم و فناوری و پیچیدگی معماری ساختمان ها، دکوراسیون داخلی منازل را مورد اهمیت قرار داده است.

سبک های مختلفی برای دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد. سبک کلاسیک و سبک مدرن دو سبک پر طرفدار در دکوراسیون داخلی منزل هستند که در اکثر خانه ها به چشم میخورند.

آن زمان که حس امنیت و آرامش را در یک فضای طراحی شده و اجرا شده توسط یک شرکت دکوراسیون داخلی را به دست آوردید ، یعنی شما در یک پروژه موفق پا گذاشتید.

طراحی دکوراسیون داخلی

شرکت دکوراسیون داخلی

یک شرکت دکوراسیون داخلی خوب ، قابلیت بالایی در برنامه ریزی پروژه ، قدرت فراهم کردن متریال مرغوب و مدیریت اجرا را به بهترین نحو ممکن دارد تا بتواند نظر کارفرما را تا بالاترین درصد ممکن فراهم نماید.

شرکت دکوراسیون داخلی آسال سازه پرگاس با تجربه و نیروی توانمند و خلاق خود شما را شگفت زده می کند.

وقتی زمان اجرای یک پروژه معماری باشد ، ما به شدت حساس می شویم، شاید باور نکنید اما در واقع ما واقعا از احساسات و توانمندی های خود برای اینکه بتوانیم طراحی معماری دکوراسیون ، واقعا آن چیزی باشد که مشتریان ما می خواهند به کار میگیریم و زمانی دست میکشیم که مشتری ما راضی باشد.

دکوراسیون داخلی منزل

 

دکوراسیون داخلی منزل

 

 

دکوراسیون داخلی منزل

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی منزل


برای اینکه بهتر مفهوم سبک کلاسیک را بدانیک بهتر است ابتدا با کلمه ی کلاسیک آشنا شویم :
کلمه ی کلاسیک یعنی: آن چه که معمول و رایج است و جدید نیست. چیزی که مطابق اصول و قواعد معمول قدیم باشد."فرهنگنامه دهخدا"
با این تعریف کوتاه تا حدودی میتوان به مفهوم سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی  منازل پی برد. در سبک کلاسیک دکوراتور پیرو متد قدیمی است. معمولا در این نوع دکوراسیون منازل از رنگ های کرم، قهوه ای و طلایی استفاده میشود، مبلمان ها داری حکاکی های زیبا با نماد های قدیمی هستند، گاها در ای سبک روی سقف و دیوار ها گچبری انجام میشود. استفاده از وسایل چوبی در این سبک بسیار متداول است.

سبک مدرن در دکوراسیون داخلی منزل

سبک مدرن در دکوراسیون داخلی منازل امروزه به سبکی پر طرفدار تبدیل شده که که از اواسط قرن بیستم باب شده است. ویژگی خاص و منحصر به فرد این سبک در سادگی آن نهفته است. تنوع رنگ وسایل و اجسام کشیده و کم حجم نشانه بارز این سبک است و تمام زیبایی آن در عدم پیچیدگی آن است. در این سبک یک جریان یک نواخت حاکم است.

دکوراسیون داخلی منزل

ما چگونه می دانیم شما راضی هستید؟

ما در شرکت طراحی دکوراسون آسال سازه، سالهاست بازخورد پروژه های مختلفی که انجام داده ایم را پیگیری می کنیم ، برای ما مهم است کیفیت طراحی داخلی و متریال مورد استفاده برای کارفرمایان ، کاملا مطابق با چیزی باشد که ادعا کرده بودیم.