مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی دفتر و محل کار

همراه ما باشید تا با رعایت چند نکات طلایی و ساده دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی دفتر کار، محل کار خود را به محیطی آرامش بخش و کار آمد تبدیل کنید. بسیاری از افراد به سبب داشتن چند شغل یا شغل هایی با زمان های کاری طولانی بیشتر زمان خود را در روز در محل های کار و یا محیط اداری به سر می برند.

طراحی دکوراسیون داخلی اداری یکی از بخش هایی می باشد که برای دکوراسیون داخلی شرکت مهندسی می تواند یکی از گزینه های بسیار عالی باشد و دکور اتاق کار اداری سبب می شود تا ديزاين دفتر كار شما بسیار عالی به نظر آید. برای تزیین دفتر کار و یا طرح دفتر کار می توانید از سبک های متفاوتی استفاده کنید چرا که برای هر یک از محیط های موجود نیازمند یک دکوراسیون متفاوت می باشیم برای نمونه طراحی دفتر کار کوچک برای داشتن یک دکور دفتر کار شیک باید از دکوراسیون های مدرن استفاده کنید.

اختصاص زمان زیاد در محیط کاری ناکارآمد، میتواند بهره وری کارکنان و مدیران را کاهش دهد، به همین سبب باید در طراحی دفتر کار از المان هایی استفاده شود که علاوه بر ایجاد فضای آرامش بخش در کاهش استرس روزانه موثر بوده و بهبود و کارایی افراد را افزایش دهد.

در اینجا چند نکته ساده وجود دارد تا با صرف هزینه های اندک باعث به وجود آمدن فضای دلخواه و متناسب با سلیقه خود شوید.

دکوراسیون داخلی دفترکار

برای داشتن یک دفتر اداری ساده و شیک و یا دکوراسیون برای دفترکار مدرن بهتر است از سبک ها و روش های متفاوتی استفاده کرد، یکی از روش هایی که دکوراسیون دفتر کار مدرن را به شما می دهد می تواند کمک گرفتن از شرکت های دکوراسیون داخلی باشد، در این نوع از دکوراسیون تمامی افراد به دنبال داشتن یک دکوراسیون اداری لاکچری هستند و قصد دارند تا دکوراسیون خودشان را به بهترین شکل ممکن نشان دهند. برای داشتن یک دفترکار زیبا به شما پیشنهاد می کنیم تا از سبک های مدرن و جدید برای دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید. 

یکی از سبک های دکوراسیون داخلی که برای دکور دفترکار شیک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از سبک های مدرن و در کنار آن مینیمال می باشد، این نوع از سبک ها از جمله جدیدترین روش هایی می باشد که برای دکوراسیون ها بسیار استفاده می شود.

دکوراسیون دفتر کار مدیریت

یکی از انواع روش های دکوراسیون که برای دفتر کار مورد استفاده قرار می گیرد ایجاد تمایز در دفتر کار مدیریت می باشد، این بخش از هر ساختمان اداری یکی از مهم ترین بخش هایی می باشد که برای دکوراسیون اداری بادید مورد توجه قرار گیرد.برای ایجاد تمایز در دکوراسیون اتاق مدیریت بهتر است از وسیله هایی استفاده شود که با دیگر وسیله ها تمایز دارد و همین موضوع سبب می شود تا شما بتوانید به راحتی اتاق مدیریت را به دیگر افراد نمایش دهید. یکی از نکاتی که باید برای دفتر کار مدیریت و دکوراسیون آن با دقت انجام شود اصول طراحی دفتر کار می باشد. این موضوع یکی از موضوعات مهم در این باره می باشد.

دکوراسیون اداری 

برای محیط های اداری که تعداد افراد بیشتری در آن مشغول به کار می باشند یکی از نکاتی که باید برای آن رعایت شود در ابتدا ساختار داخلی ساختمان می باشد، میزان استحکام و مقاومت این نوع از سازه ها پیش از هرگونه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی باید مورد بررسی قرار گیرد، از این رو می باشد که بهتر است این کار را به یک شرکت طراح دکوراسیون اداری بسپارید چرا که این شرکت ها در این زمینه سابقه بسیار بالایی دارند و از جمله مهم ترین بخش ها در زمینه دکوراسیون های اداری می توان به لوازم دکوراسیون اداری اشاره کرد، این مورد یکی از مهم ترین بخش هایی می باشد که برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده است از این رو شما باید در خرید لوازم بسیار دقت کنید.

دفتر دکوراسیون داخلی یکی از بخش هایی می باشد که می تواند به شما برای داشتن یک دفتر اداری عالی کمک کند و طراحی دفتر اداری یکی از بخش های طراحی می باشد که دفتر طراحی دکوراسیون داخلی توانایی انجام این کار را ندارد و برای دکور دفتر دکوراسیون داخلی می تواند از جمله گزینه های عالی برای شما باشد.

طراحی دفتر کوچک

برای طرح داخل دفتر می توانید از سبک های متفاوتی استفاده کنید، در طراحی داخلی دفتر کار کوچک یکی از بخش های مهمی که باید در نظر بگیرید این است که از دیزاین دفتر کار کوچک باید به صورت ساده رخ دهد چرا که استفاده از بیش از حد از تزیینات دفتر کار و یا اکسسوری دفتر کار می تواند برای شما آزار دهند باشد از این رو است که برای داشتن دفتر کار لوکس به شما پیشنهاد می کنیم تا از شرکت دیزاین داخلی استفاده کنید.

دکور دفتر کار بخش مهمی از شرکت و سازه شما می باشد از این رو است که به شما پیشنهاد می کنیم تا برای داشتن یک طراح دفتر می توانید از شرکت طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

نمونه دفتر کار

اهمیت طراحی و دکوراسیون داخلی دفتر کار

زمانی که وارد محیطی میشوید اولین چیزی که توجه شما را جلب میکند طراحی داخلی دفتر کار آن محیط است. از این رو دکوراسیون داخلی دفتر کار یک آیتم مهم در جلب مشتری به حساب می آید. همین موضوع باعث شده امروزه به طراحی دفتر کار برای جلب رضایت و اطمینان مشتری بسیار اهمیت داده شود تا اثر مثبتی در وهله ی اول روی مشتری گذاشته شود. نکته ی دیگری که طراحی داخلی دفتر اداری را حائز اهمیت میکند تاثیریست که بر روی کارکنان آن محیط میگذارد.

از آنجایی که هر فرد بیشتر زمان خود را در شبانه روز در محیط کار خود میگذراند، دکوراسیون محیط کار بر روحیه و بازدهی کاری فرد تاثیر به سزایی دارد. محیط کاری اگر داری طراحی دکوراسیون داخلی شیک و مناسب باشد به مشتری حس اعتماد و اطمینان میدهد، همچنین باعث میشود کارکنان علاقه مند به محیط کاری خود باشند و در نتیجه ما شاهد بازدهی کاری بالا خواهیم بود.

محل کار یا دفترکار هر فردی خانه دوم او است و افراد اکثر اوقات خود را در محیط کار به سر می برند بنابراین طراحی دکوراسیون دفتر کار روی روح و روان آدم تاثیرگذار است و موجب بالا رفتن کلاس کاری شما می شود. توصیه می شود دقت و حساسیت لازم را حین طراحی به خرج دهید.

آنچه که درباره ی دکوراسیون داخلی دفتر کار باید بدانیم

در طراحی داخلی شرکت و دفتر کار باید توجه داشته باشیم که تغییرات را بر اساس فرهنگ و جو حاکم بر محیط انجام دهیم، یعنی محیط کار ما چه نوع محیطی است؟ مشتریان از چه سطح طبقاتی و فرهنگی هستند؟ وبه کار گیری چه نوع و سبک و سلیقه ای در این محیط بهترین بازدهی را به خوهد داشت؟ آیا باید برای دفترتان به فکر اجرای سقف کاذب باشید؟

به توصیه های ما به عنوان یک شرکت طراحی دکوراسیون در تهرانتوجه کنید:

 • انتخاب رنگ نیز در طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کارحائز اهمیت است. باید رنگی مطابق با محیط انتخاب شود تا باعث اذیت و خستگی و کسل شدن کارکنان در طولانی مدت نشود.
 • روشنایی در طراحی داخلی دفتر کارنکته ی است که نباید از آن غافل شد. طراحی باید به گونه ای باشد تا بتوان از نور طبیعی بیشترین بهره برده شود. نبود نور کافی باعث خستگی چشم کارمند میشود و همچنین محیط کار را بسته و دلگیر نشان میدهد.
 • انتخاب رنگ مناسب نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار می باشد که باید به آن توجه کنید. پیشنهاد می کنم در طراحی دکور اداری و دفتر کار از رنگ های الهام بخش و آرامش بخش استفاده نمایید.

رنگ های الهام بخش برای دکوراسیون داخلی

برای دفتر کار زیبا از بخش های مهمی که باید در نظر بگیرید استفاده از رنگ های زیبایی می باشد که هر کدام معانی متفاوتی را در پی دارد، طراحی داخلی دفتر کار مدرن به طور معمول ما از رنگ های خاکستری، مشکی و یا سفید استفاده می کنیم، از این رو برای دکور دفتر اداری به شما برای رنگ و  طراحی دیوار دفتر کار استفاده از این رنگ ها را پیشنهاد می دهیم.

از سوی دیگر برای دفتر کار طراحی شده، در نورپردازی دفتر اداری نیز می توانید از رنگ های متفاوت نیز استفاده کنید، نمای داخلی دفتر کار یکی از بخش های مهمی می باشد که هر فرد باید به آن دقت کند، از سوی دیگر طرح دفتر کار مدرن می تواند از سبک های متفاوتی استفاده کنید. در ادامه می توانید عکس دفتر کار ساده را مشاهده کنید.

 • سبز آبی
 • مرجانی
 • ارغوانی روشن
 • بژ
 • آبی تیره
 • خاکستری
 • اسطوخودوسی
 • آبی خاکستری
 • خاکستری مایل به سبز
 • نباتی
 • آبی آسمانی
 • یاسی
 • آبی دریایی

نمونه دکوراسیون دفتر کار بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای الهام گرفتن استفاده کنید، رنگ های بالا بخشی از رنگ هایی می باشد که می توانید در دکور دفتر مهندسی از آن ها استفاده کنید، در ادامه با نمونه طراحی دفتر کار بیشتر آشنا می شوید.

نمونه کار دکوراسیون اداری مدرن

دکوراسیون دفتر کار مدرن

هر دفتر کار مدرن جدید  نیاز به طراحی یک فضای کاری سازمان یافته دارد که در آن کارمندان بنشینند و کارهای خود را انجام دهند. برنامه های اداری از شرکتی به شرکت دیگر بر اساس نیاز کسب و کار و کارمندان آن متفاوت است. در حالی که بسیاری از شرکت‌ها از دکوراسیون های طبقه باز سود می‌برند، برخی دیگر به اتاقک‌های جداگانه برای کارکنان خود نیاز دارند. در بسیاری از موارد، داشتن طرح‌بندی‌های مختلف در یک فضای اداری، به عنوان مثال، دفاتر خصوصی برای کارکنان ارشد، اتاقک‌ها برای بخش صورت‌حساب و محوطه‌های تیمی برای کارکنان مهندسی، منطقی است. در دکوراسیون دفتر کار مدرن مهمترین موضوع نوع کسب و کار فرد و نیاز کارمندان می باشد.

نورپردازی دفتر کار

عامل مهم بعدی در زمینه طراحی داخلی دفتر کار ایجاد نورپردازی مناسب است. نور محیط کار می بایست مطلوب باشد که چشم ها را خسته نکند و باعث خستگی کارکنانی که در طولانی مدت فعالیت می کنند نشود شایان ذکر است که عدم نور کافی موجب می شود چشم ها ضعیف و آسیب دیده شوند. قصد ما از تغییر در طراحی دکوراسیون شرکت آسودگی و راحتی کارمندان است به همین خاطر رضایت سایر افراد در اولویت قرار دارد. اگر به فکر بازسازی دکوراسیون اداری، خرید ملک جدید یا مشارکت در ساخت با دیگری هستید، اهمیت نورپردازی را فراموش نکنید.

نورپردازی در طراحی داخلی اداری محیط کار

از دیگر مواردی که باید به آن دقت کنید استفاده از طراحی سقف دفتر کار می باشد، در این روش یکی از بخش ها نورپردازی می باشد، برای نمونه در طراحی دفتر کار مدرن می توانید از رنگ های متفاوت استفاده کنید. برای طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار استفاده از رنگ های سفید در کنار زرد می تواند یکی از بخش های مهم باشید تا افراد اذیت نشوند.

 1. نورپردازی متمرکز: نوعی طرح که نقطه یا محدوده ای از فضای مورد نظر را نورانی می کند و این نورپردازی در دکوراسیون دفتر کار کاربردی است.
 2. نورپردازی عمومی: تمامی نقاط را روشن می کند. این نورپردازی در دکوراسیون داخلی موثر است.
 3. نورپردازی تزیینی: جهت زیباسازی و قشنگ جلوه دادن آن جا استفاده می گردد. این نورپردازی در دکوراسیون خانه و شرکت یا همان دفتر کار کاربرد اساسی دارد

عکس دفتر کار لاکچری

طراحی دفتر کار لاکچری

انتخاب مبلمان در نشان دادن لاکچری بودن فضا نقش به سزایی دارد.متریال صندلی ها و دیگر مبلمان و حتی قسمتی از میز ها بهتر است چرم طبیعی یا مصنوعی و یا مخمل باشد و رنگ آنها متناسب با چوب به کاربرده شده با دیگر مبلمان انتخاب شود.

نور پردازی در طراحی دفتر کار لاکچری

در این فضا استفاده از نور های خطی عبور داده شده از دیوار به سقف میتواند در لوکس نشان دادن طراحي دفتر کار شما ایده خوبی باشد. 
لامپ های دکوراتیو که دارای نورهای نقطه ای هستند و طرح های مختلف و جذاب از نظر پخش نور دارند میتوانند اکسسوری های به کار برده شده در دفتر کاری را بهتر و لاکچری نمایش دهند.

دکوراسیون دفتر مدیریت

دکوراسیون در تصویر پایین متناسب با هر سلیقه ای است زیرا یک دکور مدرن است که برای فضا های کوچک مناسب است 
دفتر خود را با آثار هنری پر جنب و جوش پر کنید تا به فضایتان انرژی ببخشید و به شما انگیزه بدهد. این یاده برای دفتر کار مددیریت بسیار عالی است. می توانید برای تزئینات اتاق مدیریت با چند نمونه اشیا قدیمی مانند خودکار، منگنه های قدیمی یا لوازم جانبی اداری قدیمی در نظر بگیرید تا به دفتر شما کمی شخصیت بدهد.
ارتقاهای فنی برای اتاق مدیریت
بسیاری از میزها فضایی برای سیم یا فضایی برای شارژ نداشتند. خوشبختانه، میزهای مدرن امروزی این ویژگی‌ها را دارند، بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که فناوری شما کاملاً به روز باشد بدون اینکه مانعی برای شما ایجاد شود راحتی را برای شما به ارمغان آورد.

دیزاین داخلی شرکت خود را می توانید از طراحی مدرن دفتر کار استفاده کنید. برای دفتر معماری داخلی یکی از بخش ها در دکوراسیون کار استفاده از طراحی دفتر اداری مدرن میباشد.

دکوراسیون دفتر کار کوچک

در این فضا ها باید از متریال های شفاف مثل شیشه استفاده کرد مثلا برای جداکردن اتاق ها پارتیشن های تمام شیشه بهتر از پارتیشن های ام دی اف هستند. 
برای رنگ دیوار ها بهتر است از رنگ های سیر بیشتر استفاده کرد و اکسسوری مورد نیاز کارکنان بهتر است روی دیوار نصب شود که فضا کف شلوغ نباشد. 
انتخاب مبلمان کوچک در چنین فضاهایی در بزرگ نشان دادن فضا نقش مهمی ایفا میکند.

نمونه دکوراسیون اداری در شرکت 

طراحی دکوراسیون شرکت گوگل

دکوراسیون شرکت گوگل برای مردم تحسین برانگیز است. این کمپانی محیطی آرام و دلچسب برای کارکنان خود ساخته به طوری آن ها واقعا کار را مساوی با تفریح می دانند. آن ها کف زمین را با رنگ آبی ملایم پوشش داده اند. همچنین روی دیوار برخی اتاق ها اشکال و تصایر جالبی در خصوص اینترنت و شبکه های اجتماعی قرار داده اند.

اختصاص زمان زیاد در محیط کاری ناکارآمد، میتواند بهره وری کارکنان و مدیران را کاهش دهد، به همین سبب باید در طراحی دفتر کار از المان هایی استفاده شود که علاوه بر ایجاد فضای آرامش بخش در کاهش استرس روزانه موثر بوده و بهبود و کارایی افراد را افزایش دهد.

دکوراسیون دفتر کار ساده و شیک

طراحی مدرن به سبک اواسط قرن به وضوح یک انتخاب بی انتها و بی نظیر است. دفاتر کار  در آن دوره جذابیتی را که با دوره زمانی دهه‌های 1950 و 1960 مرتبط است، بیشتر کرده‌اند. من فکر می کنم این سبک داخلی، به خصوص در دفتر کار، برای مدتی باقی مانده است. می توانید با سرمایه گذاری در این نوع طراحی داخلی احساس خوبی داشته باشید زیرا مطمئناً برای دهه های آینده جذاب خواهد بود.

دکوراسیون دفتر کار مهندسی

مهندسان روزانه با وظایف پیچیده ای روبرو هستند و به دفتری نیاز دارند که رشد و توسعه آنها را تسهیل کند تا این ایده ها به راه حل های نوآورانه تبدیل شوند. ضروری است که تعادل خوبی بین فضاهای فردی و گروهی، همراه با فضاهای کار و استراحت وجود داشته باشد.

دفتر کار شیک و مدرن

همه ما می دانیم که قرار گرفتن در یک فضای راحت و دلپذیر نقش بسیار زیادی در روحیه و بهره وری کلی ما دارد، اما آیا می دانستید که یک فضای اداری با طراحی خوب می تواند در موفقیت کسب و کار شما تأثیر بگذارد؟ یادگیری نحوه تزئین یک دفتر کار به درستی می تواند تأثیر فوق العاده ای بر تجارت شما داشته باشد. در ادامه عکس دفتر اداری شیک را مشاهده خواهید کرد.

عکس شرکت های شیک

گالری تصاویر مشکل نمایش دارد و یا فاقد تصویر می باشد، این موضوع را به ادمین سایت اطلاع دهید

دکوراسیون داخلی شرکت

برای طراحی داخلی اداری در تهران شما می توانید از شرکت های دکوراسیون داخلی استفاده کنید، دکوراسیون اداری و دفتر کار یکی از بخش هایی می  باشد که باید به آن دقت شود و این موضوع که نمای دفتر کار شما باید به درستی صورت گیرد، یکی از بخش های مهم در طراحي دفتر كار، کابینت دفتر کار و تزیین دیوار دفتر کار می باشد، این موضوع یکی از بخش های مهمی می باشد که باید به آن دقت کنید. 

از این رو می باشد که به شما پیشنهاد می کنیم تا از شرکت های دکوراسیون برای طراحی دفترکار و دکوراسیون دفتر مهندسی استفاده کنید، یکی از شرکت های معتبری که در ای حوزه فعالیت دارد آسال سازه می باشد. این شرکت یکی از شرکت های معتبر در این حوزه می باشد.

چگونه می توانم از فضای کوچک دفتر کارم اسفاده بهینه و به صرفه کنم؟
برای کسب و کار های کوچک نوپا که نمی خواهد هزینه های گزاف برای طراحی دکوراسیون داخلی کنند پیشنهاد می شود از میز های کوچک و دیوار های کاذب جهت حریم سازی محیط کار استفاده شود تا در مکان مورد نظر استفاده بهینه شود.
دکوراسیون داخلی دفتر کار بر روی بیزینس و کار من تاثیر گذار است؟
بله، طراحی دکوراسیون محل کار و مخصوصا اتاق مدیریت می تواند بر تصویر و همچنین تصور دیگران از جنس کار شما ارتباط مستقیم بگذارد همین امر سبب می شود برخی شرکت های کوچک به لطف دکوراسیون های خوب سریعتر رشد کنند.
ایجاد فضای استراحت برای کارکنان در دکوراسیون داخلی مهم است؟
در بسیار از بیزینس ها که تعداد کارمندان زیاد است این موضوع بسیار مهم است که در طراحی دکوراسیون داخلی حتما به آن اهمیت داده شود اما در شرکت های کوچک تر این موضوع توجهی نمی شود کماکن که تاثیر زیادی بر روی روحیه کارمندان دارد.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}