بارگذاری

مشاوره بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی

اهمیت طراحی  و دکوراسیون داخلی دفتر کار

زمانی که وارد محیطی میشوید اولین چیزی که توجه شما را جلب میکند طراحی دکوراسیون داخلی آن محیط است. از این رو دکوراسیون داخلی دفتر کار یک آیتم مهم در جلب مشتری به حساب می آید. همین موضوع باعث شده امروزه به دکوراسیون داخلی دفتر کاربرای جلب رضایت و اطمینان مشتری بسیار اهمیت داده شود تا اثر مثبتی در وهله ی اول روی مشتری گذاشته شود. نکته ی دیگری که دکوراسیون داخلی دفتر ادای را حائز اهمیت میکند تاثیریست که بر روی کارکنان آن محیط میگذارد.

از آنجایی که هر فرد بیشتر زمان خود را در شبانه روز در محیط کار خود میگذراند، دکوراسیون محیط کار بر روحیه و بازدهی کاری فرد تاثیر به سزایی دارد. محیط کاری اگر داری طراحی دکوراسیون داخلی شیک و مناسب باشد به مشتری حس اعتماد و اطمینان میدهد، همچنین باعث میشود کارکنان علاقه مند به محیط کاری خود باشند و در نتیجه ما شاهد بازدهی کاری بالا خواهیم بود.

دکور اداری

 محل کار یا دفترکار هر فردی خانه دوم او است و افراد اکثر اوقات خود را در محیط کار به سر می برند بنابراین طراحی دکوراسیون دفتر کار روی روح و روان آدم تاثیرگذار است و موجب بالا رفتن کلاس کاری شما می شود. توصیه می شود دقت و حساسیت لازم را حین طراحی به خرج دهید.

دکوراسیون شرکت گوگل برای مردم تحسین برانگیز است. این کمپانی محیطی آرام و دلچسب برای کارکنان خود ساخته به طوری آن ها واقعا کار را مساوی با تفریح می دانند. آن ها کف زمین را با رنگ آبی ملایم پوشش داده اند. همچنین روی دیوار برخی اتاق ها اشکال و تصایر جالبی در خصوص اینترنت و شبکه های اجتماعی قرار داده اند.

دکوراسیون دفتر

آنچه که درباره ی دکوراسیون داخلی دفتر کار باید بدانیم

در طراحی دکوراسیون شرکت و دفتر کار باید توجه داشته باشیم که تغییرات را بر اساس فرهنگ و جو حاکم بر محیط انجام دهیم، یعنی؛ محیط کار ما چه نوع محیطی است؟ مشتریان از چه سطح طبقاتی و فرهنگی هستند؟ وبه کار گیری چه نوع و سبک و سلیقه ای در این محیط بهترین بازدهی را به خوهد داشت؟ آیا باید برای دفترتان به فکر اجرای سقف کاذب باشید؟

به توصیه های ما به عنوان یک شرکت طراحی دکوراسیون در تهران توجه کنید:

 • انتخاب رنگ نیز در دکوراسیون داخلی دفتر کارحائز اهمیت است. باید رنگی مطابق با محیط انتخاب شود تا باعث اذیت و خستگی و کسل شدن کارکنان در طولانی مدت نشود.
 • روشنایی در دکوراسیون داخلی دفتر کارنکته ی است که نباید از آن غافل شد. طراحی باید به گونه ای باشد تا بتوان از نور طبیعی بیشترین بهره برده شود. نبود نور کافی باعث خستگی چشم کارمند میشود و همچنین محیط کار را بسته و دلگیر نشان میدهد.
 • انتخاب رنگ مناسب نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار می باشد که باید به آن توجه کنید. پیشنهاد می کنم در دکور اداری دفتر کار از رنگ های الهام بخش و آرامش بخش استفاده نمایید.

رنگ های الهام بخش برای دکوراسیون داخلی

 • سبز آبی
 • مرجانی
 • ارغوانی روشن
 • بژ
 • آبی تیره
 • خاکستری
 • اسطوخودوسی
 • آبی خاکستری
 • خاکستری مایل به سبز
 • نباتی
 • آبی آسمانی
 • یاسی
 • آبی دریایی

نمونه کار دکوراسیون اداری

دکور دفتر کار

 

نمونه دکوراسیون دفتر مدیریت

دیزاین محیط کار

نورپردازی دفتر کار

عامل مهم بعدی در زمینه طراحی دکور دفتر کار ایجاد نورپردازی مناسب است. نور محیط کار  می بایست مطلوب باشد که چشم ها را خسته نکند و باعث خستگی کارکنانی که در طولانی مدت فعالیت می کنند نشود شایان ذکر است که عدم نور کافی موجب می شود چشم ها ضعیف و آسیب دیده شوند. قصد ما از تغییر در طراحی دکوراسیون شرکت آسودگی و راحتی کارمندان است به همین خاطر رضایت سایر افراد در اولویت قرار دارد. اگر به فکر بازسازی دکوراسیون اداری، خرید ملک جدید یا مشارکت در ساخت با دیگری هستید، اهمیت نورپردازی را فراموش نکنید.


طراحی دکوراسیون اداری به سبک مینیمال


نورپردازی در دکوراسیون اداری محیط کار

 1. نورپردازی مترکز: نوعی طرح که نقطه یا محدوده ای از فضای مورد نظر را نورانی می کند و این نورپردازی در دکوراسیون دفتر کار کاربردی است.
 2. نورپردازی عمومی: تمامی نقاط را روشن می کند. این نورپردازی در دکوراسیون داخلی موثر است.
 3. نورپردازی تزیینی: جهت زیباسازی و قشنگ جلوه دادن آن جا استفاده می گردد. این نورپردازی در دکوراسیون خانه و شرکت یا همان دفتر کار کاربرد اساسی دارد

دکوراسیون اداری

میز و صندلی ارگونومیک در دکوراسیون داخلی

تهیه کردن میز و صندلی ارگونومیک و استاندارد مهمترین فاکتور دیزاین دکوراسیون داخلی دفاتر کاری به حساب می آید. اکثر اوقات کارکردن پشت میز سپری می شود پس نتیجه می گیریم انتخاب کردن مبلمان اداری مناسب ضروری است.

تزیین دکوراسیون اداری

برای این که جو جدی و خشک محیط کار را تغییر دهید آن را کمی تزئین نمایید. انوع تابلو ها و قاب عکس گزینه جالبی می باشد همچنین می توانید از تنگ ماهی نیز استفاده نمایید.

قراردادن گل یا کاکتوس در بسیاری از محیط های کاری شیک رواج دارد داشتن گیاه باعث نشاط بخشیدن به فضای کار شما می شود. 

دکوراسیون اداری

 

نمونه دکوراسیون اداری

گل در محیط کار

 

طراحی دکوراسیون شرکت گوگل

دکوراسیون شرکت گوگل

نمونه های طراحی دکوراسیون دفتر کار

نمونه کار طراحی دکوراسیون اداری

نام کارفرما: مهندس حسینی از شرکت کم کو

آدرس: ایت الله کاشانی نبش حسن اباد

طراحی دکوراسیون دفتر کار

 

نمونه کار طراحی دکوراسیون شرکتی ( شرکت کم کو )

طراحی دکوراسیون شرکتی

 

نمونه کار طراحی دکوراسیون اداری ( شرکت کم کو )

طراحی دکوراسیون اداری

 

نمونه کار طراحی دکوراسیون اتاق محل کار ( شرکت کم کو )

طراحی دکوراسیون محل کار

نمونه کار طراحی دکوراسیون دفتر کار

کارفرما: آقای سلیمانی
آدرس: آیت الله کاشانی

طراحی دکوراسیون دفتر کار

 

نمونه کار طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

 

نمونه کار طراحی دکوراسیون محیط کار

 

نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار