بارگذاری

مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

وقتی سالن زیبایی خود را راه اندازی می کنید، فضای سالن میتواند به سرعت شما را خسته کند. از چیدمان سالن زیبایی شما گرفته تا طرح‌های دکوراسیون داخلی، لیست قیمت‌ها و محصولات، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اما به یاد داشته باشید که طراحی سالن شما باید جالب و جذاب باشد. در اینجا 5  ایده برای دکوراسیون سالن وجود دارد که به شما کمک می کند تا سالن رویاهای خود را ایجاد کنید.

حواستان به بازتاب آینه ها باشد.

هر مشتری که از در سالن شما وارد می شود، قرار است جلوی آینه بنشیند، بنابراین مهم است آینه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

هر مشتری که از در سالن شما وارد می شود، قرار است جلوی آینه بنشیند، بنابراین مهم است آینه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. آینه‌های بزرگ و قدی فضای شما را بزرگ‌تر و بازتر می‌کنند، در حالی که آینه‌های کوتاه به هر نقطه احساس صمیمی‌تری می‌دهند. به دنبال آینه‌های قاب‌دار برای کلاسیک شدن فضا و آینه‌های برهنه برای ظاهری شیک‌تر بروید. و به یاد داشته باشید پیش از اینکه آینه های خود را در جایی قرار دهید، مطمئن شوید که نور را هم در نظر گرفته اید. شما که نمی خواهید مشتریان شما با نورهای کور کننده در چشمان خود تا پایان کار اذیت شوند؟!

با فضای خود هم جهت باشید!

صدها روش وجود دارد که می توانید دکوراسیون داخلی سالن خود را تزئین کنید. به جای اینکه همه چیز را بازسازی کنید و از صفر شروع کنید، سعی کنید به ظاهری که فضای شما از قبل دارد توجه کنید. اگر کانالی در معرض دید دارید، به سراغ فضایی سنتی بروید. اگر دیوارها یا کف شما بتنی است، به سالن خود حس مدرنیته بدهید. همچنین مهم است که مطمئن شوید تجهیزات سالن شما با حال و هوای شما مطابقت دارند.

ایجاد نور پردازی

یکی از مهمترین ویژگی های سالن شما نور است. نور طبیعی همیشه ترجیح داده می شود، اما هر ساختمانی دارای پنجره های بزرگ نیست. اگر پنجره دارید، خوش شانس هستید! از آنها استفاده کنید. فضای خود را طوری تنظیم کنید که هر ایستگاه بتواند از نور خورشید بهره مند شود. اما اگر پنجره های بزرگ ندارید، راه های دیگری برای نورپردازی فضای خود وجود دارد.

هنگام انتخاب نور برای سالن خود، به خاطر داشته باشید که هدف اصلی این است که مشتری شما خوب به نظر برسد. اگر آنها در آینه نگاه می کنند و آنچه را که ببینند دوست نداشته باشند، از خدمات شما راضی نخواهند بود. برای داشتن نور دلپذیرتر، لامپ های گرم را به جای لامپ های سرد انتخاب کنید. هنگام قرار دادن لامپ‌ها، مطمئن شوید که سایه‌ها در جایی که مشتری شما می‌نشیند همپوشانی نداشته باشد. همچنین در نظر بگیرید که آیا می خواهید چراغ های پشت آینه داشته باشید یا می خواهید فقط نور بالای سر داشته باشید یا لامپ های ایستاده.

منسجم باشید.

هنگامی که سبک خود را انتخاب کردید، به آن پایبند باشید. شما باید بخواهید که کل طراحی سالن شما منسجم باشد.

هنگامی که سبک خود را انتخاب کردید، به آن پایبند باشید. شما باید بخواهید که کل طراحی سالن شما منسجم باشد. اگر می خواهید ورودی شیکی داشته باشید، قسمت های دیگر سالن شما نیز باید با آن مطابقت داشته باشند. اگر قسمت انتظار شما کاملاً سیاه و سفید است، این طرح را در تمام فضا استفاده کنید. شما نمی خواهید مشتریان شما از یک منطقه به منطقه دیگر راه بروند و احساس کنند که وارد سالن دیگری شده اند!

گیاهان را فراموش نکنید!

با افزودن گیاهان زندگی را در فضای سالن خود تنفس کنید. آنها نه تنها هوا را تمیز می کنند و اکسیژن را تامین می کنند، بلکه به هر ناحیه ای رنگی می بخشند بدون اینکه طاقت فرسا باشد. آوردن گیاهان به داخل سالن نیز حس طبیعی و آرام بخشی به سالن شما می دهد.

طراحی داخلی سالن شما یک قدم مهم اما سرگرم کننده و با ارزش برای کسب و کار شما است. فقط به یاد داشته باشید که چیدمان را ثابت نگه دارید، انرژی جریان داشته باشد و جزئیات را به خاطر بسپارید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران خلاق و توانمند آسال سازه همراه باشید.

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

اگر شما یک آرایشگر هستید که به دنبال افتتاح یک آرایشگاه هستید، مهم است که برندی بسازید که مشتریان را جذب کند. طراحی درست آرایشگاه می تواند کسب و کار شما را به سطح بالاتری برساند و تجربه ای عالی برای مشتری ایجاد کند. هنگامی که به درستی اجرا می شود، زیبایی شناسی فروشگاه شما باید باعث شود مشتریان در مورد مدل موی خود احساس آرامش، استقبال و حتی هیجان زده کنند.
از سبک دکور گرفته تا صندلی‌ها و نورپردازی گرفته تا رنگ‌ها و تزئینات دیوار، بسیاری از طرح‌های قدیمی و مدرن آرایشگاه را باید در نظر گرفت. برخی از ایده‌های طراحی داخلی برای آرایشگاه‌های کوچک که در آن‌ها باید عملکرد را با سبک ترکیب کنید، مناسب‌تر هستند، در حالی که چیدمان‌های دیگر مغازه‌ها به فضای بزرگی نیاز دارند تا به طور کامل مفاهیم خلاقانه خود را بسازید.
چه بخواهید دکور ساده و خنک داشته باشید و چه شیک و لوکس، آرایشگاه شما باید مکمل سبک شما باشد و نشان دهنده انواع مشتریانی باشد که می خواهید جذب کنید. برای الهام بخشیدن به جستجوی شما، ما بهترین ایده های طراحی آرایشگاه را برای کاوش گردآوری کرده ایم. این طرح‌های داخلی شگفت‌انگیز آرایشگاه مدرن را بررسی کنید تا نمونه‌هایی از چیدمان، رنگ‌ها، نورپردازی و دکوراسیون را بیابید که رضایت مشتری را افزایش می‌دهد.

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

یک مفهوم داخلی شیک که ترکیبی از هنر ناخن، زرق و برق مو، و قهوه بسیار خوب است. همه در یک فضا نتیجه نهایی قدرت ظریف-زنانه را فریاد می زند!
این به طور ماهرانه رویای هر زن را برای یک پناهگاه آرامش نشان می دهد، جایی که ظریف ترین قطعات زیبایی شما همراه با نوشیدنی مورد علاقه شما درمان می شود.
طراحی داخلی سطح بالا با الهام از انتزاع اشکال هندسی براق با ترکیبی از عناصر فلزی و رنگ های صورتی مایل به صورتی که بر فضای داخلی به عنوان روح فضا تسلط دارند.

دکوراسیون آرایشگاه کوچک زنانه

آیا به دنبال راه هایی برای بهینه سازی فضای سالن کوچک هستید؟
قبل از اینکه انگشت خود را بردارید یا یک پنی خرج کنید، باید مشخص کنید که چه می خواهید، چه چیزی نیاز دارید و چه چیزی می توانید از پس آن برآیید. جزئیات ضروری مطلق و اولویت بندی آنها در بودجه خود.
قبل از هرچیزی نیاز است برای بهینه سازی فضای داخلی ارایشگاه حتما با یک متخصص طراحی صحبت کنید و او الویت ها و شما موارد مورد نظر خود را بیان نمایید تا به ایده آل خود برسید.

دکوراسیون آرایشگاه ایرانی

طبیعت از نظر آنچه که در مورد موهای کوچک و ایده های طراحی سالن زیبایی کوچک به میان می آید، در صدر فهرست قرار دارد. به رنگ‌ها و بافت‌های خاکی، فضای سالنی آرام و رویکردی مثبت نسبت به پایداری فکر کنید. آرایشگاه‌های کوچک و کسب‌وکارهای زیبایی که رویکرد سازگار با محیط‌زیست را اتخاذ می‌کنند ، علاوه بر بهره‌مندی از کره زمین، تعداد فزاینده‌ای از مشتریان آگاه اجتماعی را جذب می‌کنند. 

دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک ساده

برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک ساده فقط نیاز است خلاقیت های کوچکی به کار ببرید،  با یک طرح منسجم شروع کنید، دیوارهای خود را با رنگ روشن و تازه رنگ کنید و یک آینه قدی شیک به آن اضافه کنید. نه تنها برای کار به آن نیاز دارید، بلکه نور را منعکس می کند و فضا را باز می کند تا بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد. و اگر نورپردازی ضعیفی دارید چراغ و نورپردازی را افزایش دهید.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}