بارگذاری

مشاوره بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی

وقتی سالن زیبایی خود را راه اندازی می کنید، فضای سالن میتواند به سرعت شما را خسته کند. از چیدمان سالن زیبایی شما گرفته تا طرح‌های طراحی داخلی، لیست قیمت‌ها و محصولات، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اما به یاد داشته باشید که طراحی سالن شما باید جالب و جذاب باشد. در اینجا 5  ایده برای دکوراسیون سالن وجود دارد که به شما کمک می کند تا سالن رویاهای خود را ایجاد کنید.

حواستان به بازتاب آینه ها باشد.

هر مشتری که از در سالن شما وارد می شود، قرار است جلوی آینه بنشیند، بنابراین مهم است آینه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

هر مشتری که از در سالن شما وارد می شود، قرار است جلوی آینه بنشیند، بنابراین مهم است آینه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. آینه‌های بزرگ و قدی فضای شما را بزرگ‌تر و بازتر می‌کنند، در حالی که آینه‌های کوتاه به هر نقطه احساس صمیمی‌تری می‌دهند. به دنبال آینه‌های قاب‌دار برای کلاسیک شدن فضا و آینه‌های برهنه برای ظاهری شیک‌تر بروید. و به یاد داشته باشید پیش از اینکه آینه های خود را در جایی قرار دهید، مطمئن شوید که نور را هم در نظر گرفته اید. شما که نمی خواهید مشتریان شما با نورهای کور کننده در چشمان خود تا پایان کار اذیت شوند؟!

با فضای خود هم جهت باشید!

صدها روش وجود دارد که می توانید دکوراسیون داخلی سالن خود را تزئین کنید. به جای اینکه همه چیز را بازسازی کنید و از صفر شروع کنید، سعی کنید به ظاهری که فضای شما از قبل دارد توجه کنید. اگر کانالی در معرض دید دارید، به سراغ فضایی سنتی بروید. اگر دیوارها یا کف شما بتنی است، به سالن خود حس مدرنیته بدهید. همچنین مهم است که مطمئن شوید تجهیزات سالن شما با حال و هوای شما مطابقت دارند.

ایجاد نور پردازی

یکی از مهمترین ویژگی های سالن شما نور است. نور طبیعی همیشه ترجیح داده می شود، اما هر ساختمانی دارای پنجره های بزرگ نیست. اگر پنجره دارید، خوش شانس هستید! از آنها استفاده کنید. فضای خود را طوری تنظیم کنید که هر ایستگاه بتواند از نور خورشید بهره مند شود. اما اگر پنجره های بزرگ ندارید، راه های دیگری برای نورپردازی فضای خود وجود دارد.

هنگام انتخاب نور برای سالن خود، به خاطر داشته باشید که هدف اصلی این است که مشتری شما خوب به نظر برسد. اگر آنها در آینه نگاه می کنند و آنچه را که ببینند دوست نداشته باشند، از خدمات شما راضی نخواهند بود. برای داشتن نور دلپذیرتر، لامپ های گرم را به جای لامپ های سرد انتخاب کنید. هنگام قرار دادن لامپ‌ها، مطمئن شوید که سایه‌ها در جایی که مشتری شما می‌نشیند همپوشانی نداشته باشد. همچنین در نظر بگیرید که آیا می خواهید چراغ های پشت آینه داشته باشید یا می خواهید فقط نور بالای سر داشته باشید یا لامپ های ایستاده.

منسجم باشید.

هنگامی که سبک خود را انتخاب کردید، به آن پایبند باشید. شما باید بخواهید که کل طراحی سالن شما منسجم باشد.

هنگامی که سبک خود را انتخاب کردید، به آن پایبند باشید. شما باید بخواهید که کل طراحی سالن شما منسجم باشد. اگر می خواهید ورودی شیکی داشته باشید، قسمت های دیگر سالن شما نیز باید با آن مطابقت داشته باشند. اگر قسمت انتظار شما کاملاً سیاه و سفید است، این طرح را در تمام فضا استفاده کنید. شما نمی خواهید مشتریان شما از یک منطقه به منطقه دیگر راه بروند و احساس کنند که وارد سالن دیگری شده اند!

گیاهان را فراموش نکنید!

با افزودن گیاهان زندگی را در فضای سالن خود تنفس کنید. آنها نه تنها هوا را تمیز می کنند و اکسیژن را تامین می کنند، بلکه به هر ناحیه ای رنگی می بخشند بدون اینکه طاقت فرسا باشد. آوردن گیاهان به داخل سالن نیز حس طبیعی و آرام بخشی به سالن شما می دهد.

طراحی داخلی سالن شما یک قدم مهم اما سرگرم کننده و با ارزش برای کسب و کار شما است. فقط به یاد داشته باشید که چیدمان را ثابت نگه دارید، انرژی جریان داشته باشد و جزئیات را به خاطر بسپارید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران خلاق و توانمند آسال سازه همراه باشید.