بارگذاری

مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

انچه که باید برای اداره ی هتل های مدرن بدانیم

تصور غلطی که در ذهن عموم وجود دارد این است هتلی که از ابتدا تاسیس شده تا باید تا اخر با همان استایل و دیزاین باقی بماند و تبدیل یک هتل قدیمی به هتل مدرن غیر ممکن است.

در صنعت جالب هتلداری به خاطر از دست ندادن مشتریان سابق و جذب میهمانان جدید باید به امور هتل مانند تمیزبودن و نگهداری هتل رسیدگی کرد.

قاعدتآ هرچه به جلوتر می رویم همه چیز درحال تغییر و نوشدن است یا به اصطلاح تکامل یافتتن الگوهای مدیریتی هتل های مدرن باید با شرایط تطبیق داشته باشند.

این مطلب را نه از طرف یک شرکت دکوراسیون، بلکه از طرف یک میهمان مطالعه کنید.

در صنعت جالب هتلداری به خاطر از دست ندادن مشتریان سابق و جذب میهمانان جدید باید به امور هتل مانند تمیزبودن و نگهداری هتل رسیدگی کرد. چون اغلب هتل ها در 24 ساعت شبانه روز درحال فعالیت هستند و اگر درست نگه داری نشود امکان دارد خیلی زود فرسوده شود و آن ابهت سابق خود را از دست بدهد.


برای آشنایی با تیم بازسازی و نحوه انجام آن و نوع قرارداد بر روی لینک شرکت بازسازی دکوراسیون کلیک کنید.


اگر می خواهیم هتلی شیک و لوکس داشته باشیم باید کوچکترین نقص را سریعآ برطرف کنیم و نکاتی را که هنگام طراحی رستوران رعایت می کنیم دراین مورد نیز به کار ببریم.

اگر برای بازسازی تجهیزات و امکانات هتل اقدام نکنید هتل شما مورد پسند قرار نمی گیرد به همین صورت مشتریان کمتری به سراغ شما می آیند و سرمایه مهم شما در مسیر ورشکستگی قرار می گید.

کارفرمایان و هتلداران آینده نگر اصلا خواستار این نیستند که نام هتلشان بین زبان ها بد باشد آن ها می خواهند مسافران هرجایی که می روند از تجمل گرایی و خدمات عالی هتل تعریف کنند یا شاید عاشق دیزاین داخلی آن شوند؟! چرا به هتل نمی رسید؟ شایع ترین سوال در بخش انتقادات و پیشنهادات یک هتل می باشد.

تنها راه حل کارآمد در این موارد بازسازی هتل می باشد، اما از آنجا که هزینه بازسازی و دکوراسیون هتل معادل هزینه بازسازی دکوراسیون داخلی منزل نیست، خیلی از صاحبان هتل ها از آن سر باز می زنند.

همانطور که در مقاله مشارکت در ساخت نیز ذکر کرده ایم ساختمان های قدیمی مصرف انرژی را بالا می برد وهزینه های زیاد گاز، آب، برق و ...روی شما تحمیل می شود.

تیم قوی ما با دانش معماری بین المللی به هتل شما روح و جان تازه ای می بخشد.

مهمترین اهداف ما در بازساختن هتل

  • شناسایی نیاز های آینده
  • افزایش گنجایش هتل
  • ترفیع مشکلات قبل
  • کاهش هزینه ها
  • صرفه جویی در بکارگیری نیروی انسانی
  • ایجاد تغییر در چیدمان
  • سرویس دهی بهتر
  • استفاده از تکنولوژی نو تر

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}