مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

بازسازی هتل 

بازسازی هتل در هر منطقه و حتی در هر کشوری نیازمند هزینه بسیار زیادی است از همین رو برای افرادی که به دنبال تعییر اساسی در هتل خود می باشند بازسازی به شدت توصیه می شود،تعییر در هتل و بازسازی آن شاید درابتدا هزینه بسیار زیادی را متحمل شود اما پس از گذشت مدتی اگر به صورت اصولی و درست صوزت گیرد در مدت زمان کوتاهی تمام سرمایه را به همراه سود آن باز می گرداند.

بازسازی اصولی هتل چیست؟
چگونه هتل خود را بازسازی کنیم؟

یکی از سوالات متداول در این زمینه می باشد که پاسخ به آن بسیار سخت است در ابتدا بهتر است به سراغ این موضوع برویم که چه تیمی تونایی بازسازی هتل را دارد، بازسازی خانه و دکورادسیون داخلی خانه در سال بسیار اتفاق می افتد اما بازسازی هتل بسیار کم رخ می دهد از همین رو بهتر است آن را به یک متخصص بسپارید. 
پس از بررسی هتل توسط پیمانکار و طراحان آن ها مکان هایی که نیاز به بازسازی بیشتر است را بیان می کندبرخ از قسمت های هتل نیاز به بازسازی قوی ندارند گاهی تعییر دکوراسیون در آن کافی است. 
آن ها پس از برآورد هزینه ها توافق بر سر موضوعات با صاحب هتل و بستن قرار داد اتود هایی مبتنی بر مکان هایی که نیاز به بازسازی دکوراسیون داخلی دارد طراحی کرده و پس از تایید رنگ و سبک دکوراسیون هتل کار خود را آغاز میکنند.

بازسازی سالن غذاخوری

 یکی از بخش های مهم هتل که بسیار مورد توجه است سالن غذاخوری یک هتل می باشد،تقریبا تمام افراد هتل که افرادی که قصد اقامت دارند و یا در هتل اقامت دارند  این مکان را می بینند بازسازی این بخش از هتل سبب می شود تا در هتل تاثیر بسیاری ایجاد شود.

در رابطه با بازسازی این محیط باید به دنبال ایجاد یک محیط گرم و آرامش بخش باشیم،استفاده افراطی از رنگ های جیغ یا براق سبب می شود تا افراد در این محیط احساس آرامش نکرده و از غذای خود لذت نبرند.

ارتقا سیستم برق و لوله کشی هتل

هتل ها قدیم قطعا در مرور زمان دچار تفص های زیادی در زمینه لوله کشی و برق کشی شده اند از همین رو بازسازی آن ها بسیار مهم و حیاتی می باشد تغییر دادن برق کشی اتاق های ،لابی هتل تاثیر زیادی بر زیبایی آن گذاشته از سوی دیگر ما می توانیم در رابطه با طراحی نمای ساختمان نیز از نورپردازری استفاده کنیم. 
ترمیم و بازسازی لوله ها نیز می تواند تاثیر گذار باشد زیرا اگر درست نباشد امکان ورود حشرات از راه فاضلاب ها وجود دارد و از همین رو وقوع همچین حادثه ای در هتل بسیار از ارزش هتل می کاهد.

برای ایجاد اتاق های متفاوت، سبک های مختلف را ترکیب کنید

در رابطه با دکوراسیون های اتاق ها باید خلاقیت به خرج داد سبکی که استفاده می شود باید اشتیاق را در مشتری ایجاد کند تا بخواهد برای اقامت در هتل شما اقدام کند. 
نکته بعدی این است که شما می توانید با توجه به ویویی که برای اتاق شما وجود دارد برای آن دکوراسیون طراحی کنید،برای مثال درباره اتاق هایی که در هتل ویو دریا را دارند می توانید طرح ساحلی را در اتاق پیاده کنید استفاده از رنگ های شنی به همراه سفید استفاده از بافت های حصیری می تواند نمونه از این سبک طراحی باشد.

یک ورودی باور نکردنی و اصلی ایجاد کنید

اصل هر هتلی را ورودی آن تشکیل می دهد،دکوراسیون ورودی هر هتلی باید به درستی و با دقت صورت گیرد،باید  این احساس در افراد ایجاد شود که با ورود به هتل می توانند شب را  در آن بگذارند استفاده از المان هایی که احساس راحتی ،امنیت و آرامش را به افراد می دهد بسیار مهم است برای ایجاد این احساس بسیاری از هتل ها در لابی خود مبل های راحتی را قرار داده اند تا افراد با نشستن بر روی آن احساس راحتی کنند.چیدمان داخلی لابی باید به دقت و با ملاحضه صورت گیرد.

انتخاب دقیق یک شرکت بازسازی 

شرکتی که توانایی بازسازی چه در زمینه بازسازی و طراجی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی تمامی اماکن متفاوت را داشته باشد و سابقه بسیار قوی در این زمینه دارد بسیار کم است،شرکت آسال سازه پرگاس تنها شرکتی است که می تواند در این زمینه به شما کمک کند این شرکت در زمینه بازسازی و دیزاین داخلی خانه ،هتل،اداره و حتی شرکت تجربه و سابقه داشته و تمام زیرساخت ها را خودش طراحی پیاده سازی و اجرا می کند.

انچه که باید برای اداره ی هتل های مدرن بدانیم

تصور غلطی که در ذهن عموم وجود دارد این است هتلی که از ابتدا تاسیس شده تا باید تا اخر با همان استایل و دیزاین باقی بماند و تبدیل یک هتل قدیمی به هتل مدرن غیر ممکن است.

قاعدتآ هرچه به جلوتر می رویم همه چیز درحال تغییر و نوشدن است یا به اصطلاح تکامل یافتتن الگوهای مدیریتی هتل های مدرن باید با شرایط تطبیق داشته باشند.

این مطلب را نه از طرف یک شرکت دکوراسیون، بلکه از طرف یک میهمان مطالعه کنید.

در صنعت جالب هتلداری به خاطر از دست ندادن مشتریان سابق و جذب میهمانان جدید باید به امور هتل مانند تمیزبودن و نگهداری هتل رسیدگی کرد. چون اغلب هتل ها در 24 ساعت شبانه روز درحال فعالیت هستند و اگر درست نگه داری نشود امکان دارد خیلی زود فرسوده شود و آن ابهت سابق خود را از دست بدهد.

اگر می خواهیم هتلی شیک و لوکس داشته باشیم باید کوچکترین نقص را سریعآ برطرف کنیم و نکاتی را که هنگام طراحی رستوران رعایت می کنیم دراین مورد نیز به کار ببریم.

اگر برای بازسازی تجهیزات و امکانات هتل اقدام نکنید هتل شما مورد پسند قرار نمی گیرد به همین صورت مشتریان کمتری به سراغ شما می آیند و سرمایه مهم شما در مسیر ورشکستگی قرار می گید.

کارفرمایان و هتلداران آینده نگر اصلا خواستار این نیستند که نام هتلشان بین زبان ها بد باشد آن ها می خواهند مسافران هرجایی که می روند از تجمل گرایی و خدمات عالی هتل تعریف کنند یا شاید عاشق دیزاین داخلی آن شوند؟! چرا به هتل نمی رسید؟ شایع ترین سوال در بخش انتقادات و پیشنهادات یک هتل می باشد.

تنها راه حل کارآمد در این موارد بازسازی هتل می باشد، اما از آنجا که هزینه بازسازی و دکوراسیون هتل معادل هزینه بازسازی دکوراسیون داخلی منزل نیست، خیلی از صاحبان هتل ها از آن سر باز می زنند.

همانطور که در مقاله مشارکت در ساخت نیز ذکر کرده ایم ساختمان های قدیمی مصرف انرژی را بالا می برد وهزینه های زیاد گاز، آب، برق و ...روی شما تحمیل می شود.

تیم قوی ما با دانش معماری بین المللی به هتل شما روح و جان تازه ای می بخشد.

مهمترین اهداف ما در بازساختن هتل

  • شناسایی نیاز های آینده
  • افزایش گنجایش هتل
  • ترفیع مشکلات قبل
  • کاهش هزینه ها
  • صرفه جویی در بکارگیری نیروی انسانی
  • ایجاد تغییر در چیدمان
  • سرویس دهی بهتر
  • استفاده از تکنولوژی نو تر

از بین تمامی شرکت هایی که امروزه در حال فعالیت در حوزه طراحی داخلی می باشند تعداد شرکت هایی که به صورت حرفه ای و اختصاصی در اماکن متفاوت فعالیت انجام داده باشند کم است،آسال سازه پرگاس شرکت طراحی داخلی ساختمان بوده که در این زمینه سابقه بالایی دارد. شما می توانید هزینه بازسازی هتل را به راحتی با استفاده از مجموعه آسال سازه پیگیرید کنید.

سوالات متداول

آیا با بازسازی هتل، تغییرات موثر ایجاد خواهد شد؟

ساختمان های قدیمی مصرف انرژی را بالا می برند پس با تیم بازسازی هتل آسال سازه هزینه های زیاد گاز، آب، برق و ... را کاهش دهید.

چرا باید هتل خود را بازسازی کنید؟

به خاطر از دست ندادن مشتریان سابق و جذب میهمانان جدید و همچنین رساندن ساختمان به آخرین استانداردهای فنی باید به امور هتل رسیدگی کرد.

چگونه هتلی شیک و لوکس داشته باشیم؟

باید کوچکترین نقص را سریعآ برطرف کنیم و تنها راه حل کارآمد در این موارد بازسازی هتل می باشد.

آیا با بازسازی هتل، تغییرات موثر ایجاد خواهد شد؟
ساختمان های قدیمی مصرف انرژی را بالا می برند پس با تیم بازسازی هتل آسال سازه هزینه های زیاد گاز، آب، برق و ... را کاهش دهید.
چرا باید هتل خود را بازسازی کنید؟
به خاطر از دست ندادن مشتریان سابق و جذب میهمانان جدید و همچنین رساندن ساختمان به آخرین استانداردهای فنی باید به امور هتل رسیدگی کرد.
چگونه هتلی شیک و لوکس داشته باشیم؟
باید کوچکترین نقص را سریعآ برطرف کنیم و تنها راه حل کارآمد در این موارد بازسازی هتل می باشد.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}