بارگذاری

مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان

امروزه به علت افزایش قیمت خانه بسیاری از افراد قادر به عوض کردن خانه و جابه جایی نمی باشند از این آمار در خواست ها جهت بازسازی ساختمان بسیار بالا رفته است،بازسازی ساختمان تنها در تغییر و بازسازی دکوراسیون داخلی خانه خلاصه نمی شود شما باید در زمینه زیر ساخت های ساختمان از جمله لوله کشی و سیم کشی های ساختمان نیز بازسازی هایی را انجام دهید.

انواع بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان معمولاً به دو دسته تقسیم می شود. ساختارشکنی سازه ای و ساختارشکنی غیرسازه ای. بازسازی ساختمان های غیر سازه ای شامل بازیابی اجزای غیر سازه ای، درها، پنجره ها و مصالح تکمیل است و استفاده مجدد از این مصالح و قرار دادن آنها در بازار در بسیاری از موارد رایج است. بازسازی سازه ای شامل برچیدن اجزای سازه یک ساختمان است. این کار قبلاً به منظور بازیابی مصالح کمیاب یا گران قیمت مانند آجرهای فرسوده، سنگ های پیش ساخته و چوب های منقرض شده انجام می شد. در قدیم تخریب ساختمان های سنگی و استفاده مجدد از سنگ ها معمول بود. همچنین سرقت سنگ ها از ساختمانی که هنوز به طور کامل تخریب نشده بود. هم آجرهای مورد استفاده و هم سنگ آهکی پیش ساخته مورد استفاده، به دلیل دوام و تغییر رنگ در طول زمان، سابقه استفاده طولانی دارند. ظهور اخیر آگاهی زیست محیطی و ساختمان پایدار منجر به ایجاد طیف گسترده ای از مصالح شایسته ساختارشکنی ساختمان ها شده است. مواد رایج و بی کیفیت مانند چوب پیش ساخته بخشی از بازار مدرن شده است. نیروهای مسلح آمریکا از روش ساختاری برای برچیدن ساختمان ها در بسیاری از پایگاه های نظامی خود استفاده کرده اند. روشهای مورد استفاده در ساخت پادگان، به ویژه در بین دیگر ساختارهای پایه آنها، معمولاً نسبتاً ساده در نظر گرفته می شوند. زیرا معمولاً حاوی مقادیر زیادی چوب بودند و حداقل مقدار چسب و مواد نهایی برای ساخت آنها استفاده شده است. علاوه بر این ، ساختمانها اغلب ممکن است از نظر زیست شناسی یکسان باشند که این امر فرآیند بربازسازی چندین ساختمان را بسیار ساده تر کرده است. بسیاری از پادگان های نظامی در دوران قبل از جنگ جهانی دوم ساخته شده اند و به سنی رسیده اند که نیاز به تخریب دارند. برچیدن ساختمان به دلیل نیروی کار زیاد ارتش و ارزش خود مصالح ارزان قیمت، بسیار کاربردی است. بلایای طبیعی مانند طوفان های گرمسیری ، سیل ها ، سونامی ها و زلزله ها معمولاً اتفاق می افتد که در پی آن مقدار زیادی مصالح ساختمانی قابل استفاده و سازه هایی که هنوز پابرجا هستند اغلب به منظور تأمین مصالح مورد نیاز برای بازسازی منطقه استفاده میشوند.

قرار داد مدیریت پیمان چیست؟

نحوه کار به صورت مدیریت پیمان، در واقع قراردادی است که از کل هزینه خدمات و مجموعه کارهای انجام شده، تعرفه ای که پس از توافق با کارفرما نهایی شده، به عنوان دستمزد دریافت میشود. دریافت این دستمزد نیز در سه مرحله ی ابتدا، میانه و انتهای کار صورت میگیرد.

چرا طراحی قبل از انجام پروژه ضرورت دارد؟

پیشنهاد کارشناسان ما به شما این است که حتما پیش از انجام و اقدام کاری، طراحی صورت پذیرد. 

طراحی قبل از انجام کار سبب میشود تا بتوانیم هزینه های احتمالی را برآورود کنیم و نقشه راه را داشته باشیم. طرح، همانند نقشه میتواند راه را به درستی برای پیمانکار مشخص کند.

در این صورت با رعایت تمامی جزئیات، بدون سردرگمی و اتلاف هزینه و وقت میتوان پروژه را به نحو احسن به اجرا رساند. 

از مهم ترین مزایای طراحی میتوان به آنالیز قیمت ها توسط پیمانکار نیز اشاره نمود.

برای مشاهده نمونه بازسازی لطفا به صفحه نمونه بازسازی ساختمان مراجعه نمایید.

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی به چه گونه است؟

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی بستگی به نوع طراحی دارد. عموما کار بازسازی و اجرای ساختمان به دو دسته مدرن و کلاسیک می باشند. 

پروژه های مدرن هزینه کمتری نسبت به سبک بازسازی کلاسیک دارند. به این سبب که هزینه های اجرایی سبک کلاسیک در حوزه نما و در حوزه دکوراسیون داخلی بیشتر است.

 به طور کلی میتوان گفت هزینه طراحی دکوراسیون داخلی بین 60 تا 80 هزار تومان متغییر است و همانطور که اشاره کردیم بسته به نوع طرح مدرن و یا طرح کلاسیک متفاوت خواهد بود.

قبل از پیاده سازی طرح دکوراسیون داخلی، چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

قبل از پیاده سازی طرح و اجرا بازسازی دکوراسیون داخلی، جلسه تبادل اطلاعات با کارفرما، از اهمیت بالایی برخوردار است. دانستن و آگاهی به این که کارفرما به صورت دقیق از شما چه میخواهد، شما را در تمامی روند و مراحل بازسازی و اجرا کمک خواهد کرد. 

اگر این تبادل به درستی حاصل نشود و برداشت اشتباهی از سلیقه کارفرما صورت گیرد، تمامی طول مسیر به اشتباه طی خواهد شد. به همین سبب مشاهده دقیق تست رندر برای کارفرما نیز اهمیت زیادی خواهد داشت. لذا پس از ادیت تست رندر و یا تایید آن طرح، برای نهایی شدن و اجرا صورت میپذیرد.

ضرورت طراحی بسیار مهم است، زیرا اگر پروژه ای بدون طرح توسط پیمانکار شروع شود در هر مرحله از کار از تمامی لحاظ ها با کارفرما به مشکل خواهد خورد.

پس از تایید تست رندر، تمامی آیتم ها و جزئیات مشخص خواهند شد و بعد از آن قیمت نهایی و تمام شده مشخص خواهد شد. پس از تعیین شدن قیمت نهایی قرار داد تنظیم و امضا میشود. پس از تنطیم قرارداد طرح به صورت عملی درآمده و در نهایت پروژه به بهترین شکل تحویل داده میشود.

تخریب و بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان عبارت است از تخریب اجزای ساختمان در زمینه ساخت فیزیکی آن  به منظور بازگشت، استفاده ثانویه، بازیافت زباله و مدیریت زباله و با فرایند تخریب که در آن ساختمان با استفاده از مناسب ترین وسیله بازسازی، تخریب میشود.

بازسازی ساختمان به توجه بیشتری از تخریب معمولی نیاز دارد، بنابراین بستری پایدار برای کارگران غیر ماهر و بیکار برای آموزش و کسب مهارت های شغلی فراهم می کند. بازسازی ساختمان فعالیتی است که باید پیشرفت را احیا کند. ساخت و ساز ساختمانها به معنای جان بخشیدن به مصالح داخل ساختمان پس از توقف عملکرد ساختمان است. ساختمانها معمولاً هنگامی که به پایان عمر خود می رسند تخریب می شوند و به محل دفن زباله منتقل می شوند. تخریب ساختمان یا بازسازی یک روش تخریب نسبتاً ارزان است و راهی سریع برای پاکسازی مکان ها برای ساختمان های جدید را فراهم می کند ، اما همچنین مقدار زیادی زباله ایجاد می کند. اجزای قدیمی ساختمان میتوانند ارزشمند باشند ، حتی گاهی اوقات ارزشمندتر از زمان ساخت ساختمان. بازسازی ساختمان روشی است برای جمع آوری و بازیابی آنچه معمولاً به عنوان "ضایعات" شناخته می شود و تبدیل آن به مواد مفید.

گروه بازسازی خانه

بسیار آسان است خانه را بازسازی کنید و همه چیز قدیمی را با جدید جایگزین کنید. اما برای جلوگیری از هزینه های بالایی که به دنبال این اشتیاق وجود دارد، ما مجموعه ای از ایده ها را آماده کرده ایم که به بازسازی خانه با کمترین و مهمترین هزینه ها کمک می کند.

رنگ آمیزی دیوارهای بیرونی

هنگام جستجوی پیمانکار برای انجام کارهای مرمت و بازسازی یک ساختمان، یافتن شرکتی با تجربه در بازسازی ساختمانها بسیار مهم است.

به منظور دستیابی به نتیجه با کیفیت و ساختمان بازسازی شده با ظاهری تازه و ابتکاری فقط باید یک پیمانکار و شرکت بازسازی حرفه ای انتخاب شود .

مراحل رنگ آمیزی دیوارهای بیرونی

ساخت پاکت داربست برای تمام نمای ساختمان

شستشوی ساختمان با بخار فشار بالا 150 اتمسفر 

شستشوی دیوارها که باعث دفع گرد و غبار و گچ شل بوده و لایه برداری می شود.

استفاده از مهندسی مواد برای ترمیم بتن و ترک.

مواد مورد استفاده برای رنگ آمیزی دیوارهای خارجی

 • پین 605 یا 607
 • پین سنجاق
 • رنگ با کیفیت
 • لوله های جمع کننده برای تهویه مطبوع
 • ضد زنگ برای محافظت از آهن

عملیات تکمیلی در یک پروژه

 • تقویت ستونهای پایین ساختمان که ساختار آنها رو به وخامت است.
 • جمع آوری لوله های کولر گازی به طوری که از شیر تخلیه کولرها به طور موقت آب نریزند .
 • نقاشی قسمت هایی از نمای زنگ زده در تمام نمای ساختمان و در کف ستون ها.
 • جلا دادن طاقچه های پنجره و رنگ آمیزی آنها با سیلر ضد آب.
 • آب بندی پنجره ها.
 • امتداد لوله های کوتاه آب باران در پایین ساختمان.
 • نصب آبگیر زیر ناودان.
 • تعمیرات گچ لکه ای و لایه برداری گچ شل در تمام نمای ساختمان.
 • مراقبت از سقف ساختمان.

شرکت بازسازی آسال سازه از پیشرفته ترین و باکیفیت ترین مواد اولیه ای که در بازسازی ساختمان کاربرد دارد، استفاده می کند  مهندسان این شرکت به سمینارها و کنفرانس ها سفر می کنند تا از پیشرفته ترین و بروز ترین تکنولوژی و مواد اولیه ای که بازار ساختمان ارائه می دهد مطلع شوند.

روش کار و نحوه خدمات ما به شما

برای ما مهمترین اصل که منجر به یک تجربه شیرین و رضایت خواهد شد، صداقت و شفاف بودن در ابتدای کار است، لذا همین ابتدا بعنوان یک شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی نحوه خدمات بازسازی را برای شما شرح می دهیم پس با ما همراه باشید و هر گونه ابهام و یا سوال مربوط به جزئیات کار و یا استعلام قیمت و تعرفه در ذهنتان است همین حالا با شماره 02146049964 تماس بگیرید تا در مجموعه آسال سازه با کمال میل به سوالات شما پاسخ دهیم.

اگر به طور کلی بخواهیم در مورد اجرای ساختمان توضیح دهیم باید ابتدا در مورد قرار داد مدیریت پیمان صحبت کنیم.

در رابطه با بازسازی ساختمان شما باید به شرکتی اعتماد کنید که در زمینه ارائه خدمات بازسازی سابقه بسیار زیادی دارد شرکت آسال سازه پرگاس از جمله شرکت هایی می باشد که در زمینه بازسازی نمونه کار های بسیار زیادی دارد.

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}