بارگذاری

مشاوره طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

سقف های کاذب به منظور پوشش و نمایی برای پوشاندن سقف اصلی و در زیر آن به کار می روند که با نام سقف های کناف نیز شناخته می شوند که این سقف ها به دلیل تنوع زیاد، مورد توجه معماران برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها و معماری مدرن قرار گرفته است.

به فضای خالی که در انواع سقف کناف وجود دارد فضای پلنوم گفته می شود که برای بازگشت هوای HVAC، پنهان کردن سیم کشی و لوله کشی و... استفاده می شود.
علاوه بر تنوع در طرح و جنس در هنگام نصب و  اجرای آن ها در ساختمان می توان از روش های گوناگونی بهره برد که در اینجا به معرفی انواع مدل سقف کناف می پردازیم:

سقف های کناف با قابلیت نور پردازی

سقف های کناف با قابلیت نور پردازی

یکی از دلایلی که می توان گفت سقف های کناف برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل بسیار مناسب است، قابلیت اجرای نورپردازی در این نوع از سقف ها می باشد سقف های کنافی به دلیل سبک و مقاوم بودن گزینه ی انتخابی بسیاری از طراحان برای معماری و طراحی نمای داخلی سقف ساختمان ها بوده و با کمک قابلیت نورپردازی در این سقف ها، علاوه بر اینکه در زیبایی نمای داخلی ساختمان بسیار موثر است می تواند به میزان نور محیط نیز کمک نماید هم چنین در سالن های تئاتر و نمایش، منزل و محل کار، فروشگاه ها، هتل ها و... از سقف های کنافی با قابلیت نورپردازی به دلیل ظرافت خاصی که دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

سقف های کنافی عایق حرارت و صدا

می توان گفت علاوه بر تنوع سقف های کنافی در طرح، این سقف ها به دلیل عایق بودن در برابر صدا و حرارت دارای محبوبیت می باشند.

می توان گفت علاوه بر تنوع سقف های کنافی در طرح، این سقف ها به دلیل عایق بودن در برابر صدا و حرارت دارای محبوبیت می باشند. به طور کلی از نظر معماران داخلی سقفی مناسب است که علاوه بر زیبایی، از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد و سقف های کنافی از این ویژگی برخوردار هستند این سقف ها به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت جلوگیری از انتقال صدا به طبقات بالاتر را داشته که به همین دلیل در ساختمان هایی که دارای آمفی تئاتر برای برگزاری مراسمات می باشند استفاده این نوع از سقف ها گزینه ی مناسبی خواهد بود و به دلیل عایق بودن از نظر حرارتی، در کاهش هزینه های سرمایشی و گرمایشی بسیار مؤثر می باشند.

سقف های کناف پذیرایی

با توجه به اینکه پذیرایی مهم ترین بخش در نمای هر داخلی هر خانه می باشد، اگر شما از آن دسته از افراد هستید که هماهنگی رنگ دیوار با مبلمان و سایر وسایل پذیرایی برایتان مهم است، نباید از هماهنگی سقف با وسایل پذیرایی غافل شوید. یکی از گزینه های مناسب برای شما، استفاده از سقف های کاذب پذیرایی می باشد. از ویژگی بارز این سقف ها، تنوع سقف های کنافی پذیرایی در رنگ و طرح های به کار رفته در آن می باشد.

در مواردی می توان از کناف برای تزیین دیوار های داخلی نیز استفاده کرد. تنوع بالای سقف های کناف پذیرایی، پاسخگوی هر سلیقه و نیازی برای زیباسازی نمای داخلی ساختمان های مسکونی می باشد. این سقف ها به راحتی نصب می شوند و قابلیت رنگ زدن  یا چسباندن کاغذ دیواری برروی آن ها، بلافاصله پس از نصب وجود دارد. استفاده از این سقف ها، ظاهری زیبا و مدرن را به خانه و محل کار شما می بخشد.

مدل کناف پذیرایی شیک

سقف های کناف پذیرایی شیک

کناف سقف پذیرایی مستطیلی

کناف سقف پذیرایی مستطیلی

کناف سقف پذیرایی کوچک

مدل سقف پذیرایی کوچک

کناف سقف پذیرایی مربع

سقف کناف برای پذیرایی مربع

نظرتان را بنویسید

ارسال نظر در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}