بارگذاری

مشاوره بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی

اجرای دکوراسیون داخلی

اجرای دکوراسیون داخلی پس از طراحی و به تایید رسیدن کارفرما، یکی از مهمترین و حساس ترین قسمت های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. همانطور که در هنگام طراحی داخلی از طرح سه بعدی با کارفرما نظرخواهی می شود قطعا در هنگام انتخاب متریال و برندها نیز نظرخواهی و مشورت می شود.

در این فاز از طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی جهت اجرای پروژه، انواع متریال و برندهای عالی مورد بررسی و به حضور کارفرما میرسد.

از آنجا که رضایت نهایی و اطمینان خاطر مشتری پس از تحویل پروژه برای ما مهم است، پس در این مرحله با دقت و حساسیت خاصی تلاش می کنیم ضمن انتخاب بهترین متریال ها و بهترین حالت نصب و یا اجرای دکوراسیون داخلی را به انجام برسانیم.

طراحی دکوراسیون داخلی ترکیبی زیبا از علم و هنر است و در واقع همان چگونگی چیدمان وسایل، رنگ بندی دیوارها، نورپردازی در محیط و ... می باشد که هم در منازل و هم در ادارات و مراکز فروش و ... امروزه دارای اهمیت فراوانی است. اهمیت این موضوع مربوط به حس خوشایند و آرامشی است که در افراد ایجاد می کند و علاوه بر آن در شیک بودن و زیبا به نظر رسیدن محیط نیز نقش موثری دارد. 
با استفاده از این فن، شما می توانید همانند یک نقاش به خانه و یا محیط کار خود روح و جان بخشیده و از بودن در آن و زندگی در محیطی متناسب با روحیات خود نهایت لذت را ببرید. البته آنچه امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت دارد، داشتن دانش این کار و آشنایی با عوامل موثر در آن است؛ زیرا در چیدمان ساختمان های امروزی که ابعاد جمع و جوری دارند بدون در نظر داشتن این عوامل نمی توان دکوراسیون ایده آلی داشت.
در انجام این کار سبک طراحی دکوراسیون داخلی خاصی وجود ندارد و هر طرحی و چیدمانی می تواند خود یک سبک متمایز باشد. آنچه در این میان مهم است، تناسب میان این طراحی و نوع و سبک زندگی، روحیات افراد و امکاناتی است که برای این کار در اختیار دارید.

در واقع یک اجرای خوب می تواند طرح نهایی را بدون کوچکترین ایراد و تغییری به پایان برساند.

دکوراسیون داخلی

تیم حرفه ای اجرای دکوراسیون داخلی

شرکت آسال سازه پرگاس با در اختیار داشتن گروه حرفه ای و خبره در اجرای طراحی داخلی دکوراسیون، این اطمینان را به شما می دهد همه چیز به درستی و بصورت حرفه ای اجرا خواهد شد تا رضایت شما را در تمامی مراحل پروژه جلب نمایم.

سرعت انجام در اجرای دکوراسیون داخلی

ما اعتقاد داریم سرعت و دقت یک نسبت خاصی دارند، ما در شرکت آسال سازه پرگاس متخصص زمانبندی پروژه و دقت در اجرای دکوراسیون داخلی هستیم.

انواع اجرا در دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای کابینت پس از دکوراسیون کابینت آشپزخانه (کابینت hy glass ، کابینت mdf، کابینت ممبران)

  1. اجرای کفپوش
  2. اجرای دیوار پوش
  3. اجرای تاسیسات ساختمان
  4. سیم کشی و نصب تجهیزات برقی ساختمان
  5. نصب سقف کاذب
  6. کاغذ دیواری

اجرای سقف کناف

اجرای نما پس از طراحی نما

جزئیات در اجرای دکوراسیون داخلی

یکی از مهمترین مراحل اجرای دکوراسیون داخلی، جزئیات است، اهمیت این موضوع به حدی می باشد که قطعا در کل پروژه به چشم می آید و می تواند زیبایی و درخشش خاصی به پروژه ببخشد.

نصب درست کفپوش ها و دیوارپوش ها، به نحوی که درز یا شکافی بین آن نباشد و یا حتی نصب و اجرای تاسیسات به نحوی که همه چیز به درستی در جای خود نصب و نشت و یا شکاف پشت بست های شیرآلات پوشانده شده باشد.