بارگذاری

اجرای دکوراسیون داخلی پس از طراحی و به تایید رسیدن کارفرما ، یکی از مهمترین و حساس ترین قسمت های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد.همانطور که در هنگام طراحی داخلی از طرح سه بعدی با کارفرما نظرخواهی می شود قطعا در هنگام انتخاب متریال و برندها نیز نظرخواهی و مشورت می شود.

در این فاز از طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی جهت اجرای پروژه ، انواع متریال و برندهای عالی مورد بررسی و به حضور کارفرما میرسد.

از آنجا که رضایت نهایی و اطمینان خاطر مشتری پس از تحویل پروژه برای ما مهم است ، پس در این مرحله با دقت و حساسیت خاصی تلاش می کنیم ضمن انتخاب بهترین متریال ها و بهترین حالت نصب و یا اجرای دکوراسیون داخلی را به انجام برسانیم.

در واقع یک اجرای خوب می تواند طرح نهایی را بدون کوچکترین ایراد و تغییری به پایان برساند.

دکوراسیون داخلی

تیم حرفه ای اجرای دکوراسیون داخلی

شرکت آسال سازه پرگاس با در اختیار داشتن گروه حرفه ای و خبره در اجرای طراحی داخلی دکوراسیون ، این اطمینان را به شما می دهد همه چیز به درستی و بصورت حرفه ای اجرا خواهد شد تا رضایت شما را در تمامی مراحل پروژه جلب نمایم.

سرعت انجام در اجرای دکوراسیون داخلی

ما اعتقاد داریم سرعت و دقت یک نسبت خاصی دارند ، ما در شرکت آسال سازه پرگاس متخصص زمانبندی پروژه و دقت در اجرای دکوراسیون داخلی هستیم.

انواع اجرا در دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای کابینت پس از دکوراسیون کابینت آشپزخانه (کابینت hy glass ، کابینت mdf، کابینت ممبران)

اجرای کفپوش

اجرای دیوار پوش

اجرای تاسیسات ساختمان

سیم کشی و نصب تجهیزات برقی ساختمان

نصب سقف کاذب

کاغذ دیواری

اجرای سقف کناف

اجرای نما پس از طراحی نما

جزئیات در اجرای دکوراسیون داخلی

 

یکی از مهمترین مراحل اجرای دکوراسیون داخلی ، جزئیات است ، اهمیت این موضوع به حدی می باشد که قطعا در کل پروژه به چشم می آید و می تواند زیبایی و درخشش خاصی به پروژه ببخشد.

نصب درست کفپوش ها و دیوارپوش ها ، به نحوی که درز یا شکافی بین آن نباشد و یا حتی نصب و اجرای تاسیسات به نحوی که همه چیز به درستی در جای خود نصب و نشت و یا شکاف پشت بست های شیرآلات پوشانده شده باشد.