آسال سازه پرگاس
02146049964
آسال سازه پرگاس
دکوراسیون داخلی
  بازسازی ساختمان
   دکوراسیون سقف
    نمونه کارها
     طراحی سالن
      وبلاگ
       فرم‌ مشاوره رایگان

        مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی

        مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی یکی از بخش های مهمی می باشد که می توانید برای منزل و یا محیط خود در نظر بگیرید.

        در شرکت آسال سازه پرگاس بهترین مشاوره را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی به شما ارائه خواهیم داد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن 02146049964 تماس گرفته و یا فرم زیر را پر نمایید تا خودمان در زمانی که مشخص می کنید، با شما تماس بگیریم.

        مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی، به شما کمک می‌کند تا بهترین راه‌حل‌ها را برای طراحی و تزئین منزلتان انتخاب کنید. در ادامه به برخی از نکات مهم در زمینه مشاوره دکوراسیون داخلی اشاره خواهم کرد:

        • تعیین بودجه: قبل از هرگونه طراحی و تزئین داخلی، باید بودجه خود را مشخص کنید. سپس با کمک گرفتن از مشاور های طراحی دکوراسیون تعیین نمایید که دکوراسیون داخلی منزلتان چه قدر هزینه بر است. این موضوع به شما کمک می‌کند تا در محدوده بودجه خود دکوراسیونی طراحی نمایید.
        • سلیقه شما: برای داشتن یک دکوراسیون داخلی زیبا، باید به سلیقه خود توجه نمایید. بنابراین، در زمان مشاوره، باید به مشاور خود توضیح دهید که چه نوع دکوراسیونی باب میل شما می باشد.
        • فضای منزل: برای تزئین و دکوراسیون داخلی باید فضای منزل خود را در نظر بگیرید. این مورد شامل نوع ساختمان، تعداد اتاق‌ها، اندازه اتاق‌ها، نورپردازی و... است. برای هماهنگی بهتر دکوراسیون داخلی با فضای منزل، مشاور آسال سازه پرگاس می‌تواند به شما پیشنهاد‌های خاصی بدهد. 

        مشاوره دکوراسیون داخلی 

        یکی از بخش های مهمی که باید در دکوراسیون داخلی به آن دقت کنید این است که برای بهتر شدن محیطی که در آن هستید یکی از بهترین گزینه ها در این حوزه را می توان طراحی دکوراسیون داخلی دانست از این رو می باشد که به شما توصیه می کنیم برای داشتن یک دکوراسیون زیبا و اصولی بهتر است از سبک های متنوعی از دکوراسیون داخلی استفاده کنید. 

        یکی از بهترین گزینه هایی که می توانیم در این خصوص به شما معرفی کنیم استفاده از شرکت های دکوراسوین داخلی میباشد. این شرکت ها با داشتن تجربه بسیار بالا در این حوزه می توانند به شما مشاوره و راهنمایی ارائه دهند تا شما از دکوراسیون بهتر و زیباتری برخوردار شوید.

        طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

        طراحی دکوراسیون پذیرایی

        برای دکوراسیون پذیرایی خود می توانید از سبک های متنوع بسیاری استفاده کنید. یکی از بهترین سبک ها در این حوزه را می توانیم به شما معرفی کنیم. این سبک را سبک دکوراسیون مدرن می گویند. این نوع از دکوراسیون ها می تواند علاوه بر سادگی برای شما زیبایی را نیز به همراه داشته باشد و این بخش از دکوراسیون داهلی یک از مهم ترین المان هایی می باشد که می توانید قبل از هر اقدامی در دکوراسیون داخلی به آن توجه کنید.

        طراحی دکوراسیون پذیرایی خانه

        دکوراسیون مبلمان 

        از دیگر المان هایی که برای دکوراسیون محیط و پذیرایی باید به آن دقت کنید استفاده از سبک های متفاوتی از دکوراسیون مبلمان می باشد. یکی از محبوب ترین ها دراین روش را میتوان سبک راحتی دانست. در این نوع از سبک ها یکی از نکاتی که بسیار مهم می باشد این است که حتما از سبک مدرن در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید.

        یکی از سبک هایی که در این دوران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از مبلمان های استیل می باشد. این نوع از دکوراسیون ها از نوع بهترین دکوراسیون ها می باشد.

        دکوراسیون مبلمان منزل

        دکوراسیون کف ساختمان  

        برای دکوراسیونی زیبا و بهتر می توانید از روش های متنوعی استفاده کنید. یکی از روش هایی که برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از پارکت می باشد. برای این نوع از روش ها که به طور معمول برای دکوراسیون اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد می توانید از پارکت های متنوعی استفاده کنید.

        استفاده از سنگ و یا استفاده از میکروسمنت می تواند یکی از دیگر روش هایی باشد که برای دکوراسیون کف سازه های خود می توانید استفاده کنید و این یکی از دیگر موضوعاتی می باشد که باید به آن دقت کنید.

        دکوراسیون کف ساختمان

        دکوراسیون سقف 

        از دیگر بخش هایی که باید در دکوراسیون به آن دقت کرد دکوراسیون سقف سازه می باشد. به طور کلی برای کاهش هزینه دکوراسیون سقف شما می توانید از روش های متفاوتی استفاده کنید. یکی از این روش ها استفاده از گچبری می باشد که در گذشته بسیار مورد استفاده می باشد و می توانید از آن استفاده کنید. علاوه بر آن یکی دیگر از بخش هایی که برای دکوراسیون سقف می توانید در نظر بگیرید استفاده از سقف های کاذب می باشد.

        علاوه بر سقف های کاذب یکی از دیگر روش هایی که برای دکوراسیون سقف مور د استفاده قرار می گیرد کناف سقف می باشد. این نوع از سقف ها در دکوراسیون ایرانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرید.

        طراحی دکوراسیون سقف خانه

        دکوراسیون دیوار خانه

        دکوراسیون دیوار منزل می‌تواند به شکل چشم‌گیری به ظاهر فضا کمک کند. دیوارهای منزل، فضای زندگی شما را تأثیر می‌دهند. یک دیوار خالی و ساده می‌تواند فضای سرد و بی‌رمقی را منتقل کند، در حالی که دکوراسیون دیوار باعث می‌شود که فضا با رنگ‌ها و تصاویر جذاب و دیدنی پر شور و شوق شود.

        شما می‌توانید با قرار دادن تابلوهای هنری، تصاویر خاص، آینه‌های بزرگ و یا حتی با کار با کاغذ دیواری، به دیوارهای خود زندگی ببخشید. همچنین، می‌توانید از نورپردازی دیواری استفاده کنید که نورهای مختلف و رنگ‌ها را بر روی دیوارهایتان نشان می‌دهد و باعث می‌شود که فضای شما روشن‌تر و جذاب‌تر باشد.

        اگر برای دیوار منزلتان هیچ ایده‌ای ندارید، می‌توانید از نمونه‌هایی که در سایت آسال سازه موجود هستند، الهام گرفته و سپس با یک مشاوره دکوراتور دیوار، ایده‌های خود را بررسی نمایید. در نهایت لازم به ذکر است که دکوراسیون دیوارها، تاثیر زیادی در احساسات شما و افرادی که در آن فضا زندگی می‌کنند، دارد.