آسال سازه پرگاس
02146049964
آسال سازه پرگاس
دکوراسیون داخلی
  بازسازی ساختمان
   دکوراسیون سقف
    نمونه کارها
     طراحی سالن
      وبلاگ
       فرم‌ مشاوره رایگان

        مشاوره دکوراسیون منزل

        طراحی و دکوراسیون منزل یکی از مهم ترین بخش های هر سازه ای می باشد و این موضوع که باید به آن دقت کنید این است که از روش های درستی استفاده کنید.

        طراحی دکوراسیون منزل

        از طراحی تا بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون با آسال سازه پرگاس!
        هنگامی که صحبت از دکوراسیون داخلی فضای منزل می شود، سبک های مختلف دکوراسیون معنا پیدا می کنند و  نحوه چیدمان صحیح و انتخاب مبلمان مناسب نیز از اهمیت بالایی برخوردار می شوند، اما دکوراسیون منزل فقط به معنای چیدمان و جایگیری آنها نیست، بلکه در کنار آن عناصر اصلی و پوشش های آنها نیز معنا می شود.
        امروزه همگی افراد به طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود اهمیت می دهند؛ چرا که منزل جایی است که در آن می توان به صرف اوقات فراغت پرداخت؛ اما باید به آن اشاره کنیم که  طراحی دکوراسیون داخلی تنها محدود به فضاهای داخلی خانه و کاربری های مسکونی نیست و در فروشگاه ها، دفاتر کار، مغازه ها و انواع کاربری های تجاری و اداری دیگر نیز استفاده می شود.

        طراحی دکوراسیون منزل

        دکوراسیون داخلی در منزل

        شاید از نظر بعضی از افراد دکوراسیون داخلی منزل کار راحتی بنظر بیاید، اما باید گفت که دکوراسیون منزل نیز قواعد مختص به خود را دارد و نکات بسیار مهمی در زمینه جایگیری مبلمان در دکوراسیون داخلی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید، دکوراسیون منزل شما نمی تواند کارایی مناسبی داشته باشد و شما قادر به استفاده درست از فضای منزل خود نخواهید بود.
        اما اگر قواعد و نکات دکوراسیون منزل را بدانید، می توانید از فضای منزلتان به خوبی استفاده کنید و همچنین در کنار کارایی، از زیبایی استاندارد های فضا لذت ببرید.
        به طور معمول با پیروی از این استاندارد ها و قوانین، طراحی دکوراسیون برای شما بسیار سریعتر و کم هزینه تر انجام خواهد شد.
        با ما در آسال سازه پرگاس همراه باشید تا تمامی نکات مرتبط در دکوراسیون منزل و اشتباهات رایج در آن را بررسی کنیم.

        ______________________

        مشاهده فرم طراحی دکوراسیون اتاق خواب
        _____________________

        طراحی دکوراسین داخلی منزل 

        دکوراسیون منزل به نوعی متناسب کردن اجزای داخلی خانه در راستای چیدمان درست و اصولی است، به گونه ای که این چیدمان کاربردی و زیبا باشد تا فضایی دل انگیز و گرم را در فضا و محیط خانه به وجود بیاورد.
        امروزه با آپارتمانی و کوچک شدن خانه ها، از فضای کمتری نسبت به گذشته برای استفاده در منزل برخورداریم، اما با بکارگیری از یک طراحی اصولی در دکوراسیون منزل، به راحتی می توان فضاهای کوچک آپارتمانی که در اختیار داریم را  بهینه سازی کرده و نهایت استفاده از تمامی ریز فضاها را داشته باشیم.
        همانگونه که گفته شد، دکوراسیون داخلی منزل ایجاد تناسب و هماهنگی بین عناصر فضا و اجزا مبلمان است.
        اگر با این اصول و تناسبات آشنا نباشید، نحوه چیدمان مبلمان و دکوراسیون منزل برایتان به یک دغدغه تبدیل خواهد شد. اما برای یادگیری اصول دکوراسیون و چیدمان مبلمان، نیاز است تا با نکات و قواعد دکوراسیون منزل آشنا شوید و آن ها را در فضای دکوراسیون خانه خود اجرا کنید.

        طراحی دکوراسین داخلی منزل

        دکوراسیون داخلی منزل را از کجا شروع کنیم؟

        هنگامی که صحبت از خرید مبلمان و تغییر دکوراسیون می شود، معمولا همگی ما از خرید مبل از بازار مبلمان و یا فروشگاه ها شروع می کنیم باید اولین جایی که به آن مراجعه می کنند مغازه یا فروشگاه مبلمان باشد، در صورتی که خرید اولیه مبل می تواند سایر انتخاب های شما را محدود کند و اگر به نسبت دکوراسیون منزل انتخاب درستی نداشته باشید، امکان دارد هزینه و بودجه ی دکوراسیون شما به کلی هدر شود.

        __________________________

        مشاهده فرم طراحی دکوراسیون پذیرایی
        __________________________

        برای دکوراسیون منزل، یک طرح کلی تهیه کنید!

        بنابراین قبل از هر خریدی در ابتدای کار، برای شروع دکوراسیون منزل، ابتدا یک دید کلی از دکوراسیون منزل و نحوه چیدمان آن در نظر داشته باشید و تنها به چیدمان مبلمان خود بسنده نکنید.
        در دکوراسیون منزل علاوه بر چیدمان و انتخاب یک مبلمان مناسب، هماهنگی تمامی عناصر مبلمان معنی پیدا می کند.
        در صورتی که شما ابتدا یک نقشه ی کلی از نحوه چیدمان منزل را در نظر بگیرید، در هنگام خرید و انتخاب عناصر مبلمان بهتر عمل خواهید کرد، همچنین اکسسوری ها و لوازم دکوراسیون را با در نظر گرفتن متراژ کلی فضا و ابعاد منزل انتخاب می کنید، زیرا انتخاب مبلمان کوچکتر یا بزرگتر نسبت به فضایی که در اختیار دارید، باعث می‌شود تا شما قادر به چیدمانی درست و اصولی نباشید.
        برای این کار می توانید با استفاده از یک کاغذ و یک مداد، و با در نظر داشتن متراژ نسبی، طرح را به صورت پلان بر روی کاغذ بزنید و ابعاد ریز فضاهای مورد نظرتان برای مبلمان را در نقشه قید کنید، تا در هنگام خرید طبق راهنمایی های فروشنده ها بدانید به چه مبلمانی در چه ابعادی نیازمند هستید.

        طراحی دکوراسیون منزل لاکچری

        یک سبک دکوراسیون برای فضای منزل انتخاب کنید!

        امروزه تمامی فضاها دارای یک شخصیت و سلیقه در چیدمان و سبک دکوراسیون هستند؛ یکی از راه هایی که شما با رعایت آن می توانید یک دکوراسیون جذاب در فضای منزل داشته باشید، انتخاب یک سبک دکوراسیون مشخص طبق سلیقه تان است.
        با دیدن طرح های مختلف و در نظر داشتن خلقیات و سلیقه خودتان تصمیم بگیرید که چه سبکی را انتخاب کنید. آیا به دنبال سبکی پر زرق و برق و تجملاتی میگردید؟ و یا تصمیم دارید یک فضای آرام و کاربردی و بدون تزئینات در منزل داشته باشید؟
        تعیین سبک دکوراسیون داخلی منزل تا حد زیادی می تواند چیدمان منزل شما را اصولی کند.
        شما در کنار انتخاب یک سبک دکوراسیون داخلی، می توانید ایده های خود را متناسب با سبک دکوراسیون منزل در چیدمان پیاده کنید و با ترکیب این ایده ها با خلاقیت و سلیقه خود، چیدمان منزلتان را دارای شخصیت کنید.