آسال سازه پرگاس
02146049964
آسال سازه پرگاس
دکوراسیون داخلی
  بازسازی ساختمان
   دکوراسیون سقف
    نمونه کارها
     طراحی سالن
      وبلاگ
       فرم‌ مشاوره رایگان

        سقف ساختمان

        یکی از بخش های بسیار مهمی که می توانید برای دکوراسیون و بازسازی به آن دقت کنید دکوراسیون سقف سازه می باشد که باید به درستی صورت گیرد.

        یکی از بخش هایی که برای دکوراسیون داخلی باید به آن دقت کنید این است که سقف های خانه های قدیمی باید بازسازی شود.

        با تکمیل کردن جزییات این فرم می‌توانید هزینه، مدت و نحوه طراحی و اجرای کار برای سقف منزل یا ساختمان خود را برآورد کنید. ابتدا جزییات فرم را تا جایی که برایتان مقدور است کامل کرده و سپس منتظر تماس از سمت کارشناسان تخصصی آسال سازه پرگاس باشید تا درباره تمامی شرایط طراحی و اجرا با شما مشورت کنند. این تخمین باعث می‌شود تا با مقایسه‌ی دیگر گزینه‌های موجود مثل قیمت مواد اولیه، اجرت انجام کار و مدت زمان پیاده‌سازی طرح، بهترین تصمیم را بگیرید.

        به‌طور مثال: اجرای کار سقف کاذب تایل برای پذیرایی سقف به مساحت 30 متر (5×6)

        تخمین هزینه طراحی و اجرای سقف منزل

        تخمین هزینه طراحی و اجرای سقف منزل و ساختمان به بسیاری از عوامل مربوط است، از جمله اندازه ساختمان، نوع سقف، مواد استفاده شده، نحوه نصب و سایر عوامل مرتبط با پروژه. در ادامه به بررسی این عوامل می‌پردازیم:

        • اندازه ساختمان: اندازه ساختمان به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل موثر در هزینه‌های اجرای سقف ساختمان محسوب می‌شود. چنانچه ساختمان بزرگ باشد، هزینه‌های بیشتری نیاز است.
        • نوع سقف: نوع سقف نیز در هزینه‌های ساختمان تأثیرگذار است. سقف های ساده، مانند سقف شیروانی، در مقایسه با سقف‌های پیچیده‌تر مانند سقف کاذب، هزینه کمتری دارند.
        • مواد استفاده شده: نوع مواد استفاده شده نیز بر هزینه‌های ساختمان موثر است. از جمله موادی که برای ساخت سقف استفاده می‌شود می‌توان به بلوک، بتن، فلز و سقف شیروانی اشاره کرد. در مقایسه با مواد سنگین، سقف‌های ساده مانند سقف شیروانی هزینه کمتری دارند.
        • نحوه نصب: هزینه نصب سقف نیز تأثیرگذار است. برای نصب سقف، نیاز است تا کارگران ماهری با تجربه کافی وجود داشته باشند. همچنین، اگر ساختمان پیچیده‌تر باشد، هزینه نصب بیشتری باید پرداخت شود.

        به طور کلی، هزینه طراحی و اجرای سقف منزل و ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای تخمین هزینه طراحی و اجرای سقف خانه، بهتر است فرم بالا را پر نمایید.

        هزینه طراحی سقف ساختمان

        بازسازی سقف خانه

        یکی از بخش های خانه که برای دکوراسیون و بازسازی باید به آن توجه کرد بازسازی سقف خانه میباشد، این بخش از منزل یکی از بخش های بسیار مهمی می باشد که بازسازی آن بسیار مهم و اصولی می باشد. یکی از علت هایی که این بخش را برای بازسازی مهم می دانیم و باید در تعمیر آن دقت کنیم این است که این بخش در صورت آسیب زحمت بسیاری را متحمل می شود و پر از سیمکشی های برقی می باشد. پس از بازسازی سقف میتوایند از نورپردازی سقف نیز استفاده کنید.

        برای تعمیر پس از بازسازی شما می توانید از سقف کاذب برای دکوراسیون سقف استفاده کنید. در تعمیر سقف های کاذب یکی از انواع سقف هایی می باشد که نصب و قرار دادن آن ها بسیار راحت می باشد و شما می توانید به راحتی با استفاده از این سقف یک دکوراسیون زیبا برای خود داشته باشید. 

        یکی از روش های ارزان برای بازسازی سقف خانه را میتوان رنگ کردن و نقاشی دانست. این روش یکی از ارزان ترین روش هایی می باشد که برای دکوراسیون می توان استفاده کرد. سقف خانه نقاشی شده با رنگ روغن دوام بیشتری به نسبت رنگ های پودری خواهد داشت.

        بازسازی سقف خانه

        دکوراسیون سقف کاذب

        همانطور که گفتیم دکوراسیون سقف با استفاده از سقف های کاذب یکی از روش هایی می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده می باشد. اما سقف کاذب چیست؟

        سقف کاذب و یا سقف ثانویه که نام دیگر سقف کاذب می باشد سقفی آماده می باشد که بر روی سقف اصلی در منزل قرار می گیرد و می تواند اشکال و یا سبک های متفاوتی داشته باشد. قیمت سقف کاذب به جنس سقف بستگی دارد. برای نمونه سقف های کاذب در رنگ سفید وسایز 60*60 از جمله گران ترین سقف های کاذبی می باشد که در بازار وجود دارد.

        یکی از علت هایی که این سقف بسیار معروف می باشد سایز و رنگ آن می باشد که می توان به راحتی به رنگ مورد نظر در آورد از این رو می باشد که این نوع سقف را در دکوراسیون داخلی به شما پیشنهاد می دهیم.

        دکوراسیون سقف منزل

        تعمیر سقف کاذب دستشویی

        یکی از بخش های منزل که ممکن سات سقف آن حتما به تعمیرات نیاز داشته باشد، یکی از علت های آن رطوبتی می باشد که در این محیط قرار دارد و باعث می شود سرعت فرسودگی بسیار بالا رود. تعمیر سقف گچی که بیشتر دستشویی ها دارند کار بسیار راحتی نمی باشد و ممکن است چند روزی به طول انجامد. 

        به طور کلی برای سقف دستشویی به شما پیشنهاد استفاده از کاغذ دیواری را نمی دهیم چرا که این نوع از سقف ها به دلیل اینکه در اثر وجود رطوربت بسیار سریع هوا گرفته و تعمیر سقف با کاغذ دیواری بسیار سخت تر از تعمیر سقف کاذب پی وی سی و دیگر نوع سقف ها می باشد.

        نمونه کار سقف دستشویی

        تعمیر سقف کاذب در تهران

        برای تعمیر سقف های کاذب به شما پیشنهاد می کنیم تا از شرکت های دکوراسیون داخلی استفاده کنید. برای دکوراسیون داخلی شما می توانید از شرکت هایی کمک بگیرید که در این زمینه تجربه بسیاری دارند و اگر شما برای دکوراسیون داخلی خود از شرکت های باتجربه در این حوزه کمک بگیرید قطعا از نظر هزینه هم می تواند برای شما بسیار کمتر باشد.

        یکی از شرکت های با سابقه در این حوزه را می توان شرکت آسال سازه پرگاس دانست. این شرکت یکی از معتبر ترین شرکت هایی میباشد که در حوزه دکوراسیون داخلی سابقه بسیار بالایی دارد.