محاسبه هزینه‌های دکوراسیون اتاق خواب | مجموعه طراحی دکوراسیون آسال سازه
آسال سازه پرگاس
02146049964
آسال سازه پرگاس
دکوراسیون داخلی
  بازسازی ساختمان
   دکوراسیون سقف
    نمونه کارها
     طراحی سالن
      وبلاگ
       فرم‌ مشاوره رایگان

        دکوراسیون اتاق خواب

        دکوراسیون اتاق خواب یکی از بخش های بسیار مهمی میباشد که در بخش های منزل باید به آن ها توجه شود. از این رو بهتر است در این حوزه حتما از شرکت دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

        دکوراسیون اتاق خواب یکی از انواع دکوراسیون هایی می باشد که بسیار مهم است.

        دکوراسیون اتاق خواب

        دکوراسیون داخلی و چیدمان مبلمان در ریزفضاهای منزل مانند آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب و سرویس بهداشتی و حمام، همگی دارای اصول خاص خود هستند، که این معیار های چیدمان و اصول جایگیری در تمامی ریزفضاها مختص به خود فضا باید رعایت شوند؛ به این دلیل که هر کدام از این ریزفضاها  در زندگی روزمره و فعالیت های روزانه شما تاثیر خاص خود را دارند.   

        اگر بخواهیم یکی از موثرترین ریزفضا ها را در دکوراسیون خانه انتخاب کنیم، قطعا این فضا، اتاق خواب است؛ چرا که شما بیش از یک سوم روز را در این اتاق میگذرانید و قسمتی از فعالیت های مهم روزانه شما از اتاق خواب نشات گرفته است.   

        به همین دلیل دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب، از اهمیت بالایی برخوردار است.

        سرویس خواب در اتاق خواب

        در اتاق خواب شما، سرویس خواب ها از مهم ترین مواردی است که باید به آن ها توجه شود. سرویس خواب شما باید در سبکی انتخاب شود که سبک کلی منزل از آن پیروی می‌کند. به طور مثال اگر سبک دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی و آشپزخانه خود را از نوع مدرن انتخاب کرده اید بهتر است قسمت اتاق خواب شما هم دارای سرویس خواب مدرن باشد که از این سبک پیروی کند.

        بازسازی اتاق خواب

        در هنگام بازسازی اتاق خواب، باید به سلیقه، خلقیات، گروه سنی و نحوه فعالیت کاربر در روزمره توجه داشت تا بتوان انتخاب سبک مناسب را در راستای دکوراسیون اتاق خواب انجام داد.   

        برای بازسازی اتاق خواب، شروع کردن از تغییر اجزای مبلمان می تواند انتخاب خوبی باشد، به این صورت که اگر از دراور و یا کمد های جاگیر قدیمی استفاده می کنید می توانید عرض دیوار  و یا قسمت های پرت اتاق برای قرار دادن کمد ها جادار و یا تعبیه کمد دیواری با درهای دریلی یا و یا شلف های  دیواری اختصاص دهید.   

        اجرای کمد دیواری با طراحی مورد نظر خودتان از جنس ام وی اف می تواند کلوزت جذاب و جا داری را در اتاق خواب شما جا دهد.   

        نکته ای که باید در بازسازی اتاق خواب رعایت کنید، در نظر گرفتن مبلمان و محل جایگیری آنان است؛ زیرا با در نظر داشتن ابعاد های متفاوت از هر مبلمان می توانید به راحتی تناسب ابعاد مبلمان را با یکدیگر بسنجید.

        هزینه دکوراسیون اتاق خواب

        استفاده از کمد دیواری در اتاق خواب

        برای مثال اگر برای تعبیه و اجرای کمد دیواری اقدام می کنید، باید ابتدای محل قرار گیری سرویس خواب و محل عبور مرور و استفاده از کمد دیواری را بسنجید.   

        استفاده از کمد دیواری به جای سرویس  کمد های بزرگ و جاگیر تا حد بسیاری می تواند کاربردی باشد، چرا که سرویس کمد ها ابعاد زیادی را اشغال می کنند؛ یکی دیگر از مزایای اجرای کمد دیواری، طراحی متناسب با نوع استفاده شما و بر طبق سلیقه شماست، به طوری که فضای شخصی و کلازت خصوصی شما را خلق می کند؛ شما می توانید بر حسب نوع استفاده و نوع نیازهایتان از جایگیری وسایل، یک کمد دیواری شخصی داشته باشید.   

        برای مثلا اگر وسایل شخصی و یا اکسسوری های استایل شما زیاد هستند، در طراحی کمد دیواری می توان ابعاد زیادی را برای در طراحی کشو ها در نظر داشت؛ و یا اگر لباس های اورکت و یا مانتوهای زیادی دارید در طراحی کمد دیواری می توان یک شلف با قد ۱۴۰ مختص مانتوها در نظر داشت.   

        در ادامه در بازسازی پرگاس اقدام هایی که می توانید برای بازسازی اتاق خواب در نظر داشته باشید را به شما معرفی خواهیم کرد!   

        بازسازی پرگاس شرکت فعال با سابقه در زمینه بازسازی، با داشتن بسیاری از کارشناسان حرفه ای و متخصص در عرصه بازسازی، قادر به بازسازی تمامی فضاهای مورد نظر شماست!

        طراحی اتاق خواب

        __________________________

        اگر به طراحی دکوراسیون سبک مینیمال علاقه مند هستید می‌توانید از مطالب ین صفحه استفاده نمایید. 
        __________________________

        برای اطلاع از نحوه بازسازی و تخمین و براورد قیمت بازسازی اتاق خواب، کافیست تا اطلاعات تماس و ابعاد اتاق مورد نظرتان را در کادر های صفحه بازسازی پرگاس وارد کنید! مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت. 

        استفاده از کمد دیواری و یا اجرای آن متناسب با فضا در اتاق خواب به علت ضخامت کمتر و جای بهینه ای که ایجاد می کند، می تواند باعث برقراری نظم بیشتری در چیدمان لباس ها و وسایل شخصی شود. 

        علاوه بر اجرای کمد دیواری، خرید کمد دیواری مناسب با ابعاد فضای اتاق خواب می تواند گزینه بهتری به نسبت کلازت های قدیمی باشد. 

        شما می توانید با در نظر گرفتن ابعاد متناسب و بودجه ای که در نظر دارید، کمد دیواری های متنوعی را برای اتاق خواب تان در بازار پیدا کنید؛ امروزه مدل های بسیار متنوعی در مدل های کمد دیواری با کاربردهای متفاوت لباس و کمد و کلازت ساخته شده اند که می توانید خریداری کنید و یا اینکه به نسبت سلیقه خودتان سفارش دهید.

        برای انتخاب مدل کمد دیواری باید میزان فضای اتاق خواب تان که در اختیار دارید و سبک دکوراسیون اتاق خواب را در نظر داشته باشید.

        بازسازی اتاق خواب

        استفاده از پوشش دیواری دکوراتیو

        یکی دیگر از اقداماتی که می توانید جهت بازسازی اتاق خواب تان انجام دهید، استفاده از انواع پوشش های دیواری دکوراتیو می باشد، اجرای کاغذ دیواری می تواند انتخاب خوبی از این پوشش های دکوراتیو باشد، زیرا مزایای استفاده از آن بسیار زیاد است. 

        کاغذ دیواری دارای طرح و رنگ های متنوعی است که به نسبت سلیقه و دکوراسیون اتاق خواب شما، می تواند انتخاب شود، همچنین به راحتی قابل شستشوست و اجرای آن در دیواره اتاق خواب به نسبت دیگر پوشش های دکوراتیو می تواند بهتر باشد. 

        شما می توانید اجرا و نصب کاغذ دیواری اتاق خواب تان را به بازسازی پرگاس بسپارید. 

        بازسازی پرگاس اجرا کننده انواع طرح های مختلف کاغذ دیواری و پوشش دکوراتیو، می تواند محیطی نو را برای اتاق خواب شما به ارمغان بیاورد، کافیست درخواست بازسازی اتاق خواب و اجرای کاغذ دیواری را ثبت کنید.

        اجرای کاغذ دیواری در اتاق خواب

        یکی بهترین انواع کاغذ دیواری که در اتاق خواب خود می توانید استفاده کنید، نصب کاغذ دیواری پی وی سی است، چرا که یکی از بهترین انواع کاغذ دیواری است که می توانید در فضای اتاق خواب انتخاب کنید. 

        این نوع از کاغذ دیواری بسیار مقاوم و با دوام است و همچنین قابلیت شستشو نیز دارد. 

        همچنین می توانید به جای استفاده از قاب عکس خودتان، و یا قاب عکس های دونفره در بالای تخت، از اجرای پوستر های سه بعدی استفاده کنید. 

        شما میتوانید عکس خود را در قالب این پوستر های سه بعدی در ابعاد دلخواه سفارش داده و متناسب با دکوراسیون اتاق خواب، از آن استفاده کنید.

        دکوراسیون اتاق خواب

        در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب، دقت کنید! زیرا دیواره های اتاق خواب تاثیر بسیار زیادی بر روی فضا و فعالیت های روزمره شما در این فضا دارد؛ ممکن است با وجود طرح های متنوع سردرگم شوید، اما در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب باید چند نکته را در نظر داشته باشید: 

        در انتخاب کاغذ دیواری های اتاق خواب از رنگ های اصلی و رنگ های گرم استفاده نکنید! 

        استفاده از رنگ های قرمز و طیف رنگی زرد، با خاصیت رنگی و تاثیر روانشناسی که دارد، می تواند خواب شما را در اتاق خواب تان مختل کند. زیرا که رنگ های طیف قرمز و زرد، انرژی شما را زیاد می کنند در حالی که شما برای خواب نیاز به ایجاد آرامش در این فضا دارید! 

        در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب، از انتخاب کاغذ دیواری های بافت دار اجتناب کنید! 

        تمیز کردن کاغذ دیواری های بافت دار، به نوعی سخت است و استفاده از آن در دکوراسیون داخلی اتاق خواب می تواند دردسر باشد! 

        با انتخاب یک کاغذ دیواری متناسب با فضای دکوراسیون اتاق خواب می توانید زیبایی و کارایی بیشتری به این فضای اتاق خواب تان اضافه کنید و همچنین با در نظر داشتن رنگ های آرامش بخش و بدون طرح فضای اتاق خواب را برای خودتان آرامش بخش تر کنید.